|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj dela država!
10.2.2009 23:12:52   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tako pac je v zavarovalnistvu, tukaj ni nikoli pravicnosti.


ok, ampak potem naj mini_mateja ne joče zaradi 3 dni bolniške, ki ji 'bek jemlejo'.
pač bo ta denar šel penzičem za proteze..


Mislim, buškica ... a si lahko malo manj žaljiva. Če boš imela srečo, boš pač mlada umrla, z malo manj sreče boš pa tudi ti enkrat penzič s protezo ...
Aja, ti si jo boš itak sama plačala, kneuser posted image

Nimam besed.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 6:49:45   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

naj mi potem nekdo razloži zakaj ima ZZZS primanjkljaj letos 300 milionov eur???


Ker je porabil vec kot je dobil noter.

Za kaj vse je porabil, upraviceno in neupraviceno, pa ne bi ugibala.



točno tako. in ni ZZZS porabil, ampak uporabniki.
tisti, ki imajo mizerne plače, plačajo drobiž. tisti, ki imamo pa velike, plačamo za njih.


Sej zato pa je tko, ker taki kot si ti nimate socialnega čuta. "Važn da mam jest še več, j se mi za druge."

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 6:54:02   
Kerensa*
Eh, kdaj boste dojeli, da se našemu obdobju reče euro-kapitalizem? user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 7:08:52   
malecka_mateja
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Tako pac je v zavarovalnistvu, tukaj ni nikoli pravicnosti.


ok, ampak potem naj mini_mateja ne joče zaradi 3 dni bolniške, ki ji 'bek jemlejo'.
pač bo ta denar šel penzičem za proteze..


Mislim, buškica ... a si lahko malo manj žaljiva. Če boš imela srečo, boš pač mlada umrla, z malo manj sreče boš pa tudi ti enkrat penzič s protezo ...
Aja, ti si jo boš itak sama plačala, kneuser posted image

Nimam besed.



buškica breveze ker se očitno nisi dojela kaj hočemo nekateri že cel čas nekomu dopovedat, mislim socialni čut...tebi se itak j...ker maš vse eni panimajo.pa hvala za nov vzdevek-dobra idejauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 10:12:15   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

buškica breveze ker se očitno nisi dojela kaj hočemo nekateri že cel čas nekomu dopovedat, mislim socialni čut...



ok, postavimo vprašanje: torej je denar treba namakniti v zdravstveno blagajno. kako to storiti?
a) ukiniti 3 dni bolniške;
b) ukiniti brezplačno obvezno cepljenje otrok;
c) ukiniti penzičem proteze;
d) VAŠA IDEJA?

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 10:15:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
d) VAŠA IDEJA?

Saj nikjer ne piše, da je treba omejiti nekaj v enem delu zdravstva, da se potem to preloži v drug del zdravstva. Lahko omejimo tudi nekaj na drugih področjih. Zakaj pa ne pri obrambi? Mater, samo Slovenija smo, ne pa Irak. Naj se iz obrambe da v zdravstvo, pa bo.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 10:18:39   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
d) VAŠA IDEJA?

Saj nikjer ne piše, da je treba omejiti nekaj v enem delu zdravstva, da se potem to preloži v drug del zdravstva. Lahko omejimo tudi nekaj na drugih področjih. Zakaj pa ne pri obrambi? Mater, samo Slovenija smo, ne pa Irak. Naj se iz obrambe da v zdravstvo, pa bo.


Točno tako!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 10:43:59   
lemavrica
BUŠICA fak kolk si pa ti primitivna. Mislim da boš še vesela če boš 1x "penzič" s protezo. In kolk imaš plače da se tuki hvališ da imaš veliko 2k,3k, več??

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 11:43:23   
nejcko
Sem si sicer rekla, da se bom takih debat izogibala, ampak tole pa moram vseeno napisati.

Bolj ko berem tole in tej podobne debate, bolj vidim, da se nad raznimi socialnimi transferji in težnjo ljudi po ohranitvi socialnih ugodnosti najbolj pritožujejo ljudje, ki jim nič ne manjka, ki so dobro situirani, ki imajo fajn službe itd. In pri tem ne morem mimo vprašanja, zakaj user posted image vas sociala tako zelo moti? Kaj vam jemlje, česa imate toliko manj, da bi še vzeli tistim, ki imajo manj od vas ali nič?
A bi vam par deset evrov na mesec res toliko izboljšalo sicer že sedaj dokaj dobro življenje? Bi zaradi teh par evrov živeli resnično tako zelo zelo bolje, da malo boljšega življenja ne prvoščite še drugim? ?Torej, kaj je tisto, kar vas tako moti? Da ne morate iti na dopust na Kamajske otoke, ampak samo v Dubaj (metaforično mišljeno)user posted image da si ne morete kupiti čevljev za 150, ampak samo za 130 evrov ... kaj torej?

