|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 13:40:29   
S@nta
Jaz tudi tokrat nisem dobila napotnice za rešilca, pa mi je tudi ljubše, da me moj pelje, se še nikoli nisem v rešilcu.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 13:55:12   
tej_a
Minča in družinica... čestitke! Kr solzice so mi na oči prišle, ko sm vidla, da se je oči javu! user posted image  Ampak ob pol noči je dobila popadke, ob treh sta že pestvala! Srečnica! obilo užitkov v novi vlogi! user posted image
 
Biba 14 - tale glede rešilca je pa dobra! Sej je res zeeelo malo možnosti, da bi ga rabla, ampak napotnico bi ti pa mogu dat za vsak slučaj!!!
 
Sm se pogovarjala s prijatelico glede odtekanja plodovne vode in je menda res možno, da ti po kapljicah odteka - ona je imela skos mokre hlačke na koncu, ko je pa prišla na pregled, pa so ji rekli, da ima plodovnice že tako malo not, da bo kr v P ostala na opazovanju! Ampak vseen te vode not ni malo in bi ti moglo kar nekaj časa počasi odtekat, da bi jo primanjkovalo! Tko da pomoje vseeno zarad nekaj kapljic ni panike. Vsekakor pa spremljat to!
 
 

(odgovor članu S@nta)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 14:12:33   
kalanteja
iskrene čestitke minča

Tudi mene špika, boli me križ in tudi bolj malo brca danes, mislim, da je krivo vreme

Ker je moja kolegica rodila bi jst tud, da bi lahko skupaj bile, ker sva skozi celo nosečnost šle skupaj in sma se toliko pogovarjale sedaj sem pa sama ostala, še sreča, da imam RR

Sicer pa sedaj imava pa res vse pripravljeno za najino pupo, ker sva danes šla še garniturco kupit za iz bolnišnice (ker sem se odločila) in pa kinderpet sva oblekla, sedaj se lahko naša Julija rodi!




_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu meti21)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 14:18:43   
loveforever
joj punce pa ka je s temi popadki. včeraj me ke matral kuser posted image . ponoči sm spala ko dojenček, danes pripravila kinderpet šregledala torbo zauser posted image . evo zdj me pa spet matra za znoret. občutk kot da se mi vse odpira. najprej mi trebuh otrdi pol pa spodi zaboli, tak ko bi mi neki dol tiščal..... brez besed

minča----user posted image user posted image user posted image  iskrene estitke sem kr solze dobila v oči ko sem moževo sporočilo prebrala!!! bravo,,,

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 14:24:18   
biba14
Zdaj pa je še meni malo vode priteklo...no comment. Saj panike ni za zganjat,ker ima user posted image okrog sebe 0.5-1l tekočine,tako da nekaj kapljic ne pomeni nič,vseeno pa je dobro opazovati. Baje se izcedki ful povečajo, ko se MV mehča, pa tud bolj vodeni so, tako da najveretneje je tale vodika le izcedek-.....zgleda na našim junijskim user posted image tole vreme ne paše.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 14:24:41   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

A sem na ta pravo - komisijska prodaja???



Ja, prava.
Hvala vsem, ki ste izpolnile anketo in tudi tistim, ki jo še boste.

Minča in očka, iskrene čestitke ob rojstvu Neje.

user posted image  gibi - jaz jih ne štejem, ker se mi ne zdi najbolj smiselno. Velikokrat ne čutiš gibov user posted image , ker preveč šibaš naokoli in premalo počivaš in je potem nesmiselno zganjati paniko.

Takrat ko se meni zazdi, da ga že dolgo nisem čutila se uležem in dam roko na trebuh in skoraj vedno se mi Srečko javi.
Če se mi pa slučajno ne javi pa pojem kakšen košček čokolade, ki pa našega user posted image  zbudi in takoj začne migati, tako da po porodu verjetno ne bom smela kaj dosti čokolade, če bom hotela da naš Srečko kaj spi.user posted image

Rešilec - nam so v MŠ rekli, da za rešilca ne potrebuješ napotnice, ker naj bi bila to itak urgentna vožnja in v večino primerov niti ni potrebno, saj imamo običajno dovolj časa (sploh prvorodke), da nas pripelje kdo od domačih.
V primeru, da nimamo prevoza pa lahko pokličemo rešilca.
Meni tudi ni dala G napotnice za rešilca.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 14:28:18   
biba14
Jaz gibe štejem, od 9-21 naj bi jih, ampak 10 jih imam ponavadi okrog 16ih, potem pa neham. Dobro je že zato, ko včasih se mi zdi,da nič ne miga, pol pa vidim,da sem jih že kar nekaj naštela.

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 14:31:02   
loveforever
tudi jaz gibov ne štejem ker včasih k se oležem mi pol ure skup skače tk da v tiste pol ure nardi 20 gibovuser posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 14:52:59   
sončki
oj
na hitro- smo rodili 26.5.
marko -3380g in 51 cm
smo ok  se javimo kak drug dan pa
prosim povejte kako naj slikico dam gor
lepo se mejte zdaj mam 4 sončke


_____________________________

Moji Sončki

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 14:58:36   
majana79
Ja danes je pa res junijski dan user posted image user posted image   Čestitke sončki!!!

sončki, najlažje tako, da greš na www.shrani.si, tam slediš navodilom in potem tukaj prilepiš tisto povezavo, ki ti jo ponudi.

