|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Goriška 2009!
4.3.2009 16:13:19   
furlica
Pozdravljene,
končno spet nazaj po mali gripci. Popila sem par kištic pomaranč in spila litre čaja z medom... a zdaj sem ok, še malo in bom kot prej.
Tudi jaz danes ne bom šla k telovadbi, a bom šla drugi teden, Fragola, kaj dvakrat na teden imate, ob kateri uri je pole telovadba?
Sem zadovoljna, da si dobila voziček in da ti je všeč in da si zadovoljna.
Jaz se še odločujem, k vsi so pametni okrog mene in res na koncu ne vem več kaj nardit.
Tolko se govori o makadamu... a me zanima, koliko jih potem gre res po takem terenu?
Fragola, bom ga prišla pogledat... in spotoma, še uno kafe ?!? samo da mi gre virus ven iz telesa.

Grem zdej, k sem malo trudna.

lep pozdrav,

furlica

(odgovor članu miškolinka 82)
Neposredna povezava do sporočila: 426
   RE: Goriška 2009!
4.3.2009 17:40:43   
masna
Breda dobrodošla!

Miškolinka a kar dva dni zapored je prišla inšpekcijauser posted image Jaz semt udi prijavljena v Vrtojbi, potem jih lahko tudi jaz čakam v kartkemuser posted image . Ob kateri uri so pa prišli?

Vozički.. mene ne vem zakaj trikolesniki en prepričajo preveč. Eni pravjo da niso tako stabilniuser posted image Nimam pa izkušenj....
V petek imam ponovno morfologijo v LJ in bom skočila še malo vozičke pogledat v BC in Rutar-ja... Bom sporočila če mi bo kaj zanimivo...

(odgovor članu miškolinka 82)
Neposredna povezava do sporočila: 427
   RE: Goriška 2009!
4.3.2009 20:49:20   
mayflower
2x zaporedoma inšpekcija???? Potem pa te je ziher kdo prijavil- soseda?sodelavka? vsaj jst sem slišala, da načeloma k nosečkam pridejo večinoma samo po prijavi...

_____________________________

Ko se mi nasmehneš, s soncem napolniš moj dan.

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 428
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 13:41:31   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: mayflower

Mislim, da na se na Goriškem nikjer ne da delat NS. Včasih jo je delala Krkočeva v bolnici, samo mislim,da ni bilo v redu in je ne dela več. Moja G priporoča Strahovo iz Domžal. Drugače pa mislim, da je najbljižja NS v Postojni.


Krkočeva res ne dela NS, ker bolnica ni zainteresirana za ta pregled...izvedela iz prve roke....Tukaj pa je seznam tistih G v Sloveniji, ki imajo licenco:
http://www.webs4sme.co.uk/fmf01/get11-14countries.php


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 429
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 13:48:52   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: furlica

Pozdravljene,
končno spet nazaj po mali gripci. Popila sem par kištic pomaranč in spila litre čaja z medom... a zdaj sem ok, še malo in bom kot prej.
Tudi jaz danes ne bom šla k telovadbi, a bom šla drugi teden, Fragola, kaj dvakrat na teden imate, ob kateri uri je pole telovadba?
Sem zadovoljna, da si dobila voziček in da ti je všeč in da si zadovoljna.
Jaz se še odločujem, k vsi so pametni okrog mene in res na koncu ne vem več kaj nardit.
Tolko se govori o makadamu... a me zanima, koliko jih potem gre res po takem terenu?
Fragola, bom ga prišla pogledat... in spotoma, še uno kafe ?!? samo da mi gre virus ven iz telesa.

Grem zdej, k sem malo trudna.

lep pozdrav,

furlica

Voziček, jst imam še Peg perego ima kar mala kolesca, a vseeno kljub temu, da sem veliko pohajala z njim, nisem nikoli zašla na makedam....ne da bi se ga izogibala, ampak saj je že vse asfaltirano, tudi tukaj na periferiji oz. na kmetih, kot smo mi domauser posted image user posted image user posted image . Trikolesniki pa mi sploh niso všeč, pa še varnost se mi zdi vprašljiva. Ena kolegica ga je imela (ne vem imena) a se ji je kar nekajkrat prevrnil na bol....od tega je bil 2x otročiček oz. otrok noteruser posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 430
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 13:50:48   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: mayflower

2x zaporedoma inšpekcija???? Potem pa te je ziher kdo prijavil- soseda?sodelavka? vsaj jst sem slišala, da načeloma k nosečkam pridejo večinoma samo po prijavi...


