|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
4.3.2009 12:19:45   
mojjaka
Dober dan souser posted image !
Joj,kako me jezi to bedasto vreme, sem tut jaz njemu primerna... tinca84 mislim, da nama malo to vreme nagaja, ker sem tudi jaz tako spremenljivega počutja in  grem sama sebi na živce na trenutkeuser posted image .
moj sonček dobrodošla v klubu junijkuser posted image , meni se res zdi da bo letošnje poletje noooro v porodnišnicah!!! Pa prav je tako!

JanciF user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image VSE NAJBOLJŠE !!!

Za trebuščka mazat imam olje iz Muellerja, se mi zdi super, strije pa jaz že imam,kar je posledica mojih diet... -20kg,pa potem nazaj kg,pa...začaran krog...

Črto od popka navzdola imam že od 18.tedna, ni pa zelo zelo temna, je pa lepo vidnauser posted image


(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: junijke 2009
4.3.2009 12:33:37   
tinca84
Linea negro imam jaz od vrha trebuha pa čez popek in navzdol. Ampak še ni tko vidna, če se pogledam v ogledalo si jo vidim. Od daleč je bol vidna kot od blizu.

Men se user posted image tak v desno stran reber "špana". Včasih me tak brcne da zraven zaboli, kot bi me popraskal. To se mi je včeraj v trgovini zgodil, sem kar obstala in se za polico prjela, z drugo roko pa za spodnji del trebuha, je tak zgledal kot da bom mogla it... Mi bo za vse nazaj vrnil, ko sem bla panična da noče brcatuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: junijke 2009
4.3.2009 13:07:18   
bamoocham
Mojsonček, dobrodošla.

Sem šla zdjle v zdravstveni dom se pozanimat, kaj je z mojo odločbo. Je rekla, da je šlo vse naprej, js pa še zmeraj brez odločbeuser posted image bomo vidli kako pa kaj.Čakam, da me tašča pokliče (bo pogledala, če je bila izdana), ker drugače bo treba jovo na novo jutri dat izvid...eh brezveze. Same skrbi.

Našo pikico pa zgleda da kolca. Bogauser posted image

Js še nimam te črte ko pravite, mam pa občutek, da me brca tamala v nožniciuser posted image
ful čuden filing.
Tinca84, da ne boš šla kam prehitro, maš še časuser posted image

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: junijke 2009
4.3.2009 13:52:30   
malagala


Mojsonček-dobrodošlauser posted image user posted image user posted image

JanciF - vse naj, naj, naj za osebni praznikuser posted image

GANTAR -
mislim nate, držite se!

July08- Jaz sem se odločila, da bom za baby sitter kupila najnovejši Angelcare, s senzorjem dihanja, gibanja in zvoka. Zdi se mi najbolj ziher in dobra zadeva, ki se jo najde na tržišču. Sicer res malo več stane, a se splača...Sploh za vse nas, ki živimo v hiši in ne bomo non stop pozorne na dojenčkovo spanje...

Drugače vstopam v 28. teden - no ja, 27. teden in 1 dan. Nimam občutka, da moj trebušček fejst raste, a čutim, da imam vse stlačeno okoli želodca, saj komaj kaj pojem, če pojem preveč, me vse tišči in sem napeta kot balon...Po grižljajih...Upam, da bo ta faza mimo...

V zadnjih dveh tednih se nisem nič zredila (do sedaj imam 4,5 kg plusa), črte negre nimam, popek se lepo noter tišči, strij in celulitita tudi zaenkrat ni. Mažem se z Eucerinovo kremo že od 12.tedna naprej, ampak po moje je keč v dednosti...Spim kar dobro, le bolečine v nogah me mučijo - posledica ne - gibanja in prisilnega ležanjauser posted image

Drugače user posted image brca, se kotali in obrača...Ker sem na bolniški s priporočenim ležanjem sem toliko bolj pozorna na gibanje - vsak 2 uri, včasih se oglasi vsako uro...Ponoči pa je bolj miren...Res je tudi, da se veliko bolj obremenjujem sama s sabo, odkar ne hodim več v službo...Ne vem, če je to dobro, ampak ko imaš čas pač razmišljaš, bereš in več veš, bolj paničen si...No, moj 2. mejnik je 28. teden, nato pa 32. teden...Držim pesti, da bo moj MV zdržal do takrat in da bo vse OK...

Pozdravček vsemuser posted image

Lepo vas je bratuser posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: junijke 2009
4.3.2009 13:54:21   
mery15031981
OJLA SOuser posted image !

