|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 11:38:19   
brigita23
Halo drage babnce

IIIIIIIIIIIII kak lep danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ste me kaj pogrešaleuser posted image ? Sem vidla da ste kr neki napisale, tak da se bližamo številki 3.user posted image
No mi smo bili včeraj pravi vandrovčki, dopoldan malo po kavicah, ko je bil tako lep vreme, popoldan malo po nakupih za oblečit, sej mora biti buši lep, zvečer pa smo šli na 40. letnico mojega dragega svaka.
Smo šli na grad v Žičko Kartuzijo......babe kaka hranauser posted image ....Tam se je vse z rokami, kot v starih časih. Vsi smo dobili ene take slinčke (sem ga kar za domov uzela, ker zdej ko sem noseča se vsakič popacam "neroda"), vam bom kasneje slikce dala gor.
To je bilo dobrot...mmmmmmm, pa super sem se počutila, tako da sem preplesala skoraj vso noč. Je bebiju tudi ful pasal, je non stop poskakoval. Očitno je tud našemu všeč harmonika, še bolj pa se je razživel ko so prišli skupina Langa in odšpilali pa ciganskih....super so, res naredijo žur in poluser posted image .
Pravijo, da je na tem gradu stičišče pozitivne energije, pa je očitno res ker jst že od začetka nosečnosti nisem bla tak poskočnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , so vsi rekl ti si bol psihično noseča, tvoj pa fizično (češ ko sem v 7.mescu pa sem tko plesala).
No moram vas malo za nazaj prebrat, da vidim o čem ste kaj klepetaleuser posted image . Pol vam pa še pišem

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 12:59:49   
april09
Da vas na hitrco pozdravim..
Imate pa teme zadnje dni user posted image

Pri nas je spet malo bolezni - sploh nimam casa o nosecnosti in trebuhu razmisljat user posted image  Je malecka nekaj zbolela ...

Vidim, da se z vsakim dnem vec stevilo tistih, ki jih spremljajo razlicne tegobe user posted image  Ampak res ni vec veliko pred nami a ne user posted image  Jaz moram tud se ene 2 tedna bit najmanj v enem kosu, da pridemo do 37t..
Upam, da uspe vsem ali vsaj vecini user posted image  Cez 4 tedne pa bi ze kar bila ready na izstrel user posted image  Si tud jaz zelim bit brez mojega oviralca trebuha, sploh zdaj ko je mala bubana, je ornk v napoto.

Torbe za P in bebiko bom jaz skup vrgla ta teden. Oprano itak imam juhuhu vsaj nekaj je ratal ta vikend. Pol rabim pa samo se za v P zase zadeve kupit.

Cveta ... moram pokomentirat to, da ti je za v P ok, da pride kdorkoli... Men se zmesa, da imam tako cimro in ne bi bila tiho... Prvic, je novorojencek prvic v stiku s tem svetom, potencialni virusi, bakterije se s stevilom obiskov vecajo. Mamica in dojencek rabita mir. Predstavljaj si, da dojenje ne stece, ti imas pa okol promenado ljudi (svojih ali od cimre)... cist v razmislek - osebno mi je cas v porodnisnici dragocen, da se povezejo najblizji med sabo, ne pa zadostitev radovednezev po ogledu bejbija.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 13:04:34   
nmag
L&L vse najboljšeuser posted image user posted image

_____________________________

Moji sončki Nejc...Matic...Ana...Gregor...prišla je pa še Karolina

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 13:41:00   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

dobro jutro...kako ste kaj?...zunaj se spet dela lep sončen dan, juhu...danes pa gremo k mojim na kosilo...

*Junona* kako si kaj danes? kako kaže vaga? lulanje?-sem radovedna babauser posted image

sonček85 pa še kako dobro te razumem...kaj pa če bi povedala svojemu pa naj pove staršem pač kaj te moti??...ali pa sama povej...saj vem včasih lahko težiš vsak dan isto pesem pa itak ne razumejo kaj jim želiš povedatuser posted image  ali pa nočejo razumet...


