|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 22:29:06   
bella02
Erin, nič še ne načrtujemo. Če ... Pa bogi Tilen, kdaj bo že konecuser posted image . Upam, da ni tista bunkica nič posebnega.

Mi mamo Fredija, pa je tako tako zanimiv: je, pa ni, kakor kdaj. Se je pa že nekajkrat razjezila nad njim in ga mal prebutalauser posted image . Sej ne, sam je kar tolkla po njem, fajn ropotauser posted image . Zanjo je zanimivo vse, kar je za vrati dnevne: hodnik, kopalnica, Tejina soba, moj kabinet. Sam, da vidi odprta vrata, že šalta v šestouser posted image (ja, jo imauser posted image ).

Od danes naprej sem ponosna lastnica svojega prvega avta, xsare picassouser posted image . Upam, da se bomo srečno in dolgo vozili z njo. Smo se delali norca, da če jo nisem dobila za rojstni dan, sem jo pa za god (tiste, ki ga praznujete, me razumeteuser posted image ).

Zdaj pa še malo pogledat za izpit, jutri pa v 2 akciji: z xsaro v mesto in narest izpituser posted image .

Lahko nočuser posted image


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4826
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 22:44:35   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Pri nas bojo odločbe tudi bajke šele junija user posted image .
Evo jaz tudi danes dobila pošto od vrtca kaj moram vse poslat da  bodo točkovali kdo ima prednost...
Saj je bil vpis komajda zdajle user posted image  Jaz sem čist v precepu glede vrtca, res. Erin, ti boš vedela- dam lahko L&Z v vrtec s 1.9., čeprav bom na porodniški do 6.10?
Hmmmm... če imaš porodniško do 6.10 začni z uvajanjem po 20, če želiš počasno uvajanje... ampak večina staršev ima uvajanje samo 1 teden...  obstaja tudi varianta da rezerviraš mesto in plačuješ rezervacijo ampak če bi septembra začela hodit tega ne bi imela.. plačuje se pa od prvega dneva naprej..vsaj pri nas no..še se še..sem že predolgo domauser posted image
Me srce boli po eni strani, po drugi strani bi ju pa res lahko poačsi počasi uvajala.user posted image   Jah no, tko bom rekla.. včasih je ta varianta slabša od hitre... otroci se hitro navadijo...z mojega vidika pa največ kompliciramo starši..joj mene, kakšna bom šele jazuser posted image user posted image user posted image
Do približno 20.9. ne bom vedela ali mi bojo porodniško še kaj podaljšali ali ne.
Naj ne hodita do takrat v vrtec... še vedno bosta imela 2 tedna časa v primeru da ti ne podaljšajo plus tega bodo lahko več pozornosti posvetil njima saj se bo večina novih otrok že navadila na ritem in okolje...
Če mi jo bojo podaljšali, moram otroka izpisat iz vrtca, a ne? Am..ne vem...user posted image In potem ostanem brez mesta user posted image povprašaj za možnost rezervacije  Mah...sploh ne vem, kaj naj? ALi naj dam prošnjo za podaljšanje in reskiram NORMALNO DA DAJ, pa mogoče tudi januarja dobim vrtec (kar je pri nas skoraj nemogoče)user posted image tudi čudeži se dogajajouser posted image ALi naj ne dam prošnje in gresta otroka normalno s 1.9. v vrtec (ali 1.10). Moram se še odločit sama pri sebi user posted image no to pa le..pa pozanimaj se v vašem vrtcu kaj v takem primeru plus pri  P itd..

