|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
4.3.2009 20:54:34   
bjondi
Evo mojga bauhija v 23 tednu

user posted image

user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: junijke 2009
4.3.2009 21:17:11   
tej_a
user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: junijke 2009
4.3.2009 21:18:31   
tej_a
ha ha, ratalo user posted image user posted image user posted image  juhu, hvala bjondi za navodila! Kako pa to, da je moja manjša?

Kje maš pa ti trebušček? Fuuul je manjši od mojega! Srečnica! user posted image

(odgovor članu tej_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: junijke 2009
4.3.2009 21:36:44   
tinca84
27 tednov in 1 dan:

user posted image

user posted image


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu tej_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: junijke 2009
4.3.2009 21:50:09   
Lsica
super bušijiuser posted image user posted image user posted image ,
če lahko rečem, tinca tvoj buši me je s tistim knofkom in črto najbolj navdušil - čisto pravi nosečniškiuser posted image


(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: junijke 2009
4.3.2009 21:58:18   
tecka
Bjondi, hvala, upam, da bo uspelo.

user posted image


(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: junijke 2009
4.3.2009 21:59:30   
tecka
Yes! Pa neki mi je javkalo, da v Firefoxu nimam pravih nastavitev.
No, tole zgoraj je največji trebuh med junijkami, slikan v 26t1d.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: junijke 2009
4.3.2009 22:01:29   
tinca84
Lsica user posted image user posted image user posted image si me zdaj nasmejala, knofku še pa mal manjka da pade ven. Jaz vas zapuščam in grem spat, ker me peče v križu in ne morm sedet. Se slišmo jutri. Lepo pančkajte user posted image ,user posted image in user posted image , nočko

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: junijke 2009
4.3.2009 22:27:31   
fragola
joj sami lepi bušiji!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: junijke 2009
4.3.2009 22:48:58   
Janci F
No, pa sem končno domov prišla in počasi se odpravljam spat, samo še prej se vam javim, da vam povem kako je bilo na UZ.

Bila sem na 3d UZ v Domžalah v ambulanti Kalliste.
V ambulanti sva bila cca. 45 dni, naš user posted image   je bil ves čas obrnjen proti hrbtu, tako da se ga na žalost ni prav dobro videlo.
Ginekologinja se je trudila, da bi ga obrnila, vendar je naš trmavček ostajal pri svojem položaju, tako da po 45 minutah smo dokončno obupali in se sprijaznili, da se ga ne bo dobro videlo.
Takoj, ko smo začeli delati UZ se je dokaj dobro videl obrazek, potem pa nič več ker se je obrnil proti hrbtu in vztrajal pri tem položaju. Obrazka potem nismo več videli v celoti, videli smo ga s profila in videli smo kako je pil plodovnico, samo ni se videl tako kot bi se moralo videti.
Lepo pa se je videlo kako je premikal rokici, nogici in hrbtenico.
Ginekologinja je tudi v celoti pregledala Srečkota in ga izmerila (tako, kot je na morfologiji), pregledali je posteljico, organe otročka, poslušali smo utrip srčka,...
Lahko rečem, da je bilo prečudovito, kljub temu da sedaj nimava veliko slikc (samo eno). Ta ginekologinja je res zakon, pregledala je otročka v celoti in tudi mene.
Med pregledom sem jo še ogromno stvari vprašala in mi je z veseljem odgovarjala.
Povedala sem ji tudi za moje krče in je rekla, da če želim mi lahko pregleda ustje, tako da mi je potem naredila še vaginalni ultrazvok in mi povedala, da je vse tako kot mora biti. Tako, da me je kar pomirila.
Po 45 minutah ultrazvoka smo dokončno obupali nad položajem Srečkota, ker se res ni hotel premakniti in ker ni bil najbolj uspešen 3d UZ je ginekologinja rekla, da nama računa samo navaden UZ.
Tako, da sva za vse skupaj plačala samo 54€  in moram reči, da sem izredno zadovoljna s to ginekologinja.
Res ima občutek za ljudi in maksimalno se potrudi zate.

