|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolniška prek ZZZS-kam se obrnit
23.12.2008 14:19:40   
Adelina
Konec decembra mi poteče pogodba, sem pa na bolniški zaradi rizične nosečnosti (porodniško nastopim 7.marca). Tu na RR sem brala, da ti po preteku pogodbe pripada še en mesec bolniške prek ZZZS-ja. Kam pa se moram obrnit-direktno na ZZZS ali kam drugam? Hvala za pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolniška prek ZZZS-kam se obrnit
23.12.2008 14:27:17   
Lunca1
Ja jaz sem to koristila, samo ne vem če sem morala kaj hodit na ZZZS. Mislim da je meni uredila v službi. Vseeno raje pokliči.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolniška prek ZZZS-kam se obrnit
23.12.2008 14:31:31   
lejci86
oglasit se moraš na zzzs. oz.pokliči tja in prašaj kakšno dokumentacijo moreš prinest da ne boš hodili gor in dol.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolniška prek ZZZS-kam se obrnit
23.12.2008 14:42:43   
Anonimen
Se moraš kar tam oglasit.

(odgovor članu lejci86)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolniška prek ZZZS-kam se obrnit
23.12.2008 14:55:47   
Adelina
Hvala punce. Pa se tam oglasim po preteku pogodbe ali se moram že prej?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolniška prek ZZZS-kam se obrnit
23.12.2008 18:39:27   
bskrle
Predlog mora dati osebna zdravnica, ne vem, če lahko sama direktno urejaš, saj nimaš vse dokumentacije.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolniška prek ZZZS-kam se obrnit
23.12.2008 19:39:00   
Anonimen
Ko dobiš knjigo pri delodajalcu in si takrat še v bolniški, mora os. zdravnik poslat na komisijo, da ZZZS dobi odločbo za teh 30 dni. Brez tega ne gre. Ne vem pa kako je, če si že na bolniški več kot 30 dni in že imaš odločbo o nadaljevanju bolniške.user posted image Oglasi se tam , ker moraš itak izpolnit obrazec.

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?