|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 11:56:55   
čebeica maja
Pupa- ne to je uredu, tm naprej ko ste neke strani za slikce napisale - pa sej nebom nič delala vse sm shranjujem, pa nevem zakaj, vse sm zberam tako kot recepte, inam jih en fascikel, kuham ozr. sem pa sm tisto kr me je mami naučila, imam pa zberke, Dali ve glede zberke likerjevuser posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 11:58:42   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jjasna85, Lolita23  vidim vajuuuuuuuuuuu..
Takoj na raport pa povejta kaj se kaj dogaja ?!! user posted image


Evo mene... se psihično pripravljam na kosilo (še 13min!!user posted image ), ker sm lačna ko pes že eno uro...

kako ste ostale? 

jaz sem trenutno še ok, vprašaj me čez 2 urci ko grem k diabetologu user posted image

Sem se lotla pospravljanja pa sem vse tak lepo zložla (ker se mi likat res ne da), pol pa sem htela zanest v spalnico pa v kopalnico pa mi je vse iz rok padlo.. user posted image  tak da sem se odločla, da nebom več se trudla z pospravljanjem..


kako sem se zdej narežala ej... prow sm te vidla kako se je to zgodilo user posted image user posted image user posted image

drugače pa hvala za dobre želje.. tudi tebi Pupca... vam javim, če je blo za kej to kosilo al nje user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:01:07   
tasa_m
user posted image user posted image
jjasna85 ma ti si pa res prav fejst lačna..user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:01:42   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: škratka

Jaz nimam časa tok sledit formu, pa vidim da ste me dale iz seznama nosečk.... No če lahko popravimo.
PDP 14.3.09. Novo mesto. Naslednji pregled imam v čet. 11.12., pridobila sem pa 10kg.
L.p.



MORAŠ SE VEČ JAVLJAT, SAJ MERE ZA SEZNAM SPOROČAJ, DA TE NEBRIŠEJO, drugač se pa lepo imej

(odgovor članu škratka)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:06:13   
Lolita23
Ah jaz kuham še zraven, pečena reberca pa restan krompir.

jjasna85 dober tek

tašča pa tast tast je nor name jaz pa njega, predvem me spominja na mojega pokojnega atija, pa poln energije je nasmejan, tašča pa je super.Sam jaz se držim tega, da je super da živiš narazen.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:07:40   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jjasna85, Lolita23  vidim vajuuuuuuuuuuu..
Takoj na raport pa povejta kaj se kaj dogaja ?!! user posted image


Evo mene... se psihično pripravljam na kosilo (še 13min!!user posted image ), ker sm lačna ko pes že eno uro...

kako ste ostale? 

jaz sem trenutno še ok, vprašaj me čez 2 urci ko grem k diabetologu user posted image

Sem se lotla pospravljanja pa sem vse tak lepo zložla (ker se mi likat res ne da), pol pa sem htela zanest v spalnico pa v kopalnico pa mi je vse iz rok padlo.. user posted image  tak da sem se odločla, da nebom več se trudla z pospravljanjem..


kako sem se zdej narežala ej... prow sm te vidla kako se je to zgodilo user posted image user posted image user posted image

drugače pa hvala za dobre želje.. tudi tebi Pupca... vam javim, če je blo za kej to kosilo al nje user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

jjasna85, Lolita23  vidim vajuuuuuuuuuuu..
Takoj na raport pa povejta kaj se kaj dogaja ?!! user posted image


Evo mene... se psihično pripravljam na kosilo (še 13min!!user posted image ), ker sm lačna ko pes že eno uro...

kako ste ostale? 

jaz sem trenutno še ok, vprašaj me čez 2 urci ko grem k diabetologu user posted image

Sem se lotla pospravljanja pa sem vse tak lepo zložla (ker se mi likat res ne da), pol pa sem htela zanest v spalnico pa v kopalnico pa mi je vse iz rok padlo.. user posted image  tak da sem se odločla, da nebom več se trudla z pospravljanjem..