No, sedaj sem se pa res razgovorila. Se opravičujem, ker sem taka čveka.

Jaz,
grem zdaj!
Spat. user posted image  

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: junijke 2009
4.3.2009 23:11:54   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

To je nosečniška črta, ki se pojavi navpično po trebuhu. Ni nujno da se pojavi, izgine pa po porodu ali pa tudi ne. Včasih so s to črto ugotavljali spol (vraže), če se je črta pojavila naj bi bil fantek, če pa se ni pa naj bi bila punčka. Ampak baje to ne drži.


Res ne drži, sem jo imela tudi v prvi pa je bila pupika.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: junijke 2009
4.3.2009 23:20:04   
Mala_princeska
Super JanciF ,

očitno te ni želel presenetiti za RD, ga je bilo sram - bo pač sramežjivček user posted image .

Vsee najboljše še od mene. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes sem imela test za nosečniško sladkorno in očitno me jutranji cukr še pokonc drži.

No grem poskusit zadremat. user posted image

Drugače pa kar se spanja tiče - zaspim na boku, zbudim se pa na hrbtu (joj kok sem se prestrašila sedaj, ko sem prebrala da hrbet ni priporočljiv položajuser posted image ).

Pa lušni bušiji.

Nočko junijke.


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: junijke 2009
4.3.2009 23:56:44   
bjondi
teja_a -vrjetno si full size uvozila notri,jaz jih prej zmanjšam in izvozim nato pa not v shrani.si potegnem.
Hm moj trebušček pa je bil že v 1user posted image  eden izmed majhnih bauhijev...nosim ga pa pod popkom-nizko kot v prvo...


tinca84- srečnica brez strij,jaz se ne fotkam od spredaj,ker so pod popijem strije user posted image ...hm pa šterje tedni prednost se tud poznajo


Janci F -sam da je vse v redu s teboj in srečkotomuser posted image ...bo pa pol toliko večje presenečenje glede spola...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: junijke 2009
4.3.2009 23:59:38   
bjondi
Tecka-v katerem tednu pa si...ma je res hecno koliko različnih bauhijev je ...ti pa nosiš visoko al kakouser posted image ...kako pa kaj želodec na to pravi?

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: junijke 2009
5.3.2009 7:11:25   
loveforever
dobro jutro!!! danes sem pa prva zato vas počastim z eno user posted image  z semtano ali mlekom ali pa kar brez. jaz čakam da bo konec risanke da peljem ta malo v vrtec. no zopet bomo lahko čvekale, kot kaže bo zopet deževalouser posted image user posted image

naš mali brca že  navsezgodaj očitno mu je fajn mene malo dražituser posted image user posted image  pridne bodite pa naspite se:)

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: junijke 2009
5.3.2009 7:23:38   
mojjaka
Jutro!
Jaz sem si pa čajček privoščila,ker me še kr prehlad matra, kiham ful,tk da se mi kr smiliuser posted image , ko ga premetava. Spala sem pa tako slabo, sem komaj čakala da bo jutro! Skoz sem se obračala,pa neke čudne sanje imela,4krat šla lulat, enkrat mravlje v roki, drugič v nogi...brezveze, zdaj pa še tak nikakav dan zunajuser posted image
Še sreča da je možek doma in grema v Celovec, da bo dan hitro minil.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: junijke 2009
5.3.2009 7:27:25   
July08
Dobro jutro souser posted image !

Najprej kavica, potem pa čvekanje..user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: junijke 2009
5.3.2009 7:29:12   
Lsica
mojjaka, najprej srečno pot in imejta ugoden in zabaven šoping. Pa oglasi se ko prideš nazaj, nujno...

