|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:32:47   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi


Janci F -sam da je vse v redu s teboj in srečkotomuser posted image ...bo pa pol toliko večje presenečenje glede spola...



Presrečna sem, da je vse ok z user posted image , zdaj se bom pa resno lotila gnezdenja. user posted image
Kar se spola tiče niti ne želiva izvedeti in to sva tudi povedala ginekologinji.
Upala pa sva, da se bo lepo videl obrazec in vragolije, ki jih zganja v trebuhu.
Pa se ga na žalost ni videlo dobro, ker pač ni želel pozirati. user posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:32:57   
loveforever
evo js sem se že najeddla. imajo v tušu akcijo 4 žemlje kupiš 4 zastonj,... še dobor da so nekatere ok da ti kaj povedo in mi je ta žemljica tako pasala.a     no pa moj mi je limonin čaj zraven skuhal, kavico sem pa vam častla, sama je pa še nisem pila:):) tak da čakam kolegico da jo skupaj spijevauser posted image

tiste ki ste delale test za sladkorno. js mam kar se tiče sladkih pijač na teše malo problema ker mi slabo rata že po 1 deci. kako naj na teše "požrem" pol litra sladkane vode v laboratoriju??

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:33:29   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

Jutrčka pupe!

JANCI sem ful vesela tvojega poročila z UZ, ker sem se odločila, da bom šla na 3d/4d UZ (pa ravno ambulanta Kalliste mi je še najbolj potegnila) v upanju, da še tretja G lahko potrdi spol... mal cvikam, da bi pripravila vse za pupo (kar sta mi omenili 2 G) pol bi bil pa fantekuser posted image  



mojsoncek, saj si najbrž brala odgovor Lučke, nič ni sigurno al dete ma al nima kanelce, dokler se  ne rodi in vidiš v živo. Morda bo zanimivo še za katero, kako se user posted image ali user posted image spremeni v user posted image :

"...Kar se pa tiče določitve spola, pa ti lahko povem zgodbo od prijatelja. Sta šla ravno tako tudi na 3D/4D UZ, pa vsakič so tudi že prej rekli, da bo najverjetneje punčka. In so vso sobico uredili za punčko - roza stene, čipke, mašnjice, rožice,..(kar mal preveč okranjclano). Potem pa.....pravi prijatelj, da še dobro, da jebil zraven pri porodu, ker drugalče ne bi verjel....imajo namreč fantka. Ampak, ko je mamica prišla s sinom domov, je bila soba že modra in vse pripravljeno za fanta.
..."

Dobra štorija, a ne?

mojsoncek, a ti to okol Bleda al okol Bohinja?


< Sporočilo je popravil Lsica -- 5.3.2009 8:34:11 >

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:35:04   
bamoocham
Dobro jutro vsem in hvala za kavo.

Vreme spet ne bo naklonjeno danes..joj kok ne maram dežja. Kaj bo šele aprila, ko cel mesec dežujeuser posted image

Smo že pokonci. Ko mala začne brcat zjutraj, ne nehauser posted image
Sem opazila, da začne zvečer ob 10h brcat, pa potem ponoči okoli 3h in zjutraj ob pol 7h. Mogoče bo pa potem imela tak ritual zbujanja.

Drugače nas je pa vedno več, res super!

Pa bušije imate tak lepeuser posted image .

Js se bom čez kak teden slikala, pa prpopam slikico gor.




(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:40:47   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

mojsoncek, a ti to okol Bleda al okol Bohinja?



joooj, lubica, že okrog blejskega je dolga, če mam skos pavze vmes, k me kej ščipa pa mal buši otrdi pa je samo 6 km... bohinjskega si niti predstavljam ne user posted image

Smo že pokonci. Ko mala začne brcat zjutraj, ne nehauser posted image
Sem opazila, da začne zvečer ob 10h brcat, pa potem ponoči okoli 3h in zjutraj ob pol 7h. Mogoče bo pa potem imela tak ritual zbujanja.

