|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   makarska riviera
10.3.2009 8:33:44   
Sandra05
Lep pozdrav.
Rada bi povedala, da so plaže v tem predelu zelo primerne za majhne otroke, posebej družine, ki ne marajo mestnega vrveža, svetujem, da dopustnikujejo v Breli, kjer so tudi hoteli lepo urejeni.

Potrebujem, pa vas nekaj povsem drugega.
Ste morda dopustnikovali v hotelo Meteor v Makarski, bili zadovoljni z nastanitvijo in ponudbo (zajtrk, večerja). Zelo bom vesela, če ste mi pripravljeni poslati kakšno sliko znotraj hotela, sobe. Hvala


ČISTO INFORMATIVNO: Če ste morda izbrali app Žaja v Baški Vodi, ne boste ravno razočarani(AMPAK APP ČISTO LEVO NA VRHU), je pa kar nekaj minut hoje do plaže in dol še gre, gor se ti več nedauser posted image .


< Sporočilo je popravil Sandra05 -- 10.3.2009 8:45:20 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: makarska riviera
10.3.2009 8:36:47   
Kerensa*
To je soba v hotelu:

user posted image

user posted image

(odgovor članu Sandra05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: makarska riviera
10.3.2009 8:42:33   
Sandra05
Hvala, te slike poznam, ampak včasih videz vara. Prideš tja, pa polomuser posted image
Vendar ti hvala vseeno in upam, da ne bova razočarana.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: makarska riviera
10.3.2009 8:46:37   
Anonimen
Jaz pa dopustnikovanje v Makarski definitivno odsvetujem ... plaža je sicer res primerna za male otroke, samo kaj ko je do zadnjega centimetra nabita s turisti ... smo bili ko sardele in malo manj da se nismo na ukaz obračali user posted image ... delavci v gostilnah in barih so bili totalno neprijazni, sploh ker smo govorili slovensko (ni me hotela razumet, ko sem po slovensko naglasila, da hočem juice z ledom npr.) ... tako da smo en dan prav zanalaš šli v eno gostilno in se tut med sabo pogovarjali po angleško in lejga šmenta, so nam stregli odspredaj in odzadaj user posted image . Prijazni so bili edino v oni gostilnici/barčku ki je direkt na plaži (hiša že skoraj v vodi stoji).

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: makarska riviera
10.3.2009 8:49:53   
potepinček
Se podpišem, na plaži si kot sardelica!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: makarska riviera
10.3.2009 10:49:44   
Pinga
Oj !

Mi pa lani v Breli, letos spet v Breli.

Je trenutno ni destinacije, ki bi jo zamenjala za Brelo user posted image .


(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: makarska riviera
10.3.2009 14:20:39   
Sandra05
torej praviš, da je takšna gužva na plažahuser posted image
Meni je edino žal, da se v Breli nič ne dogaja, sicer do Baške ni daleč, ampak že poznava vse na pamet.

Ste v Breli počitnikovali v hotelu?

(odgovor članu Pinga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: makarska riviera
10.3.2009 14:27:02   
Sandra05
kaj pa Tučepi, poznate kaj in hotel afrodita

(odgovor članu Sandra05)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: makarska riviera
10.3.2009 15:09:10   
nbiba
Mi smo bili leta 2002 in 2003 v hotelu Meteor v Makarski. Hotel uredu, prav tako tudi hrana. Kako je sedaj po toliko letih pa ne vem.

Smo pa bili lani tudi v Makarski in sicer v hotelu Park, verjetno pa tudi letos julija gremo zopet v ta hotel. user posted image Je nov hotel in smo bili nadvse zadovoljni z vsem (čistoča, dobra hrana, moderen stil opreme..)
Pred dvema letoma pa bili tudi v Tučepah hotel Alga in prav tako bili zadovoljni.
Meni je zelo všeč Makarska rivijera, vendar edino kar je slabo jeto, da je ogromna gneča. Samo nas to ne moti.

(odgovor članu Sandra05)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: makarska riviera
10.3.2009 15:49:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Sandra05
.

Ste v Breli počitnikovali v hotelu?



ja, v Solinah...za pop.izdit...sobe sicer nove, osebje nič kaj prijazno, bazen totalno neprimeren za otroke, niti ene same fa.king frnikule niso imeli za deco....user posted image

sem pa ravno danes gledala eno ful ugodno ponudbo v Gradcu, cena se mi zdi fenomenalna za Makarsko riviero....

http://www.hofer-reisen.at/business/ers/rq/hofer.detail/svno/7527625

torej nas v Solinah do otrokovega 15 leta ne vidijo več

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Sandra05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: makarska riviera
10.3.2009 16:13:54   
Sandra05
Baje so hotel Meteor prenovili v letu 2007, če se ne motim. Hotel Park pa poznam, ampak za najin žepuser posted image drag - 107eur za nočitev z zajtrkom-na dan.
Žal pa ne morem nikakor priti do kakšne agencije, ki ponuja hotel Lav v Makarski



(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: makarska riviera
15.3.2009 20:14:33   
Anonimen
Jaz pa dopustnikovanje v Makarski definitivno odsvetujem ... plaža je sicer res primerna za male otroke, samo kaj ko je do zadnjega centimetra nabita s turisti ... smo bili ko sardele in malo manj da se nismo na ukaz obračali user posted image ... v oni gostilnici/barčku ki je direkt na plaži (hiša že skoraj v vodi stoji).


Se strinjam.

In toplo priporocam obisk do 20. junija...ali po 20. avgustu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: makarska riviera
16.3.2009 11:40:15   
lilija*
Kaj pa hotel Nimfa (nekje na koncu Makarske riviere?)?

Kaj pa za 1.maja ste že bili v Makarski? se je že dalo kopat?

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: makarska riviera
31.5.2009 16:02:08   
tropical
sem pa ravno danes gledala eno ful ugodno ponudbo v Gradcu, cena se mi zdi fenomenalna za Makarsko riviero....

http://www.hofer-reisen.at/business/ers/rq/hofer.detail/svno/7527625


Kako je s to ponudbo? Jaz tega jezika ne razumem in niti sanja se mi ne kaj piše, lahko samo predvidevam nič drugegauser posted image

(odgovor članu lilija*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: makarska riviera
31.5.2009 16:35:27   
rija
ta ponudba je our. rezervirati jo je bilo mogoče do 14.4. 2009



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?