|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
4.3.2009 9:05:37   
bamoocham
Joj kk sem jezna...zdjle kliče moj za odločbo za bolniško (njegova mama dela na ZZZS), če so jo že poslali, ker mi jutri poteče bolniška...
Izvide za podaljšanje sem dala v četrtek!!!, da bi ja čimprej prišla nova odločba..pa pravi mama, da še niso nič dobili od moje zdravniceuser posted image in da so se jim računalniki sesuli včeraj, tak a ni šlo nič odločb naprej...

joj kk sem jeznauser posted image , tak so neodogovorni v zdravstvu. (se opravičujem, če dela katera v zdravstvu).

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: junijke 2009
4.3.2009 9:35:35   
mojsonček
Jutro nosečkice!

Nisem čisto nova na RR ampak na tej temi še nisem sodelovala in ker sem tut jst junijka sem ugotovila, da je precej aktualnih debat (od paketov, bolniške, vozičkov - mi ga še nimamo user posted image , itd.)

Torej... se vam lahko pridružim?

Sicer sem drugič noseča, prva nosečnos je bla tko doooolgo nazaj, da mi je dejansko vse novo (pregledi, preiskave...) pa tudi zanosila sem po IVF pa malo leta pa tko... se počutim k da ne bi imela pojmauser posted image

Sej, berem vas že dalj časa sam kaj, ko tko velik stvari pol kr izpuhti iz glave... to vse hormončki delajo user posted image  ampak evo, kros maj hart, vam pridem še kaj "težit".

Moj PDP je 12.6. in če se nista dve G zaj... čakamo pupo (fino, ker doma imamo že velikega fantauser posted image ), torej jst izbiram ime user posted image .

No, zdej pa šibam pod tuš pa mal vn po opravkih čeprou je vreme en dreki-peki ampak nikol ne veš, kdaj lahko posije sonček...

Naredite si čim lepši dan... za današno slavljenko pa... vse najboljše, zdravja in veliko lepih trenutkov, ki ti bodo izvabili nasmeh na ustnice user posted image


pa pa

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: junijke 2009
4.3.2009 9:49:15   
lino
Jutro.

JanciF VSE NAJ NAJ NAJBOLJŠE ZA TVOJ ROJSTNI DAN; naj bo to danes res tvoj poseben dan...pa želim, da se ti izpolnijo skrite želje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Men je pa včeraj G. rekel, da mi trebuh otrdeva...user posted image , ampak ni pa rekel, da bi morala zato kaj full pazit, a mislite da bi bilo možno, da se mi to zaradi nerednega odvajanja blata dogaja???

Strije, no zaenkrat se full redno mažem in pri vsakem tuširanju s tako rokavico iz naravnih ščetin masiram (je full dobr) in jih še ni (trkam zraven na les) imam pa kar +10kg in se mi dela celulituser posted image

Imejte se lepo.user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: junijke 2009
4.3.2009 10:02:23   
bjondi
Jancif vse naj naj za rojstniuser posted image dan ti želim...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: junijke 2009
4.3.2009 10:03:52   
biba14
Mojsonček pozdravljena med namiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: junijke 2009
4.3.2009 10:10:04   
loveforever
dobro jutro. no da se še jaz malo razpišem:)

manna user posted image  lepo počivaj in čuvaj svojo bebico...

biba 14 ja v 1 nosečnosti sem prvo strijo dobila v 8 mesecu( sem mislila da jih ne bo ) in do poroda se mi je cel trebuh spremenil v strije!! sem cela strijasta zredila sem se iz 64 na 80kg.  po 5 mesecih rojstva sem shujšala na 60kg (jupi) ampak so ostale samo strije. lep trebušček raven oblit s strijamiuser posted image user posted image , tako da ko enkrat pridejo jih se ne moreš znebit. sem se mazala z oljem pa pravijo da je odvisno od prožnosti kože, nekatera je boljelastična kot druga itd...

janči-- vse naj naj  za r.d, joj kak bi mi en kos torte prav prišeluser posted image

mojsonček, dobrodošla, in lepo nosečnost...

sedaj pa grem še palačinke spečit, zelenjavna juhica pa je že kuhana

moj mali pa je tudi ful živahen, trebušček zvečer tako premika da nemorem verjet. noga tuki noga tam, skratka noro dober občutek:)

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: junijke 2009
4.3.2009 10:12:02   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: lino

Jutro.