BAMOOCHAM pri nas je čisto enak ritemuser posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:41:48   
biba14
Jutrčekuser posted image ,hvala za kavico. Jaz jo spijem vsako jutro..včasihše kakšno popoldne, če se mi zalušta. Jo pa resda nisem pila prve 3 mesece...in bila posledično ful zaprta...sedajpaimam kar dnevni ritual...najprej kavica,potem pa wcuser posted image user posted image . Želodec meobčasno boli zvečer,ko ležem...zgaga pa po kakšni mesni hrani...samo meso moramo jest, da bo user posted image  zdrav,tako da potem malo z donatom kompenziramuser posted image .
Joj, mate lepe bušije...meni gre pa v širino. user posted image  pravi, da mam vsak dan večji buši...no, če malo preračunam, saj sem že proti koncu 6.meseca...
Sicer je na morfo rekel, da mam vzdolžno glavično lego...ampak user posted image   nogice me vedno brcajo v d.bok,tako da je zgleda večino časa počez...
Me pa tudi dostikrat tišči spodaj,tako da moram čez mesec dni malo bolj pojamrat kot nazadnje. Joj, tale mesec med pegledi se ful vleče....a imate druge tudi tako malo pregledov ?
Dobrodošla Knutekuser posted image .
Mi malo tudi turoben dan...tako da se še slišimouser posted image .
papa

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:43:35   
majana79
Dobro jutro punce, ste spet veliko napisale. user posted image

Jaz vas bom danes samo brala, nisem pri volji za pisanje... user posted image Ne vem kaj naj naredim glede spanja, ker sem vsako jutro bolj neprespana in polomljena. Sej vem da je to trening za potem, ampak mi vseeno ni fino.

Ve kar napišite še kaj lepega.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:44:12   
biba14
Loveforever pomaga če se za nos primeš...ker tako manj vonjaš...Jaz sem mela enktar prokto.pregled in sem morala v 2urah 10 l slane vode popit...brez "nosa" gre ful hitreje.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:46:43   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

IZVIRNO SPOROČILO: Lsica

mojsoncek, a ti to okol Bleda al okol Bohinja?



joooj, lubica, že okrog blejskega je dolga, če mam skos pavze vmes, k me kej ščipa pa mal buši otrdi pa je samo 6 km... bohinjskega si niti predstavljam ne user posted image



Sem mislila tko okol, mal naprej, pa pol mal nazaj, ker men je še okol blejskega dalečuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:48:16   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: July08

Janči imate pa skrivnostnega user posted image , a ne? Vas kar malo heca vaš Srečko user posted image
Mi lahko poveš priimek ginekologinje? V katere tednu pa si? Koliko prej si se naročila?


Tale naš Srečko je čist po očiju, trmast ko strela. user posted image
Je rekla ginekologinja, da je  user posted image  zelo odločen in trmast in sem rekla, da ni sam kriv ker ima to v genih, saj sva oba z možem trmi. user posted image

Ginekologinji je ime Ksenija Šelih Martinec in dela v zasebni ambulanti Kalliste - http://www.kalliste.si/
Sedaj sem v 27. tednu in ta ginekologinja opravlja 3d UZ med 26-28 tednom.
Naročila sem se pa kakšen teden nazaj, ful ni problem in lahko se naročiš tudi popoldne, da ni problema glede službe.
Lahko pa rečem, da je ta meni osebno najbolj srčna ginekologinja kar jih poznam.

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:49:12   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Dobro jutro punce, ste spet veliko napisale. user posted image

Jaz vas bom danes samo brala, nisem pri volji za pisanje... user posted image Ne vem kaj naj naredim glede spanja, ker sem vsako jutro bolj neprespana in polomljena. Sej vem da je to trening za potem, ampak mi vseeno ni fino.

Ve kar napišite še kaj lepega.



majana79, ne se dat!!! Dans je tak vreme, da smo vse mal user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: junijke 2009
5.3.2009 8:53:18   
Cesarica13
Tudi jaz se malo oglašam. Gnezdim še ne tak, da o opremi ne vem ničesar. Imam pa že kaka 2 tedna črto čez trebuh, ne vem zakaj sem pričakovala, da bo strogo ravna pa ni - je malo poševna user posted image . Popek pa tudi že čisto raven in se s trebuhom pridružujem tistim, ki imajo veeeeeliiiiikega. Aja, glede črte- pri meni vraža velja, ker čakamo user posted image .
Mi je pa včeraj cel dan samo na eni strani otrjeval trebuh, sem malo brskala po internetu seveda, pa vidim, da to ni nič hudega. Meni se zdi, ko gledam po tednih, da smo že čisto blizu, ko gledam, da smo marca pa še zelo daleč do našega cilja ...
Lepo se imejte, srečke nosečke ...

