|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   narečja
3.12.2008 12:58:49   
čipka
To poznate :  Lublanščina: 1. Dons sm si kofi čist ful pošugrala. (danes sem si kavo preveč sladkala) 2. Kva me kolaš lih k doga wokam. (zakaj me kličeš ko sprehajam psa?) 3. A si vidu keta kok po rufu klajmba. (si videl kako se maček sprehaja po strehi?) 4. Učer se je en oldi z rufa skenslu. (Včeraj se je en starejši gospod vrgel s strehe) Sedaj pa po prekmursko: 1. Gnes san si kavo preveč pocukrala. 2. Zakoj me zovejš glij te gda psa šejtan ? 3. Si vido kak se maček šejče gor po streje ? 4. Včeraj se je en stare doj s streje vrgo. Prleško, precej podobno : 1. Gnes sen si kofe preveč pocukrola. 2. Čüj, ka me zoveš, gli te kda psa sprehojan ? 3. Si vida mačoka, kak se po streji sprehoja ? 4. Včera se en stori s strehe ****na. In še po koroško: 1. Matr sn s swadek kafe naredwa. 2. Ka težiš ko sn s paso zuna ? 3. As vidu mačko gr u lufto? 4. Učera se je edn s strehe bk spraju. Hmmm in še po mariborsko: 1. Joj, kak je danes toti kafe sladek. 2. Kaj mi te težiš ko sem s pjesom veni ? 3. Glej si ti totega mačka kak te on po strei hodi. 4. Čuj, včeraj se en stari s strehe dol ****no. Pa še malo bolj južno .. dolenjsko: 1. Kaku je dans tale kafe sladk. 2. Kga me kličeš k sem s psom zuni? 3. Si vidu mačka kaku se po streh sprhaja? 4. Včeri se je en star gaspud s strehe dol vrgu. Po zasavsko... 1. Duans sm si kavo prvč pucukrala. 2. Kua m kličeš ku sm s psam uzun, mat ****:) 3. Si vidu mačka ku s pu streh sprhaja? 4. Učjr s j en t str dual s strehe zfuku. P.S. Dopolnite ali popravite ter prispevajte k boljšemu sporazumevanju med slovenci ;-)
 

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: narečja
3.12.2008 13:05:04   
Anonimen
Kje je pa notranjsko?user posted image

(odgovor članu čipka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: narečja
3.12.2008 13:07:03   
Volga
4. Učer se je en oldi z rufa skenslu. (Včeraj se je en starejši gospod vrgel s strehe)


Tale je najhujša user posted image

Oporekam pa dolenjščini, tisti, ki je to pisal, pojma nima user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: narečja
3.12.2008 13:07:20   
čipka
Kje je pa notranjsko?


ne vem...user posted image   dopiši če znaš user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: narečja
3.12.2008 13:34:22   
Ribica **
JAz sem ocitno iz Marsa, ker se nisem v LJ srecala ljudi, ki bi takole govorili. user posted image

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: narečja
3.12.2008 13:35:54   
Shorty_
ja lublanščina je čist zgrešena ampak ok

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: narečja
3.12.2008 14:00:37   
čipka
JAz sem ocitno iz Marsa, ker se nisem v LJ srecala ljudi, ki bi takole govorili.


joj, mal heca pa ne škodi, ane?user posted image


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: narečja
3.12.2008 14:03:16   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: čipka





To poznate :  Lublanščina: 1. Dons sm si kofi čist ful pošugrala. (danes sem si kavo preveč sladkala) 2. Kva me kolaš lih k doga wokam. (zakaj me kličeš ko sprehajam psa?) 3. A si vidu keta kok po rufu klajmba. (si videl kako se maček sprehaja po strehi?) 4. Učer se je en oldi z rufa skenslu. (Včeraj se je en starejši gospod vrgel s strehe)    


Notranjsko:
1. Den`s sm s` pa v kofe  preveč cukra stresla.
2. kaj me kličeš, k` psa šetam?
3. A s` vidu koku se maček po streh` sprehaja?
4. Učeraj se je en stari s strehe vrgu.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: narečja
3.12.2008 14:49:39   
helloKitty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?