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: junijke 2009
5.3.2009 7:30:39   
July08
IZVIRNO SPOROČILO: tinca84
Aja še to, po nogah se mi je pojavil celulit in to ful, rit se mi je pa tud poveslauser posted image . Moj me kliče pomaranča. Vem pa, da sem ga dobla ker se nič ne gibljem zdaj, ko sem  v bolniški. Sej sam ležim in "žrem"


Jaz imam tudi celulita za izvoz user posted image user posted image  precej že od prej, zdaj pa še novo pridobljenega. Pa se trudim čimveč gibat - predvsem sprehodi, ampak očitno še premalo.

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: junijke 2009
5.3.2009 7:32:15   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: July08

Dobro jutro souser posted image !

Najprej kavica, potem pa čvekanje..user posted image  user posted image user posted image user posted image


Se strinjam, sam kaj k je ne pijem večuser posted image , vsaj redno ne, mi nekako ne sede,ne k počutju ne v želodec. Sem pa danes še tako zaspanauser posted image , ne vem če ne bom šla nazaj še kakšno kitico oddremkatuser posted image

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: junijke 2009
5.3.2009 7:35:53   
kaminek
dobro jutro tudi iz moje strani!

mala_princeska: tud jst sm imela včeraj test za sladkorno, tko da upam, da je vse ok. ker men tuk paše sladko, sam se zdej zavestno mal omejujem. sej vseeno pojem na dan kej sladkega, sam ne tolk količinskouser posted image .

da povem mojo kratko zgodbico iz tega tedna: mene že zadnjih 14. dni tišči dol in me boli, poleg tega da občasne slabosti in zgage ter glavobolov ne omenjam. in sm čakala te dneve, da bo minilo, pa ni. in potem pokličem v torek gin. in se naročim naslednji dan na preventivni pregled. gin. ugotovi, da našo pikico nosim dosti nizko in da je to vzrok za moje bolečine. in me da na bolniško za 4 tedne, pol pa mislm, da mi bo podaljševala, ker me je vprašala, če še imam kaj dopusta, da v primeru, da mi ne bodo podaljšal, bi lahko z njim flikala. tko, da sm od včeraj doma in bom lahko bolj prisostvovala pri klepetuuser posted image . da nosim nizko, pa vpliva tudi večurno sedenje v službi (najmanj 9 ur+vožnja 1 ura itd.). tko, da se bom zdej lohk uležala, ko mi bo zapaslo.

no, jst tud vam želim eno lepo jutro, pa čeprav zunaj dežuje kot iz škafa.

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: junijke 2009
5.3.2009 7:57:00   
July08
Malagala a si mogoče kje na internetu zasledila ta Babysitte? Kolk približno pa stane?
In seveda tudi jaz držim pesti za tvoj MV - seveda bo zdržal user posted image user posted image

Mery čestitke za pregled user posted image user posted image user posted image  Tudi naša punčka je imela ves čas prekrižane noge, ampak potem me je pa G tako trepljala po trebuhu in ga premikala sem ter tja, da se je premaknila in je končno pokazala, da je user posted image  user posted image user posted image  Je pa to raziskovanje trajalo ene 10 minut.

Moj popek pa se ni v nobeni user posted image  izbočil. Samo čisto raven je postal - kot da ga sploh ne bi imela user posted image

Mojsonček in Knutek dobrodošli!

user posted image user posted image user posted image  za res prekrasne bušije.

Janči imate pa skrivnostnega user posted image , a ne? Vas kar malo heca vaš Srečko user posted image
Mi lahko poveš priimek ginekologinje? V katere tednu pa si? Koliko prej si se naročila?

_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu malagala)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:00:28   
July08
Kaminek super, da boš lahko doma. maksimalno uživaj in si privošči kakšno stvar ali malenkost samo zase, za razvajanje!
Jaz bom doma od 12.3., kar pomeni, da grem še 4x v službo (ob petkih ne delamo - skrajšan delovni čas), potem pa izkoristim 27 dni dopusta, ki se mi ne prenese v prihodnje leto, ker bom prepozno prišla s porodniške.

