|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:35:53   
Janci F
Mojsonček dobrodošla med nami.
Vsakič, ko se še kakšna prijavi, kar ne morem verjet da nas je toliko. Izgleda nataliteta v Sloveniji kar pridno raste in izredno sem vesela, da nas je toliko junijk, saj ne bom sama vozičkala.

Najlepša hvala za vse čestitke in lepe želje in vam pošiljam user posted image  in user posted image , da se z mano posladkate.
Danes me še čaka najlepše darilo, saj imam ob 18.15 3d UZ in bom lahko spet našega Srečkota gledala.
Pa še nove slikce in filmček bova dobila.
Komaj čakam. user posted image

Danes je zame res lep dan, kljub slabemu vremenu zunaj.
Moje dobre volje slabo vreme ne prežene, jaz se ne dam kar tako. user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:38:45   
loveforever
janci f maš pa res keoi darilo, da boš na svoj .d lahko poslušaš srček svojega malega. imaš uz tudi?

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: junijke 2009
4.3.2009 15:38:59   
Janci F
Mojsonček opazila sem, da si iz gorenjske.
Predlagama, da se nam pridružiš še na forumu gorenjskih nosečnic http://www.ringaraja.net/forum/m_3428239/mpage_11/key_/tm.htm#3889841 

Prijeten dan vam želim.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: junijke 2009
4.3.2009 16:05:10   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

janci f maš pa res keoi darilo, da boš na svoj .d lahko poslušaš srček svojega malega. imaš uz tudi?


Aha, imam 4d ultrazvok in čist slučajno so mi dali današnji datum in sem bila takoj navdušena.
Tako, da bomo danes videli našega Srečkota in upam, da ne bo ginekologinja povedala spola. user posted image
Pa še vprašala bom mojo (bivšo) gin. kaj pomenijo ti krči. Da me ne bo preeč skrbelo.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: junijke 2009
4.3.2009 16:32:14   
lino
Pa da se vam javim po kosilu...
Reakcija user posted image : Kaj hudiča pa je to???? user posted image A ti maš rada te ribe, no pol pa kr še mojo pojej...user posted image Pa sem se full trudilauser posted image

Evo ju3 dobijo pa jace za oko...user posted image user posted image

Jst bi tut še kak keksek.user posted image user posted image

No, če bo šla katera v Ikeo mi naj prosim javi kako so založeni...
Sama sem danes po katalogu od Rutarja brskala in zasledila stolček za hranjenje (trip-trap-tak lesen...) za 39,99€ in pa košek za pleničke 19,99€...pa se ne morem odločit ali kupit ali pa še mal počakat...do aprila, ko nameravam v Ikeo šibnit...UPAM, ker sedaj mi je pa G. napisal izvid brez izhodov oz točno PRIPOR...user posted image

Pa sej bouser posted image user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: junijke 2009
4.3.2009 17:14:07   
tinca84
lino- eh ne se sekirat nam je bla riba ful všečuser posted image . Moj bi najraje vsak dan kaj svinjskega jedu, ampak ne tak se pa ne bomo šliuser posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: junijke 2009
4.3.2009 17:21:49   
bamoocham
Ste se razgovorile..sej pravuser posted image user posted image še 10 strani, pa gremo na drugi del a neuser posted image
js sem se pa potepala, sem šla do ZD, kaj je z mojo odločbo za bolniško..v glavnem cela zbrka, pisana je bila na mojo sestro (sva dvojčici, in so naju zamenjali), tako da so poslali njej na šiht odločbo...zdj pa morejo vse stornirat in na novo napisat, pa spet na komisijo (podaljšano imam tako ali tako)..

No, meni se pa dales lušta skute in sem si jo tudi kupila, tako da bom zavečerjo jedla  skuto, ržen kruh in rdečo redkvicouser posted image user posted image


Lino, ti kr nas povabi drugič, mi nismo izbirčne...pridemo pa pojemouser posted image
Sam si mi res naredila z ribami lušte, tak da jih bom 100% jutri jedla. Moj bo že vihal nosuser posted image

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: junijke 2009
4.3.2009 17:29:33   
tinca84
Ojej so pa res pravo zmešnjavo nardil, mal bolj bi pa morali bit pozorni. Ej, da ne bojo potem v krajevni časopis junija napisal, da je ona rodila in ne tiuser posted image



_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: junijke 2009
4.3.2009 17:35:35   
bamoocham
Ja to bi bla fora ja...sej je rekla moja sestra-zdj bojo pa na šihtu mislili, da sem jaz nosečauser posted image

Joj, moja prijateljica me je klicala prej dopoldan, da ji je ponoči voda odtekala in  so ji dali mislim da svečko za pospešitev poroda (je v 35 tednu-bila hospitalizirana v soboto zaradi krvavitve). Zdj pa čakam, da javi, če je njihova pikica že prišla na svet.user posted image

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: junijke 2009
4.3.2009 17:55:32   
tinca84
Sem čist pozabla! Ali je res, da ne priporočajo ležanja na hrbtu? Mi je kolegica rekla, da se lahko user posted image zaduši. Nisem mogla vrjet, še zdaj ne vrjamem.