Erin ajej, dolgo se čaka na datum pri endo...? Kdaj imate vi?
Mislim da 6.maja... čakamo že od začetka marca..user posted image

Ovsene kosmiče daj namočit v vodo vsaj kake 2 urce pred pripravo obroka. JAz jih potem zmešam s sadjem (banano, hruško, jabolko, suhe marelic, slive...karkoli. Jih pa nič ne miksam (kosmiče mislim) user posted image
 KAj pa skuhaš?? ali daš surove?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4827
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 23:03:57   
kaja02
bella- user posted image    user posted image  pa varno na cesti!!!!!!! jutri pa držim pesti za izpit, pa sej boš itak nardila,

erin- user posted image  zate in Tilna, pa veliko pozitivnih misli, boš vidla, da bo vse OK!!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4828
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 23:09:40   
kaja02
naj še vas vprašam, a ima katera rdeč Fredov obroč za prodat??????? sej vem, da ste jih že prodajale, sam sem bolj počasne sorte, pa mi je šele zdaj kapnal, da bi blo ga dober nabavt, ker bi rada šla z Kajo in Lejo v bazen, sem si posebej za to kupila kopalke ( take da so mi pravuser posted image ), če ne grem pa po trgovinah, a ga majo v BC?

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4829
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 23:11:49   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: bella02
Od danes naprej sem ponosna lastnica svojega prvega avta, xsare picassouser posted image .



ČESTITAM!!! Kam nas boš peljala?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

KAteri letnik pa sta izbrala? In..in..udobna, hitra, gre vozek notri, se dajo sedeži dol?user posted image user posted image matejchi a ti veš?

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4830
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 23:15:10   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: kaja02

naj še vas vprašam, a ima katera rdeč Fredov obroč za prodat??????? sej vem, da ste jih že prodajale, sam sem bolj počasne sorte, pa mi je šele zdaj kapnal, da bi blo ga dober nabavt, ker bi rada šla z Kajo in Lejo v bazen, sem si posebej za to kupila kopalke ( take da so mi pravuser posted image ), če ne grem pa po trgovinah, a ga majo v BC?


Imajo ga v BC...

Jaz si moram tudi omisliti nove kopalke za moj priklopnikuser posted image

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4831
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 23:27:56   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gold fish

...babike...ne bit hude....da zdaj tukaj monologe pičimuser posted image ...

..malo vam pomagam....da boste prej do 5 dela....user posted image .....

...pozdravček....

šibam še k sept. ....


aja, erin......sma mislile isti studio ja...H....  A res pomaga? ...začnem šparatuser posted image


user posted image user posted image user posted image Ooooo hvala..smo res malce začele zanemarjat vse skupaj...

Hypoxi fishi si mislila ane..ja jaz tudi..jaz sem bila 1x na probi(če je bila ravno zastonj ker so odprli nov salonček) in se mi je takoj poznalo..gladka koža, napetauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 4832
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 23:30:30   
matejchi
ja jaz ne vem katero št. kopalk... včasih so ble ene fine iz strecha... user posted image si lahko imel ene za št. 36 ali pa 48 user posted image user posted image user posted image

erin nimam pojma kako se zici podirajo, verjetno se da kar v prtljažniku, kondomi so pa v predalu najbrž (moj predal jih lahko ima, ker ima noter klimo, drugače je pretoplo user posted image user posted image user posted image in se ti lahko stopijo na tamalem).. ah bolje cabrio, ker lahko v stoje.user posted image

LAHKO NOČ!


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4833
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
14.4.2009 23:43:51   
kaja02
LAHKO NOČ, grem svoje lepotno spanje izkoristituser posted image user posted image , pa še na hrano ne bom več mislala

SLADKE SANJE VSEM!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4834
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 7:16:35   
tatly
dobro jutro  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image po dolgem casu vam skuham kavico in se malo oglasim
vidim da ste mele debato o vrtcu jaz morem zdaj en dan tudi it se to uredit,sicer nevem ce bo sla takoj v vrtec-ve katera klko se plača če ti v vrtcu sparajo plac?
nasa stella lepo napreduje in iz dneva v dan bol govori sicer je nic ne razumemuser posted image vceraj je prvic ponovila in pomahalauser posted image user posted image user posted image zdaj vas pa grem malo preberem potem pa sibava ven
upam da bo lep in soncen dan


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4835
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 7:19:55   
Krysia
Dobro jutro pa user posted image user posted image user posted image za vse - če kateri kava ne paše, je tud kakav al pa čaj user posted image

