|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:35:31   
mišk
Čstitke vsem za uspešno opravljene MF in 3D uz in za vse user posted image  in user posted image !!!user posted image user posted image

Emporium kartica: Ena je napisala, da jo ima. Kako pa se pride do nje?! Jst sem ponavadi kar dosti kupovala tam, pa nisem nikoli zasledila dabi obstajala. Res pa me zdej že lep cajt ni blo gor.

Trgovina Buši: V torek sem bila v njej in se mi je kar trgal od vseh tistih norih poganjalcev, pa posteljic, pa ležalnikov,...user posted image  

3D UZ: Ena je napisala, da je dala nekaj čez 40 evrov zanj. Kje pa to delajo? A je ta cena samo za njegove pacientke, ali za vse? A je nujno, da na 3D izveš za spol? Jst bi ful šla, a kaj, ko bi rada da spol do poroda ostane presenečenje!user posted image

Spanje na hrbtu: Jst sem v prvi nosečnosti ful dolgo spala na hrbtu, ker me ni nič motilo. Sem se morala prav spomnit, da sem se obračala na bok. Sem pa zelo pogrešala spanje na trebuhu... Trenutno še spim na hrbtu, čeprav večina na boku.

Lupinica: Čakam, da bo kdaj kaka akcija v BC, da bo Maxi cosi cabriofix znižana. Sploh te ta nove barve. pri ta prvi user posted image  smo imeli sposojeno od chicco.

(odgovor članu anca)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:35:40   
zupancdam
Pozdravljene čvekice!
nmag, in pat 74, jaz sem razmišljala da bi ji cucelj odrezala, kako je bilo potem pri vama, prvo spanje brez dude, malo mi opišita, če vama ni pretežko, pa koliko so vajiniuser posted image , sploh imeli dudo, ker našauser posted image , jo ima še čez dan kadar je kriza.
DOBRODOŠLE VSE NOVE, toliko pišete, da vas komaj berem.
blancica. ali ta vozek ko si ga naročila, ali je od rojstva dalje, se da čisto v ležeči položaj?
Mene nekaj zanima, naj mi katera odgovori.
Ti vozeki, ko so, jaz pri Lari nisem imela košarice, sem imela abc design in se je dal čisto v ležeči položaj zraven je imel pa kovtrček, kaj je s temi košarami, a morajo res biti zraven ali ve kopujete, vozek, ki je čisto obični, brez košare. Upam , da veste kaj mislim. Recimo, da kupiš voziček, in jajčko, košare pa ni, se pa da v čisto ležeči položaj, pa pokrivalo ima zraven, uporablja se pa tudi potem kot športni voziček.  O kako sem zabluzila, upam da me razumete!           

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:37:21   
detelja
Blancica jaz imam tudi ta problem zaspim na boku zbudim se na hrbtu...pa prej nikoli nisem na hrbtu spala ali se zbujala..sicer pa, če tako mal logično razmislimo drži teorija dr. pušenjaka...če telesu nekaj ne odgovarja se že odzove z nekimi dražljaji...pa če tako gledate kje so pa naše babice slišale, da ne smejo spat na hrbtu, pa ne smejo to pa ono pa so imele še več pa bolj zdrave otroko kot so sedaj...dr. pušenjak tudi dosti, da na to teorijo "naše babice"user posted image ...saj mu dam čist prav...me pa imamo preveč info. potem pa smo vse zmedene pa ne vemo več kaj bi pa kaj ne...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:38:03   
nmag
Angelino,po mojem kar v Baby centru,čeprav so kar dragi,sem jih pa gledala na www.amazon.com,so kar nekaj cenejši,samo nikoli še nisem kupovala preko spleta,pa še študiram kaj bi,pri nas pa ne vem kje jih še prodajajo,ker so bolj redki,nimajo jih lih povsod.lp

(odgovor članu KaTkA24)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:43:27   
Blancica
blancica. ali ta vozek ko si ga naročila, ali je od rojstva dalje, se da čisto v ležeči položaj?