Hvala, ker si vprašala.user posted image
Se pa danes nisem vagala, ker sem včeraj jedla pico, kremšnito in krof. Tako da ne bi bilo realno.user posted image Se bom jutri in še bolje pojutrišnjem, da vidimo, kakšno je stanje. Sem pa ponoči 4x šla lulat, ampak pijem pa še vedno ko žolna.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 13:42:38   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

lepo sončno jutro!!!!!!!!!!!

Junona.najepša hvala,in ne nisi bila prepozna,sem pa mami za vsak slučaj še klicala in dela enako kot tiuser posted image So že v obdelavi-njamiiiiiiiiiii,pecivo tudi,juhica se kuha ,......user posted image

detelja.ja moj dragi ima že pol kufer svoje mamme in sploh ne hodi rad domov ,če pa že gre  greva hitro domovuser posted image user posted image user posted image

L&L:
happy birthday to you in vse kar si sama najbolj želiš.Eno prelepo darilo boš dobila kmalu ,ostala se ti pa še naj v prihodnosti izpolnijouser posted image user posted image

janja*:u ti si imela pa naporen teden.No naj še user posted image res počaka  kakih 14 dni kot praviš in potem vas lahko presenetiuser posted image počivaj in se pazi

lepo nedeljo vsem ,saj potem sledi deževen tedenuser posted image



Mmmm, super.

Mi smo pa danes za kosilo roštilj otvorili.user posted image
Najprej smo pojedli govejo juhico potem pa čevapčiče, perutničke, pivske klobase in hrenovke iz žara... ter krompirček pečen v pečici in solato.  Njamiiii, sem se tak nabutala. Ampak krompirčku sem se pa odrekla.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 13:43:29   
*Junona*
L&L vse najboljše!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 13:49:00   
*Junona*
Mi je pa tako žal, da mojega danes ni doma, je moral v službo, ker majo gužvo. Ga z bebijem pogrešava, sem vseeno imela upanje, da bo do kosila doma pa ni mogel prit... zdle me pa taka utrujenost grabi da groza. Bo treba mal v vodoravni položaj.

Sma šle pa danes zjutraj s sestro v City Center v Celje (Mišk, si bila ti tista, ki je lizala sladoled?user posted image ), sem šla kupit Bubchen losjon za nosečnice proti strijam, ker mi ga je zmanjkalo. Pa seveda nisem mogla mimo H&M-a.user posted image Sem kupila za bebija take športne hlačke, ki se lahko nosijo kot kratke in dolge (ob straneh naštimaš dolžino), eno majčko na gumbke in dve trenirkici brez stopalk.user posted image
Naslednji ponedeljek bo baje fertik previjalma, tako da začnem s pranjem oblekic.

Tako, zdaj pa še uredim seznamček za novo temo, potem pa mal ajat.

Dejte tiste, ki še niste glasovale oddati svoj glas, ker po mojem tiste, ki imate rok začetek aprila nimate več veliko časa.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 13:51:18   
*Junona*




 PREDLOGI NASLOVOV ZA TEMO STARŠI ČVEKAMO    

user posted image

1. srčki aprilčic 2009
2. aprilski srčki 2009
           3. mali kričači aprilčic 2009
    4. vrageci aprilčic 2009
    5. aprilski lumpiji 2009
      6. aprilski cukerčki 2009
         7. aprilski nagajivčki 2009
 8. zakladi aprilk 2009
   9. aprilski sončki 2009
                            10. aprilski princi in princeske 2009 (I)
            11. aprilčki in aprilčice 2009
               12. metuljčki aprilčic 2009 (III)
     13. aprilski medeki 2009
            14. navihanci aprilčic 2009 (I)
      15. aprilski nagajači 2009
       16. aprilski cvetki 2009 (I)
      17. aprilski svedrčki 2009
                       18. aprilsko pomladni cvetki 2009 (I)
                          19. aprilske mačice in mački 2009 (III)
      20. aprilske bunkice 2009
    21. aprilski pocrtki 2009
                        22. aprilske zvončice in zvončki 2009
          23. aprilski čmrleki 2009 (III)
          24. pomladno aprilski čmrleki