Pojma nimam, zakaj že visim tuki gor, ampak sem se pač zbudila, user posted image je šel v službo, Rok se pa zaenkrat ne pritožuje v svojem kvartirju, čeprav je zbujen (no sej ... zakaj bi se pritoževal, če je previt in sit). Trenutno cvili na medvedka, pa mu noče medvedek nič nazaj povedat user posted image

Spali v redu, ena budnica ob 4:40, ne vem, kako bi še to ukinila, sam ... sej bo počas. Ko se spomnim, kako nekatere ne spite, mi postane jasno, da to zbujanje mal pred peto res ni noben problem.

Bella02, bravo za novo pridobitev - avto -, danes pa veliko uspeha na izpitu - bom držala pesti.

Sayuri, jst pa ovsene kosmiče namakam samo 10 minut pred kuhanjem, pol jih pa še skuham user posted image Na koncu pa ponavad kr en svež jabolk not naribam, ker so drugač bljak user posted image ...

Tejkaz, kdaj danes? Upam, da si mela bolj dopoldne v mislih .... pa ne se bat, nisem mislila že zdaj priletet ...

No, cviljenje se stopnjuje in počas bom mogla it pogledat, kaj se dogaja ... ampak mislim, da sma glasilke preizkuša, ker je tako srečno cviljenje user posted image

Se tipkamo

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4836
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 7:22:10   
Krysia
ooo, tatly, dobro jutro - si me prehitela s kavo ...

Aja, vrtec: mi gremo v vrtec šele naslednjo jesen in letos ne bomo dali prošnje (se mi zdi, da je gajka to spraševala). Do takrat bo pa "babica servis" - se bosta po moje babici stepli za čuvanje in bomo moral urnik narest user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4837
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 7:46:01   
tejkaz
Krysia, ZS.

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4838
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 7:52:16   
karmar
matejchi ne, nisva šla na žegnanje motorjev ker ne morem bit tolk cajta brez Urše....al pa ona brez meneuser posted image

Danes pa odhajam na trodnevni dopust k svojim staršem (z Uršo seveda) ker je šel mož v Gotenico na neko usposabljanje in bo do petka tam. Doma bi bil živ dolgčas, tako da greva na lepše z mojo pikico. Ga pa že sedaj pogrešam, pa je šele šel...user posted image

cebrca a si dobila paket???

Pravijo da bo konec leta 2010 ponovna gospodarska rast, in to strmo navzgor. Pol bo pa soldkov kolkor bomo hoteli, se bomo prav preser........user posted image  Bella takrat pa še en avto za med vikendi, pa avtodom, čoln,...user posted image  Srečno vožnjo z novim avtomobilom!!!user posted image

Včeraj smo imeli plavanje za dojenčke in je ravno takrat ko smo končali prišla ena prijateljica, ki dela meritve vode v bazenih. Rekla je da je v Ajdovščini voda primerna, le klora je precej. Pol je povedala da ima dosti dojenčkov lise po telesu zaradi klora...Jaz pa sem mislila da je mogoče od hrane.user posted image  Ali se je še kateremu od vaših pojavil kakšen izpuščaj po plavanju v bazenu?

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4839
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 7:59:32   
karmar
ša mal za smeh...
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=62914&sectionId=88

(odgovor članu karmar)
Neposredna povezava do sporočila: 4840
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 8:03:54   
gajka
Dobro jutro!

Fruštik že varno v mojem želodcu, Roka še čaka. Me ta mali trenutno pridno s svojimi krempeljci masira po nogah. user posted image

Krysia - ja, jaz sem spraševala to glede vrtca. Saj najbrž mi tudi ne bomo dajali prošnje. Samo nekateri takole špekulirajo, da daš kljub vsemu prošnjo in te zavrnejo, pa imaš potem čez eno leto več možnosti... user posted image

kaja02 - Fredov obroč sem jaz kupila v BC.