Takole je, voziček je primeren od rojstva dalje, spusti se v ležeči položaj in v njega položiš univerzalno košaro za novorojenčka (opcija ena in ta ki sva jo izbrala midva), druga varijanta pa je, da kupiš tudi trdo košaro za novorojenčka, ki se pritrdi na ogrodje

http://www.bolha.com/oglas382431103/vozicki-vozicek-maclaren-mx3-komplet/slika-0

http://www.bolha.com/oglas382431103/vozicki-vozicek-maclaren-mx3-komplet/slika-1

http://www.bolha.com/oglas382431103/vozicki-vozicek-maclaren-mx3-komplet/slika-2

vidim da se prodaja na bolhi za 360 eur

_____________________________

"11.4.2009 - 14.49 - Lan Tristan"

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:44:22   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

IZVIRNO SPOROČILO: anca

A ve katera do kdaj je še priporočljivo spati na hrbtu?


baje lahko spiš do 4 meseca, potem bi se pa naj obrnil na bok. Jaz spim tak hecno da sem cela podložena in ni šans da se obrnem na hrbet user posted image


do takrat kot ti pase.. saj zacutis, kaj ti pase al ne oz ce bebi ne pase. ne se sekirat, kako spis.. jaz sem pri prvi spala do konca na hrbtu, mi je ful sedlo. zdaj pa vecinoma na levem boku, pa bi ful raje na hrbtu.. to kr neki strasijo, da je na hrbtu... jaz sem zivi dokaz, da ni nic narobe, CE TI PASE.

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:45:30   
nmag
Zupancdam,pri meni je najmlajši Gregor imel dudu samo za spat,čez dan zelo poredko,potem pa smo se odločili,da jo bo dal kužiki in bo velik fant spal brez dude,par noči je nekaj malega pojokal predno je zaspal,ampak nisem imela večjih težav,je pa res,če se boš odločila potem to spelji do konca,četudi bo par noči hudo,ker če boš popuščala se lahko to vleče v nedogled.Sem pa imela kar nekaj otrok v vrtcu,ko so imeli predolgo dudo,potem so imeli pa težave z zobki in nepravilnimi ugrizi,se splača malo potrpet.Moj Gregi je imel za tolažbo še pleničko-tetra,jo ima še sedaj,ko gre spat stisne k sebi pleničko in zaspi,to je njegova ninica.

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:50:33   
detelja
zdaj sem se spomnila, če ima mogoče katera podobne težave...jaz tudi večino spim na boku, ampak mene kar hitro začnejo ful bolet kolki...mislite, da je vzrok, ker se širijo-priprava porodnega kanala, ali pač teža katera pritiska na kolke??? ampak res tko me bolijo...pa samo ko si vležem na kolk...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:51:53   
april09
Misk - emporium kartico dobis ob enkratnem nakupu nad 1400€ ali po vezah user posted image

MC lupinica ... pogej na soncek.si... imajo trenutno najceneje se  mi zdi.. po 110€ user posted image

Zupancdam ... jaz v prvo nisem imela kosare, zdaj pa jo bom. Mi je boljs. Smo  malo v prvo pri enem mesecu dali v sportni del v lezec polozaj, tko da tud to je kul. Kosara ni mus, ampak jaz sem si zazelela jo imet, ker mi je boljs za malo. Bolj ziher, oblazinjeno okol in okol, manj dostopa bo imela tud nasa ta velika tko do nje..

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 12:53:02   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

zdaj sem se spomnila, če ima mogoče katera podobne težave...jaz tudi večino spim na boku, ampak mene kar hitro začnejo ful bolet kolki...mislite, da je vzrok, ker se širijo-priprava porodnega kanala, ali pač teža katera pritiska na kolke??? ampak res tko me bolijo...pa samo ko si vležem na kolk...


pouster med noge.. ja vse se pripravlja. mene je v prejsnji nosecnosti ful bolelo okoli 25t.. una blazina za spanje na boku je super user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:02:45   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Blancica

Pa še to, Sonček85, resnično lep filmček....komaj čakam da bo Božič...pa luštno bi blo malo snegca tu pa tam ;)
se podpišem pod to ,res je lep filmček ,ti polepša dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no pa da se spet malo pohvalim z mojim bušijem user posted image user posted image user posted image user posted image če ga nbena ne da na ogleduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image upam da nisem vsiljiva,sam k mi je tak kjut ,pa prvič se nosečka pa vseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:05:25   
frutolina
uau sonček85 ful lepi bušček! user posted image user posted image  

KaTkA24 a samo 15 minut traja 3D al kak? Jaz sem mislila da dlje.. Kaj slikic nikoli ne da al mu je potrebno rečt? Ker jaz bi pa ravno slikico mela...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:06:40   
Blancica
hehhehe...lep buši ;) user posted image
evo še moj user posted image

user posted image

_____________________________

"11.4.2009 - 14.49 - Lan Tristan"