kako sem se zdej narežala ej... prow sm te vidla kako se je to zgodilo user posted image user posted image user posted image

drugače pa hvala za dobre želje.. tudi tebi Pupca... vam javim, če je blo za kej to kosilo al nje user posted image


Tassa- tudi najbolšim se zgodi
jjasna85- dober tek

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:13:59   
Pupa7
Čebeica na novo link :http://i-love-disney.com/disney-clipart.php http://images.google.si/images?um=1&hl=sl&newwindow=1&rlz=1T4GGLL_slSI302SI303&q=disney+tweety&btnG=I%C5%A1%C4%8Di+slike

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:14:35   
spps
user posted image user posted image user posted image user posted image a ste me že dale med pogrešane?user posted image user posted image user posted image user posted image
lepo touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem pa danes z mojim bila v CE,ker sm morala kri dat,da dobim še naslednji teden injekcijo,ker sem Rh- user posted image user posted image user posted image ,pa sva bila še pri sestrični na kavici-se je mesec in pol stara pupa-skoz nekaj pogovarjala z mojim,skoz ga je gledala-jaz pa  ne bi bila jaz ,če se mi ne bi solze vlile,če sta pa bila taaaaaaaakoo prisrčnauser posted image user posted image user posted image user posted image
potem sva še šla mal po trgovina-pa nisva najdla nič pametnega..
tako,zdaj sem pa doma,počas bo treba nekaj za kosilo naredit,pa po malo it v šolo,pa jo potem na plesne peljat....

sem mislila,da vam bo uspelo 10 strani naklamfat,dopoldanuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu čebeica maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:17:48   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

samo za info me zanima...ker vedno vsi pljuvajo po kadilkh,me zanima če sem edina ki kadi...upam da user posted image ostane zdrav...saj tako al tako ne potegnem dosti dima vase,in ga hitro izpihnem.sem optimist in vem da bo s mojom babom kljub cigaretom vse vredu...glavno je da "zdravo" jem,če sploh dandanes je kaj zdravo in jem veliko...user posted image
jaz sem kadilka-žal tud men ne uspe nehat-se pa ne vključujem v takšne in onakve debate o kajenju, ker me ne bo obsojal zakaj kadim nekdo,ki me ne pozna...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:19:57   
Dali*
MARČEVKE 2009


    PDP    Ime            (št. user posted image , št. user posted image )    Pregledi, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image  

01.03.  
jjasna85 
(23) 
           