_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 14:37:28   
sonček85
kunda.joj še ena ,ki bi malček rad pohitel.Naj še malo pčakajo in potem veselo kukajo na sveteka.
miška :prekopirano in poslanouser posted image

junona:štruklji so uspeli ,še moj jih je jedel k nor pa jih drugače nima kaj rad.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu kunda)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 15:04:04   
lili82
Joj, babike, kake dobre predloge za imena ste si izmislile...

Ampak pri meni zmaga eden - midva se že namreč ves čas pogovarjava, da dobiva splomadanskega mačka, tako da jaz sem za ... -  19. aprilske mačice in mački 2009



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 15:12:23   
L & L
Hvala vsem za čestitke.
Glasujem pa za zkladi aprilk 2009

_____________________________

Patrik 24.6.2005
Loris 14.8.2006
Orson 15.4.2009
I & L 26.6.2004



http://patrik-loris.moj-album.com/

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 15:13:07   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

kunda.joj še ena ,ki bi malček rad pohitel.Naj še malo pčakajo in potem veselo kukajo na sveteka.
miška :prekopirano in poslanouser posted image

junona:štruklji so uspeli ,še moj jih je jedel k nor pa jih drugače nima kaj rad.



Sonček85, hvala in vsem ostalim, ki ste to storili tudi.

Jst sem prva, ki je proti verižnim pismom, ampak na srečo ali nesrečo to ni to. Če se da komu RES pomagat, sem vedno ZA. Zadevo sem resnično preverila. Je bil zraven pa še en link, ki mi ga ni dalo gor.....od gorenjskega vestnika, pa še sem res poklicala in so mi potrdili, da se je žal Denisu res zgodila ta nesreča in imajo probleme s krvjo.

Poskušam za vsak slučaj še 1x link dodat:
http://www.gorenjskiglas.si/pisma_bralcev/index.php?action=detail&id=534


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 15:43:21   
Cveta28
IZVIRNO SPOROČILO: april09
Cveta ... moram pokomentirat to, da ti je za v P ok, da pride kdorkoli... Men se zmesa, da imam tako cimro in ne bi bila tiho... Prvic, je novorojencek prvic v stiku s tem svetom, potencialni virusi, bakterije se s stevilom obiskov vecajo. Mamica in dojencek rabita mir. Predstavljaj si, da dojenje ne stece, ti imas pa okol promenado ljudi (svojih ali od cimre)... cist v razmislek - osebno mi je cas v porodnisnici dragocen, da se povezejo najblizji med sabo, ne pa zadostitev radovednezev po ogledu bejbija.


Te čisto razumem in podpiram tvoje mišljenje. Bolj sem imela v mislih, da bi v P lažje prenesla kakšne leteče obiske (max. 10-15min) kakšnih radovednih bližnjih sorodnikov (to mi itak ne uide, ker je teta dr. in bo priletela mimo že v dop. urah) in mogoče kakšne best frends kot pa potem doma. Ker potem bi vsi ostali po par ur itd. Bomo vidli kako bo.
Aja, moram pa priznati da sodim med tiste firbce, ki hitijo v P gledat user posted image , ampak resnično samo, če mamice dovolijo in še to le za 10 min. Babji firbec, pač.

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 16:03:37   
brigita23
glasujem za 19. predlog

PICASA 3-se katera spozna na ta program?

