|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŽE SPET maskara
6.4.2005 9:04:11   
ajat
Oprostite, ker sem spet odprla novo temo, zaradi maskare in tonirane kreme, ampak....

Včeraj sem bila v trgovini in nisem vedla kaj se odločiti, prodajalka mi je priporočila maskaro GOSH in L`OREAL (panorama) nisem se pa mogla odločit, ker me je strah, da bodo omenjeni maskari namesto lepo razčesali trepalnice jih zlepila skupaj.
Tiste, ki katero od teh dveh maskar uporabljate, prosim povejte kako se obnesejo.

In zdaj še tonirana krema. Zadnjič je bilo nekaj govora. Kaj ste rekle za niveino, da je vredu al ne.


HVALA v naprej
;)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ŽE SPET maskara
6.4.2005 9:11:41   
žabica
Mene po LOREAL ful pečejo oči. Najbolje se mi obnese od MAX FACTORJA - DRAMATIC LOOK. Tudi trepalnic mi ne zlepi in cenovno se mi zdi zelo ugodno.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ŽE SPET maskara
6.4.2005 9:19:09   
lutka
Tudi jaz imam dramatic look in sem zadovoljna.Ne zlepi trepalnic in jih lepo voluminizira.

Cena je cca.2.000sit

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ŽE SPET maskara
6.4.2005 10:23:08   
jaz99
Probaj najti kako ,ki se ukvarja z AVONOM. Not imajo zelo dobre maskare, ki ti ob enem tudi neguje trepalnice, da ti ne popokajo. Pa tudi vse vrste krem imajo. Tudi na naravni bazi

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ŽE SPET maskara
6.4.2005 10:24:20   
pupika
Jaz sem pa zelo zadovoljna z maskaro od Jade Sky High Curves, ki ti jih lepo podaljša in zgosti ter ti jih nič ne zlepi.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ŽE SPET maskara
6.4.2005 10:56:41   
jaz99
???? trpalnice so sestavljene tako kot las, le da niso ispostavljene toliko poškodbam kot naprimer šanponi ,razna oblačila ,ki rascepijo las. Če pa tudi trepalnice mažemo pogosto in jih stalno nekaj oblikujemo, začnejo ispadat oz. pokat.
???? malo premalo veš kako lahko kozmetika škoduje tako koži kot lasem in celo trepalnicam.

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ŽE SPET maskara
6.4.2005 12:10:28   
lutka
Najbolj nevarno je da trepalnice popokaj je takrat če si jih namažež in se maskara že posuši,potem greš pa še enkrat.Takrat se trepalnica najprej zlomi in nasplošno ni dobro,da si maskaro popravljaš,ko se enkrat posuši

Zato pa svetujejo,da si je treba zvečer make up odstranit;)

Tako so vsaj mene učili na seminarjih

lp:rozica:

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ŽE SPET maskara
6.4.2005 13:27:33   
jaz99
NO ????

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?