|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 9:53:09   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Jaz sem debela... Nosim prikupno konfekcijsko št. 42, včasih celo kaj 44. Če me moti???? Včasih, ko vidim kakšnen dober outfit in bi ga z veseljem navlekla nase pa vem, da bi delovala neestetsko... Ja, potem me. Drugače pa se v svoji koži (seveda preveliki) kar dobro počutim.

Bila sem suha. Zelo. Na 168 cm sem imela v starih dobrih časih 46 kg. In ja, vidim veliko razliko med sabo koščeno mrho in debelo pujso. Kot koščena mrha sem neenhno jamrala, kako debela semuser posted image  in nenehno bila na nekih dietah. Sedaj, ko sem debela pujsa, si brez slabe vesti ob desetih zvečer privoščim vrečko čipsa in kokakolo pa sploh ne pomsilim, da bi šla na kakšno dieto. Pa še nekaj je: kot debela pujsa sem dosti bolj srečna (me nič ne teži, sam tu pa tam me kakšne hlače malce tiščijouser posted image user posted image user posted image ).


A se ti to meni rugaš?

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 9:58:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Jaz sem debela... Nosim prikupno konfekcijsko št. 42, včasih celo kaj 44. Če me moti???? Včasih, ko vidim kakšnen dober outfit in bi ga z veseljem navlekla nase pa vem, da bi delovala neestetsko... Ja, potem me. Drugače pa se v svoji koži (seveda preveliki) kar dobro počutim.

Bila sem suha. Zelo. Na 168 cm sem imela v starih dobrih časih 46 kg. In ja, vidim veliko razliko med sabo koščeno mrho in debelo pujso. Kot koščena mrha sem neenhno jamrala, kako debela semuser posted image  in nenehno bila na nekih dietah. Sedaj, ko sem debela pujsa, si brez slabe vesti ob desetih zvečer privoščim vrečko čipsa in kokakolo pa sploh ne pomsilim, da bi šla na kakšno dieto. Pa še nekaj je: kot debela pujsa sem dosti bolj srečna (me nič ne teži, sam tu pa tam me kakšne hlače malce tiščijouser posted image user posted image user posted image ).


A se ti to meni rugaš?


Zakaj bi se pa ravno tebi rugala?user posted image  Jaz sem videla prej in potem slike.user posted image  user posted image

(odgovor članu Zanica)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 10:00:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Jaz sem debela... Nosim prikupno konfekcijsko št. 42, včasih celo kaj 44. Če me moti???? Včasih, ko vidim kakšnen dober outfit in bi ga z veseljem navlekla nase pa vem, da bi delovala neestetsko... Ja, potem me. Drugače pa se v svoji koži (seveda preveliki) kar dobro počutim.

Bila sem suha. Zelo. Na 168 cm sem imela v starih dobrih časih 46 kg. In ja, vidim veliko razliko med sabo koščeno mrho in debelo pujso. Kot koščena mrha sem neenhno jamrala, kako debela semuser posted image  in nenehno bila na nekih dietah. Sedaj, ko sem debela pujsa, si brez slabe vesti ob desetih zvečer privoščim vrečko čipsa in kokakolo pa sploh ne pomsilim, da bi šla na kakšno dieto. Pa še nekaj je: kot debela pujsa sem dosti bolj srečna (me nič ne teži, sam tu pa tam me kakšne hlače malce tiščijouser posted image user posted image user posted image ).

To ap nisem vedla,da,če nosiš konfekcijsko št.42,da si debel?user posted image Jaz nosim hlače št.46 pa se sama sebi ne zdim debela,kak me pa drugi vidijo se mi pa j.e.b.e.!!
Moj ma rad,da ma kej za v roke prjet,da mam vsaj zize in pa okol bokov mal špehca.Ga ne moti.Sicer pa tud men niso nikoli bili suhi moški všeč,še pes ni lep,če je suh.user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 10:03:04   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Jaz sem debela... Nosim prikupno konfekcijsko št. 42, včasih celo kaj 44. Če me moti???? Včasih, ko vidim kakšnen dober outfit in bi ga z veseljem navlekla nase pa vem, da bi delovala neestetsko... Ja, potem me. Drugače pa se v svoji koži (seveda preveliki) kar dobro počutim.