Jst sem bila 2 meseca na bolniški pod ZZZS, a kontrole sploh nisem imela. Če bi pa že prišla....sem bla pa itak domauser posted image . Tudi jst mislim, da je bila kakšna prijava.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu mayflower)
Neposredna povezava do sporočila: 431
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 14:22:26   
melanija
Tudi jaz imam voziček od Peg Perega z ta velikimi napihljivimi kolesi. Mi smo se po makedamu zelo velikko furali, da sem se izognila prometu in posledično izpušnim plinom(za nekaterimi avti tako smrdi da komi dihaš, ko grejo mimo tebe).

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 432
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 14:31:56   
zoja10
mi mamo chicco s3, sam še ne vemo kako se obnese,.... je pa 1.5 vedno bližje :D aja pa seznamček bi blo treba kaj popravit, sam jst tega ne znam...user posted image

drgač pa tiste k bote kupovale voziček, če katera rabi bon za 20 eur za nakup vozička na sonček.si ga podarim, sam zgleda ga noben noče...



(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 433
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 15:30:25   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinka 82

Jst sm imela učeraj inšpekcijo, pa danes inšpekcijo.. A tebe so tud pršli kej pogledat Fragola? Te sprašujem zato, ker vem, da sva blizu doma, Šempeter-Vrtojba.. Nč, mejte se lepo user posted image .


ojla mene me niso še pršli pogledat niti enkrat, zdaj si me pa prav malo ustrašla, sej večinoma sem doma, vendar tudi jaz skočim do Qlandije ali pa do trgovine. ma sej tudi mene pomoje bojo pršli kej pogledat in kaj so ti rekli?

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu miškolinka 82)
Neposredna povezava do sporočila: 434
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 15:34:09   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: furlica

Pozdravljene,
končno spet nazaj po mali gripci. Popila sem par kištic pomaranč in spila litre čaja z medom... a zdaj sem ok, še malo in bom kot prej.
Tudi jaz danes ne bom šla k telovadbi, a bom šla drugi teden, Fragola, kaj dvakrat na teden imate, ob kateri uri je pole telovadba?
Sem zadovoljna, da si dobila voziček in da ti je všeč in da si zadovoljna.
Jaz se še odločujem, k vsi so pametni okrog mene in res na koncu ne vem več kaj nardit.
Tolko se govori o makadamu... a me zanima, koliko jih potem gre res po takem terenu?
Fragola, bom ga prišla pogledat... in spotoma, še uno kafe ?!? samo da mi gre virus ven iz telesa.

Grem zdej, k sem malo trudna.

lep pozdrav,

furlica

Voziček, jst imam še Peg perego ima kar mala kolesca, a vseeno kljub temu, da sem veliko pohajala z njim, nisem nikoli zašla na makedam....ne da bi se ga izogibala, ampak saj je že vse asfaltirano, tudi tukaj na periferiji oz. na kmetih, kot smo mi domauser posted image user posted image user posted image . Trikolesniki pa mi sploh niso všeč, pa še varnost se mi zdi vprašljiva. Ena kolegica ga je imela (ne vem imena) a se ji je kar nekajkrat prevrnil na bol....od tega je bil 2x otročiček oz. otrok noteruser posted image user posted image



dvomim da je mala Jane ali pa quiny, ker ta dva sta zelo dobra vozička, jaz po makademu sigurno bom tudi vozila, ker po krasu je veliko takoh stranskih poti in konec koncev tudi tle v vrtojbi če greš po pločniku je boljši imet malo večja kolesa, kot una mala, tam se vse trese, meni osebno štirikolesniki ala peg perego mi niso všeč in so mi taki, kot da se bo zdaj zdaj kej zlomilo.

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 435
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 15:35:10   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

mi mamo chicco s3, sam še ne vemo kako se obnese,.... je pa 1.5 vedno bližje :D aja pa seznamček bi blo treba kaj popravit, sam jst tega ne znam...user posted image




na seznamu je treba samo datume pregledov popravit, vendar mi jih morate povedat, ker sama jih nevem.

< Sporočilo je popravil fragola -- 5.3.2009 15:37:28 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 436
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 15:36:52   
fragola



  
                                     GORIŠKE   NOSEČKE 2009
  
 
                        user posted image
 
PDP    IME(starost)            PREGLEDI       SPOL   KRAJ 
JANUAR
17.1. petra 88 20 let  RODILA FANTKA   DAVIDA       




FEBRUAR
24.2. sunny24 27let             23.1.                user posted image /PO           




APRIL  
1.4. Miška2006                                               user posted image /LJ   
3.4. piruri 30 let                   3.2.                    user posted image /PO
27.4. anchika 26 let             28.1 .                 user posted image /SEM        
 
 