karmar - izpuščajev/lis zaradi klora pri nas še ni bilo, pa smo zdaj že od januarja redni gostje našega bazena. Imamo izpuščajčke pod noskom, ampak so po mnenju P najbrž od tlačenja rok v usta. user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 4841
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 8:10:29   
MATEJKA_
jutro...

najprej malo nekaj napišem, pol pa grem za nazaj brat kaj ste napisale...
hvala za čestitke.

za seznam: 8m - 75cm, 8700g.
končno nam je ratalo uvesti sadje, tako imamo že 3 obroke GH.user posted image  aja 1. GH pa 14.2.

pia se že 2 dni skoraj samo jočeuser posted image  no, vsaj ponoči je vse ok.
sedi pa že pribl. 5 min, tako, da do konca leta bo...user posted image  plazi se še ne, se pa na trebuhu vrti okol in okoluser posted image .

se pa že pripravljamo na dopustuser posted image .

aja, za vrtec pa bomo izvedeli nekje maja...

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4842
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 8:16:59   
Zoja Miša
Sem se naspala, sem šla ob 21h spat, kot Kaja Lina in je kul, sicer sva se vsatli 2x, ob 1h in 5h, ampak spali do 7h. Kar o.k. Ne vem zakaj je tako lačna ponoči? Mi lahko katera to razloži?

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi
Zoja Miša, če pa ti prideš v 30 minutah do Kamnika ti dam pa ... bom še razmislila kaj..user posted image

Kakšnega Kamnikauser posted image , Domžal.  Če pa bi bila ponudba dobra bi pa tudi do Kamnika prišlauser posted image

Veveričica, bodita zravi!

Gajka, super za avto, se boš navadila brez skrbi! Pa bravo Rok, velik fant! Krogljice imamo tudi mi, ampak ko ji uide jo gleda in se dereuser posted image

Gold fish, hmmm...dobra fora mi imamo parketuser posted image

Katja, ali res? No, drug teden en dan bova sigurno šli malo gor pogledati, pa ti javim (tvojo št. tako imam) kateri, pa se lahko zmenimo. Ta teden imam moja mami terapije do 15h, pa mi je malo pozno za obisk. Bi te bilo lepo spoznati!

Bella, držim pesti! In čestitke za avto ter srečno vožnjo!!!! Sedaj pa pade kava v Trzinu, ne?user posted image

Erin, javi kaj boste uštimali pri P. In upam, da je v vsakem vrtcu tako dobro poskrbljeno za malčkeuser posted image

Hvala za kofe, da ne pozabim. Tatly, pa kje si ti? In pogrešam Cebrco pa Andrejaboris in Naty in še kakšna bi se našla.

Nič, šibam obisk in še potem v Domžale, verjetnouser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4843
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 8:20:33   
Zoja Miša
Krysia, Buhtlček ZSuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4844
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 8:29:14   
tatly
matejka-tudi moja zadnje dni kar precej joka pa nevem zakaj..ma zacela me je izkoriscat sto na uro ko ni kaj po njene trmari sto na urouser posted image vasi ze pocnejo to?ma kaj bo cez 15 let me zanima

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4845
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 8:44:55   
Zoja Miša
A še to, čeveljčkov včeraj nismo dobili. V Cicibanu ful gužva, menda so vsi včeraj otrokom čevlje kupovaliuser posted image . Imamo ful miceno nogico, 16. Pa tistih, ki sem si jih jaz zamislila Softy, so prevelikiuser posted image , pa smo iskali druge, se je fant v Šiški kljub gužvi zelo potrudil in našli ene, ampak se je zataknilo, ker smo našli samo en čeveljuser posted image . Tako da danes jih gre moj iskati in dobimo še dodaten popustuser posted image  Naučila pa sem se kako obuvati čevelj pravilno in kako - torej koliko, pravilno zategniti vezalke. Evo zopet nekaj novega.

Sayuri, Zarina rita je o.k.?

Nič šibam, res!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4846
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 8:47:54   
anita goitan
jutro

mi smo pa dns naspaniuser posted image user posted image user posted image user posted image

juhu
sam se ne bom preveč veselila..