Sama nimam veliko, pa vendar imam več kot nekateri, a mi še ni nikoli padlo na pamet, da bi ob pogledu na svojo plačilno listo sploh pomislila, koga vse še futram zraven, komu plačam bolniško, komu protezo ali cepljenje otroka ...  celo  se niti  ne vprašam, katera "samohranilka" zdaj pije kofe na moj račun ... Ok, lahko bi ga pila jaz, ampak, kaj bi bilo tako bistveno drugače, da bi zaradi enega kofeta zdaj vzela vsem, ki res potrebujejo?!

Res ne morem razumeti, kao ste nekateri lahko tako ozkogledi, še manj razumem, da na soialo kot tako gledate tako ozko.
Sociala ni kar nekaj ... ni izum (samo) komunizma, ampak je rezultat tisočletnega razvoja civilizacije, je rezultat težnje ljudi k boljšemu, lepšemu, lažjemu, k čemur tako ali tako teži vsako malo bolj razvito živo bitje, in je težnja k pravičnejšemu, kar je težnja ljudi, ki imajo razum ... ki so skozi stoletja uspeli ugotoviti, da vsi enkrat rabimo pomoč, zato je smiselno pomagati drugim, in so uspeli ugotoviti, da smo ljudje po svojem najglobljem smislu vsi enaki in so težili k sprejetju človekovih pravic ... ja, točno tistih (istih) človekovih pravic, ki jih koristite tudi vi, ki vam gre sociala tako zelo v nos in tako navdušeno ploskate sodobnemu turbokapitalizmu, misleč, da si zasluži (pre)živeti samo ena vrsta ljudi - vaša vrsta.


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 12:04:13   
BUŠICA
nejcko, lepo napisano...ampak ne razumem, zakaj (če je to bilo mišljeno na moje poste), misliš, da sem proti sociali? sem ena izmed redkih, ki dela zastonj za resnično socialno ogrožene. koliko od vas glasnih, je takih??

se strinjam s kerenso: če govorimo o tem kaj dela država, bi bilo seveda bolj pošteno od države nameniti več sredstev za zdravstvo, kot pa za manj pomembne stvari. ampak očitno tako ni.

in lemavrica: ne vem zakaj se ti zdim primitivna, sem prej realna. ti se mi zdiš nepismena in neumna, če si razbrala, da sem proti 'protezam penzičev'. boš ravno ti gledala zelo primitivno, ko si jo boš morala resnično plačat. to bo naša bodočnost in si tega nisem jaz izmislila.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 12:41:48   
lucika
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

naj mi potem nekdo razloži zakaj ima ZZZS primanjkljaj letos 300 milionov eur???


Ker je porabil vec kot je dobil noter.

Za kaj vse je porabil, upraviceno in neupraviceno, pa ne bi ugibala.



točno tako. in ni ZZZS porabil, ampak uporabniki.
tisti, ki imajo mizerne plače, plačajo drobiž. tisti, ki imamo pa velike, plačamo za njih.


BUŠICA, daj ne s***! enkrat imaš veliko plačo in veliko plačaš za druge; drugič delaš zastonj, za "zares socialno ogrožene", torej za tiste iste, ki jim s svojo plačo plačuješ prispevke.
zaj se pa odloči za kaj si!



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 12:42:52   
kalbo
Bušica, veš s preživetjem se je težko igrat. Mogoče bi v družbi, kjer nebi blo toliko ljudi na robu preživetja tvoje osorne besede padle na drugačna tla. Če mava ti pe jest dovolj za dostojno življenje in si lahko kdaj privoščiva samoplačniškega zdravnika moraš vedet, da veliko ljudi o tem le sanja in jim je sociala preživetje.
No recimo, naša tamala je ta mesec že tretjič bolana. Tri dni, žena vzame bolniško in za dva dni ko je mala OK skoči na šiht in podela stvari. vse je OK, pride nov teden in jest vzamem tri dni bolniške, in spet zdaj žena. Ob koliko delovnih dni smo ta mesec..9, to pa ni več tako malo? To useka mene po žepu, kaj šele nekoga, ki živi iz rok v usta, če sploh veš, kaj pomeni, da živiš iz rok v usta, če ne veš, povej, ti lahko slikovito opišem.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 11.2.2009 12:43:47 >

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 12:44:49   
liliana
V Sloveniji imamo še vedno t.i. solidarnostni način zavarovanja......kar pomeni, da plačamo določen znesek za zdravstvene storitve pa če jih koristimo ali ne.....to pomeni tudi to, da je iste storitve deležen tisti, ki plača manj, ker ima manjšo plačo in tisti, ki plača več, ker je njegova plača večja......imamo dokaj visoko nadomestilo za bolniško odsotnost.....100%, 90%, 80%.....no nadomestilo za poškodbe pri ekstremnih športih so že znižali na se mi zdi na 70 % (zakaj pa bi ti moral delodajalec ne vem koliko plačevati, če si se ti poškodoval v prostem času, ker si skakal s padalom in tri tedne nič ne storiš v službi?)......