JanciF VSE NAJ NAJ NAJBOLJŠE ZA TVOJ ROJSTNI DAN; naj bo to danes res tvoj poseben dan...pa želim, da se ti izpolnijo skrite želje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Men je pa včeraj G. rekel, da mi trebuh otrdeva...user posted image , ampak ni pa rekel, da bi morala zato kaj full pazit, a mislite da bi bilo možno, da se mi to zaradi nerednega odvajanja blata dogaja???

Strije, no zaenkrat se full redno mažem in pri vsakem tuširanju s tako rokavico iz naravnih ščetin masiram (je full dobr) in jih še ni (trkam zraven na les) imam pa kar +10kg in se mi dela celulituser posted image

Imejte se lepo.user posted image



....traja, preden se zbašem od doma user posted image

LINO meni se je preden sem  povečala vnos Mg tudi dogajalo, da mi je otrdel trebuh, recimo, do 10x na dan, seveda brez bolečin... Mi je tud G rekla, da ni panike ampak Mg pa le konzumirat pa počivat na levem boku... sem dobila razlago, da pač maternica kakor se po eni strani že pripravlja na porod, po drugi pa ni tko k srce in ob pomanjkanju prekrvavitve lahko vzame zaloge iz drugih organov (npr. srce zmanjša pretok v mišice, da je dovolj obskrbljeno) zato prihaja do teh krčev ko trebuh otrdi.. torej, levi bok in zadosti Mg, meni je pomagalo pa še prebavo imam tako urejeno... mater pametujem user posted image ... no, sej to ni moj namen, če sodim po sebi mi največ pomeni, da sem pomirjena, kadar me kaj zaskrbi.. upam, da smo vse tko naštelane user posted image

BIBA, LOVEFOREVER hvala za dobrodošlico user posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: junijke 2009
4.3.2009 10:25:43   
Lsica

IZVIRNO SPOROČILO: biba14

Aja, a ima katera nagledano kako drugo posteljico kot od Lip Poljčane?
Ko se mi zdi, da imajo povsod samo te (no, res je, da se Bušija izogibam, ko tam pa res pretiravajo s cenami ).
papa


Ja, midva, no moj dragi se je zapalil na eno iz Ikeje, ki "raste" z otrokom, (LEKSVIK) meni pa to tudi paše, saj je tam tekstil - posteljnina, brisače,... precej cenejši, pa bova tako dve muhi na en mah.

http://images.baby-center.si/02/0017/0001/imgArticle_147212.jpg


Tale pa je meni všeč.







(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: junijke 2009
4.3.2009 10:27:32   
fragola
JanciF vse najboljše in najlepše in veliko srečnih in veselih trenutkov z vašo bebico!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: junijke 2009
4.3.2009 10:41:47   
Lsica
Ste me malce s temi strijami prestrašle, jaz jih nimam še nič, vem pa kako to zgleda, sem jih pr 17-ih dobila po prsih, no te so do sedaj postale že neopazne....

Se bolj malo mažem, tam pa tam dam gor mal bebi olja, ko se stuširam... Se mi je pa začel nabirat celulit po nogahuser posted image . Tu pa tudi mazanje ne pomaga. Preveč sem se zredilauser posted image .

A se je kateri že pojavila linea negra? Al pa popek izstopil - ah ne,  za to je še prekmalu, a ne?

