|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Trajekt na Sardinijo
22.2.2009 22:34:40   
minka@
Kepa, kampi v okviru Camping check-a, ki smo jih "koristili" so bili: spinnaker, orri, isuelda, pa še eden a se ne spomnim več.
Gre za knjigico s popusti v pred in posezoni, lahko pa jo kupiš v Kompasovih prodajalnah (vsaj lani v MB je bilo tako).
Knjižica ima opis kampa, odprtje, kaj nudi, kakšno slikico in to je to. Zraven je priložen zemljevid, kjer so označeni kampi.
Če hodite okrog izven sezone ti je lahko zanimivo, ni pa to, da bi nekaj ful prihranil, nam gre bolj zato, da imamo opise, slike in da vemo kje se nahajajo.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Trajekt na Sardinijo
19.3.2009 9:52:42   
ksenjak
user posted image Juhu!
Tudi pri nas je padla odločitev. Gremo na Sardinijo, in sicer okoli 20.6..

Zdaj pa na veliko zbiram informacije o tem in onem. Sem tudi Viv kontaktirala na ZS in upam na kakšne podrobnejše informacije.

Lp

(odgovor članu minka@)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Trajekt na Sardinijo
21.3.2009 17:15:22   
pojona

No pri nas je padla odločitev, da gremo na Korziko. Me pa nekaj zanima glede kart za trajekt. Kupila bi jih pri corzikaferries, pa me zanima če ste na koncu ko kupujete karte doplačale še za "nekakšno zavarovanje za prtljago" če prav razumem (  Je choisis l'assurance Annulation, Bagages et Assistance )? Kaj pa v primeru, da je odpoved vožnje npr.zaradi slabega vremena itd. A lahko karto zavaruješ, da dobiš potem nazaj denar?


p.s. Na korziko gremo drugo polovico julija, komaj že čakamo user posted image



_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Trajekt na Sardinijo
22.3.2009 17:10:04   
viv_
user posted image pojona, mi gremo tudi takrat... mogoče se pa srečamo user posted image  sva na vezi...

jaz zavarovanja nisem vzela. v primeru, da trajekt odpade, ti pa dajo drugo varianto. Ko smo se vračali s Sardinije so nam skenslali trajekt, pa smo potem dobili drugega, vrnili so nam plačilo za kabino in dali dve luksuzni kabini brezplačno... Tako da kar se tega tiče so fer.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Trajekt na Sardinijo
22.3.2009 20:27:39   
pojona

Ja super mogoče se pa res srečamo. No včeraj sem kupila karto za samo 96,79 EUR v obe smeri, ampak brez kabin, ker potujemo čez dan pa se nam ni zdelo potrebno. Gremo pa 20.7 in vračamo se 2.8.

Viv sva na vezi, te imam še kaj za vprašat (ZS), ker mi gremo tako "daleč" kampirat prvič z otrokoma. No drugače pa komaj že    čakamo user posted image .


_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Trajekt na Sardinijo
23.3.2009 8:09:11   
ksenjak
pojona_katere ste si pa kampe ogledali?

Drugače pa mi potujemo 19.6. in vama bom lahko še kaj več povedala, ko se vrnemo. Tam okoli 5.7..

lp

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Trajekt na Sardinijo
23.3.2009 12:21:24   
viv_
Mi gremo pa 28.7. do 13.8. user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Trajekt na Sardinijo
23.3.2009 13:10:12   
ksenjak
viv_kot že rečeno, mi je uspelo dobiti trajekt, in sicer za 82EUR. Imam pa tudi že kar nekaj kampov ogledanih,  s tem da sem iskala kampe bolj na V oz. JV, ki so na plaži. Predvsem zaradi otrok.

Katere kampe imate pa vi ogledane?

lp

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Trajekt na Sardinijo
23.3.2009 14:31:48   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

viv_kot že rečeno, mi je uspelo dobiti trajekt, in sicer za 82EUR. Imam pa tudi že kar nekaj kampov ogledanih,  s tem da sem iskala kampe bolj na V oz. JV, ki so na plaži. Predvsem zaradi otrok.

