|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 14:51:32   
Kerensa*
Vsaj to vem. Ker nimam sestre. user posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 14:52:32   
sanja nk.
jaz nisem za svojo zihruser posted image , še ni tema na rr nanesla....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 15:07:15   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Jaz pa tega nisem razumela tako, Raho. Meni se je zdelo, da je šla na reunion iz občutka dolžnosti (namesto iz veselja).

--------------------------
Jaz tudi ne user posted image !
In koliko dolgo že berem ta ( sedaj že res klinčev user posted image ) forum, nisem imela filinga, da se je kdaj AnjaPH ven metala s službo (kar je opazila Raho), tako kot tudi nisem nikoli opazila, da se je recimo, Brisačkarca metala ven z denarjem, (kar je opazila AnjaPH)...Sem pa recimo opazila, da so, prej včasih, dostikrat Raho kritizirali v tem smislu, (kar ona ravno sedaj očita AnjiPH).  In Pika Zoja, narobe si prebrala Anjin tekst (niso pijavke, ampak pijanke), zato lahko križarski pohod proti Anji komot opustiš!
 
 
Skratka, moj point je, da vsak vidi v drugem svoje ogledalo user posted image !



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 15:08:46   
Kerensa*
Nekam filozofsko si razpoložena danes, Ružo.user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 15:09:45   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Iz občutka dolžnosti greš na sestanek, iz občutka dolžnosti greš na rojstni dan **** sorodnika.

Na obletnico OŠ pa res ni potrebno iti iz občutka dolžnosti. Pač ne greš.

-------------------------
Ali vsaj obstaja kakšna minimalna možnost, da pač narediš po svoje (in da zaradi tega nisi obsojen na RR) user posted image ?!



_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 15:12:29   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Nekam filozofsko si razpoložena danes, Ružo.user posted image

--------------------
Ma, dejansko nas na drugem zmoti tisto, s čimer imamo sami problem user posted image .


< Sporočilo je popravil Rožica I -- 15.3.2009 15:18:01 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 15:12:44   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Jutri se obeta ponovno srečanje, tokrat prvič khm sošolcev iz osnovne šole (kva??) in res se mi ne da poslušat vseh življenjskih zgodb no user posted image  Če bom šla bom tamalga vzela s seboj, da bo o njem debata ne o men user posted image

Zadnjič je blo nekej kot obletnica mature in sem tja prišla s sinom, tam pa vsi kot bi bili še zmerej pokovci. Isti. Iste fore, iste face, isto vse. Debata o tem kje so ga pil itd. Booooooring. In se mi zdi, da so me gledal kot marsovko k sem "že" mama (pa proti 30 gremo). V glavnem spila sem tist deci in se po 20 minutah poslovila user posted image



no to je bil prvi post.
če se ti ne da, ne greš.
debatiranje, kje so ga pili ,bi men tud bilo boring-saj nisem prišla na sestanek anonimnih alkoholikov.
drugače pa so ti AnjaPH navesili svega i svašta...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 15:14:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Drugače pa ja, se spravljam še par izpitov dokončat, med drugim tudi iz Filozofije user posted image .

Ja pa a moraš ravno na RR "prakso delat"? user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 15:17:57   
Rožica I
No, jaz tudi nisem enkrat šla, ker sem imela en kup izpitov in ogromno službenega dela doma in so me skoraj linčali, da zakaj me ni bilo?! user posted image ... Ma, fak, pa obletnice, grem na vsako 5., pa še takrat s(m)o vsi do daske. S tistimi, s katerimi se želim srečevat, itak imam kontakt, ostali so mi na 5 let čisto dovolj user posted image .

P.S.:Valjda, da sem čudna user posted image !
Če bi se večina na RR strinjala z mano, bi pa bila res malo nad sabo razočarana user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 15:19:21   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
Drugače pa ja, se spravljam še par izpitov dokončat, med drugim tudi iz Filozofije user posted image .

Ja pa a moraš ravno na RR "prakso delat"? user posted image

----------------------
A ne, to pa ni za prakso iz Filozofije, temveč iz Psihopatologije user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 16:23:37   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Sploh pa mi ni do "žura" s kar enimi ljudmi, katerih poti so se v nekem kratkem delu življenja slučajno srečale. Se mi v življenju dogaja dovolj brez teh brezveznih pijank.

Meni tudi ni do tega in jo nekako razumem. Saj ne da bi bila kdaj povabljena na kak rijunjn, ampak tudi, če bi bila, bi ziljoin % ostala doma. Res ne vem, kaj se pogovarjate cele noči? S tistimi, ki smo se razumeli se pa občasno še vedno srečamo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 20:28:57   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I
A ne, to pa ni za prakso iz Filozofije, temveč iz Psihopatologije user posted image !

Glede na to, da je vsak moj post metanje kosti in glede na to, da ima vsak očitno skrit namen... in glede na 4-letno prakso na RR... kaj 'čem pa potem jaz študirat (če nisem, kakor pravi Tamika - preneumna, da bi naredila maturo)? user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Reunion al kaj je to
15.3.2009 20:45:29   
Anonimen
A sploh greste al se raje opravičite pa je mir?


Na zacetku sem hodila, potem mi par let niti ni bilo za it, nekaj let sem prepozno dobila posto, kje imamo srecanje, zdaj bi pa spet sla. Ekola, hvala, da si me spomnila, da vidim, ce imamo letos kaj. To je to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Reunion al kaj je to
16.3.2009 10:20:30   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

meni so obletnice tudi zakon....oš ne moremo meti ker smo samo štirje ostali ( 2 sta se žal smrtno ponesrečila), gimnazija pa rulz....itaq!! lahko bi počasi neko obletnico meli si mislim


Enako. Pa jaz nas smatram za vse enake, nikogar ne podcenjujem in sama sebe postavljam v višji položaj in to celo tako sforsirano, da bi otroka zraven vlačila. Sicer bi se pa jaz taki ženski od srca nasmejala. Ahauser posted image



jaz se s tem globoko stinjam...da bi se smejala nekomu, ki vlači zraven otrokauser posted image

ups....sem ga tudi sama enkrat.....ampak sem bila nosečauser posted image  pa ni šans, da bi ne šla.

mi imamo aprila 20 obletnico mature....japa...stara sem...in sem v kao organizacijskem odboruuser posted image  in je krasno, ker se že zdaj srečujemo.....pa dogovarjamo.....

pa z nobene obletnice nisem šla prej domov, kot ob 7 zjutrajuser posted image user posted image user posted image  mater, če že obujamo spomine, potem to delajmo tako, kot smo počeli v srednji šoliuser posted image

no letos sem prvič mama, ampak album NE bo šel z mano....nope....user posted image


A vi ste pa pred 20 leti imeli že maturo....user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Reunion al kaj je to
16.3.2009 10:25:38   
rija
ne, se pa tak rečeuser posted image

HB nismo meli ne mature, ne zaključnih izpitovuser posted image ne sprejemnih.....izi generacijauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Reunion al kaj je to
16.3.2009 10:34:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

ne, se pa tak rečeuser posted image

HB nismo meli ne mature, ne zaključnih izpitovuser posted image ne sprejemnih.....izi generacijauser posted image


Saj zato sem pa vprašala......ker smo mi bili tudi še izi generacija, ki smo 4. letnik srednje šole praktično že maja končali in imeli nato do oktobra počitnice.......to je bila ena dobra stvar usmerjenega izobraževanjauser posted image ......slaba pa je ta, da res težko poimenuješ obletnico......20. obletnica konca srednje šole se ne sliši lepo......

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 116
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?