(št.1 user posted image , št. user posted image 0) 19.12., Izola  user posted image   +9 kg 
cita (27)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 10.12., CE user posted image +9 kg
02.03
ada2 
(30)                    (št. 3 user posted image , št. user posted image 2) 15.12, Ptuj user posted image
+6 kg 
hedviga (34) user posted image user posted image      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  ?, LJ user posted image user posted image
mihaela20
(?)               (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  10.12., SG  user posted image
03.03. 
=jasna=
(26)              (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 
30.12. , LJ user posted image +4kg, 110cm
Tijaša (24)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 17.12. , LJ user posted image   +8,5kg, 97cm 
04.03.  
mihaela01 (27)           (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 17.12, Ptuj user posted image +6 kg, 88 cm 
dushka (26)                 (št. 1user posted image , št. user posted image 0) ?, LJ user posted image   +2 kg
05.03. 
Linda25
(28)              
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  ?, ?    user posted image    +6,5 kg    
06.03. 
Grahec (30)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 10.12., LJ user posted image +2,5 kg, 99 cm   
07.03. 
spps
(26)                      (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 6.1., CE user posted image
+8,5 kg, 99cm
Steffi (32)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, ? user posted image +3 kg, 92 cm
08.03. 
yania
(29)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 6.1.,
LJ user posted image +6 kg, 90cm
Lolita23 (23)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 14.1, CE  user posted image +10 kg
09.03.  
sahary (29)                      (št. 4 user posted image , št. user posted image 3) 11.12, CE user posted image + 9 kg
11.03. 
petrcaK
(25)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE user posted image +6 kg,100 cm
mama_milchy (27)       (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 6.1., Izola user posted image +8 kg
12.03. 
PERSIDA (32) user posted image  user posted image (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 16.12., MBuser posted image user posted image +7,6 kg,104 cm
helimaša                      (št. 3 user posted image , št. user posted image 1) 23.12., LJ user posted image    -1 kg, 93 cm
13.03.
trezika (24)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 17.12., Ptuj user posted image +12,5 kg
an_angel (28)               (št. 1user posted image , št. user posted image   0)  ?, ? user posted image  +8 kg
14.03.  
*TEJČI* (24)                 (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, ?, user posted image    +5 kg  
Skorpija (30) user posted image  user posted image        (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) ?, ? user posted image  user posted image +8 kg
trinity22 (30)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0)  22.12., CE-SG  user posted image + 8 kg
škratka (?)                      (št. ? user posted image , št. user posted image ?) 11.12., NM  user posted image + 10 kg
15.03. 
lejca
(32)                     
(št. 2 user posted image , št. user posted image 0) ?, ITA user posted image +12 kg, 105 cm 
16.03.
dana
(30)                      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 12.1., LJ, user posted image
+8 kg, 110 cm
Infinity1 (26)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.12, NM user posted image  +2,4 kg, 113 cm 
babyg                         (št. 1user posted image   , št.  user posted image 0) 12.12., CE user posted image   +9kg, 94 cm 
17.03. 
mediuhec
(29)
            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 5.1., MB user posted image   +7,5kg, 93 cm
MalaČebelica (27)             (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, MB user posted image +10kg, 96 cm
18.03. 
Dali*
(28)                     
(št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 23.12., CE user posted image
+ 8 kg, 90 cm
buksi                             (št.1 user posted image , št. user posted image 0) 23.12., PO user posted image +8 kg
tasa_m (25)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 6.1., MB user posted image +8 kg, 107cm
19.03.  
urška13 (32)                  (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE, user posted image + 9 kg  
20.03.
KOKICA32 (33)             (št. 2 user posted image , št. user posted image 0) 23.12., MB user posted image +7 kg, 95 cm
pocka (29)                    (št. 2 user posted image , št. user posted image   1) 8.1., Izola  user posted image  +10 kg,93cm 
nina3 (25)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, CE user posted image +5,5 kg  
Janjap(26)                     (št.1 user posted image ,št. user posted image 1)   22.12, FRAuser posted image +0kg ,88cm
  21.3.
_andreja_
  (24)          (št. 2 user posted image , št. user posted image 1)?,TRB user posted image +4,5kg,123 cm     
mojčika (32)                 (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) ?, LJ user posted image +7 kg, 97 cm
Pupa7 (28)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 11.12, CH user posted image +6 kg, 110 cm
jadrnica                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 19.12., LJ user posted image +6 kg, 90cm
čebeica maja (30)           (št. 2user posted image , št. user posted image  1) 23.12., NM  user posted image +8 kg, 86 cm
yassy (25)                     (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, LJ user posted image +0 kg
22.03.
pikapoka12345 (26)     (št. 2user posted image , št.user posted image 0) ?, LJ user posted image +4 kg, 82 cm
peugeot (34)                  (št. 1 user posted image , št.user posted image 0)  15.12., KR  user posted image +6kg, 88 cm
23.03.
Zasanjana
(26)              (št.3 user posted image , št. user posted image 2) ?, FRA user posted image
+8 kg, 105 cm
pondelak (19)                (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 22.12., MS user posted image +7,5 kg, 103 cm 
majabh (29)                   (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 15.12., CE user posted image +4,5 kg, 89 cm 
24.03.  
felix7 (26)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 6.1., LJ user posted image +6 kg   
25.03.

piamaria
                        (št. 4 user posted image , št. user posted image 2) ?, LJ user posted image
+7,5 kg
MONIKQ                         (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, MS user posted image  + 2 kg, 96 cm 
marec 2009 (31)            (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 18.12., LJ user posted image  -1 kg, 120 cm
27.03.

