|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: oče neznan...kako naprej
19.12.2008 16:59:15   
lion
Karensita ti si zakon glede odgovorov. Po domače (v dobrem smislu) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: oče neznan...kako naprej
19.12.2008 22:10:58   
Polona31
IZVIRNO SPOROČILO: sneška_

Pa še ena stvar bo resnična mama samohranika za razliko od "samohranilke "ki živi  na davkoplačevalskem računu pa nujne froce mi financiramo. Rajše dam za takega otroka pa za tako mamico no za .......


Ja vsaj ena poštena samohranilka!!!!!

(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: oče neznan...kako naprej
20.12.2008 9:45:33   
Anonimen
KAJALIN-user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Polona31)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: oče neznan...kako naprej
27.12.2008 21:30:10   
AKŠ
kajalin user posted image user posted image user posted image user posted image

res ste nekatere mal čudne....in vidite samo slabo! Pa kako lahko obsojate nekoga, ki ga ne poznate. Kaj pa veste kakšna je zgodba tega dekleta...mogoče je fant dal rep med noge - tazga tud sama nebi želela za fotra... al pa je bla (bog nedaj) posiljena....

dejte mal razmišljat preden napišete kaj takšnega, da nekoga popolnoma potolčete brez da bi ga poznale...

mojca345:
upam da bo dekle ki ne ve kdo je oče (me ne zanima razlog!) dobra in vestna mamica....je pa res, da bo morala biti zelo pridna, da bo lahko preživela oba - sploh v začetku ko so tu največji stroški - plenice, mleko....

jaz imam nekaj igračk, ki bi ji lahko prišle prav (oblačilca sem več ali manj dala že vsa naprej) - če jih želi, mi to sporoči na ZS....vsaj tu bo lahko privarčevala par €...

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: oče neznan...kako naprej
28.12.2008 6:36:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

Kar se tiče denarja...hud problem davkoplačevalcev smo mame samohranilke,ja prav imate!Vsaka druga je prijavljena kot samohranilka zaradi stroškov,tudi med vami so!Mogoče res profiterate ve,k imate dve plači+ otroške+še kaj...Me prave samohranilke in me kriminalke brez očetovstva imamo ene trgovsko plačo,100eu otroškega dodatka in 131 eu plačila za vrtec mesečno!Zdaj pa bodite nevoščljive,če ste lahko!Sem nesposobna za kredit,nimam avta,nič...pa verjetno izkoriščam davko plačevalce hahaha,dajte no,malo premislite kaj in komu pišete,preden človeka poskušate raztrgati zaradi vašega nacionalnega športa-nevoščljivosti:(

Kajalin - nobena ni obsojala samohranilk, temveč je večina obsojala "samohranilke". Poudarek je na narekovajih, torej dobesedni pomen lažne samohranilke. Te so nepotreben davkoplačevalski strošek, istočasno pa tudi goljufajo, kar je kaznivo dejanje.

Kar se pa tiče neznanega ali "neznanega" očeta - dejstvo je (vsaj pri tebi), da ti veš, kdo je otrokov oče, a ker je v obojestranskem interesu (tvojem in njegovem), da za otroka skrbiš sama in da se njega kot biološkega očeta nikjer niti ne omenja (torej da nima do otroka in z otrokom ne pravic, ne dolžnosti). V naslovnem postu pa je bilo zgodbo razumeti drugače. Da ženska NE VE, kdo je oče - tako je napisano. Če je že to laž, potem je tudi vse skupaj (ostalo) velika farsa. VE, kdo je oče, a ima svoje razloge, zakaj tega ne želi povedati (in ja - v končni fazi ji niti ni treba, vendar jo bodo z vso pravico to vseeno vprašali). Razumevajoča socialna delavka je velika prednost, ni pa to zakonska obveza, sploh pa v primeru, ko želi nekdo na ta način od države dobiti denar. Ti ga ne, ker si zaposlena. Razumeš razliko?

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: oče neznan...kako naprej
30.12.2008 14:34:32   
ROmama
ste pa res nesremne glede denarja davkoplačevalcev "vašega denarja" Veste koliko gre denarja za vojsko, patrie, letalo predsednika, službne telefone in druge stroške, ki jih naši poslanci porabijo. Pa se spravljate na mlado punco.... A se za to pa nič ne jezite. Da vas ni sram. Punca je sigurno v taki stiski, ve se pa tako spravljate na njo...

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: oče neznan...kako naprej
1.1.2009 16:05:48   
annya
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

ne ve kdo je oce user posted image user posted image user posted image user posted image ????

ok, ni moja stvar, definitivno pa se podpisem pod kerenso... absurd


...še moj podpis....