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:07:11   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: *alina*


user posted image    user posted image    user posted image
                              
                                        NOSEČKE
                          user posted image


PDP           IME                                              

XX.06.
 

user posted image  frčafelca                                            
user posted image lajla                                       
user posted image bozza                                                           
user posted image borisina                                     
user posted image  Vera*                                                            
user posted image nina16                             
user posted image bambinca                                                                                                                                 
user posted image  Liam                                     
user posted image  Mamica12 user posted image                    


01.06.

user posted image Deja777 (24 let,por. PTUJ) P:02.03. user posted image 1.Anej Ian 5.5.07               
user posted image pinkiponki                                                      
user posted image Annadriel     
user posted image Smrketa 24     (       )   P: 03.03.     user posted image          


02.06.

user posted image kakteja                            
user posted image *alina*   (27 let, por. LJ)  P: 18.03.  user posted image                                
user posted image  Mucica1     user posted image    
user posted image   Nina16      M: 05.01.  user posted image
user posted image  Nemka (21 let)  P: 24.02.   user posted image
user posted image  Tinca84  (24 let, por. CE)  P: 09.03., 06.04. user posted image
user posted image Malagala (30 let) P: 24.03. user posted image
user posted image Španka   user posted image

 

03.06.
 
user posted image Dreamhorse (26 let, por. PTUJ) M: 20.02., P: 05.03.              
user posted image Lenika (30 let, por. NM) P:        user posted image   1. Matic 12.5.2006       
user posted image Meridaub   
user posted image Cipollina (por. PO)                 



04.06.

user posted image  tina111   (31 let)  P: 30.1   user posted image
user posted image  Janci F   (27 let, por. KR)  P: 17.03., 08.04.  user posted image                    
user posted image  Lajan                          
user posted image frutela                              
user posted image Lauferka    (            )    P: 13.01.  user posted image  
user posted image Dany82   (por. PTUJ)   user posted image       


05.06.

user posted image jabolka (27 let, por. IZOLA ) P: 03.03., 22.2. 3D  user posted image   
user posted image Mony25 (25 let, por. LJ)  P: 05.03. user posted image

 
06.06.


user posted image kim09                           
user posted image bačko (29 let,por. LJ) P: 13.03. user posted image   1. Žana 1,5 l                     
user posted image emelly      user posted image
       
                                         

07.06.

user posted image Ribička (28 let, por. MB) P: 20.01., M: 30.01.                         
user posted image *blu*  (29 let) P: 25.2.   user posted image                                                    


08.06

user posted image cesarica13 (31 let, por. MB )P: 6.02, M: 11.02. user posted image   
user posted image manna    (          )   P: 23.02.   user posted image                                         
user posted image tadejluka (27 let) user posted image 1. Tadej 5,5 l 2. Luka 4 l                                                      
user posted image Nastyaa     
user posted image Hindi (28 let, por. LJ)   M: 26.01.
              

09.06.

user posted image Metimenka (21 let, por. LJ)                      


10.06.

user posted image bibi                                                                                
user posted image Hanuši    P: 09.03. user posted image
user posted image Tecka   
user posted image Kalanteja (25 let, por. SG) P: 18.03.  user posted image                                                  


11.06.
  
user posted image Lia2006 (29 let, por. NM)  M: 04.02   user posted image    
user posted image Tanjadenis (25 let, por.Trb ) M: =2.2.   user posted image   
user posted image Mandreja   user posted image
user posted image Meggy
 
                

12. 6

user posted image Meti21 (29 let, por. LJ ali PO)  M: 02.02.  user posted image    1. Rubi 2 leti
user posted image Cally   (28 let, por. LJ ali NM)  P: 02.03. M: 30.01 user posted image                  
user posted image Tincaminca user posted image
user posted image MK8       P: 01.04. user posted image

