|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček
7.4.2005 12:24:01   
Tejčika
A katera že mogoče ve kakšen voziček bo kupila za otročka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   voziček
7.4.2005 12:31:12   
saba
jaz 90% peg perego premette - oranžen
:)-

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   voziček
7.4.2005 12:33:19   
kofetek2010
nekaj že imam nagledanih, ampak me še noben ni prepričal ;)
še je čas...

lp
:nosecka:jana73

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   voziček
7.4.2005 12:34:10   
Lunca1
Mi imamo 2, Quinnyja 4xl, je dobro okreten, se lepo pelje, je pa precej velik in težak, kar pomeni težave če greš v kakšno trgovino. Zasede tudi 2/3 prtljažnika Passata. Drugi voziček pa smo kupili pred kratkim. Je pa marela BBY, se fino zloži, je lahka, dobro okretna, ima pa plastična kolesa, kar pomeni da precej trese. Kupili smo jo zato, da jo bomo imeli za na morje in pa za v trgovine, drugače pa je Quinny zakon. Pri vozičku pazi, da bo lahko čisto poležan ali pa boš morala kupit posebno košaro. pomisli tudi za kaj ga boš potrebovala, mislim teren - makadam ali asfalt. A imaš velik ali majhen avto - jaz recimo zato vozim fantovega, ker v mojega ne gre:). Pa fino je če ima strehico, pa košaro, pa da se čim bolj zloži.

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   voziček
7.4.2005 12:37:35   
Tejčika
tudi jaz razmišljam o peg perego premette, ampak so mi ga zdaj že 3 odsvetovale, češ da vse škripa,...pa malo me moti, ker ma male kole.


(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   voziček
7.4.2005 12:37:54   
Čiračara
Peg perego-Pramette- barve še pa ne vem:((

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   voziček
7.4.2005 12:38:15   
Čiračara
Uff Tejčika a res?:ups:

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   voziček
7.4.2005 12:40:44   
Tejčika
lunca jaz mam punteka in če bi vedela da bi šel noter quinny 4 kolesnik bi ga takoj mela. ma fajn košaro za novorojenčka, sploh primerno za čez zimo.
pa še lep je.


(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   voziček
7.4.2005 12:43:03   
kofetek2010
kaj pa Bruin?;)

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   voziček
7.4.2005 12:43:52   
Tejčika
Brui? to pa ne poznam....:zmeden:

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   voziček
7.4.2005 12:48:00   
kofetek2010
Imam od Toysa katalog - sploh me ne zanimajo tisti s košaro, ampak športni, takšni pri katerih gre vse postavit v čisto vodoravni položaj ;)
"Spider GT Bruin" - meni je ful lep oranžno/moder ;)

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   voziček
7.4.2005 13:00:05   
tulipan
Kombinirani od Foppapedretti Extremeplay, imaš v enem jajček, stolček za v avto in športni voziček..
Je na 3 kolesa, dobiš ga v Italiji..8)

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   voziček
7.4.2005 13:03:14   
Seven*
Ce bi imela denar bi kupila Bugaboo-ja. Samo 9 kil ima, pa tako zelo prirocen!!! :((:((:((

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   voziček
7.4.2005 14:00:57   
malika
Še od prej imam Quinny in še 1x bi ga kupila :bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   voziček
7.4.2005 14:40:04   
spella
Kaj pa mislite o Peg Peregovem Pliko P3 (modularni sistem - avtosedež, košara, športni). Jaz sem še bol v odkrivanju, hočem pa štririkolesnika, kombiniranega (rada bi mela samo en voziček- od rojstva do konca). kakšne izkušnje, nasvet??

Lp špela

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   voziček
7.4.2005 14:59:28   
saba
ma pliko p3 se mi zdi zelo majhen...vsaj na pogled...

ne vem, midva z možem non stop gledava okrog vozičke, ampak vseeno nas je najbolj prepričal premette.


trikolesniki, pa se tako čudno zlagajo, da ti zavzamejo cel prtljažnik avta...mi pa mamo še malo zverinico:kuza: za spravit not, ko bomo šli na sprehod.
..tako da ti definitivno odpadejo. Pa čeprav imamo passata karavan...

premete je kul, se lepo zloži, ima vse, in je kaj je meni najbolj važno lahek.

še tako, bomo vse boge z našimi hrbtenicami, pol pa še težek voziček dvigat..ne ne

lp
saba

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   voziček
7.4.2005 15:07:23   
Jessy
Midva bova tudi Pramette nabavila. Ne vem pa še katere barve. Verjetno kaj v modri - bež kombinaciji.

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   voziček
7.4.2005 15:53:31   
Grascakinja
Midva sva kupila Hauck Roadster 3 SL Fun Blue, modro-črno-srebrn. In pripadajočo lupinco.

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   voziček
7.4.2005 19:30:35   
lin
Tejčkika mi imamo tudi Puntota(poleg Dobloja)in Quinny freestyle 3 xl gre not,za 4 kolesnika pa nevem,ma bi mogu it

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   voziček
7.4.2005 23:55:40   
*missy*
Jaz bi pa 10000000000% kupila (če bi bila sedaj noseča) Quinnyja in sicer tistega (3 ali 4 kolesnik) na katerega se da gor tista lupinica - TO JE NAJLEPŠI VOZIČEK KI SEM GA VIDELA V ŽIVLJENJU!!
Meni se zdi da so dojenčki v njem tok cortkani!!

Jaz sem nora na vozičke in tudi mojemu jih skoz omenjam tko da mi moj ko hodiva po mestu pa vidiva kak tak voziček skoz reče: lej lubica QUUUIIINNNYYYY!!
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   voziček
8.4.2005 9:01:48   
Sugy
Tudi midva bova verjetno Peg peregov pramette. Jaz bi oranženga, moj pa rdečga.. hmmm.. bomo vidli, od koga bo obveljalo :)-:)-:)-

Punce, ki boste kupile pramette, malo povejte, če ste/boste kje kako hudo akcijo zasledile!!

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   voziček
8.4.2005 9:06:15   
Seven*
Ja lep ze lep. Tezek pa tudi. :((:((:(( Odkar imam 15 kil tezek vozicek taksnih niti pogledam vec ne. Meni je ful tezko dvigovat iz avta in v avto taksno tezo..

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   voziček
8.4.2005 19:01:20   
Kety
Kje pa boste kupovale vozicke?? BC ali Ariel,..????

LP Kety

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   voziček
8.4.2005 19:02:49   
lin
Kety recimo ariel nedrži Peg Perega,baby center pa nedrži Chiccota,tako za primer,meni nasplošno je bolj všeč Baby center

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   voziček
8.4.2005 21:05:33   
kofetek2010
lin - zapisala si, da gre Quinny v Puntota (a v enem kosu?), sicer imam C-3,ampak prtlažnik pa je nekje enak :zmeden2:
sem pri sinu imela PegPerego in sem morala cel voz raztavit, da sem ga po delih spravila noter, potem pa spet sestavit :grrr: (takrat sem pa imela Puntota :)-), zato sedaj želim tak voziček, da ga samo zložim in vržem v prtlažnik ali pa za sprednje sedeže ;)

(odgovor članu Tejčika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?