|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali uporabljate Calgon?
28.11.2008 22:55:35   
Katrin
Da, vedno user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ali uporabljate Calgon?
2.12.2008 10:20:00   
valči
Hvala za to debato.
Jaz zadnjič možu napišem sezmam s trgovine,med drugim Calgon in pralni prah,pa je stal Calgon več kot 5 evrov,kot prahuser posted image Joj,me je minilo.Tako da to škatlo,ki jo imam,porabim,pol pa nikada više.Je očitno drag nateguser posted image

Pol pa sem skoz mislila,kako se mi stroj smili.Nič več!
Sem res vesela za to debato.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ali uporabljate Calgon?
2.12.2008 10:24:01   
Anonimen
Ne.

Sam še eno sranje več za okolje uničevat. Pa denarnico praznit.

Uporabljamo oreške. Če bo pa stroj zarad kamna crknu, bom pa vmes na račun k nism tega sranja kupovala že za novga pršparalauser posted image

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ali uporabljate Calgon?
2.12.2008 11:28:59   
cukr07
Ga ne uporabljam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ali uporabljate Calgon?
3.12.2008 11:28:58   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Ga ne uporabljam.

Tudi ne, pa stroj dela že več kot 15 let brez problemov.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ali uporabljate Calgon?
10.12.2008 11:59:13   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

Ojej no, ne se tak napenjatuser posted image . Bom pa še enkrat povedala, pa srčno upam, da me ne bo kak proizvajalec ali kdo že tožil zaradi obrekovanja, ker če me bo, bom vse zanikala in rekla, da se tule gor samo lažem, OK?

Torej pred nekaj leti leti je serviser povedal moji mami, kako so snemali reklamo za za ta čuveni kalgon. Človek v reklami iz tistega časa je dejanski serviser, prijetelj tega prvega serviserja. Grelec so zmočili in nato potunkali v moko, tako da je bil potem tako lepo obložen z "vodnim kamnom"user posted image . Vodni kamen se začne nalagati šele pri 63 stopinjah in kolikor ga je naloženega na grelcu, se pri naslednjem segrevanju spet sproti odlušči dol (njegove besede).

Moj mož pravi, da je videl že 20 let stare grelce in bobne, pa nikjer nobenega vodnega kamna. V reklami tudi pravijo, da se v Sloveniji vsakih 9 ali koliko minut pokvari pralni stroj zaradi vodnega kamna. TO študijo bi pa res rada vidlauser posted image .



Hvala za tole kar si napisala, nisem vedela da se na tak način delajo reklameuser posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ali uporabljate Calgon?
25.1.2009 19:11:34   
naja2
Nikoli ga nisem uporabljala. Pa sem imela pralni stroj 15 let - mi je pa včeraj crknil - vsaj zdi se mi da je fuč - kar je zame zelo dober izgovor, da se končno znebim Gorenje stroja, ki ropota in skače user posted image .
p.s. Enkrat sem ga celo hotela kupiti (gel), pa sem v trgovini bila tolk jezna ker sploh ni pisalo kako se ga uporablja - kam se ga da. Ampak tega je že več kot 5 let.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ali uporabljate Calgon?
25.1.2009 19:20:18   
Primoza
Ne, ker je škoda denarja.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ali uporabljate Calgon?
25.1.2009 20:07:31   
Leela
Tudi, če bi ta calgon res deloval je treba gledat oportunitetne stroške. Za tist dnar, ki ga zapraviš za calgon pri vsakem pranju dobiš že nov pralni stroj. Če ne druzga je najbrš tisti grelec v primerjavi s calgonom ful pocen.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ali uporabljate Calgon?
30.1.2009 11:08:32   
anckabancka
Pralni stroj, star vsaj 25 let, nam je crknil v petek prejšnji teden. Zdržal je tako dolgo brez Calgona in to v Ljubljani, kjer je zelo trda voda.

Ko dobim novi pralni stroj, bom uporabljala le kis...


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ali uporabljate Calgon?
2.2.2009 19:52:30   
Bojana82
Jaz ga uporabljam, ker potem perilo še lepše diši, pa še pralni stroj je bolj zdravuser posted image .....

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ali uporabljate Calgon?
3.2.2009 7:35:02   
UT_2008
Sva kupila nov stroj in uporabljava tekočo zadevo, ki je neka kopija Calgona od Špara. Upam,d a ima isti ućinek. Stroji nam niso prej doma dolgo zdržali. Tega pa želim imeti čimdlje. Unga mam, ko se od zgori fila. No, sej to nima veze, želim samo reči, da je uni od Špara več kot pol cenejši. Potrebujete en zamašek na pranje.

_____________________________

PDP 26.02.2009.
Kar vidiš, to dobiš.

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ali uporabljate Calgon?
4.2.2009 9:06:26   
cleopatra
men je enkrat serviser reku, da neb slučajn uporabljala tega calgona, da sredstvo proti vodnemu kamnu vsebuje že prašek in če dodaš calgon se perilo zaluži (belo perilo ni belo, ampak kr tako neko sivo, pač zaluženo)

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ali uporabljate Calgon?
4.2.2009 9:14:39   
zmajaz
Tudi meni je rekel serviser da je ta Calgon metanje dnarja stran - da do zdaj ni opazil prav nobene razlike med stroji, katerih lastniki uporabljajo Clagon in tistimi, ki ga ne. Pa strinjam se z Leelo - če ves čas uporabljaš Calgon bi ti v tistih letih, ko ti stroj potem crkne že itak zdeval tolk za Calgon, da bi imel potem že za ta dnar skor novi stroj.

(odgovor članu cleopatra)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ali uporabljate Calgon?
4.2.2009 20:27:18   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: Primoza RR

Ne, ker je škoda denarja.


Enako.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?