13.06.


user posted image Julyo8
  (30 let, por. PO)  P: 11.03. user posted image 1. Jurij 2004, Jošt 2006                                                       
user posted image princ_princeska   P: 24.03.  user posted image     
user posted image Ajdish (24 let, por. LJ)  M: 06.02. user posted image
    

14.06.

user posted image miškamaška08   

user posted image miškolinka 82           P: 06.03
user posted image Mojjaka  (29 let)   P: 3.02.  user posted image     
user posted image Mala_princeska (26 let, por. NM) P: 02.03. user posted image   1. Nina (5 let)



15.06.


                            

16.06.


user posted image Mateja***                     
user posted image pika1977     
user posted image Tanja Grosuplje                                   


17.06.
    
user posted image Goldy   (por. CE)   P: 24.03. user posted image                     
user posted image amaya (31 let, na koruzi) P: marec  1.Etienne (skoraj 1 leto)                               
user posted image ronja1a


18.06.

user posted image fejči


19.06.

          
user posted image   Biba14  (26 let, por. MB )   M:25.02  user posted image                   
user posted image   Skuštrana              P: 13.01. M: 03.02.
user posted image   Mitmor                                                    
user posted image   Sončki  (33 let)  M: 03.02. user posted image
user posted image Teja_a (31 let, por. LJ ali SG)  P:    user posted image     1. otrok, 1 leto



20.06.  

user posted image loveforever  (23 let, por. CE)  P: 23.03.  1. Tjaša 2 leti
user posted image  
Dodi (34 let, por. LJ ali KR) P: 04.03.                           
user posted image  nenah83            P: 20.1.    
user posted image *pikica (23 let, por. CE) 

user posted image  Kaminek (27 let)  P: 09.02.
user posted image Mery15031981 (27 let, por. LJ) P: 04.03. user posted image


21.06.  

user posted image Lino  (31 let)    P: 03.03.  user posted image            1. Mare 10 let
user posted image ulsi25                               
user posted image Bamoocham (25 let,por.SG) P: 23.03. M: 16.02.user posted image                                 
user posted image Pomaranči

user posted image Anikabanika


22.06.

user posted image Ninta


23.06.  

user posted image fragola (27 let, por. PO)  P: 10.03.                    
user posted image maycha   (32 let, por. Celje)   P: 19.03. user posted image      


24.06.

user posted image 22zlatolaska19           

user posted image  Kittycat (por. CE) M: 09.02.


25.06.   
                  
user posted image m2ip                                   
user posted image emmi          
user posted image M2I       

user posted image Majana79    P: 05.02, 31.03. user posted image



26.06.
           
user posted image Banči06 (31 let)   M: 10.2. user posted image
user posted image Donna22  (22 let, por. PTUJ) P: 13.03.  user posted image



27.6.

user posted image  Bjondi (33 let, por.LJ) P: 01.04.  user posted image   1. Karin 8,5 l                      


28.06.
 
user posted image   Naja*                               
user posted image   Banananjam      
user posted image   Inca   (por. LJ)   user posted image                           



29.06                      

user posted image Lsica        P: 20.02. user posted image   
user posted image Zoga08   (27 let)  user posted image  
                      


30.06.


user posted image  Farmacevtka81           
user posted image  
Nova10ka   (30 let, por. PO) user posted image
user posted image   Luši  (20 let, por. KR)   P: 30.03.  user posted image                           
   
 
 
SKUPAJ JUNIJSKIH user posted image    = 107

 
____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________

  • urejanje dokumentacije



Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?

Zdravstveno zavarovanje novorojen


_____________________________________________________________

 user posted image  Junijski angelček, ki gleda na vas: user posted image

16.2.2009 - Gašper (Gantar) user posted image





*alina*, kje se potepaš???


< Sporočilo je popravil Lsica -- 5.3.2009 9:08:31 >

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:26:54   
July08
user posted image user posted image user posted image  Uf, ste hitre v pisanju... komaj vas dojemam

LSICA ja, dobra zgodbica. Meni je sicer G rekla, da je ziher punčka, ampak se poskušam zadrževati pri nakupu kakšnih orto čičkastih in roza zadevic - nikol ne veš.