Kako ste?
no jaz sem ravno s pregleda in naj vam povem da je z našim user posted image vse v najepšem redu,sako da sem presrečnauser posted image user posted image .sicer pa je med pregledom ravno spal in to frajer zopet s prekrižanimi nogicani in spet nismo videli spola...ti šment,očitno bo res do konca spol ostalo user posted image .aja pa v materinsko knjižico mi je že vpisala datum začetka porodniške kar potrebujemo za urejanje papirologije na csd.
vsem ostalim pa čestitke za uspešne preglede.user posted image user posted image

Alina za seznam:nasledni pregled imam 25.3.

no pridne bodite in božajte svoje bušije

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:13:41   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

Lenika, ni se ti treba nč opravičevat, nisem nč narobe vzela, ko si napisala, da se temam o vozičkih izogneš. Saj vem, da si se ti tud namatrala, preden si zbrala, pa tud, da se bom jaz zdaj izognila nadaljnemu diskutiranju al sem al nisem zbrala pravga. Bom počakala da pride dete, pa da vidimo kako bo z njim zadovoljen, če ne, bomo pa uredili tako da bo prav... By the way, sem pa vidla s starih sporočil, da si ti tud nabavla Quinnyjauser posted image - se je obnesel?





Ja, mi smo bili z našim Quinny speedy-em zelo zadovoljni. Malo smo se sicer namučili okoli senčnika, ker nimajo originalnega, ampak smo tudi ta problem uspešno rešili.

Linea negra meni še ni popolnoma izginila od prejšnje nosečnosti, sedaj se je pa samo še bolj temno obarvala.

Strij na srečo v prvi nosečnosti nisem dobila in upam, da bo tudi tokrat tako.

Toliko, sem v bistvu samo na hitro preletela vaše obširno pisanje. Mislim, da bom proti koncu, ko bom tudi sama doma, kaj bolj aktivna, sedaj mi pa enostavno ne znese.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:40:20   
donna22
Ne se smejat, ampak sem res prvič čula za to ... Kaj je linea negra?

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:49:09   
lino
Pozdravljene.

Mojsonček DOBRODOŠLAuser posted image user posted image in pa najlepša hvala za tolažbo in nasvet, sem že na donatu, da si Mg nabijem....user posted image

Lsica, tudi jaz sem navdušena nad Ikeo in imam tudi namen gor šibat po posteljnino, kovterček,...itak veste, da bom pol še 1000 stvari našla.user posted image user posted image
Drugač sem pa slišala, da naj bi bila kar zraven TOYS-a, to je, če se gor pelješ na levi strani ob vstopu v Celovec (še nisi v mestnem jedru ampak kr na začetku)user posted image
Bomo ga že našli...

Jst se glede tega celulita tolažim, da se mi sedaj v nosečnosti voda nabira...user posted image user posted image user posted image
Drugače sta me pa moja dva doma tudi poimenovala MIP (mesnine primorska)user posted image user posted image user posted image

Sedaj pa grem naprej kuhat, sem že full pozna in full lačna...delam pa soma pečenega v alu foliji (obloženega z limono, peteršiljem in seveda česnom, ki ga bom potem dala dol, ker ga ne jem) in pa blitvo+krompir v kosih pa še neko zelenjavo na maslu (lidl varianta)...in pa paradižnikovo solato...komi že čakam, da se skuha...doma pa vsi take face delajouser posted image , ker ne marajo rib in se mi mali 100 /uro pritožuje (sej je itak v šoli jedel) in user posted image ni boljši, ampak mi je prav vseeno...

papauser posted image

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:49:53   
tinca84
To je nosečniška črta, ki se pojavi navpično po trebuhu. Ni nujno da se pojavi, izgine pa po porodu ali pa tudi ne. Včasih so s to črto ugotavljali spol (vraže), če se je črta pojavila naj bi bil fantek, če pa se ni pa naj bi bila punčka. Ampak baje to ne drži.

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:50:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Linea negra meni še ni popolnoma izginila od prejšnje nosečnosti, sedaj se je pa samo še bolj temno obarvala.



meni še tudi ni čisto izginila, ampak tudi ne opažam razlike, da bi kaj bolj temna postajala.

donna22 to je temna črta, ki se ponavadi narediuser posted image po sredini trebuha. ni pa nujno. jih dosti, ki jih jaz ponam ni imelo

strije, ja...user posted image sem jih v prviuser posted image dobila kakih 14dni preden sem šla rodit. sedaj še nisem nobene nove zasledila, vendar se mi stare spet bolj vidijo.

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:51:13   
donna22
Hvala, tinca user posted image

A se to pogosto pojavlja?