Bila sem suha. Zelo. Na 168 cm sem imela v starih dobrih časih 46 kg. In ja, vidim veliko razliko med sabo koščeno mrho in debelo pujso. Kot koščena mrha sem neenhno jamrala, kako debela semuser posted image  in nenehno bila na nekih dietah. Sedaj, ko sem debela pujsa, si brez slabe vesti ob desetih zvečer privoščim vrečko čipsa in kokakolo pa sploh ne pomsilim, da bi šla na kakšno dieto. Pa še nekaj je: kot debela pujsa sem dosti bolj srečna (me nič ne teži, sam tu pa tam me kakšne hlače malce tiščijouser posted image user posted image user posted image ).


A se ti to meni rugaš?


Zakaj bi se pa ravno tebi rugala?user posted image  Jaz sem videla prej in potem slike.user posted image  user posted image


Saj ni take razlike, ne natasa77?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 10:09:45   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: žanka

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Jaz sem debela... Nosim prikupno konfekcijsko št. 42, včasih celo kaj 44. Če me moti???? Včasih, ko vidim kakšnen dober outfit in bi ga z veseljem navlekla nase pa vem, da bi delovala neestetsko... Ja, potem me. Drugače pa se v svoji koži (seveda preveliki) kar dobro počutim.

Bila sem suha. Zelo. Na 168 cm sem imela v starih dobrih časih 46 kg. In ja, vidim veliko razliko med sabo koščeno mrho in debelo pujso. Kot koščena mrha sem neenhno jamrala, kako debela semuser posted image  in nenehno bila na nekih dietah. Sedaj, ko sem debela pujsa, si brez slabe vesti ob desetih zvečer privoščim vrečko čipsa in kokakolo pa sploh ne pomsilim, da bi šla na kakšno dieto. Pa še nekaj je: kot debela pujsa sem dosti bolj srečna (me nič ne teži, sam tu pa tam me kakšne hlače malce tiščijouser posted image user posted image user posted image ).

To ap nisem vedla,da,če nosiš konfekcijsko št.42,da si debel?user posted image Jaz nosim hlače št.46 pa se sama sebi ne zdim debela,kak me pa drugi vidijo se mi pa j.e.b.e.!!
Moj ma rad,da ma kej za v roke prjet,da mam vsaj zize in pa okol bokov mal špehca.Ga ne moti.Sicer pa tud men niso nikoli bili suhi moški všeč,še pes ni lep,če je suh.user posted image


Če si pred leti nosil konfekcijo 34, sedaj pa se komaj spraviš v 42 (odkrito je 44 bolj komot) se počutiš debelega, še posebej, če si še nekaj mesecev nazaj nosil 46.

Aja, imam pa rada suhe moškeuser posted image

< Sporočilo je popravil Raho -- 10.4.2009 10:11:32 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 10:11:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Saj ni take razlike, ne natasa77?user posted image


neeeeeee user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 10:12:18   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: Raho
Saj ni take razlike, ne natasa77?user posted image


neeeeeee user posted image


Hvala - lepo je, ko tolažiš človeka, ki se je podvojiluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 10:19:43   
Zanica
Jaz ne vem kako je lahko normalno da imaš 46 kg pri 168 cm.

Jaz sem tolk visoka, in "v starih dobrih časih" sem imela 65 kg - res je da sem imela dost mišične mase zaradi športanja, ampak neka najnižja kilaža na katero bi eventualno šla je kakih 58 kg.

Edino če si se zmotila pri cm, drugače pa nikakor ne misli da si debela.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 10:40:07   
Raho
Saj sem napisala, da sem bila koščena mrhauser posted image user posted image user posted image .

