|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
22.4.2009 12:04:20   
NevenkaP
San Polo je čisto ok za otroke, brez skrbi. Meni je sicer v Colonah bolj všeč, ampak ok, stvar okusa. Tudi ta kamp je fajn, pa bolj urejen od Colon je, kar večini ustreza.  Se pa strinjam s tabo, čim manj ljudem je všeč, boljše jeuser posted image


< Sporočilo je popravil Admin -- 23.4.2009 21:31:39 >

(odgovor članu Uspešno)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
22.4.2009 14:03:15   
Uspešno
Ne, saj Colone je tudi kul. Samo mi nismo imeli kaj dosti izbora, saj za klimo v prikolici rabimo elektriko. Colone je nima, bratski kamp S. Polo pa.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
23.4.2009 22:43:16   
Yurka
Pozdravljene,

kaj pa mobilne hišice v kampu San Polo? So v senci ali na čistini? Po mapi sklepam, da je samo ena, ki je malo oddaljena od drugih, v senci. Mi namreč nismo zelo navdušeni nad vročino in pripeko.

(odgovor članu Uspešno)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
23.8.2009 22:17:52   
katipi
Obudimo malo spet to temo.user posted image Tisti, ki ste bili letos, je kaj novega? Ima kdo izkušnje tam v posezoni (septembra)?Potrebujem za ta kamp evro priključek?

(odgovor članu Yurka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
23.8.2009 22:39:18   
darja72
Evro priključek potrebujete. Tele mobilke so pa res z izjemo ene, vse na soncu.
Mi smo bili letos prvič v San Polu, tako, da o novostih ne morem poročati. Aja, pa dva mini otroška placa za igranje imajo (peskovnik+tobogan+gugalnica).
Pa ob obali so večinoma pavšalisti, tako, da na kuhanje ob otroški igri na obali lahko kar pozabiš.

< Sporočilo je popravil darja72 -- 23.8.2009 22:44:32 >


_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
24.8.2009 13:52:06   
katipi
Darja72, je res tako polno čisto ob obali?! user posted image Misliš, da se tudi septembra ne bo nič spraznilo? Je druga vrsta še blizu morja? Se dobi evro priključek na recepciji ali ga moramo imeti s seboj? Uh, sem firbčna...user posted image

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
24.8.2009 14:35:21   
darja72
Evro priključek se je takrat dalo kupiti na recepciji.
Kar se tiče prve in druge vrsta...kamp je bolj "divje" narave, tako, da niti ornk razparceliran ni. Najbrž se motim, ampak placi ob morju so večinoma oddani za vekomaj. Saj tako zgleda.

< Sporočilo je popravil darja72 -- 24.8.2009 14:40:31 >


_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu katipi)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
13.4.2010 17:16:23   
makka
Pozravljeni,
letos smo se oločili za kampiranje v Colone. Dobila sva povlšal čisto ob morju 1 vrsta. Na novo so naredili parcele zasadili živo mejo in posdili travo.
Posod so priključki za elektriko in vodo samo za odpadno vodo niso naredili jaška user posted image škoda. Komaj čakam 1 Majske počitnice.user posted image

(odgovor članu darja72)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
7.5.2010 15:54:27   
smatejas
Tudi mi smo letos prvič...prva vrsta...imamo vse kar rabimo. Nam je super. Všeč nam je, da ni preveč skomercializirano.

Prvomajske so bile Super! Komaj čakamo naslednji vikend!!!user posted image

_____________________________

*¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨¨)
(¸¸.·´ (¸¸.·´ Lep pozdrav, smatejas

(odgovor članu makka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
25.5.2010 8:42:20   
tisa80
Mi imamo tudi prikolico v Colone in moram reči ja res so se potrudili,samo prostore so pa zmanjšali oz parcele čisto na minimum. Se bomo že navadili! Ko se srečava bova spile eno kavo te povabim user posted image

(odgovor članu makka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
26.5.2010 11:44:32   
makka
Mi smo mal poširl del prcele s škarpo oz. so jo delovci. No kavo častim na prceli C062.user posted image se vidimouser posted image

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
31.10.2010 14:48:36   
čupi
No, me veseli, da so tudi taki, ki imajo radi manj komercialne kampe. Tudi mi gremo naslednje leto v Colone. Iščemo mir, odklop,čim manj gužve. Po opisu zgleda ta kamp pravi za nas. Me pa samo zanima kaj to pomeni, ko nekateri pišejo da so same skale in kamni. Jaz prav to ščem. Ali je voda takoj globoka za plavat ali se pobijaš 50 m, da lahko zaplavaš? Pa še, ali je voda večinoma čista?Na netu so vse slike tako lepe, me zanima ali je v resnici tako in ali res ni gužve?Najlepša hvala še za kakšno vašo slikico.

(odgovor članu Uspešno)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
1.11.2010 21:25:37   
tisa80
Me veseli, da si se odločila za Colone potem se drugo leto vidimo.Kot si spraševala  ti lahko povem ,da je voda zelo čista,skale sicer so vendar so nekje bolj ploščate,da se lahko normalno "zlekneš",nekje pa so res ostre nekje pa so tudi kamenčki .Kar se tiče poti v vodo včasih zna biti malcee zoprno a si hitro najdeš svoj vhod tako da ni panike.Jaz imam 3,5 letnega otroka pa je skale že čisto osvojiv,na začetku je bilo malce neprijetnosti ker ni znal pravilno stopat a je hito pogruntal način hoje po skalah in nima več nobenih problemov.Za otroke je tu pravi raj ker je svoboda ,veliko je otrok in ima že svoje prijatelje .Mi tudi letos prodajamo prikolico ,tako če jo rabite ali jo kdo drug potrebuje mi javite.

(odgovor članu čupi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kamp SAN POLO - COLONE, BALE
11.11.2010 22:21:40   
voznikvozniku
Nam je bil za odtenek bolj všeč kamp San Polo, kjer so nas še najbolj motile kobilice, ki zvečer pridejo pogledat goste parcel :). Nekaj več o obeh kampih, pa tudi o kraju Bale pa dobite tukaj:
http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=306

(odgovor članu tisa80)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?