MAJ
2.5. marjetica 24let               2.2.               user posted image /PO;LJ  
8.5. mayflower 30let            23.2.               user posted image /PO;SEM
10.5. zoja                              28.1.               user posted image  /SEM           
melanija                           
 
 

JUNIJ     
3.6. binki
8.6. manna 27let                  27.1.                 user posted image
14.6. miškolinka                   5.2.MORF.       user posted image /LJ
20.6. fragola 27let               10.3.               user posted image /PO
  
 


JULIJ  
6.7. furlica 30 let               12.2.                   user posted image /PO;SEM               
11.7. masna 31let              10.2.                  user posted image /PO; SEM
 
 
 
AVGUST
BTina                                      11.2./NUH.      user posted image /PO      
 
 
 
SEPTEMBER    
24.9. Anya22 25let               11.2.                 user posted image /SEM                     

                             
                                                         
     

  
 
SKUPAJ GORIŠKE NOSEČKE  2009  = 12

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 437
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 15:40:25   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: furlica

Pozdravljene,
končno spet nazaj po mali gripci. Popila sem par kištic pomaranč in spila litre čaja z medom... a zdaj sem ok, še malo in bom kot prej.
Tudi jaz danes ne bom šla k telovadbi, a bom šla drugi teden, Fragola, kaj dvakrat na teden imate, ob kateri uri je pole telovadba?
Sem zadovoljna, da si dobila voziček in da ti je všeč in da si zadovoljna.
Jaz se še odločujem, k vsi so pametni okrog mene in res na koncu ne vem več kaj nardit.
Tolko se govori o makadamu... a me zanima, koliko jih potem gre res po takem terenu?
Fragola, bom ga prišla pogledat... in spotoma, še uno kafe ?!? samo da mi gre virus ven iz telesa.

Grem zdej, k sem malo trudna.

lep pozdrav,

furlica


furlica ti kar pridi, ti bom vse pokazala, ma ti povem, da sem navdušena. Edina slaba lastnost tri kolesnikov je ta da ko so pospravljeni še zmeraj zavzamejo veliko prostora, vendar če maš velik avto ni problema in hvala bogu, da mava velik avto.

Furlica samo, da si boljše!user posted image
aja materinska je dvakrat na teden in sice ponedeljek, sreda, tako boste meli tudi vi v aprilu.
Včeraj smo meli prvič in sicer je blo govoro o nosečnosti, življenje, nega in prehrana v nosečnosti.
V ponedeljek (09.03.) bo porod in premagovanje porodne bolečine
v sredo (11.3.) novorojenček dojenček, starševstvo
v ponedeljek (16.3.) zobozdravstvena preventiva
v sredo (18.3.) polovica skupine nega novorojenčka, dojenje
v ponodeljek (23.3.) polovica skupine nega novorojenčka, dojenje
v četrtek (26.3.) ogled porodnišnice

Materinska se začne ob 16.30 traja eno uro potem je pa telovadba ob 17.30, ki tudi traja eno uro.

< Sporočilo je popravil fragola -- 5.3.2009 15:46:10 >


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 438
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 16:12:42   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: furlica

Pozdravljene,
končno spet nazaj po mali gripci. Popila sem par kištic pomaranč in spila litre čaja z medom... a zdaj sem ok, še malo in bom kot prej.
Tudi jaz danes ne bom šla k telovadbi, a bom šla drugi teden, Fragola, kaj dvakrat na teden imate, ob kateri uri je pole telovadba?
Sem zadovoljna, da si dobila voziček in da ti je všeč in da si zadovoljna.
Jaz se še odločujem, k vsi so pametni okrog mene in res na koncu ne vem več kaj nardit.
Tolko se govori o makadamu... a me zanima, koliko jih potem gre res po takem terenu?
Fragola, bom ga prišla pogledat... in spotoma, še uno kafe ?!? samo da mi gre virus ven iz telesa.

Grem zdej, k sem malo trudna.

lep pozdrav,

furlica

Voziček, jst imam še Peg perego ima kar mala kolesca, a vseeno kljub temu, da sem veliko pohajala z njim, nisem nikoli zašla na makedam....ne da bi se ga izogibala, ampak saj je že vse asfaltirano, tudi tukaj na periferiji oz. na kmetih, kot smo mi domauser posted image user posted image user posted image . Trikolesniki pa mi sploh niso všeč, pa še varnost se mi zdi vprašljiva. Ena kolegica ga je imela (ne vem imena) a se ji je kar nekajkrat prevrnil na bol....od tega je bil 2x otročiček oz. otrok noteruser posted image user posted image



dvomim da je mala Jane ali pa quiny, ker ta dva sta zelo dobra vozička, jaz po makademu sigurno bom tudi vozila, ker po krasu je veliko takoh stranskih poti in konec koncev tudi tle v vrtojbi če greš po pločniku je boljši imet malo večja kolesa, kot una mala, tam se vse trese, meni osebno štirikolesniki ala peg perego mi niso všeč in so mi taki, kot da se bo zdaj zdaj kej zlomilo.