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:17:25   
Lsica
kaminek, dobra si, da si zdržala tako dolgo. Jaz se tud drugače vozim v službo (cca 50 km v eno smer) kar znese 1 uro + delovni čas.... kar dolga za nosečko, a ne? No, zdaj sem že kar nekaj časa na bolniški. Meni je blo sicer prvi in drugi mesec ful dolgčas, počasi mi je šlo tudi, ker me je ves čas skrbelo ali bo z user posted image vse OK, zdaj pa sem se že aklimatiziralauser posted image . Internet pa telefon sta glavna spremljevalca. Pa še pomlad je čist nekaj drugega kot zima, kakšen sprehodek si privoščiš, pa je dan popoln. Tako da, user posted image user posted image user posted image in uživaj kolikor se da....

July, ti boš tudi kmalu na uživanju... pa še dopust, kar pomeni maksimalno svobodo, "greš kamor hočeš pa kukr hočeš pa kadar hočeš...Ja to je svoboda..." PS. Vas tole kaj spominja na Kekca, na Brencljev samogovor v kletki???user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil Lsica -- 5.3.2009 8:20:06 >

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:18:40   
mojsonček
Jutrčka pupe!

Bljak, kakšno vreme je zunaj... baje nas bo še do jutri tkole bediral pol pa upam na lep vikend... jst bi šla tko kroge nabirat okrog jezera, zjutraj, ko je še mir in ni milijavžnt folka sam to so bolj pobožne želje...

JANCI sem ful vesela tvojega poročila z UZ, ker sem se odločila, da bom šla na 3d/4d UZ (pa ravno ambulanta Kalliste mi je še najbolj potegnila) v upanju, da še tretja G lahko potrdi spol... mal cvikam, da bi pripravila vse za pupo (kar sta mi omenili 2 G) pol bi bil pa fantekuser posted image  

MOJJAKA prijeten šoping pa seveda poročat o uspešnosti le-tega
BANANANJAM jst s previsokim nimam težav, ravno kontra... sam... kako ga men vsakič sestra zmeri... ne bi o tem user posted image  kr bl verjamem temu, kar izmerim sama doma...

BAMOOCHAM a tut take kikse si privoščijo na ZZZS... mislm... sej ne moreš verjet... ko pa navaden smrtnik vlaga pritožbo mora bit pa ekspert, da ugodi vsem njihovim zahtevam pa valda, vse zakone mora poznat... piiii.... mene pa to tko razkuri, nimam lepe besede za njih...

LOVEFOREVER hvala za kofi... jst si kljub nosečnosti privoščim vsako jutro eno kavico z veliko mleka pa še ta je Jacobs, turške nikol nisem pila, ker mi smrdi... zaenkrat me (še) nič ne baše želodec, se pa spomnim kako sem v prvi nosečnosti goltala rupurute... groza...

Iiiiiii pa buši ste limale, lepi, lepi... moj je od zadnjega fotkanja tut zrastu, bo treba spet kkšno slikco narest... jst si kr v album spravljam vse...

Tole spanje na hrbtu men tut ni čist jasn  user posted image  sej ponoč ne vem kako se obračam... itak pravijo, da je najboljša prekrvavitev maternice, ko ležiš na levem boku sam mene vse tko žulji, jst sm k pujs na ražnju, stalno se obračam, ker sem prej spala samo na trebuhu... jst se s tem nč ne obremenjujem, sej dojenči se že naštima v bušiju tko, da mu paše...

Včeraj sem si ogledovala v BC vozičke... joj, kolk sm jst izbirčn človek... rabim tacga, da ga bom lahko vozila v svojem prtljažniku se pravi s čim manjšimi merami, ko ga zlažim, pa tacga, k bo kar se da bolj funkcionalen pa valda ne pretežek  pa še všeč mi mora bit user posted image  in še zmerja vodi Quinny buzz 3, sam barve modela 2009... niso sploh fajne... bo treba narest kompromis, definitivno z barvami...


Hvala vsaki posebej za dobrodošlico in seveda velkom, vilkomen, benvenuti  vse novinkeuser posted image !

Moram it nekaj pofruštkat, dete zihr lačno user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mojsonček -- 5.3.2009 8:19:31 >


_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?