|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: koliko porabite na mesec
2.2.2009 19:00:52   
Kerensa*
Napačna razlaga, ampak vseeno...
Vprašanje je bilo res, koliko damo za položnice (...) in hrano. Pri takih vprašanjih jaz avtomatsko vse naše stroške štejem pod "položnice", ker ima beseda "položnica" zame enak pomen kakor beseda "strošek". In naš strošek je (v tem primeru) najemnina za avto. Plačamo jo od svojega zaslužka. Naš zaslužek je naš promet. Od prometa plačamo stroške (stanovanjske in ostale).

P.S. Najemnine za avto in stroška za (službeno) gorivo nam nihče ne povrne. Nekega lepega dne, ko bom pri volji za malce več tipkanja, bom taxi-način služenja denarja (oz. zaposlitve) še enkrat napisala, velja? user posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: koliko porabite na mesec
2.2.2009 19:23:46   
Pikapolonica_
No, vzami si čas, ker zdaj me pa že resno zanima. user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: koliko porabite na mesec
2.2.2009 22:20:09   
saskija
Občudujem vas, ker veste koliko za kaj porabiteuser posted image user posted image user posted image .

Sama sem že dva meseca na odvajnju od trošenja...  in mi gre bolj slabo.

user posted image user posted image user posted image  pa ful se trudim...

1. enkrat tedensko grem po hrano
2. zamenjala paket pri simobilu in se borim da manj klicarim
3. na razprodajah nisem nič kupila...

Pa mi gre še vedno zelo slabouser posted image user posted image user posted image user posted image  

dajte kak nasvetuser posted image



_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: koliko porabite na mesec
2.2.2009 22:22:41   
kaja02
saskija- user posted image user posted image  pa sva že dve, ki sva na odvajanju, men tud ne ratava, porabim vse!!!!!!

vglavnem - porabim absolutno preveč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu saskija)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: koliko porabite na mesec
2.2.2009 22:23:55   
Kerensa*
Ja saj mi tudi vse zapravimo - pa kaj? Na oni svet ne bomo ničesar odnesli, torej je bolje, da uživamo na tem svetu, a ne? user posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: koliko porabite na mesec
2.2.2009 22:25:28   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja saj mi tudi vse zapravimo - pa kaj? Na oni svet ne bomo ničesar odnesli, torej je bolje, da uživamo na tem svetu, a ne? user posted image


user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: koliko porabite na mesec
2.2.2009 22:49:55   
saskija
Hvala za tolažbo user posted image

_____________________________

Dojenček se z vsakim dnem spreminja in raste in bo nekega dne odrasel in odšel;prah pa vas bo zvesto čakal.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: koliko porabite na mesec
4.2.2009 13:37:20   
pikica*
Odvisno od tega kaj šteješ pod položnice. Je npr. življenjsko zavarovanje tudi v tej kategoriji? Če je, bi rekla, da damo za položnice (vrtec, zavarovanje, najemnina, voda, ogrevanje itd.) mesečno okoli 700€ (pozimi malce več, poleti malo manj), za hrano pa kakšnih 400€. Ampak glede tega je zelo težko rečt, ker je tukaj všteta še komplet drogerija. Bencina, obleke, kofetke itd. tukaj nisem štela.

(odgovor članu tajtaj)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: koliko porabite na mesec
4.2.2009 14:38:44   
pikica36
user posted image preveč!!!!!
položnice(elektrika, telefon komunala ,rtv, internet, prost. zdr zav. šolska malica) cca250 evrov
življ. in nezgodno zavarovanje -60e
kredit za hišo-520 e+ moj mali kredit 130e
trajniki- trenutno zavarovanje za avto+računalnik-130e
preživnina 150e
hrana+ kozmetika +čistila ....cca400e

pol pa še razno razne p***** tečaj angleščine za malega, pa plačilo treninga, pa izpit za moped pa šola v naravi....

user posted image user posted image user posted image user posted image pojma nimam kje še jemljemo, ampak.... greuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: koliko porabite na mesec
4.2.2009 22:12:28   
gita10
položnice ( elektrika,komunala,rtv,plin ) pov.200,00 eur
malica, kosilo v šoli 80,00 eur
kredit 130,00 eur
šolske dejavnosti 70,00 eur
bencin 100,00 eur
mobitel 2x 100,00 eur
hrana 300,00 eur
zavarovanja 140,00
vse ostalo v  gradnjo  . Božičnica za registracijo, regres za dopust. Ostane 0,00 ampak stanovanje bo gotovo letos tako, da če ostaneva v službi lahko začnemo varčevati drugo leto, če si ne bomo preveč privoščili tistega česar smo se pri gradnji odrekali.

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: koliko porabite na mesec
5.2.2009 21:34:03   
inesc
Trenutno porabimo nekako takole (to so samo moji stroški):

položnice (RTV, plin, elektrika, internet, voda): 180€
kredit: 600€
zavarovanja (1xdodatno, 2xrentno): 110€
varčevanje: 25€
ostale položnice (časopis, revije): 40€
zavarovanje za avto, hišo in psa: cca. 200€

Ostalo ima čez partner (GSM, trgovina, benz, plenice)

Sploh nočem razmišljat o izdatkih, ker sem potem cel dan slabe volje. In ker sem danes itak od tega slabe volje, sem se spravila tole napisat. Sploh ne pomnem kdaj sem si nazadnje kaj zase kupila ali pa se šla malo razvajat. user posted image user posted image user posted image  Pa se mi zdi, da sploh ne trošim veliko. Ne vem kam gre ta denaruser posted image user posted image  In pol bi mi radi pa plačilne razrede vzeliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

02.04.2008 smo dobili našega sončka Marka.

Jih je že 5, dva sta na poti. Kaj je že to spanje???

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: koliko porabite na mesec
5.2.2009 23:30:52   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaj

Ali kdo vodi evidenco, koliko porabite na mesec za hrano in za položnice (elektro, telekom, snaga, mobitel/simobil...rtv, plin).
Pri nas damo v "skupno" blagajno 500EUR na mesec, se pravi, da nas pride okrog 7 eur na dan, ker smo trije.



JEP !!!

hrana za eno osebo 250E
mobitel 60 eur ( zdaj ko imam paket, prej sem pa dva mesec dobila za 200 eur, pa sploh nisem nikogar klicala. to kar nabijajo )
NET mogl bi bit 17, zaračunajo mi pa 24e ( SI MOBILuser posted image  )
stroški ( so bili nazdnje zelo nizki v najeme flatu..okol 50 eur )
najemnina je bila 300 eur
bencin 180 eur po Lj ( trgovina, služba ), faks pa posebej 200 eur

v decembru sem iemla 1500 eur stroškov. nič si nisem kupila. mami sem kupila za dedka mraza darilo za 10 eur...

(odgovor članu tajtaj)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?