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: junijke 2009
4.3.2009 10:50:46   
biba14
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica
A se je kateri že pojavila linea negra? Al pa popek izstopil - ah ne,  za to je še prekmalu, a ne?



Linea negra se mi je naredila že pred 5.tedni,ampak ne čez celi trebuh ampak od popka navzdol...pa ful novih pigment.znamenj po celem telesuuser posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: junijke 2009
4.3.2009 10:57:03   
Lsica
user posted image user posted image user posted image jeeee, to je še boljš k trebušček...ej biba14, če maš možnost, prpopi kakšno slikico, proooosiiiim....


Zdaj vidim tvoj user posted image , jaz bi bla pa vesela, pa to so vendar lepotne pikeuser posted image . Moj dragi jih ima po hrbtu, ima hrbet kot zvezdno nebo, zvezdice so pa lepe, a ne?


< Sporočilo je popravil Lsica -- 4.3.2009 10:59:37 >

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: junijke 2009
4.3.2009 10:58:34   
majana79
Lsica, Leksvik imava pa tudi midva ogledan. user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: junijke 2009
4.3.2009 11:00:40   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica


A se je kateri že pojavila linea negra? Al pa popek izstopil - ah ne,  za to je še prekmalu, a ne?



Jaz je nimam line negre in za popek je pomoje prekmalu.

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: junijke 2009
4.3.2009 11:03:03   
Lsica
Aaaa, majana 79, ta je pa dobrauser posted image user posted image user posted image ..., a maš namen še kaj drugega razen posteljice vzet ? kako previjalno? Jaz sem rekla, da ne bom nič naprej planov delala, bova šla gor, pa videla, kako stvar v živo zgleda. Včasih so slike po netu tako varljive, vem kako je blo pri vozičkih. Pa določene stvari ne moreš videt, ki ti pol prec v uči pade, a ne?

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: junijke 2009
4.3.2009 11:04:11   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: Lsica


A se je kateri že pojavila linea negra? Al pa popek izstopil - ah ne,  za to je še prekmalu, a ne?



Jaz je nimam line negre in za popek je pomoje prekmalu.


Kdaj pa pride to na vrsto, maja? Sem neučakana....

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: junijke 2009
4.3.2009 11:08:43   
mojsonček
evo, še tole napišem pol pa res grem user posted image

kar se strij tiče... mažemo se že lahko in verjetno vse te kremice in oljčka lahko ublažijo posledice smo pa očitno vse ugotovile, da je pač od same kože odvisno kako elastična je... jst (tok, tok) nimam še nobene nove, so ostale samo stare na f.u.k ročkahuser posted image  iz prve nosečnosti (te sem fasala v zadnjem tednu pred porodom, prisežem!) pa tam, kjer sem bla operirana en mejčkn pa sem se skos mazala in tud zdej se zjutraj in zvečer...

linea negra se meni samo nakazuje, tud od popka navzdol, prvič se je naredila v 7. mesecu zdej sploh ni rečen, da bo tko vidna

glede popka pa... jst mam posteljico čisto spredaj in moj popek je že 5 tednov izbočen in ko imam oblečeno samo kkšno tanko majčko mi tam štrli vn user posted image  

zdej pa šibam čekirat vozičke si moram ogledat razliko med quinny buzz 3 in maxi cosi...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: junijke 2009
4.3.2009 11:10:51   
princ_princeska
JanciF vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: junijke 2009
4.3.2009 11:11:31   
majana79
Lsica, v bistvu bi vzela posteljico, pa predalnik s previjalno, več nimava kam dat. user posted image Sicer moram še vse premerit, če bo sploh šlo v spalnico user posted image , ampak računam da bo. Potem pa še kako posteljnino in podobno, ker kar pohvalijo njihove stvari. user posted image Najbrž greva kar drug teden gor, ker če bom šla potem na kako bolniško ne bom mogla spet nič okoli hodit pa ne bi rada pošiljala mojega samega gor. 