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 17:10:07   
brigita23
L&L-VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , VELIKO VSEGA, NAJVEČ PA TISTEGA KAR SAMA NAJBOLOJ ŽELIŠ
 
OBISKI V P-jst sem že nekaka vsem dala vedet, da mi bo ljubše če me pridejo kasneje domov obiskat, čeprav pa vem, da nekaj obiskov je neizbežnih (babice, prababice..user posted image user posted image user posted image ), nam bojo štrudl prnesle ne junonca pa sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

junonca-a voda ti zastaja....boga sej men je tudi, zdej pa je veliko bolje. Pijem v večini samo vodo pa res pazim na sol pa je boljš.

detelja-ja ka je zdej...ste že gibsal al še kr slončkateuser posted image user posted image user posted image user posted image

sonček-nisem nabrala nič regrata, pa ti? Mi je pa moj dragi namesto tega teloh nabraluser posted image .

ellča-pa ki si ti?

april-ja tebi se pa res ro kr bliža....kok ti vela, jst pa še cela dva mesecauser posted image .



_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 17:26:21   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

L&L-VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , VELIKO VSEGA, NAJVEČ PA TISTEGA KAR SAMA NAJBOLOJ ŽELIŠ
 
OBISKI V P-jst sem že nekaka vsem dala vedet, da mi bo ljubše če me pridejo kasneje domov obiskat, čeprav pa vem, da nekaj obiskov je neizbežnih (babice, prababice..user posted image user posted image user posted image ), nam bojo štrudl prnesle ne junonca pa sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

junonca-a voda ti zastaja....boga sej men je tudi, zdej pa je veliko bolje. Pijem v večini samo vodo pa res pazim na sol pa je boljš.

detelja-ja ka je zdej...ste že gibsal al še kr slončkateuser posted image user posted image user posted image user posted image

sonček-nisem nabrala nič regrata, pa ti? Mi je pa moj dragi namesto tega teloh nabraluser posted image .

ellča-pa ki si ti?

april-ja tebi se pa res ro kr bliža....kok ti vela, jst pa še cela dva mesecauser posted image .





brigita ne gibsamo in ne user posted image user posted image user posted image  se mi zdi, da bomo gibsal preden bomo šli rodit...mislim, da bo naš ati rekel bebiju preden bo ven pokukal "mal še počakaj, da buščija gibsam, ker drugače mi bo mami do konca življenja težila"user posted image ...slončkanje-suša, suša...mal je zadnjič padlo zdaj pa sušauser posted image user posted image  a nisi zadnjič prebrala, da so ga drug dan rebra bolelauser posted image user posted image user posted image ...bo prišel še čas ko bo on mene prosil, da bi pa bom rekla NE!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 17:33:01   
Pat74
Glasujem za 11. predlog in dodajam še enega, za katerega tud glasujemuser posted image : Malčki in malčice aprilčic 2009.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 17:54:10   
april09
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Glasujem za 11. predlog in dodajam še enega, za katerega tud glasujemuser posted image : Malčki in malčice aprilčic 2009.


se strinjam z izborom oz morda bi dala za prvo leto pikice in pikci aprilčič 2009 / bejbike in bejbiji aprilcic 2009 ...

obiski v P -dedki in babice somen tud razumljivi obiski, ampak tukaj se mi konca.  Pri meni sta se recimo ob 5 zamenjala moj in moja mami. No jaz sem bila sama v sobi, tko da bi lahko imela cele horde user posted image  

regrat .. jaz bi tuuuud... Sva pa mi2 ravnokar pojedla eno super pico user posted image

Sem pa cista koma drugace, ker 3 dni ne spim vec kot uro dve v kosu zaradi male user posted image   Me zdajle prav pobira... Pa verjetno bo cel teden z mano doma, kar bo ob mojem otrdevanju in bolecinah v sramni kosti kar podvig user posted image  

L&L Vse naj naj!

picaso jaz uporabljam samo ze pregledovanje slik.

malena klice...

