|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   klopni minigitis
27.1.2009 13:29:51   
staši
A ste kaj razmišljale o tem da bi vaše otroke cepili.Jaz sem jih danes zato ker sem bila včeraj na  infekcijski na kontroli s tamalim pa mi je njegova zdravnica svetovala glede na to da so ti klopi postali zelo nevarni in pa glih zdaj potekajo ceplenja .Je pa stvar samoplačniška (okrog 20eu)cepijo jih pa dvakrat z razmakom en mesec ,potem na  eno leto pa nasledja pa vsakih pet let.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: klopni minigitis
27.1.2009 13:34:08   
asso
Ja. Pri nas smo vsi cepljeni oz. jaz moram letos ponovit po enem letu, najmanjšo pa moram še cepit.
Odločli smo se pa predvsem zaradi smrti v družini...



_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: klopni minigitis
27.1.2009 13:35:25   
katra55
Jaz bom hčerko letos dala cepit, midva z dragim pa sva se že lani.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: klopni minigitis
27.1.2009 13:40:11   
Mišni
Jaz sem otroka dala cepit tam pri kakšnih 4 letih, se mi zdi. Ker je imel že borelijo od klopa, pa da ne bi še kakšnega meningitisa staknil. Sama se pa zaenkrat še nisem šla.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: klopni minigitis
27.1.2009 13:54:07   
al1*
Tudi naša otroka in midva smo cepljeni proti klopnemu m.
Oba smo cepili pri kakšnih treh letih.


_____________________________

lp


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: klopni minigitis
27.1.2009 13:57:59   
staši
No sej pri nas so cepljeni otroci in mož jaz se (ne vem )šparam .No mi je pa glih zaradi borelije zdravnica svetovala ker sva hodila s sinom na kontrole ker so pač sumili na to zaradi nekaterih znakov pa hvala bogu verjetno ni nič.Kaj si mislila s tem zaradi smrti ?Oprosti ker te sprašujem.LP

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: klopni minigitis
27.1.2009 14:07:09   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: staši

No sej pri nas so cepljeni otroci in mož jaz se (ne vem )šparam .No mi je pa glih zaradi borelije zdravnica svetovala ker sva hodila s sinom na kontrole ker so pač sumili na to zaradi nekaterih znakov pa hvala bogu verjetno ni nič.Kaj si mislila s tem zaradi smrti ?Oprosti ker te sprašujem.LP


Stric je zaradi klopnega miningitisa umrl...

Ampak borelijo lahko še vedno dobi...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: klopni minigitis
27.1.2009 15:36:22   
sapramuca
baje je mnogo bolj nevarno (večja smrtnost in hujše posledice), če za klopnim meningitisom zboli odrasel, zato se splača razmisliti o cepivu tudi zase..

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: klopni minigitis
27.1.2009 18:23:28   
*goldfish*
Moj sinek je glih bil 2 tedna nazaj na 3. cepljenju. In zdaj imamo naslednje 2011user posted image
Je pa imel že 2X klopauser posted image

< Sporočilo je popravil mana_t -- 27.1.2009 18:24:06 >


_____________________________

Vse bitke v katere se zapletemo se zgodijo zato, da nas nečesa naučijo - tudi tiste, ki jih zgubimo.

(odgovor članu sapramuca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: klopni minigitis
27.1.2009 21:33:04   
Anonimen
Pri nas smo cepljeni vsi. Imamo gozd in pašnik res direktno pred vrati, klopov celo morje, pa še krave, ki se pasejo okoli, jih privabljajo, tako da meni je bolje preventiva kot kurativa. Lani je hči imela tri klope, kljub rednemu vsaj 3x dnevnemu pregledovanju, vsa oblačila so romala direktno v pralni stroj, ko smo prišli s sprehoda. Hčerko sva dala cepiti, ko je bila stara  20 mesecev.

(odgovor članu staši)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: klopni minigitis
27.1.2009 22:30:04   
pomar*ANČA*
koliko so pa otroci stari, ko se lahko prvič cepijo? midva ga bova tudi dala, ampak je trenutno star dva meseca in mislim da je še prekmalu- ali pač? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: klopni minigitis
28.1.2009 9:14:04   
staši
 Mislim da je res premajhen pozanimaj se pri njegovem pediatru.
Tudi mi živimo zraven gozda in travnikov je pa tako da na hčerko gredo kar fanj klopi ,sin pa v šestih letih kot se jaz spomnem ni ga imel niti enkrat ga pa strašno  pikajo komarji in tudi zaradi tega mi je rekla na infekcijski da naj ga cepim ,ker minigitis prenašajo tudi komarji.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: klopni minigitis
28.1.2009 9:19:32   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: staši
Tudi mi živimo zraven gozda in travnikov je pa tako da na hčerko gredo kar fanj klopi ,sin pa v šestih letih kot se jaz spomnem ni ga imel niti enkrat


Moj otrok je v sednih letih imel enega samcatega, pa smo ogromno v naravi. Pa je bil okužen ...

In ja, tudi komarji prenašajo tudi borelijo. Ko smo mi hodili na tisto dajanje antibotika v žilo potem 14 dni, je bilo kar nekaj otrok, za katere so mamice rekle, da niso imeli nobenega kloba, pa so kljub temu dobili borelijo. Ma groza, tale zalega. Če lahko kaj narediš proti njej, je fajn, če res narediš.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: klopni minigitis
28.1.2009 10:35:42   
staši
Ja dej no ,ni za verjet pa probej igrat loto pa boš sigurno zadela ,če ste že klopa prvič dobili okuženga .Tolko je te golazni že da se človek vpraša če je sploh vredno da greš v naravo ker ne veš kaj lahko stakneš .Zato pa imam jaz raje zimo ,ker se grozno bojim teh malih golazni bolj kot ne vem bilo katero zver v gozdu.Upam da ste se uspešno pozdravili!

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: klopni minigitis
28.1.2009 10:56:56   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: staši
da ste se uspešno pozdravili!


Ja, jaz tudi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu staši)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: klopni minigitis
29.1.2009 8:45:33   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: pomar*ANČA*

koliko so pa otroci stari, ko se lahko prvič cepijo? midva ga bova tudi dala, ampak je trenutno star dva meseca in mislim da je še prekmalu- ali pač? 

Star mora biti vsaj eno leto.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?