SRCCEK (28)                   (št. 2user posted image , št. user posted image 1 ) ?, LJ user posted image  +5 kg
novo (29)                        (št. 3 user posted image ,  št. user posted image 0) 10.12., CE user posted image +7 kg, 95 cm
28.03.
Nina00
(35)                    (št. 2 user posted image , št.  user posted image 1) 16.12., LJ user posted image   +6,5 kg
suncicica (29) user posted image  user posted image      (št. 2 user posted image , št.  user posted image 0) ?, Ptuj user posted image +5kg
Tejči H                            (št.1 user posted image ,  št. user posted image 0) 10.12, LJ user posted image +2 kg
mkkl (23)                      (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) ?, LJ, user posted image  +3 kg, 94cm
29.03.
mikroB
(25)                (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.12.,SG-CEuser posted image
+10 kg, 105 cm
drevozivljenja (22)     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 10.12., ? user posted image +9 kg
30.03.
janaja
(25)                     (št. 2 user posted image , št. user posted image 1) 19.12, KR user posted image
 +2,5kg,113cm
31.03.
Najaa
(30)                  
(št.2 user posted image , št. user posted image 1) 15.12.,  LJ user posted image +6 kg
dolči (29)                        (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 22.12., ? user posted image +6 kg, 89 cm
Irena83 (25)                   (št. 1 user posted image , št. user posted image 0) 14.12., LJ user posted image +9 kg
03.04
Piruri (30)                       (št. 2user posted image , št. user posted image 1) 18.12., PO user posted image , +4 kg, 91 cm

user posted image  - 23 fantkov
user posted image  - 18 punčk
user posted image  - 30 presenečenj 

Skupaj nas je 68 marčevskih nosečk!

user posted image

user posted image  

Z nami so pot začele: 
user posted image  fragola - ponovno srečka user posted image  user posted image

user posted image  Nikita   - ponovno srečka user posted image  user posted image
 
 
user posted image  zasavka, pikica36, MAŠKA, ajja, enkratna   user posted image  


ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka 





(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:20:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: felix7

potem pa Dali, reva mora itak vse prebrat, da ažurira našo "tablo"


Ja, to bi šlo, ona je na tekočem. user posted image

Dali, se strinjaš?

Ej felix, zdajle naju ziher na msn-ju obirajo! user posted image user posted image

No zdej pa res - lahko noč. Bom ziher fajn spala, ko sem se še tukaj mal narežala. user posted image


To mate pa čist prav...Sam dobr, da spps medtem ko tipka ujame še kako novo novico in sproti ažurira. Ja...full je pridna... ne me tolk hvalit-rit že itak imam prevelikouser posted image user posted image user posted image

Pa naj nas obirajo. Če se pa še msn priklopim, pol mi pa ni več pomoči...že tko sem preveč na compu...


user posted image user posted image user posted image  ma nimamo vas kaj obirat na msnju-še nobena od vas,ni dala kosti za glodatuser posted image user posted image user posted image
če se še katera javi na msn-ne bom nič jeznauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:21:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image user posted image a ste me že dale med pogrešane?user posted image user posted image user posted image user posted image
lepo touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem pa danes z mojim bila v CE,ker sm morala kri dat,da dobim še naslednji teden injekcijo,ker sem Rh- user posted image user posted image user posted image ,pa sva bila še pri sestrični na kavici-se je mesec in pol stara pupa-skoz nekaj pogovarjala z mojim,skoz ga je gledala-jaz pa  ne bi bila jaz ,če se mi ne bi solze vlile,če sta pa bila taaaaaaaakoo prisrčnauser posted image user posted image user posted image user posted image
potem sva še šla mal po trgovina-pa nisva najdla nič pametnega..
tako,zdaj sem pa doma,počas bo treba nekaj za kosilo naredit,pa po malo it v šolo,pa jo potem na plesne peljat....

sem mislila,da vam bo uspelo 10 strani naklamfat,dopoldanuser posted image user posted image user posted image user posted image

ni blo tebe user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:22:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

user posted image Mi smo pa danes zakorakali v 27. teden oz. zadnje trimesečje!!! user posted image

Aja...piše pa, da bo sedaj teža full naraščala, tko da stran od čokolad. Zdej pa obljubim, da se bom probala nazaj držat. Hmmmm...težka bo...ampak, ni kaj bo treba.