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: junijke 2009
4.3.2009 18:16:54   
zoga08
Hoj,

LINO: Jaz sem bila prejšni teden v Ikei v Celovcu in bila razočarana, sva šla z mojim gledat za previjalno tako mal večjo, da jo ima lahk še za omaro in je bila 500 evr. Cene ostalih od 140 evr naprej. Tudi drugače je bilo tam le nekaj malega opreme za dojenčke. Je pa veliko igrač in ostalih stvari za zraven.

Jaz sem gledala trip-trap stolček pri Recinku, ga bom pomoje tam naročila kot tudi lupinco Maxi Cosi, ker je tolk ceneje.

Pozdravčka vsem.

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: junijke 2009
4.3.2009 18:24:48   
zoga08
Hojuser posted image

še enkrat jaz. Imam eno pametno vprašanje, kako lahko veš kako spiš ponočiuser posted image . Jaz zaspim na boku zbudim na hrbtu, na drugem boku, ... v glavnem sem zelo nemirna ležalka. Tako da nimam ideje kako naj preprečim ležanje na hrbtuuser posted image , če res škoduje našim user posted image  ali celo nam kot sem že tudi slišala. No absolutno se bom pri G pozanimala o tem.

JanciF. prosim za poročanje kako ti je bilo na 3d UZ jaz tudi komaj čakam naj.

Pozdravčka.user posted image

_____________________________

... Ljubezen nikoli ne mine ...

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: junijke 2009
4.3.2009 18:43:24   
bamoocham

Js sem se pa pozanimala glede ležanja na hrbtu.

Tinca tako je, otrok se lahko zaduši. Ker naj bi s težo pritiskale nekak na posteljico in žile, in posledično otrok naj ne bi dobi ldovolj hrane in kisika.


Tole sem našla:
http://www.bambino.si/spalni_polozaji_med_nosecnostjo_

http://www.ringaraja.net/forum/m_754609/mpage_1/key_/tm.htm#754609


< Sporočilo je popravil bamoocham -- 4.3.2009 18:48:35 >

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: junijke 2009
4.3.2009 18:51:23   
banananjam
pozdravljene,
po dolgem času se spet javljam.... 14 dni nazaj smo imeli morfologijo, vse ok. Baje, da nas bo obiskala punčka:-)
je pa G rekla, da ne izgleda, da bi bil otroček kakšen velik bajsek, saj je imela okrog 400 gramov (bila sem v 22. tednu).
sem pa imela jaz povišan krvni tlak (140/80), vsi krvi itzvidi pa so ok! jutri grem še enkrat izmerit krvni tlak...no od tarat dalje si ga merim doma, in imam vedno okrog 120/80. ima katera izkušnje s povečanim krvnim tlakom?

lp

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: junijke 2009
4.3.2009 19:06:43   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: zoga08

Hoj,

LINO: Jaz sem bila prejšni teden v Ikei v Celovcu in bila razočarana, sva šla z mojim gledat za previjalno tako mal večjo, da jo ima lahk še za omaro in je bila 500 evr. Cene ostalih od 140 evr naprej.

zoga, iz katere serije pa je ta previjalna, ker jaz nisem videla nazadnje prav nobene za 500 eur. user posted image To je za ikeo precej visoka cena... Tudi na spletni strani so od 113 do 143. Pišuka mora bit ta za 500 nekaj posebnega... Ker toliko še za kavč nisem dala...

(odgovor članu zoga08)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: junijke 2009
4.3.2009 19:20:55   
loveforever
a to spanje na hrbtu prav za nosečnice velja?? ker za otroke-male dojenčke vem da ne smejo ker se lahko zadušijo, ko se najejo in kupčka podrejo pa se jim lahko zaleti. sej dojenček v trebuhu se vleže kokr mu paše. če mu ni všeč pa itak začne brcat.... to se pa morem res pozanimat..

ja bolj ko gre proti koncu bolj smo firbčne in več bomo čvekale. pol bomo pa tak spet na veliko čveklale ko bomo jamrale o neprespanih nočeh, o dojenju, pokakancih...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: junijke 2009
4.3.2009 19:25:23   
majana79
Kolikor sem jaz brala dr. Pušenjaka na MON, pravi, da naj nosečnica spi v takem položaju kot ji odgovarja. Da sicer pri spanju na hrbtu lahko pride npr. do mrtvičenja rok (to se dogaja meni) - pač ko spim ne razmišljam še o tem kako spim, ampak se obrnem, ko se zbudim - in če je vse ok z nami, se ob vsaki potencialni 'nevarnosti' zbudimo in se takrat namestimo drugače. Jaz itak težko spim v katerikoli pozi in se obračam velikokrat. 