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:53:47   
lino
Aja, pa črto imam tudi čez cel trebušček in oa tudi popek je ozbočen in se ga full vidi skozi majico ....hihihiuser posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:54:04   
tinca84
lino- zdle si mi pa take lušte nardila! Iz katerga konca si že? Pridem...user posted image user posted image user posted image Mi imamo pa repo, krompir in krvavice.

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:54:47   
Anonimen
ja popek je tudi meni že čisto zravnalouser posted image izbočen še glih ni ampak mu ne manjka dostiuser posted image

(odgovor članu lino)
  Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:56:15   
tinca84
donna22- ko se pojavi jo imaš do konca nosečnosti, potem pa izginja počasi

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: junijke 2009
4.3.2009 14:58:35   
loveforever
tinca84 a ti si iz ljubečne  tukaj med celjem in vojnikom? če si potem sma skoraj blizu doma:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:01:23   
tinca84
loveforever- Žepina, ti je kaj znano?

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:03:00   
loveforever
linea negra - se mi je v prvi nosečnosti naredila okoli 7 meseca, sedaj je še nimam

popek, je pa cel štrleč bol ven ne more, tako da pod majčko m izgleda kot da bi imela fižoluser posted image user posted image  nasplošno nosim bolj tanke majčke, ker mi je kr naprej vroče in se še toliko prej vidi

še par tednov in bomo v 30 tednu...... joj pol bo pa hitro šlo,,,,,, komaj čakam velikonočno potičko in
jajčke in sladkarije.................. jo ki je še to...

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:03:14   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: lino

Drugač sem pa slišala, da naj bi bila kar zraven TOYS-a, to je, če se gor pelješ na levi strani ob vstopu v Celovec (še nisi v mestnem jedru ampak kr na začetku)user posted image
Bomo ga že našli...



Ni zraven Toysa ampak čisto zraven Metroja, je pa tudi odvisno iz kje prideš (midva greva čez Ljubelj, da ni treba kupovat vinjete). Iščem kako slikico pa mi ga sploh ne najde... user posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:05:06   
loveforever
am ja vem kje je ja malo naprej od ljubečne, ni to blizu moguja? poznaš? k js sem pa z drugega hriba na drugi strani vojnika rove... kam si pa v šolo hodila na ljubečno?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:11:40   
tinca84
Z mojim 1 leto živiva tukaj, jaz sem drugače hodla v šolo v Dramlje, moj pa v Socko in Vojnik.

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:14:49   
loveforever
pošiljam ti zs

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:16:45   
tinca84
ok
Kak fajn, boma se še kje poznaliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:25:57   
Lsica
Lino, teb se pa človek lahk ful narežiuser posted image user posted image user posted image . Mislim glede tega,  kako se tvoja dva doma hecata... Ti jima pa še soma kuhaš!!! Pa kje si ga ulovila, jaz te zverine še nisem jedla. Sem ful ljubiteljica rib, ( mesa sploh ne jem, razen zdaj, ko sem user posted image ), ampak velik bolj poznam morske kot rečne. Ne poznam nobenga ribičauser posted image . Od rečnih rib kozumiramo sam  klasiko, t.j. postrvi, krapa - ta je meni dober sam v golažu, pečen pa ne, ker je premasten, pa enkrat smo na Kolpi jedli zelenike ( a la girice / ribji čips).

Ajde punce, dejte mal fotkat svoje trebuščke, pa nosečniške črte in izbočene popke. Kaj je men to lepo, jaz komaj čakam pomladi, ko ne bom več tako zadekana v te puloverje in jakne, da bo lahko moj buši mal v ospredje stopil....

Majana GPS-a nimamo, tako da bomo iskali Ikeo po stari preverjeni varianti, kar zgleda takole: moj vozi, ker ve!user posted image kako se do tja pride, ko pa se zavozi in ne najdeva pa ustavi, da jaz lahko vprašam za pot....user posted image user posted image user posted image .

Tej_a pol praviš da je Leksvik OK? Ker jaz sem tud razmišljala za previjalno, al bova pa tisto iz paketa izbrala (Lip Poljčane Lana)- je tko fajn ker je velika, sam kaj, ko zasede toliko prostorauser posted image . Jaz bi tud rada v litrsko flašo natočila pet litrov vodeuser posted image user posted image user posted image .

Ja zdaj pa moram tud jaz začet kuhatuser posted image .



(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:31:46   
loveforever
mmm punce mater mi delate lušte s temi ribami, bi zdle eno postrv z velik česna pojedla. no js sem pa naredila kokosove kekse z marmelado, pa jih je polovica že zmanjkalauser posted image user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?