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: oče neznan...kako naprej
5.1.2009 11:13:47   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Kajalin - nobena ni obsojala samohranilk, temveč je večina obsojala "samohranilke". Poudarek je na narekovajih, torej dobesedni pomen lažne samohranilke. Te so nepotreben davkoplačevalski strošek, istočasno pa tudi goljufajo, kar je kaznivo dejanje.
Kar se pa tiče neznanega ali "neznanega" očeta - dejstvo je (vsaj pri tebi), da ti veš, kdo je otrokov oče, a ker je v obojestranskem interesu (tvojem in njegovem), da za otroka skrbiš sama in da se njega kot biološkega očeta nikjer niti ne omenja (torej da nima do otroka in z otrokom ne pravic, ne dolžnosti). V naslovnem postu pa je bilo zgodbo razumeti drugače. Da ženska NE VE, kdo je oče - tako je napisano. Če je že to laž, potem je tudi vse skupaj (ostalo) velika farsa. VE, kdo je oče, a ima svoje razloge, zakaj tega ne želi povedati (in ja - v končni fazi ji niti ni treba, vendar jo bodo z vso pravico to vseeno vprašali). Razumevajoča socialna delavka je velika prednost, ni pa to zakonska obveza, sploh pa v primeru, ko želi nekdo na ta način od države dobiti denar. Ti ga ne, ker si zaposlena. Razumeš razliko?

se podpišem v celoti user posted image
ob prvem postu se lepo vidi:
- ne ve kdo je oče
- zanimajo jo finance.
to je to, kar me komentiramo. ne pa pravih samohranilk ali otrok samih user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: oče neznan...kako naprej
5.1.2009 14:30:33   
Lalica1
IZVIRNO SPOROČILO: ROmama

ste pa res nesremne glede denarja davkoplačevalcev "vašega denarja" Veste koliko gre denarja za vojsko, patrie, letalo predsednika, službne telefone in druge stroške, ki jih naši poslanci porabijo. Pa se spravljate na mlado punco.... A se za to pa nič ne jezite. Da vas ni sram. Punca je sigurno v taki stiski, ve se pa tako spravljate na njo...



user posted image  user posted image  user posted image

Pa še bi lahko naštevali... Za 1.000 EUR/leto ki jih bo dobila od "nas" nam je žal, za 10.000 EUR, ki jih porabi ....... žena za eno kosilo pa sploh ne trzamo.
Koliko bogatih živi na naš račun lagodno življenje, pa sploh ne vidimo svojega denarja v njihovih žepih. Ampak ti se "znajo iti".

(odgovor članu ROmama)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: oče neznan...kako naprej
6.1.2009 16:16:50   
RAČKAPK
Mojca 345 - ne bom brala vseh komentarjev, ker je že tisto zadosti kar je napisano na prvi strani
prosim sporoči tvoji prijateljici, da sem vesela, ker se je odločila za življenje user posted image
želim ji lepo mirno nosečnost in zdravega otročička
naj ji bo otročiček vedno na prvem mestu v življenju, tako kot ji je zdaj

kar se tiče pa denarja - ah kdo ga nima raduser posted image

pozdravček

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: oče neznan...kako naprej
28.7.2010 13:38:01   
Anonimen
Glede davkoplačevalskega denarja se strinjam, samo sej ne izkoriščajo samo Slovenci, če lahko tako rečem, kaj pa tujci pa cigani. Jaz pravim, če lahko cigan zakaj nebi on, pa da ne bo ker mislil, da podpiram kar koli. Poznam primer prijateljice-sošolke, ki ima problem, da je stara 26. let pa šedaj ne mora izvedeti očeta. Preprosto, mama ji noče povedati, v rojstnem pa nima napisano. Nemore z ničemer prisiliti mamo niti tožiti. Pa je sociala tako pritiskala na njo, če je ženska trmasta bo molčala. Kaj hočem povedati, da se prijateljici zelo pozna na čustvenem področju in notranje bolečini, ker ne ve kdo je oče. Malo pomislite na razvoj tega otroka, kako mu bo, ko ga bodo spraševali, kdo je očka, kaj je po poklicu.... Njej je to za vedno psihološko ostalo in še sedaj jo zvije. Celo zdravi se pri psihiatru, ker jo boli, da jo je lastna mati izdala! Seveda so dolgi in jezikavi jeziki kazali na očeta, vendar nima pravne podlage, da bi lahko sedaj potolikem času šla na sodišče in sprožila postopek. Namreč tudi v tej smeri je razmišljala, da bi poskusila, vendar je bila tako zavestna in fer do kvazi mogočega očeta, da ni vrtala, da nabi razpadel na njegovi strani zakon. Pa ni nokoli želela preževnine, živela je v revscini pri babici, samo želela si je očkata! Sedaj očeta na papirju in to je to. Skratka, pravne podlage ni, noben pa ne vpraša kako bo s tem otrokom, kako bo odraščal in kako bo kasneje v življenju. user posted image  user posted image   Naj premisli, jaz sem prepričana, da ve, pa tudi, če na kakšen drugačen način pride do sociale in pomoči, saj se lahko dogovorita, da otroka prizna, preževnine pa ne da. Drugo je, če je oče tujec in je pobegnil in ni iz EU unije, to so pa kolobocije, tudi ta primer priznam.  user posted image  

(odgovor članu RAČKAPK)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?