user posted image user posted image user posted image user posted image  
česttitke za vstop v zadnje trimesečjeuser posted image user posted image user posted image
jaz sem tud danes zjutraj mela tablico čokolade za zajtrk-pa ni dolgo ostala v želodcuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:23:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image user posted image a ste me že dale med pogrešane?user posted image user posted image user posted image user posted image
lepo touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem pa danes z mojim bila v CE,ker sm morala kri dat,da dobim še naslednji teden injekcijo,ker sem Rh- user posted image user posted image user posted image ,pa sva bila še pri sestrični na kavici-se je mesec in pol stara pupa-skoz nekaj pogovarjala z mojim,skoz ga je gledala-jaz pa  ne bi bila jaz ,če se mi ne bi solze vlile,če sta pa bila taaaaaaaakoo prisrčnauser posted image user posted image user posted image user posted image
potem sva še šla mal po trgovina-pa nisva najdla nič pametnega..
tako,zdaj sem pa doma,počas bo treba nekaj za kosilo naredit,pa po malo it v šolo,pa jo potem na plesne peljat....

sem mislila,da vam bo uspelo 10 strani naklamfat,dopoldanuser posted image user posted image user posted image user posted image

ni blo tebe user posted image
user posted image user posted image user posted image  sej zdaj nimam veliko časa,tk,da bo 3.del moral počakat na večeruser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:23:42   
Dali*
Seznam - ja...lepo da nekatere opazijo, da jih ni na seznamu...ampak, če ga ne ažurirajo jih kar naenkrat ni več...no...po kakšnih 3 mesecih pa res...
???????? na seznamu niso zaželjeni...če se torej želite obdržati na seznamu je potrbno tudi kaj čvekati, sporočati svoj potek nosečnosti, izmenjavat mnenja in skratka se družit z nami...

Jah, pač ni dovolj...mam PDP...pa lp

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:24:23   
čebeica maja
Pupa- HVALA, je že v zbirki

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:27:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Seznam - ja...lepo da nekatere opazijo, da jih ni na seznamu...ampak, če ga ne ažurirajo jih kar naenkrat ni več...no...po kakšnih 3 mesecih pa res...
???????? na seznamu niso zaželjeni...če se torej želite obdržati na seznamu je potrbno tudi kaj čvekati, sporočati svoj potek nosečnosti, izmenjavat mnenja in skratka se družit z nami...

Jah, pač ni dovolj...mam PDP...pa lp


user posted image user posted image  bravo Dali* user posted image  točno tako. Kr strogo..
Vidim, da imaš nov avatar?

Ma če bi seznam skrčli samo na tiste katere vsaj 1 krat tedensko pišejo/-mo pol bi nas bilo ziher za polovico manj.. user posted image  

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:27:41   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image user posted image a ste me že dale med pogrešane?user posted image user posted image user posted image user posted image
lepo touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem pa danes z mojim bila v CE,ker sm morala kri dat,da dobim še naslednji teden injekcijo,ker sem Rh- user posted image user posted image user posted image ,pa sva bila še pri sestrični na kavici-se je mesec in pol stara pupa-skoz nekaj pogovarjala z mojim,skoz ga je gledala-jaz pa  ne bi bila jaz ,če se mi ne bi solze vlile,če sta pa bila taaaaaaaakoo prisrčnauser posted image user posted image user posted image user posted image
potem sva še šla mal po trgovina-pa nisva najdla nič pametnega..
tako,zdaj sem pa doma,počas bo treba nekaj za kosilo naredit,pa po malo it v šolo,pa jo potem na plesne peljat....

sem mislila,da vam bo uspelo 10 strani naklamfat,dopoldanuser posted image user posted image user posted image user posted image


če nebi bla ti tista ki ureja seznam, bi te že brisale tok časa te ni blo gor hahahah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

10 strani brez tebe hahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image veš da ne greuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:27:48   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Seznam - ja...lepo da nekatere opazijo, da jih ni na seznamu...ampak, če ga ne ažurirajo jih kar naenkrat ni več...no...po kakšnih 3 mesecih pa res...
???????? na seznamu niso zaželjeni...če se torej želite obdržati na seznamu je potrbno tudi kaj čvekati, sporočati svoj potek nosečnosti, izmenjavat mnenja in skratka se družit z nami...