Mogoče imaš sam tak občutek, da se bo kaj zlomilo. Mi smo ogromno prevozili, ker je moj otrok shodil dosti kasno....tako, da sem ga aktivno rabla skoraj 3 leta. Pa še njegova sestrična se je furala zadaj...tam, ko lahko pri Peg peregu stoji še en otrok. Pa tudi spravi se v Polota zadaj brez problema. Zame je bil res praktičen, prostora ti ne zavzame dosti, je zložljiv kot dežnik. In moram rečt, da se ni še nič na njem zlomilo. Zadnjič sem ga šla spucat, ker je bil pol prahuuser posted image user posted image . Pa je skoraj kot nov...osebno ne bi rekla, da je tolko prefural pa da je tolko staruser posted image .

Seznam: naslednji pregled 11.3. CTG + UZ


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 439
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 16:19:04   
furlica
Pozdravljene,
jaz bo skor 100 % kupila quinnija. Mi je tako lep, edino moram pogruntat še eno stvar. in zato moram do baby centra. Zanima me, če se una prevleka zdere dol, da se lahko opere... Aja in do monfalconeta moram skočit, da vidim kaj imajo še tam... a kera ve urnik? Če ne fragola, hvala za informacijo. Bom provala it v ponedeljek... kaj si kej vidla, če jih je dosti pri telovadbi?
Program zleda zanimiv... komaj čakam

Za seznam, jaz imam naslednji pregled 19.3. Komaj čakam... veselim se, ker mi ni potrebno skrbet, če je še srček, ker naš dojenček tako brca... je res lepo.

grem zdej

lep pozdrav.

furlica



(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 440
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 16:29:25   
fragola

  
                                     GORIŠKE   NOSEČKE 2009
  
 
                        user posted image
 
PDP    IME(starost)            PREGLEDI       SPOL   KRAJ 
JANUAR
17.1. petra 88 20 let  RODILA FANTKA   DAVIDA       




FEBRUAR
24.2. sunny24 27let                                        user posted image /PO           




APRIL  
1.4. Miška2006                    11.3. CTG/UZ    user posted image /LJ   
3.4. piruri 30 let                                              user posted image /PO
27.4. anchika 26 let                                       user posted image /SEM        
 
 

MAJ
2.5. marjetica 24let                                       user posted image /PO;LJ  
8.5. mayflower 30let                                     user posted image /PO;SEM
10.5. zoja                                                       user posted image  /SEM           
melanija                           
 
 

JUNIJ     
3.6. binki
8.6. manna 27let                                            user posted image
14.6. miškolinka                                            user posted image /LJ
20.6. fragola 27let               10.3.                user posted image /PO
  
 


JULIJ  
6.7. furlica 30 let               19.3.                   user posted image /PO;SEM               
11.7. masna 31let                                         user posted image /PO; SEM
 
 
 
AVGUST
BTina                                                              user posted image /PO      
 
 
 
SEPTEMBER    
24.9. Anya22 25let                                       user posted image /SEM                     

                             
                                                         
     

  
 
SKUPAJ GORIŠKE NOSEČKE  2009  = 12

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?


[/quote]

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 441
   RE: Goriška 2009!
5.3.2009 16:52:30   
BTina
Fragola, zakaj bi morale it v PO, da bi se spoznale, ko pa živiš cca. 10 km stran od mene... no ja enkrat bo sigurno prilika, ko se bova srečale... za seznam prosim napiši pregled 11.3. Hvala.

Miškolinka82, kar dvakrat zapored si imela kontrolo. To je pa too much! Dej, prosim poročaj kako to zgleda. Jaz sem sicer tudi skoraj skozi doma, ma sedaj ko bodo prihajali lepi sončni dnevi, bom s hčerkico sigurno šla na kakšen sprehod.

Bodite fajn, kjub slabemu vremenu.

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 442
   RE: Goriška 2009!
6.3.2009 8:58:54   
anchika
Pozdravljene že dolgo se vam nisem javila.
Še vedno sem prehlajena. Ful kašljam in nevem kaj naj pijem da bi mi oblažilo kašelj saj be boli že ves trebuh.
Čez vikend bo baje lepo vreme, upam da res saj bomo praznovali 8 marec in za 8 marec ima moj sin 2 leti! To je bilo darilo!!!