(odgovor članu sončki)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 15:02:05   
majana79


user posted image

                JUNIJKE IN user posted image , KI  SO MALO POHITELI

=======================================================
 NOSEČKA               DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
=======================================================
1. *alina*                  16.04.           02.06      LARA     2040 g   43 cm  user posted image
2.  mojsonček            03.05.           12.06      ZOJA     2639 g  49 cm    user posted image
3.  Mateja.Luka.Nik   09.05.           05.06      NIK       2200 g   51'5cm user posted image
4.  tinca84                 21.05.           02.06      NIK        3550 g   50 cm   user posted image
5.  Knutek                  18.05.           27.06      NIK        2690 g   47 cm   user posted image
6.  Minča                    30.05.           03.06      NEJA      3200 g   51 cm    user posted image
7.  sončki                   26.05.           05.06      MARKO   3380 g   51 cm   user posted image



(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 15:09:18   
Snoopyka
sončki čestitkeuser posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil Snoopyka -- 30.5.2009 15:10:03 >


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 15:11:58   
bamoocham
user posted image user posted image user posted image ste pa začele pridno polniti seznamuser posted image user posted image user posted image

Čestitke sončki!user posted image user posted image user posted image user posted image

Js tut ne štejem gibov. Se mi zdi, da normo doseže že do 12h. Ker ful miga sem pa tja!
To pa nisem vedela, da se ko se mehča vrat, da se izcedek poveča-ker js ga imam res ful velik velik več. Vsak dan zvem kaj novegauser posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 15:12:14   
meti21
user posted image user posted image user posted image  Iskrene čestitke sončki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 15:26:50   
lino
SONČKI ČESTITKE!!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu meti21)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 15:39:46   
lino
Sem ravno pospravila po stanovanju (standard-prah, tla, posteljnina...) in si naredila velik krožnik solate (piščančje meso od včeraj, paradižnik, paprika, jogurt in majoneza), ki jo sedaj jem (pa čeprav gllih nisem lačna...sam požrešna sem in pazim, da ne bi slučajno kake kile zgubla)...

Punce jst mislim, da boste/bomo do drugega vikenda, ki naj bi bil Tisti (glede lune) že večina rodila...se vsem nam kr nekam mudi. Jst hočem do junija počakat!!! Upam sam, da je user posted image istega mnenja...no danes se mu res ne sme kam mudit, ker nimamo atana doma in jst nimam prevoza in ne varstva (no prijateljica mi je sicer na voljo ampak ne bi koga sredi noči klicala tk da danes ne bo nič...)
Bi mi pa ustrezal drug vikend, ko gre sinek v Rijeko na tekmo...a kaj ko si ne morem izbirat in je čist od user posted image odvisnouser posted image

Tk grem sedaj počivat in pridem še kasneje pogledat koliko novih user posted image bouser posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 15:59:47   
Mala_princeska
Kalanteja a Julija ji bo ime ? user posted image

To pa tudi jaz nisem vedela, da se ko se mehča vrat, da se izcedek poveča , izgleda da bomo res kmalu vse pobegnile v porodno.user posted image user posted image user posted image

Ja, moj user posted image mora vsaj do 03.06. počakat user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image Sonček,

čestitke za Marka user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image






_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 16:02:55   
mojjaka
user posted image user posted image user posted image SONČKI ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sončki)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 16:04:06   
biba14
Sončki, čestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 16:06:56   
biba14

IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Js tut ne štejem gibov. Se mi zdi, da normo doseže že do 12h. Ker ful miga sem pa tja!




Nam so rekli, da se gibe šteje tako : user posted image miga ( lahko tud večkrat ) pol pa ima nekaj min,uro pavzo, pa potem nekaj min giba...no, to sta "2 giba"...zato pa pri meni včasih traja tudi 8 ur,da se teh 10 gibov nabereuser posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 16:32:14   
Goldy
sončki - ČESTITKE!!!! Vaši družinici pa dosti cartanja in ljubezni!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:24:14   
July08
Ojla souser posted image ,
ker je bil moj trebuh celo dopoldne trd in pri miru, sem se odločila, da grem za vsak slučaj v P, da me pregledajo in povejo, da je vse ok. Res nisem nič čutila user posted image , čeprav sem dobesedno premetavala trebuh gor-dol, levo-desno.
Ko sva se z možem vozila, sem bila čist živčna...
V P so mi najprej naredili CTG, ki je bil OK, takoj smo zaslišali srčka. Potem me je G pregledala in rekla, da sem 3 cm odprta in lahko ostanem tam, jaz sem pa rekla, da grem raje domov, ker je šlo tudi pri prejšnjih porodih dokaj počasi od začetne odprtosti do poroda. Nato mi je naredila ša UZ in povedala, da se je user posted image že fajn dol spustila.
Ni mi žal, da sem šla, saj se mi je odvalil velik kamen od srca. Tudi sestra in G sta bili zelooooooo prijazni in sta rekli, da v primeru, ko ne čutimo user posted image bolje, da se pridemo pokazat in gremo pomirjeni domov.

Zdej vas grem pa za nazaj prebrat.


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:34:22   
July08
SONČKI BRAVO! ISKRENE ČESTITKE OB ROJSTVU SINA!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tebi pa hitro okrevanje!


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu sončki)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:35:58   
majana79
July, vidve pa prehitevata user posted image Me zanima če je katera iz naslednjega tedna toliko odprta user posted image   user posted image

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:38:21   
July08
Lino kaj pa pomeni "klupala sem se"??? Madonca so zanimiva ta narečja user posted image
Kalanteja a vi boste imeli tudi Julijo? Nisem vedela.user posted image

Joj, mene vse neki špika in tiščiuser posted image Možek je šel na piknik, pa sem mu rekla, naj ne pretirava, ker imam občutek, da bo kmalu akcijaaaaaaaa....

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?