O kilogramih bom pa sedaj molčala. Kot grobuser posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 10:58:35   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Šit, jaz sem debela pa ne jamram na glas-razen na RR user posted image  
Moram priznati da sem fovš ženskam, ki imajo lepo postavo. Sam ne javno. Tako v sebi... ker bi seveda tudi jaz bila takšna...
Vem kako je, ko jamraš... Imela sem prijateljico, še v srednji šoli, ki je bila debela, bolj krupna, kot debela... Ampak, kamorkoli sva šle, na kavico, ali tako na ulici, ona se obračala za vsako suhico, in jamrala "jooooj, kako je pa ona suha in leeeepaaaaa, če bi vsaj jaz tako zgledalaaaa"... In to mi je šlo zeloooo na živce. Tako da zaradi tega jaz tega ne delam zdaj ko sem sama debela...

Zakaj ne shujšam? Ne vem... Človeška glava je čudna. Točno vem kar je treba narest, da se shujša, pa to ne delam. To je moja največja želja, kar se tiče mene same osebno, pa si ju lahk sama uresničim, pa ne gre...
Zaradi debelosti si ne morem privoščiti marsikaj. Ne morem v bikiniju brezbrižno hoditi po plaži, ne morem si kupiti jeans hlače, ne morem si kupiti čevlje na peto, hitro se utrudim, boli me hrbet ko moram otroka umiti, poleti me peče med nogami ker se moje salo drgne od potenja.... včasih me je sram pred lastnim možem... kar je najhuje! ***emu zakaj si to privoščim!?!? A sem res bedasta al kaj.... Ja, jamram.

Proti suhim ženskam imam le to, ko one same jamrajo da morajo shujšat. To bi bilo isto kot bi jaz rekla da se moram še malo zredit. Pa sem slišala velikokrat suhice, katerim ama baš ništa ne manjka, jamrajo kako so DEBELE... HALOOOOOO?!?!



Evo, se podpišem.
Do 24. leta sem aktivno trenirala judo in imela 65 kg na 165 cm, ampak so me bile same mišice user posted image . Med nosečnostjo me je dobila bolezen in po porodu so dr. tekmovali kdo mi bo predpisal bolj ubitačno tabletno kuro poleg strogega ležanja, seveda. Med nosečnostjo dobljeni kg (7) so ostali in pridružilo se jih je še 25. In kar naenkrat sem bila/sem še debela. Po 6 letih se še vedno nisem sprijaznila in se tudi ne bom. Ampak imam pa zaradi bolezni en kup omejitev pri gibanju in odpade večino rekreacije, pri hrani ne smem nobene sveže zelenjave in polnozrnatih izdelkov user posted image user posted image user posted image Kakorkoli, sem v riti user posted image

sicer pa meni ni bil zunanji izgled pri drugih nikoli pomemben in sem se do vseh obnašala enako, kar pri sebi ne morem trdit. Veliko ljudi v moji okolici je spremenilo svoj odnos do mene. Ker vsakemu pač nisem zaupala in težila glede mojega zdr. stanja, so mi vsi vedno znova pri vsakem srečanju težili kdaj bom shujšala in glej uno kak je šik in glej mene kak sem vredi,............ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
In to je bila glavna tema vseh pogovorov in kaj se je dogajalo z amojim hrbtom sploh nočem vedeti user posted image

lp, MOjca

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 11:00:42   
Zanica
Ahh, Mojca, ti vsaj imaš delno opravičilo zakaj ne moreš shujšati......

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 11:04:52   
Zanica
Sej bi vse bilo fajn če se ne bi zdaj etiketirala za debelo pujso. Kar sploh nisi. Debela pujsa sem jaz, ki pri 168 cm imam 95.5 kg. to je Debela pujsa.
user posted image

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 11:07:28   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Ahh, Mojca, ti vsaj imaš delno opravičilo zakaj ne moreš shujšati......