še to, ene dva tedna se je Zoja nehala puzat kot vojak in se lepo plazi po vseh 4ih, sam to tako hitro šibauser posted image

se beremo šibavi vn

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 15.4.2009 8:51:58 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4847
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 8:53:38   
Vilika
Juto!

Sem vas malo ponoči prebirala... Že kak teden namreč vstajam od 5 - 10x na noč , zjutraj pa je obvezno pred sedmo pokonci. Kar naenkrat se prebudi sredi najlepšega spanja in UEEEEEE, toliko časa, dokler ne pridem, ga pobožam, dam dudiko...

Nimam pojma kaj bi to bilo. Zdaj razmišljam da se je scrkljal tako zelo in me še ponoči potrebuje


Nekje sem slišala, da bi moral otrok pri 8mih mesecih že sigurno ukiniti nočni obrok. A to drži?
Ker mi se še vsedno ponoči futramo, razen redkih izjem.


Za praznike smo uživali, vreme nam je služilo... Vid je v nedeljo prvič videl morje - smo skočili na hrvaško obalo, je blo super lepoooooooo user posted image Morda kasneje še kakšno slikico prilimam.
Je pa Vid v usta dobil kar 3 'prepovedane' stvari user posted image - najprej je takooo gledal moj jagodni sladoled, da bi se mi duša stopila, če mu ne bi ponudila in je polizal ene parkrat strastno in slastno, da se mu je kar smejalo; potem mu je lubi dal s kozarca za piti navadno vodo iz pipe; kasnjeje mu je uspelo odgrizniti in pojesti še pol prtička user posted image , na srečo - brez posledic.


Včeraj sva šla z na hitro v LJ in sem valda spet ful zapravlala (pa itak sem zadnje čase čisto 'broke'). Poleg nujno potrebnih stvari iz Mullerja seveda nisem mogla mimo HMja - jooooj kok majo lepe majčke in kratke hlačke, pa čepice , za fantke je tko cort, za punčke (še dobro, da je nimamo ) pa bolš da sploh ne gledam . sem mu kupila ene take morske kratke hlačke v hawajskem stilu, pa taka kapica v obliki rutice je v kompletu, ful hudo.


In po novem se Vid že povsod dvigne na noge, todi ob omari - kar zamižim, ampak se zna lepo dol počasi nazaj spustit in pristane na kolenčkih ali ritki... Je pa to postalo še bolj naporno, ker sedaj doseže vse kar je na tanizkih omaricah in poličkah... o madona... in vse leti po tleh. Sem že nekaj stvari premestila, pa se še vedno kaj najde . In kanta za smeti je med najbolj privlačnimi.  Včeraj je pri babiki eni roži (božični zvezdi ) v momentu odtrgal pol stebla, kasneje pa je drugo rožo komplet zvrnil na tla - je potegnil za prtiček.. A se sploh da takemu otročku dopovedat, da ne sme? Verjetno ne.


Bubančki - hitro se pozdravite!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image
Našemu se ponovno cedi z nosu user posted image


A danes pa ne bo sončka al kaj??


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4848
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 8:54:41   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Krysia, Buhtlček ZSuser posted image


nazaj

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4849
   RE: ***Avgustovčki '08 - 4.del***
15.4.2009 8:54:52   
buhtlčk
Jutro

Naš je štartal prvi dopoldanski spanec, mami pa ''minute za RR'' user posted image

Bella user posted image za avto, za izpit ti pa pol čestitam, ko bodo rezultati user posted image

Gajka se navadiš velikih avtomobilov, preverjeno.

Zoja Miša a Kaja Lina se tud dere, če igrače ne ubogajo user posted image . Naš tudi, pa če pristane na trebuhu (kar itak vsake pol minute), pa ... pač rjove, ko mu kaj ni prav user posted image

Erin user posted image user posted image user posted image
Ampak v vrtcu pa mate dela s temi miškolini user posted image user posted image . Kolk pa potem starši za preoblečt s sabo prinesejo?!



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 [194] 195 196   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?