|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Adriatic.hr
20.1.2009 9:56:25   
Adelina
A je katera že potovala preko te agencije. Jaz sem včeraj mal gledala za apartmaje, pol sem pa ugotovila, da tudi pol leta starega otroka štejejo kot osebo, kar se mi zdi neumno in v naših agencijah ni tako. A se da to kaj zmenit-sam ni nobene številke za osebni kontakt. Al pa a se da kje dobit kontakt lastnikov, ki oddajajo te apartmaje prek te agencije? Ma katera izkušnje?
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Adriatic.hr
20.1.2009 10:03:59   
lukec
Z agencijo nimam izkušenj, sem pa lani tam iskala apartmaje. Ko sem si ga izbrala, sem šla na google in poiskala direktno številko lastnice in se dogovarjala naprej z njo.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Adriatic.hr
20.1.2009 10:34:51   
lukec
TUKAJ imaš pa tudi ogromno apartmajev, opremljenih z direktnimi kontaktnimi podatki.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Adriatic.hr
20.1.2009 10:48:02   
Adelina
Lukec hvala. Bom pogledala ta link z direktnimi številkami.
Glede une agencije pa: kako pa si sploh zvedela, kako se imenujejo apartmaji? Ker jaz najdem samo številko objekta, pod katero ga agencija oddaja, s tem pa si ne morem pomagat.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Adriatic.hr
20.1.2009 13:17:36   
liliana
Mi smo preko adriatica.net rezervirali lansko leto za prvi maj apartma na Cresu....in otrok je bil takrat star eno leto pa je niso šteli kot osebo......videlo se je pa to tam, ko vpišeš pri izračunu cene podatke za vse osebe......sicer za otroka moraš tudi dati rojstni datum in vse ostale podatke, na koncu pa ti ga ne upoštevajo.......vsaj lani je bilo tako......

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Adriatic.hr
20.1.2009 13:57:56   
Adelina
Ampak ko si iskala a si ga vpisala pod število oseb ali ne?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Adriatic.hr
20.1.2009 15:01:09   
liliana
Seveda......saj ga moraš vpisati tudi, ko ga prijavljaš......

Za primerjavo pa pri otrokovi letnici rojstva enkrat vpiši njegovo dejansko leto rojstva, drugič pa 5 let več, tretjič pa 10 let več, pa boš takoj videla razlike v cenah......user posted image

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Adriatic.hr
20.1.2009 15:11:24   
Adelina
Ja sam potem moraš iskat večji apartma (torej tudi za dojenčka), ker ti manjšega sploh ne ponudi (saj ko iščeš, še ne vpišeš starosti otrok ampak le število oseb).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Adriatic.hr
20.1.2009 15:31:21   
liliana
Sem šla zdaj pogledat, kaj te matra......

Tam pač vpišeš 2 osebi in ti vrže ven apartmaje večinoma za 2-3 osebe, pri kalkulaciji cene pa vpišeš še otroka kot tretjo osebo......in tam kjer imajo popust ti ga obračunajo, kjer ga pa nimajo pa ne.....eni apartmaji imajo fiksirano ceno ne glede na malega otroka.....pri enih pa imaš popust.......

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Adriatic.hr
20.1.2009 16:57:43   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina

Lukec hvala. Bom pogledala ta link z direktnimi številkami.
Glede une agencije pa: kako pa si sploh zvedela, kako se imenujejo apartmaji? Ker jaz najdem samo številko objekta, pod katero ga agencija oddaja, s tem pa si ne morem pomagat.



Uf, se opravičujem, imaš prav, sem zamenjala z http://www.uniline.hr/.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Adriatic.hr
21.1.2009 9:08:32   
Adelina
Hvala obema. Bomo nekaj ustreznega poiskali.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?