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 18:18:02   
sonček85
brigita.seveda sem nabrala regrat ,čeprav mami ga je več k jst ,sam pomagala pa semuser posted image user posted image in smo ga danes jedli,mmmmmm je bil doberuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:28:09   
*Junona*






 PREDLOGI NASLOVOV ZA TEMO STARŠI ČVEKAMO    

user posted image

1. srčki aprilčic 2009
2. aprilski srčki 2009
           3. mali kričači aprilčic 2009
    4. vrageci aprilčic 2009
    5. aprilski lumpiji 2009
      6. aprilski cukerčki 2009
         7. aprilski nagajivčki 2009
      8. zakladi aprilk 2009 (I)
   9. aprilski sončki 2009
                            10. aprilski princi in princeske 2009 (I)
                 11. aprilčki in aprilčice 2009 (II)
               12. metuljčki aprilčic 2009 (III)
     13. aprilski medeki 2009
            14. navihanci aprilčic 2009 (I)
      15. aprilski nagajači 2009
       16. aprilski cvetki 2009 (I)
      17. aprilski svedrčki 2009
                       18. aprilsko pomladni cvetki 2009 (I)
                             19. aprilske mačice in mački 2009 (IIIII)
      20. aprilske bunkice 2009
    21. aprilski pocrtki 2009
                        22. aprilske zvončice in zvončki 2009
          23. aprilski čmrleki 2009 (III)
          24. pomladno aprilski čmrleki
                         25. malčki in malčice aprilčic 2009 (II)
                 26. pikice in pikci aprilčic 2009
(I)
                       27. bejbike in bejbiji aprilčic 2009
(I)









_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:29:01   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

L&L-VSE NAJBOLJŠEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , VELIKO VSEGA, NAJVEČ PA TISTEGA KAR SAMA NAJBOLOJ ŽELIŠ
 
OBISKI V P-jst sem že nekaka vsem dala vedet, da mi bo ljubše če me pridejo kasneje domov obiskat, čeprav pa vem, da nekaj obiskov je neizbežnih (babice, prababice..user posted image user posted image user posted image ), nam bojo štrudl prnesle ne junonca pa sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

junonca-a voda ti zastaja....boga sej men je tudi, zdej pa je veliko bolje. Pijem v večini samo vodo pa res pazim na sol pa je boljš.

detelja-ja ka je zdej...ste že gibsal al še kr slončkateuser posted image user posted image user posted image user posted image

sonček-nisem nabrala nič regrata, pa ti? Mi je pa moj dragi namesto tega teloh nabraluser posted image .

ellča-pa ki si ti?

april-ja tebi se pa res ro kr bliža....kok ti vela, jst pa še cela dva mesecauser posted image .




Js tut pazim na sol, ampak sem pa zdle čips jedla.user posted image Nisem se mogla upret, sej ga drugače malokdaj. Se bom kr v torek vagala.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:29:17   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

kunda.joj še ena ,ki bi malček rad pohitel.Naj še malo pčakajo in potem veselo kukajo na sveteka.
miška :prekopirano in poslanouser posted image

junona:štruklji so uspeli ,še moj jih je jedel k nor pa jih drugače nima kaj rad.



Super.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:34:26   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

kunda.joj še ena ,ki bi malček rad pohitel.Naj še malo pčakajo in potem veselo kukajo na sveteka.
miška :prekopirano in poslanouser posted image

junona:štruklji so uspeli ,še moj jih je jedel k nor pa jih drugače nima kaj rad.



Super.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hvala  mmmmmm še jih bom delalauser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:40:40   
*Junona*
Punce, kaj pa me tako mučkamo? Majčice so že na tretjem delu... ajde gremo, vsaka 5 postov na dan je norma.user posted image user posted image user posted image Malo za hec malo za res.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Aprilčice 2009-II.del
1.3.2009 19:41:47   
*Junona*
Meni so štruklji tudi zelo dobri. Ampak najraje jih sama naredim, kupljeni mi niso dobri. Sem zadnjič pri teti jedla Hokusove in se ne morejo primerjati z domačimi.

_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?