Pozabla sem, katera mi je priporočila FOTO TABOR za razvijanje fotk (pa se mi ne da za nazaj iskat, priznam). Sorči user posted image  V glavnem tam sem naročila 470 fotk, dobila že drugi dan, naročilo brez problema poslala (prej sem imela 3 neuspešne poskuse pri e-foto), skratka full zadovoljna!!! Res hvala in enga lupčka user posted image  Zdej rabim pa ene par dni, da jih vse lepo posortiram, napišem komentarje,... ja, bo kar treba na dopust. user posted image

Majana upam, da čimprej prideš do zasluženega spanca. res je grozno, če človek na pol mesečen po svetu hodi user posted image  kaj pa če čez dan poskusiš mal zakinkat? Včasih je dovolj 15 minut.

Janči hvala za odgovor!

_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:29:18   
kaminek
july08: sej veš, kako je, recesija pa to....user posted image ... zato sm zdržala tolko v službi, kolkr sm lahko. zdej sm pa res nardila črto in sm doma, ker sva mi2 zuser posted image  najpomembnejša v tem trenutku. pa še eno novo smo vzel v jan. in sem jo uvajala, poleg vsega ostalega dela. tko je to, ja. men sicer ni blo težko nikol hodt v službo, ker sm tak tip človeka, da morm met tud čas za razvijanje sposobnosti....kao...user posted image user posted image user posted image

no, vidm, da ste se že kr v tem deževnem jutru dobro razpisale. mislim, da je vzrok slabo vreme, ker takrat, ko je zunaj sonček, ni skor nobene tle goruser posted image

jst tud upam na lep vikend, da bomo šli mal na počaseeeeeeeeeen sprehod. sm se tuk upočasnila, da kr ne morm verjet. ne morem it hitreje pri hoji in pika...pa še to mi potem tolk srce razbija in sem zadihana kot user posted image .

pa prav lepo je videt te vaše bušije, ma smo so res različne. lepo, lepouser posted image user posted image user posted image

moj popek je začenjal bit bolj napet in sam še mal manjka, da se zravna s trebuhom, črte pa nimam. men se pa grozno povečujejo prsi, sm bla včeraj zjutraj kr mal šokirana, ko sm oblekla oprijet, dolg puli. kakšne joške do koroškeuser posted image user posted image user posted image , posledično mam pa tud čist rdeče od strij, joj, joj, joj. sam da bo melo tamalo kej za v roke prjetuser posted image

prosila bi, da se ob priliki popravi moj naslednji datum pregleda na seznamu: na 4.1.

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:29:52   
mery15031981
knutek-dobrodošla med nami

(odgovor članu knutek)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:30:11   
bamoocham
Tako, zajtrk je za mano.

Kaj dobrega ste jedle?

Js sem si natrgala ržen kruh v skodelico in prelila s tekočim navadnim jogurtom. Za zdržat bouser posted image
Drgač pa pr nas fejst dežuje..tak da grem malo igrce na netu špilatuser posted image

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:32:20   
kaminek
kar se pa fotk tiče in razvijanja imava mi2 problem, ker imava tolk fotk za razvit, da ne vem, kje se naj lotim. apmak zdej se bom mogla počas, ker imam časa na pretekuser posted image  in jih bom zmetala skupaj in jih dala razvit preko Foto Tabor.. pol pa en mesec sortiranjauser posted image

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:34:48   
kaminek
jst sm pa najprej, ko sm se zbudila, spila kozarec vode, ker sm bla strašno žejna. pol sm si skuhala sadni čaj z limono. nato pa okol osme, namazala kos kruha z margarino in marmelado (slivov pekmez-ga obožujem). zdej, ko pa pišem, pa zraven srkam kavico!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:34:51   
mery15031981
IZVIRNO SPOROČILO: tecka

Yes! Pa neki mi je javkalo, da v Firefoxu nimam pravih nastavitev.
No, tole zgoraj je največji trebuh med junijkami, slikan v 26t1d.



tecka-tudi meni nekaj javlja v Firefoxu da moram neki spremenit,kako si ti to opravila.