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: junijke 2009
4.3.2009 19:25:42   
mojjaka
Sem malo prej prišla iz razvajanja-bila sem na negi obraza in dekolteja-sem imela še neizkoriščen darilni bon. Mmmmm je pasalo...user posted image me je vsake toliko opomnil da nisem zadremalauser posted image
No, z možekom greva jutri v Ikeo, tako da vam jutri poročam o založenosti in cenah!!

< Sporočilo je popravil mojjaka -- 4.3.2009 19:38:53 >

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: junijke 2009
4.3.2009 19:58:17   
tej_a
Sedaj pa grem naprej kuhat, sem že full pozna in full lačna...delam pa soma pečenega v alu foliji (obloženega z limono, peteršiljem in seveda česnom, ki ga bom potem dala dol, ker ga ne jem)

Joj, Lino - tole bi pa jest recept imela - zdej si nas čist razdražila s temle... ampak res - bi te prosila.... lahko v ZS? user posted image


Ajde punce, dejte mal fotkat svoje trebuščke, pa nosečniške črte in izbočene popke.


Sej bi, pa ne znamo prilepit gor - nas je kar nekaj takih, k smo spraševale, kako se to naredi... Če katera ve, naj prosim pove, bi bilo res lušno mal slikice gledat...

Tej_a pol praviš da je Leksvik OK?

Men je super! user posted image

Js sem se pa pozanimala glede ležanja na hrbtu.

Tinca tako je, otrok se lahko zaduši. Ker naj bi s težo pritiskale nekak na posteljico in žile, in posledično otrok naj ne bi dobi ldovolj hrane in kisika.


Točno tako. Načeloma pa predvsem ležiš kakor ti najbolj paše - če bi ti kam pritiskalo, se sigurno v tej pozi nebi dobro počutila!

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: junijke 2009
4.3.2009 20:02:14   
mk8
Janci F VSE NAJBOLJŠE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!
 
Spanje na hrbtu - meni vedno zaspi leva roka, ko spim na hrbtu, nikoli pa namerno na zaspim na hrbtu, se obrnem med spanjem in sploh ne vem. Zaenkrat je še vse OK, sam se poskušam temu kolikor se da izogibat.
 
Pozdravček punce, M

(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: junijke 2009
4.3.2009 20:02:55   
tecka
Živjo, prosim za pomoč. Ne znam prilepiti slike. Vem, da je ena že napisala postopek, pa zdaj iščem in iščem ter izgubljam čas. Lepo prosim, če lahko katera še enkrat napiše, kako se doda link.

Glede spanja na hrbtu. Pušenjak pravi, da zdrava nosečnica čuti, kdaj se začne mrtvičenje in se premakne, torej spanje na hrbtu ni škodljivo. No, zame je kar vseeno, ker jaz najraje spim na TREBUHU. Trenutno pač spim na boku oz. si zvijem odejo in malo improviziram, dokler me ne zebe. Dokler pa mi je bilo še slabo, sem pa spala na hrbtu.


(odgovor članu mojjaka)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: junijke 2009
4.3.2009 20:03:38   
mk8
Aja, Mojsoncek dobrodošla!!!! Veliko lepih nosečih trenutkov in klepetanja z nami ti želim user posted image !

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: junijke 2009
4.3.2009 20:05:56   
knutek
user posted image še ena !pozdravljene,tudi jaz sem nova na forumu inprebiram vaše zadeve.tudi meni paše spati samo na boku,ker me drgač vse boli.aja pozabila sem napisati da imam rok junija.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: junijke 2009
4.3.2009 20:26:06   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

Sem čist pozabla! Ali je res, da ne priporočajo ležanja na hrbtu? Mi je kolegica rekla, da se lahko user posted image zaduši. Nisem mogla vrjet, še zdaj ne vrjamem.


Meni mi je moj ginekolog rekel, da ne smem spat na hrbtu, ker res ma posledice za otroka.
verjamem, ker veliko prijateljic mi je že to reklo in jaz mam to v glavi in res na hrbtu ne zaspim, edino vsake toliko časa se za malo dam na hrbet.

< Sporočilo je popravil fragola -- 4.3.2009 20:28:26 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: junijke 2009
4.3.2009 20:52:30   
bjondi
http://shrani.si/index.php  ...tukaj je link

1.klikni na browse in poišči fotko na compu-lahko jih je več
2.klikni na shrani
3.naložilo ti je fotke in jih tudi vidiš
4.imaš štiri varjante limanja-izberi tisto ,ki piše za forum
5.klikni kopiraj
6.greš na naš forum in daš paste

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?