Jah, pač ni dovolj...mam PDP...pa lp


Dali- mašprov, kaj je pa s tvojim metulčkom, sem  mogla kr pogledat,

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:28:50   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

stalno ko hočem kako bedarijo napisat mi internet zašteka in me vrže ven.. očitno me še net začel nazaj držat user posted image

no kaj sem htela napisat? aja glede spps: saj ni čudno da je ni, njen je doma, tamala v šoli ona dva pa morata nadoknadit zamujeno,..akcija mora bit..user posted image ... user posted image user posted image  
kakšne skrbi imaš o tem kaj počnemuser posted image user posted image user posted image

ne,slončkanja ni bilo,brez skrbi-takrat ,ko bo me verjetn cel teden ne bo na RRuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:29:21   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Seznam - ja...lepo da nekatere opazijo, da jih ni na seznamu...ampak, če ga ne ažurirajo jih kar naenkrat ni več...no...po kakšnih 3 mesecih pa res...
???????? na seznamu niso zaželjeni...če se torej želite obdržati na seznamu je potrbno tudi kaj čvekati, sporočati svoj potek nosečnosti, izmenjavat mnenja in skratka se družit z nami...

Jah, pač ni dovolj...mam PDP...pa lp


pa čeprov nas je včas težk prenašat ane dali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:31:15   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Seznam - ja...lepo da nekatere opazijo, da jih ni na seznamu...ampak, če ga ne ažurirajo jih kar naenkrat ni več...no...po kakšnih 3 mesecih pa res...
???????? na seznamu niso zaželjeni...če se torej želite obdržati na seznamu je potrbno tudi kaj čvekati, sporočati svoj potek nosečnosti, izmenjavat mnenja in skratka se družit z nami...

Jah, pač ni dovolj...mam PDP...pa lp
se podpišem-res,da nas je nekaj takih,ki smo nonstop tuuser posted image user posted image user posted image ,pa tud razumem,da marsikatera ne more vsak dan se oglašat,to da se pa javi kakšna enkrat na 3 mesece,je pa res ornk premaluser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:31:24   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
kakšne skrbi imaš o tem kaj počnemuser posted image user posted image user posted image

ne,slončkanja ni bilo,brez skrbi-takrat ,ko bo me verjetn cel teden ne bo na RRuser posted image user posted image


pa veš da sem te že pogrešala.. user posted image   pa sem mogla nekaj ven vrečt.. user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:32:39   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

user posted image user posted image user posted image user posted image a ste me že dale med pogrešane?user posted image user posted image user posted image user posted image
lepo touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jaz sem pa danes z mojim bila v CE,ker sm morala kri dat,da dobim še naslednji teden injekcijo,ker sem Rh- user posted image user posted image user posted image ,pa sva bila še pri sestrični na kavici-se je mesec in pol stara pupa-skoz nekaj pogovarjala z mojim,skoz ga je gledala-jaz pa  ne bi bila jaz ,če se mi ne bi solze vlile,če sta pa bila taaaaaaaakoo prisrčnauser posted image user posted image user posted image user posted image
potem sva še šla mal po trgovina-pa nisva najdla nič pametnega..
tako,zdaj sem pa doma,počas bo treba nekaj za kosilo naredit,pa po malo it v šolo,pa jo potem na plesne peljat....

sem mislila,da vam bo uspelo 10 strani naklamfat,dopoldanuser posted image user posted image user posted image user posted image


če nebi bla ti tista ki ureja seznam, bi te že brisale tok časa te ni blo gor hahahah user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

10 strani brez tebe hahahahaha user posted image user posted image user posted image user posted image veš da ne greuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

vse gre,sam če se hočeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Marčevke 2009 - 2. del
10.12.2008 12:32:44   
dana
Lolita - ta Lactogyn žal ni na recept, ga je potrebno kar plačat. Škatlica pride okoli 11€ če se prav spomnim.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?