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:12:20   
detelja
user posted image

sonček ful imaš lepega bušijauser posted image ....no, pa da vidite kako debelušni smo miuser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:14:05   
nmag
user posted image user posted image user posted image  za bušije,jaz pa ne znam slikce dat gor bom počakala,da pride moj najstarejši iz šole,take stvari mi ponavadi vse on naredi,sem pač bolj leva za računalnik.lp

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:22:22   
lili82
MIŠK - moja ginekologinja je sicer dr. Predič Georgijev v SG in samoplačniško naredi 3D UZ za ceno 42 EUR ne glede nato, ali si pacientka pri njej ali ne... Kar pa se spola tiče, lahko v naprej poveš, da ne želiš vedet, kaj pričakujeta in ti tega zagotovo ne bo omenjala... Je pa ena od punc zapisala tudi, da dr. Rošić dela 3D za 50 EUR, če ti geografsko on bolj ustreza... Je pa res nepozabno doživetje...
Najin UZ je trajal približno pol ure, filmček pa bomo naslednjič posneli, ker je bil mali v nerodnem položaju in je dr. moral ves čas njegove rokice iz slikic brisat, da se je obrazek kaj videl, ker smo se skrivalnice igrali...



(odgovor članu nmag)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:24:16   
sonček85
jeeeeeeeeee buši manija ,sem vas morala samo malo spodbuditi jupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kak mate lepedetelja in blančica imata pa že res velike ,je moj prav mini proti vajinemuuser posted image user posted image

evo to je pa buši od zupancdam ,ki ga dajem jst got k une ne more user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Blancica)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:28:38   
zupancdam
ooo sonček hvalauser posted image user posted image user posted image , ker si mi bušija dala gor, meni se vidi da sem se že ful zredila, imam že 81 kg, imela sem jih pa 72 ko sem zanosila, kr groza me je, ampak se ne sekiram več, pri Lari sem šla takoj po porodu 8 kg dol, se pravi, da imam očitno veliko vode itd...
FUL LEPE BUŠIJE IMATE, DAJTE JIH ŠE POKAZAT!!!!!!!!!

_____________________________

Prva pikica je na svet prijokala 22.1.2007, težka 3900 in velika 54
Naša prva pikica je dobila sestrico Tio,18.4.2009 težko 3700 in veliko 52, sedaj smo popolna družina

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:34:00   
frutolina
uuuaaauuu sami lepi bušiji! kak bodo šele lepi otročki user posted image user posted image  



(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:37:59   
detelja
sonček85 vidiš tvoja ideja glede buščijev nas je zadela kot kak virususer posted image  joj, kako smo lepeuser posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:45:16   
Miška2006
Deževen pozdravček,

se mi je pred očmi kar zameglilo od vseh teh lepih slikic od vaših bušijev. Eden lepši od drugega.


(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:47:00   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

sonček85 vidiš tvoja ideja glede buščijev nas je zadela kot kak virususer posted image  joj, kako smo lepeuser posted image user posted image
sem vesela ,naj se vidi kako smo lepe nosečke in kako lepe bušije imamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image šeššeešešše bušije bi videle-dajte javite se še ostale in nam jih pokažiteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 13:47:39   
Cveta28
user posted image user posted image user posted image za najlepše bušije!!! Kako ste vse cute user posted image
Drugače sem pa ravnokar dobila datume iz LJ porodnišnice kdaj se prične Šola za starše v letu 2009 - 5. januar oz. 5. februar. Jaz sem se odločila, da grem ze januarja, ker se mi potem ne bo dalo hoditi še z večjim bušijem naokoli.

(odgovor članu zupancdam)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 14:01:37   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28

user posted image user posted image user posted image za najlepše bušije!!! Kako ste vse cute user posted image
Drugače sem pa ravnokar dobila datume iz LJ porodnišnice kdaj se prične Šola za starše v letu 2009 - 5. januar oz. 5. februar. Jaz sem se odločila, da grem ze januarja, ker se mi potem ne bo dalo hoditi še z večjim bušijem naokoli.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Aprilčice 2009-II.del
11.12.2008 14:32:52   
Pat74
Mate pa res lepe bušije, meni so pa ravno danes rekli, da moj mičken - seveda kot vedno, saj spet nosim v hrbtu.

Zupancdam lahko narediš mali ritual in se poslovita od dudice, ali pa jo preprosto vzameš. Bo pa sigurno kakšen dan potem slaba volja, ampak bo hitro pozabila. Naša je bila ene 2 dni prava tečkica, pa smo že skoraj kupili novo, pa je bila na srečo lekarna preveč oddaljena, v kampu pa jih tudi niso prodajal.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?