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:41:14   
Hanuši
Punce, dobro jutro.

Najprej hvala za kavico. Jest zjutraj brez prave turške(brez slad. in mleka), čist natur ne morem funkcionirat. Včasih sem jih spila ene 3-4 čez dan, zdej sem se jim pa odpovedala, sam jutranji se pa ne morem.

Ste pa neverjetne kok ste že načvekale, jest bom dons bolj na izi, ker mi je po mojem pritisk in cukr padu, pa sem čist brez volje, nič se mi ne da.

Kar se pa tiče ležanja na hrbtu ste me pa čist prestrašile. Kadar poležavam na kavču vedno ležim na hrbtu, ker če ležim na boku me pol, ko vstanem ful v dimljah boli. Pa tut ponoči, ko se zbudim se dostikrat zbudim na hrbtu. Ampak a ni to fora, da ti telo samo pove kakšen položaj je najboljši???? Ne vem,sam jaz sem včasih samo na trebuhu spala, pa zdej od enega 3. meseca že avtomatično ne več, tut ponoči se mi to ne zgodi. Sam kaj naj pa ponoči naredim??? Takrat se ne morem kontrolirati kam se obrnem?

Sploh se ne spomnim kako je bilo v prvi user posted image .

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:44:18   
Lsica
Mene pa zdaj po zajtrku kar pod odejo vleče...Sem že na levem boku, pa laptop zraven.
Bamoocham, igrice, dobra ideja, že dolg nisem, si kar ne upam, ker pol ne znam nehat. Dela mam pa ful, saj veste, gnezdenje... Ampak je tak dan, da po mojem ne bo velik od mene padl, tak da je boljš če si ne delam slabe vesti.

Hanuši, mislim, da ni take panike glede lege... Če ti paše, pol že mora bit OK, saj drugače te telo samo opozori, da nekaj ni v redu, al te začne kaj bolet, tiščat, mravljinčit,... če je pa vse OK pa ti kar lež na hrbtu, dokler lahko. Aja pa kaj še pravijo: posvetujte se s svojim zdravnikom - tole je povzeto po Pušenjakovem mnenju.


< Sporočilo je popravil Lsica -- 5.3.2009 9:48:02 >

(odgovor članu mery15031981)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:44:29   
mojsonček
Ekola, jst in dete sva tut fruštkala ampak sam eno porcijo user posted image . Jst mam med tednom več kot leto dni konstanten zajtrk, ker sem si ga prej nosila v službo... ovseni kosmiči in otrobi pa druge zdrave ohne zucker zadeve pa mal sadja narežem in zalijem z mlekom... men je to zakon... se pa trudim jest vsaj 5x na dan pa čim bolj zdravo (pa valda občasno kkšn greh naredim, da vem, da živim user posted image ) sam jst sm tak tip, da kile vseen rastejo, ker se premalo gibam- silom prilike... bom pol vse nadoknadila z vozičkanjem

MAJANA sej bo bolš... enkrat žeuser posted image  jst se tut borim z nespečnostjo zato pa pred 22. že drnjoham, da pol ponoči lahko v luft zijam user posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu mery15031981)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:48:03   
biba14
Spanje : jaz drugače kot na hrbtu niti ne morem...na trebuhu tako ali tako ne-ker se bojim, da bi user posted image  potlačla, na desnem boku mi gre na bruhanje, na levem pa težko diham....
Meni je G rekel, da naj spim kot mi paše, da telo samo opozori kaj mu ne odgovarja...baje naj na hrbtu nebi ležale proti koncu, ko je res trebuh velik...in lahko dobiš mravljince v roke, noge...če jih ne, pa tak al tak ni panikeuser posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: junijke 2009
5.3.2009 9:52:17   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

...
MAJANA sej bo bolš... enkrat žeuser posted image  jst se tut borim z nespečnostjo zato pa pred 22. že drnjoham, da pol ponoči lahko v luft zijam user posted image


Pol pa dejmo me nespečke en polnočni klub tuki na RR ustvart, da nam ne bo dougcajt ponoč u strop gledat. (al pa tuhtat na vozičke, tko kot sem jaz še pred enim tednom) user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?