(odgovor članu BTina)
Neposredna povezava do sporočila: 443
   RE: Goriška 2009!
6.3.2009 12:28:12   
miškolinka 82
Ojla. Ja jst sm že od začetka nosečnosti na bolniški in so prišli po 6 mesecih prvič v ponedeljek. Sm bla pa lih v lj na pregledu in me ni blo. In potem je prišel še v torek zjutraj . Zgleda pa tako, da če te ni, ti pusti v nabiralniku pošto, da je bil tam in zraven je list, ki ga moreš izpolniti kje si bil in v 3 delovnih dneh oddat na zzzs. V torek zjutraj mi je pa kao prišel povedat, da če si odsoten, ko te iščejo, te takoj naslednji dan preverijo. Prijavil, me pa ni nobeden, sm ga kar uprašala. Konec koncev, tudi če bi me, nimam obveznega mirovanja ali zadrževanja na domu. Vseeno upam, da ga ne bo več, ker so sosedje že mislili ,da imam novega fantauser posted image  Mejte se lepo!

(odgovor članu anchika)
Neposredna povezava do sporočila: 444
   RE: Goriška 2009!
6.3.2009 12:29:15   
miškolinka 82
Aja, sm imela pregled danes in je vse ok, naslednjega imam pa 27.3

(odgovor članu miškolinka 82)
Neposredna povezava do sporočila: 445
   RE: Goriška 2009!
6.3.2009 12:36:04   
miškolinka 82
Na goriškem imamo eno bebico več!
sunny sporoča:

18.2. ob 22.37 je na svet prijokala naša mala princeska Gaja, velika 51 cm in 3300g težka. obe smo ok, tatko pa tudiuser posted image  
 
Sm malo ksna, ma vseeno čestitke sunnyuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miškolinka 82)
Neposredna povezava do sporočila: 446
   RE: Goriška 2009!
6.3.2009 12:41:20   
fragola
sunny čestitke za malo princeso!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu miškolinka 82)
Neposredna povezava do sporočila: 447
   RE: Goriška 2009!
6.3.2009 12:43:51   
fragola

  
                                     GORIŠKE   NOSEČKE 2009
  
 
                        user posted image
 
PDP    IME(starost)            PREGLEDI       SPOL   KRAJ 
JANUAR
17.1. petra 88 20 let  RODILA FANTKA   DAVIDA       




FEBRUAR
18.2. sunny24 27let  RODILA PUNČKO GAJO                                               




APRIL  
1.4. Miška2006                    11.3. CTG/UZ    user posted image /LJ   
3.4. piruri 30 let                                              user posted image /PO
27.4. anchika 26 let                                       user posted image /SEM        
 
 

MAJ
2.5. marjetica 24let                                       user posted image /PO;LJ  
8.5. mayflower 30let                                     user posted image /PO;SEM
10.5. zoja                                                       user posted image  /SEM           
melanija                           
 
 

JUNIJ     
3.6. binki
8.6. manna 27let                                            user posted image
14.6. miškolinka 82             27.3                 user posted image /LJ
20.6. fragola 27let               10.3.                user posted image /PO
  
 


JULIJ  
6.7. furlica 30 let               19.3.                   user posted image /PO;SEM               
11.7. masna 31let                                         user posted image /PO; SEM
 
 
 
AVGUST
BTina                                   11.3                    user posted image /PO      
 
 
 
SEPTEMBER    
24.9. Anya22 25let                                        user posted image /SEM                     

                             
                                                         
     

  
 
SKUPAJ GORIŠKE NOSEČKE  2009  = 12

____________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI        DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA
  • Še nekaj strani:
NUHALNA SVETLINA           SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
NOSEČNOST                      ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.            VSE O NOSEČNOSTI
MAMA.SI                            NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC
  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ


TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ
______________________________________________________


  • urejanje dokumentacije


Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1

Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.

Kako do pomoči ob rojstvu otroka?

Priznanje očetovstva

Kako do otroškega dodatka?



_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 448
   RE: Goriška 2009!
6.3.2009 15:54:50   
furlica
Čestitek za Gajo mamici in očku. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 449
   RE: Goriška 2009!
9.3.2009 11:21:35   
BTina
In potem vse tiho je bilo....

Da nas malo povlečem bolj na vrh...

Kako ste kaj v tem oblačnem vremenu? Upam, da ste užile vsaj malo sončka čez vikend....

Lep začetek tedna kjerkoli ste že ali v službi ali doma...

(odgovor članu furlica)
Neposredna povezava do sporočila: 450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  16 17 [18] 19 20   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?