Sama se zavedam, da ima le redkokatera država tako lepo urejen sistem zdravstvenega varstva za svoje državljane oz. delavce.....res je, letijo takšne in drugačne pritožbe na delo zdravstvenih zavodov, vendar je to še vseeno v mejah nekakšne normale in je vseeno praktično vsakdo deležen ustrezne zdravstvene oskrbe in zdravstvenega varstva......

Problem pa nastane, ko se začnejo določene pravice krčiti......ljudje se takoj počutimo ogroženi in napadeni s strani države......in na žalost se bodo pravice iz socialnega in zdravstvenega varstva krčile vedno bolj in tega se je potrebno zavedati.......

res pa je tudi, ta krčenje takšnih pravic prizadene najbolj tiste z nižjimi dohodki......kot tiste z višjimi.....tistemu z minimalno plačo se 3 dni neplačane bolniške bolj pozna v denarnici kot tistemu s povprečno plačo....res pa je tudi, da tisti z minimalno plačo tudi bolj "izkoriščajo" bolniško......pa ne me zdaj takoj napasti prosim......user posted image  ker, če delavec s plačo ni zadovoljen si misli......za kaj pa bi delal za tistih nekaj EUR več, če me boli glava in mi iz nosa teče......zdravnik mi bo itak predpisal bolniško nekaj dni.....tisti delavec, ki je pa s plačo zadovoljen pa čuti tudi neko večjo pripadnost do delodajalca in ne bo jemal bolniške za vsak glavobol.....ali pa bo še doma delal bolan......


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 12:47:20   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: lucika

BUŠICA, daj ne s***! enkrat imaš veliko plačo in veliko plačaš za druge; drugič delaš zastonj, za "zares socialno ogrožene", torej za tiste iste, ki jim s svojo plačo plačuješ prispevke.
zaj se pa odloči za kaj si!






in kaj tebi ni jasno??

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 12:49:04   
lucika
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

ja, točno tistih (istih) človekovih pravic, ki jih koristite tudi vi, ki vam gre sociala tako zelo v nos in tako navdušeno ploskate sodobnemu turbokapitalizmu, misleč, da si zasluži (pre)živeti samo ena vrsta ljudi - vaša vrsta.




točno to. ena vrsta so oni z dobrimi dohodki, ki reeees veliko delajo, res so pridni, in veliko služijo...in s tem podpirajo ostalo rajo, ki sicer dela po povprečno 8 ur, ampak, pha, saj nič ne naredijo, saj nič pametnega ne delajo, kaj pa niso v šole hodli, bla bla...

pa to sploh ni moja debata, kaj se vtikam.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 12:52:20   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

V Sloveniji imamo še vedno t.i. solidarnostni način zavarovanja......kar pomeni, da plačamo določen znesek za zdravstvene storitve pa če jih koristimo ali ne.....to pomeni tudi to, da je iste storitve deležen tisti, ki plača manj, ker ima manjšo plačo in tisti, ki plača več, ker je njegova plača večja......imamo dokaj visoko nadomestilo za bolniško odsotnost.....100%, 90%, 80%.....no nadomestilo za poškodbe pri ekstremnih športih so že znižali na se mi zdi na 70 % (zakaj pa bi ti moral delodajalec ne vem koliko plačevati, če si se ti poškodoval v prostem času, ker si skakal s padalom in tri tedne nič ne storiš v službi?)......

Sama se zavedam, da ima le redkokatera država tako lepo urejen sistem zdravstvenega varstva za svoje državljane oz. delavce.....res je, letijo takšne in drugačne pritožbe na delo zdravstvenih zavodov, vendar je to še vseeno v mejah nekakšne normale in je vseeno praktično vsakdo deležen ustrezne zdravstvene oskrbe in zdravstvenega varstva......