Ampak mi zato ni čisto nič lažje. Bi mi mogoče bilo, če bi zaradi "uživancije" pridobila te kile, ne pa tak način.

lp, mojca

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 11:10:07   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

Sej bi vse bilo fajn če se ne bi zdaj etiketirala za debelo pujso. Kar sploh nisi. Debela pujsa sem jaz, ki pri 168 cm imam 95.5 kg. to je Debela pujsa.
user posted image


Jaz zgledam kot da bi jih imela 100. Resno! Ker so me prej bile same mišice, pol pa je vse šlo po gobe in nove kile pridobljene z zdravili in ležanjem - ne vprašaj. Ampak me možek tolaži, da je glavno da sem pri ta živih in da ga teža ne moti. Pa ne morem trdit, da mu ravno verjamem user posted image in če prej nisem bila ljubosumna, me zdaj kak črvek gloda, ko vidim s kakimi seksi sodelavkami ima opravka user posted image user posted image

lp, mojca

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 11:19:05   
Zanica
To za "Debelo Pujso" je letelo na Raho user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 11:27:42   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica

To za "Debelo Pujso" je letelo na Raho user posted image


Uh, še sreča! Ker če pri 90ih ne bi veljala za pujso pepo, potem pa ne vem user posted image

Ja, kar se pa Raho tiče, bi bila sama vesela, če bi nase spravila št. 42 gor. Imam pa še vedno upanje in svojo staro garderobo št. 40 user posted image user posted image user posted image

lp, mojca

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 11:37:18   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Če je bilo rečeno 11kg v enem letu, potem jaz za svojih 5 kg potrebujem cca. pol leta. Koga moram tožit, če ne bo uspelo? Ker med tudi ni ravno najcenejši špas. user posted image  

Čebele user posted image  moje so bile pridne user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 11:38:54   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Če je bilo rečeno 11kg v enem letu, potem jaz za svojih 5 kg potrebujem cca. pol leta. Koga moram tožit, če ne bo uspelo? Ker med tudi ni ravno najcenejši špas. user posted image  

Čebele user posted image  moje so bile pridne user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 11:43:28   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Zanica
Sej bi vse bilo fajn če se ne bi zdaj etiketirala za debelo pujso. Kar sploh nisi. Debela pujsa sem jaz, ki pri 168 cm imam 95.5 kg. to je Debela pujsa.
user posted image  

madona ste vse visoke... jst pa še kr na tleh user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 12:56:00   
ZmajTolovaj
Jaz sem včasih nosila konfekcijo 38, pa sem jamrala. Potem sem šla počasi na 40 in sem še bolj jamrala. Teža je nihala gor-dol, razne ločevalne, vsake toliko mi je naredilo klik v glavi in sem začela, se pol leta držala, pol pa spet nezdrava hrana. Najhuje so mi hamburgerji pa take stvari. Sladkarije še nekako preživim. No, potem sem rodila in imam trenutno konfekcijo 42, seveda optimistično še vse prejšnje cunje 38&40 v omari, in zdaj sem drugič noseča in precej pazim, da se ne bom spet zredila toliko kot prvič (17kg, od tega mi je 7 kg ostalo). Na 170 cm imam 74 kg in se ne počutim fajn, ker sem jih imela prej okoli 65. Zdaj med nosečnostjo jem (bolj) zdravo, si tudi kaj sladkega privoščim, ampak po porodu pa nameravam oklestiti vse, ker mi res ni kul. Čeprav dam nase kake luštne cunje, da ne zgleda glih katastrofa, ampak meni grejo kile na živce.

Mi grejo pa na jetra suhice, ki rečejo Joj kok sem debela. Ampak v dobrih starih časih, ko sem imela pod 60 kg, sem isto počela, tako da .. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Suhe vs. debele
10.4.2009 12:57:45   
ALWAYS LARA
nekak mi dol bingla in za suhe in za debele in za normalne in za vse po spisku. vsak je tak k sam hoče bit. in dol mi bingla kaj si kdorkol misl o men, če krmu nism všeč nej pa preč gleda

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 121
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?