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: junijke 2009
4.3.2009 11:32:13   
Lsica
No pol se pa že veselim, da boš mal povedala kakšna se ti zdi izbira, njihove stvari, pa da boš povedala kaj si nabavlauser posted image . Jaz namreč še nikoli nisem kupovala v Ikeiuser posted image , ampak zdaj ni več tko daleč, pa bom to vzela kot mini izletekuser posted image . Bova pa šla kasneje, po mojem enkrat v aprilu. 

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: junijke 2009
4.3.2009 11:50:43   
majana79
Bom poročala, obvezno. Jaz sem skoraj Ikea odvisnik user posted image , mi je pač všeč razmerje med ceno in kvaliteto in imava precej stvari od tam.
Če imata slučajno GPS povej, da ti dam koordinate, ker je (za moje pojme) izredno slabo označena pot do tam.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: junijke 2009
4.3.2009 11:57:04   
tej_a
Punce pozdravljene,
sem tako vesela vaše jutranje kavice... user posted image  vedno na hitro najprej to pogledam... sam nimam pa časa odpisat, ker mam miško takrat še doma in je precej zahtevna. Zdej sm jo pa peljala v vrtec, pa v miru v trgovino, pa domov na kavo in RR, pol pa v službo. 
Janči - vse najboljše! user posted image user posted image user posted image

Zebrasti trebuščki - ha ha - prav dobro se sliši - na srečo jih še nimam, čeprav je trebuh ooogromen, mažem z Eucerin oljem iz lekarne, slišim pa, da je to res bolj odvisno od strukture kože. Kaj čmo - nekje se pa mora poznat tale naša nosečnost. Pa tut postave 18letnice ne bomo nikol več imele! user posted image

Ikea - Leskvik serija imam jaz doma in mi je fuul všeč (previjalna, omara, regal) - sam raztegljive posteljice nisem vzela, ker imam eno podedovano - pa tut - pazite glede mer - je treba za vsak razteg primeren jogi najdit! Nism zihr, če so mere standardne.

Sem pa tut jest zagovornik prilagodljivih posteljic - tistih, kjer se lahko stranice stran vzamejo pol in jo imaš lahko vsaj do 5. leta otrokove starosti. Pa tiste so fajn, k se da najprej samo tri prečke stran vzet - da se uči otrok ven zlest... Jest še iščem pravo.

mojsonček dobrodošla! koliko pa je star fantek, ki ga imaš doma? Verjamem, da je po dolgi pavzi spet kar malo mravljinčkov... no, pri nas smo v polnem teku spacali še enega, pa me je tut kr mal strah. user posted image  Vsaka stvar ima prednosti in slabosti...

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: junijke 2009
4.3.2009 12:00:29   
tinca84
Živijo babnce!

Zadnje dni sem ful čudna. Razpoloženje mi ful niha, sem vesela, žalostna, tečna in spet vesela. Včeraj bi pri kosilu kr za mizo zaspalauser posted image .

Mala_princeska in Kalanteja čestitke za opravljen izpit in še tako naprejuser posted image

strije- jaz se mažem s Chiccotovo kremo, pa so se mi vseeno pojavili dve striji na levi strani bokov. Sem si pa v dm-u kupila njihovo Babylove masažno kremo za strije, lahko se mažeš po dojkah, trebuhu in nogah. Maš res nežno kožo ko si jo naneseš, sam diši pa neuser posted image

moj sonček- dobrodošla med nami (jaz sem tudi po IVF)


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: junijke 2009
4.3.2009 12:04:44   
tinca84
Aja še to, po nogah se mi je pojavil celulit in to ful, rit se mi je pa tud poveslauser posted image . Moj me kliče pomaranča. Vem pa, da sem ga dobla ker se nič ne gibljem zdaj, ko sem  v bolniški. Sej sam ležim in "žrem"

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: junijke 2009
4.3.2009 12:10:47   
tinca84
           JanciF iz srca ti želim vse najboljše!

user posted image


_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?