Problem pa nastane, ko se začnejo določene pravice krčiti......ljudje se takoj počutimo ogroženi in napadeni s strani države......in na žalost se bodo pravice iz socialnega in zdravstvenega varstva krčile vedno bolj in tega se je potrebno zavedati.......

res pa je tudi, ta krčenje takšnih pravic prizadene najbolj tiste z nižjimi dohodki......kot tiste z višjimi.....tistemu z minimalno plačo se 3 dni neplačane bolniške bolj pozna v denarnici kot tistemu s povprečno plačo....res pa je tudi, da tisti z minimalno plačo tudi bolj "izkoriščajo" bolniško......pa ne me zdaj takoj napasti prosim......user posted image  ker, če delavec s plačo ni zadovoljen si misli......za kaj pa bi delal za tistih nekaj EUR več, če me boli glava in mi iz nosa teče......zdravnik mi bo itak predpisal bolniško nekaj dni.....tisti delavec, ki je pa s plačo zadovoljen pa čuti tudi neko večjo pripadnost do delodajalca in ne bo jemal bolniške za vsak glavobol.....ali pa bo še doma delal bolan......





to je bila tudi moja poanta.
par 'pametnjakovičev' si pa seveda razlaga po svoje...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 12:54:16   
lucika
katerega dela ne razumeš?
aja, a to, ko imaš veliko plačo in velike prispevke plačaš, pomeni, da zastonj delaš za socialno ogrožene?
ne moreš naenkrat očitat, v drugi sapi pa trditi kako pomagaš.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 12:56:43   
BUŠICA
preberi si lilianin post.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 12:58:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

naj mi potem nekdo razloži zakaj ima ZZZS primanjkljaj letos 300 milionov eur???


Ker je porabil vec kot je dobil noter.

Za kaj vse je porabil, upraviceno in neupraviceno, pa ne bi ugibala.



točno tako. in ni ZZZS porabil, ampak uporabniki.
tisti, ki imajo mizerne plače, plačajo drobiž. tisti, ki imamo pa velike, plačamo za njih.


Ja tebi se zdi drobiž, njim pa pomeni ta drobiž veliko. Njim se gre za preživetje, tebi pa za to, da si lahko privoščiš še kaj več kot zgolj preživetje.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 13:02:19   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

naj mi potem nekdo razloži zakaj ima ZZZS primanjkljaj letos 300 milionov eur???


Ker je porabil vec kot je dobil noter.

Za kaj vse je porabil, upraviceno in neupraviceno, pa ne bi ugibala.



točno tako. in ni ZZZS porabil, ampak uporabniki.
tisti, ki imajo mizerne plače, plačajo drobiž. tisti, ki imamo pa velike, plačamo za njih.


Ja tebi se zdi drobiž, njim pa pomeni ta drobiž veliko. Njim se gre za preživetje, tebi pa za to, da si lahko privoščiš še kaj več kot zgolj preživetje.



a bi bili bolj zadovoljni, da vsak plača zase?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 13:06:05   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

in lemavrica: ne vem zakaj se ti zdim primitivna, sem prej realna. ti se mi zdiš nepismena in neumna, če si razbrala, da sem proti 'protezam penzičev'. boš ravno ti gledala zelo primitivno, ko si jo boš morala resnično plačat. to bo naša bodočnost in si tega nisem jaz izmislila.



Mene je najbolj zmotilo tvoje izrazoslovje, ker veš penziči se sliši zelo grdo. In tvoje hvaljenej kako veliko plačo imaš. Pa ko da koga to briga. Verjemi da je marsikdo z mizerno plačo dosti bolj uglajen kot ti z veliko plačo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 13:11:08   
Anonimen
Bušica imaš katerga od sorodnikov ali poznancev, ki delajo za minimalno plačo? A jim kdaj omeniš,da ti za njih plačuješ in da so ti dolžni in da to ni fer.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 13:13:28   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica


Mene je najbolj zmotilo tvoje izrazoslovje, ker veš penziči se sliši zelo grdo. In tvoje hvaljenej kako veliko plačo imaš. Pa ko da koga to briga. Verjemi da je marsikdo z mizerno plačo dosti bolj uglajen kot ti z veliko plačo.



ok- se opravičujem na izrazu- brezzobi, je bolje?
hvaljenje? ...user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 13:15:49   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Bušica imaš katerga od sorodnikov ali poznancev, ki delajo za minimalno plačo? A jim kdaj omeniš,da ti za njih plačuješ in da so ti dolžni in da to ni fer.



...kaj mi boste še vse navesili...user posted image
pridem pozneje pogledat kaj ste še nakvačkali...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: kaj dela država!
11.2.2009 13:18:57   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ena pač

Bušica imaš katerga od sorodnikov ali poznancev, ki delajo za minimalno plačo? A jim kdaj omeniš,da ti za njih plačuješ in da so ti dolžni in da to ni fer.


Saj plačuje za njih....user posted image  tako kot tisti z minimalno plačo plačuje za tistega, ki ne dela......tako kot je za mojo porodniško plačeval tudi tisti, ki nikoli ni imel otrok......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?