Katere kampe imate pa vi ogledane?

lp


Mi bomo šli en krog - zdaj še ugotavljamo, ali se bomo selili 3x ali 4x. Enkrat bomo zagotovo spali nekje v okolici pristanišča, tako da gremo čez Cap Corse, potem bomo pa videli kako naprej... Obkljukane imamo "must see" zadeve, zdaj jih je treba še v en pameten program dat... user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Trajekt na Sardinijo
23.3.2009 17:00:41   
Ejla
A z letalom na Sardinijo pa ne bi šli? Jst sem rezervirala karte za 135 evrov povratne za 2. Se mi zdi full malo...no sam sva dva, če bi mela še kopico otrok bi blo drugače najbrž. Pa greva konc aprila,začetek maja.


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Trajekt na Sardinijo
24.3.2009 15:38:08   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Ejla

A z letalom na Sardinijo pa ne bi šli? Jst sem rezervirala karte za 135 evrov povratne za 2. Se mi zdi full malo...no sam sva dva, če bi mela še kopico otrok bi blo drugače najbrž. Pa greva konc aprila,začetek maja.




Če greš kampirat je težko z letalom, zaradi vse opreme... Pa še svoj avto imaš s seboj in je lažje za premikat se okol.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Trajekt na Sardinijo
26.3.2009 21:56:25   
Ejla
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

IZVIRNO SPOROČILO: Ejla

A z letalom na Sardinijo pa ne bi šli? Jst sem rezervirala karte za 135 evrov povratne za 2. Se mi zdi full malo...no sam sva dva, če bi mela še kopico otrok bi blo drugače najbrž. Pa greva konc aprila,začetek maja.




Če greš kampirat je težko z letalom, zaradi vse opreme... Pa še svoj avto imaš s seboj in je lažje za premikat se okol.


Ja, ja...imaš prav...je videt da nisem dosti kampirala!user posted image

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Trajekt na Sardinijo
4.5.2011 11:43:50   
mojca.33
Ejla, lepo pozdravljena! Z možem in hčerkico razmišljamo, da bi meseca septembra odpotovali na Sardinijo - Costa Smeralda. A bi mi lahko prosim sporočila, kje si ti videla oz. dobila tako zelo zelo ugodne cene letalskega prevoza, ker jaz kolikor sem gledala pod 400 EUR na osebo ne najdem ničesar. Da ne govorim, da je to najcenejša varianta z dvema postankoma (celo noč je treba čakati ali v Avstriji ali Italiji) in seveda potem nismo naredili ničesar.

Morda če še veš, kako je s ceno trajekta, saj tudi tu na žalost ne najdem niti približno takih cen, kot jih navaja večina na forumih. Za nas tri z avtom je najceneje kar najdem cca. 400 EUR (povratna iz Livorna do Olbie ali pa Golfo Aranci).

Res bi ti bila zelo hvaležna če bi mi odgovorila.

Že vnaprej se ti zahvaljujem za odgovor.

Lep pozdrav, Mojca user posted image  

< Sporočilo je popravil mojca.33 -- 4.5.2011 11:45:37 >

(odgovor članu Ejla)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Trajekt na Sardinijo
4.5.2011 12:16:42   
Vilma
Mojca glede letalskih kart ne vem.
Debata o cenah trajektov pa poteka tukaj: http://www.ringaraja.net/forum/Korzika_-_trajekt/m_5552746/tm.htm
Letos so se astronomsko povzdignile, mi gremo sicer na Korziko, pa vendarle povišica velja za vse, tudi za Sardinijo.
Je pa po mojih ocenah www.mobylines.com cenejši kot http://www.corsica-ferries.co.uk/ 
Malce preveri.

(odgovor članu mojca.33)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Trajekt na Sardinijo
4.5.2011 12:23:47   
Vilma
Mojca sem preverila na mobylines tvojo turo, datum sem si izmislila user posted image
Tri odrasle osebe z avtom, povratna karta, odhod iz Livorna na Olbio, odhod 14.7.2011, prihod 28.7.2011 - cena 316 evrov. Cena je brez sedežev ali kabine.
Na Golfo Aranci pa ta trajekt ne vozi.

< Sporočilo je popravil Vilma -- 4.5.2011 12:24:25 >

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?