|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:38:32   
manna
Uf se pa res veliko že dogaja tukaj!!!

SONČKI: ČESTITKE ŠE TUKAJ!!! Lepo se cartajte, pa kakšno slikico seveda pripopaj ko pridete domov!!

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4601
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:42:31   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: majana79



user posted image

                JUNIJKE IN user posted image , KI  SO MALO POHITELI

=======================================================
 NOSEČKA               DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
=======================================================
1. *alina*                  16.04.           02.06      LARA     2040 g   43 cm  user posted image
2.  mojsonček            03.05.           12.06      ZOJA     2639 g  49 cm    user posted image
3.  Mateja.Luka.Nik   09.05.           05.06      NIK       2200 g   51'5cm user posted image
4.  tinca84                 21.05.           02.06      NIK        3550 g   50 cm   user posted image
5.  Knutek                  18.05.           27.06      NIK        2690 g   47 cm   user posted image
6.  Minča                    30.05.           03.06      NEJA      3200 g   51 cm    user posted image
7.  sončki                   26.05.           05.06      MARKO   3380 g   51 cm   user posted image





O, kar dve štorklji sta prileteliuser posted image user posted image user posted image v tem kratkem času.

Iskrene čestitke Minči in ponosnemu očetu male Neje. 

Iskrene čestitke sončki za sina Marka.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4602
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:44:43   
July08
Majana sej jaz tem centimetrom ne verjamem glih. Kot je ena omenila, gre lahko delno todi nazaj.
Prvič so mi pri 3 cm dali umetne popadke in potem se je začela agonija, ker se nisem odpirala, popadki so za znoret boleli, bruhala sem od umetnih, zato so mi potem zmanjšali le-te....9 ur matranja.
Ko sem šla drugič rodit in sem bila na pregledu čez rok, mi je G rekel, da sem 3 cm odprta in grem lahko rodit. rekla sem, da grem raje domov, pa bom prišla, ko bom dejansko čutila popadke. popadke sem dobila čez dva dni, bila doma, dokler niso bili na 5 min. Ko sem prišla v P, sem bila 8 cm odprta in rodila hitro, v dobri uri...

Da boste razumele, od kod moj skepticizem do odprtosti user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4603
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:45:35   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: July08

Ojla souser posted image ,
ker je bil moj trebuh celo dopoldne trd in pri miru, sem se odločila, da grem za vsak slučaj v P, da me pregledajo in povejo, da je vse ok. Res nisem nič čutila user posted image , čeprav sem dobesedno premetavala trebuh gor-dol, levo-desno.
Ko sva se z možem vozila, sem bila čist živčna...
V P so mi najprej naredili CTG, ki je bil OK, takoj smo zaslišali srčka. Potem me je G pregledala in rekla, da sem 3 cm odprta in lahko ostanem tam, jaz sem pa rekla, da grem raje domov, ker je šlo tudi pri prejšnjih porodih dokaj počasi od začetne odprtosti do poroda. Nato mi je naredila ša UZ in povedala, da se je user posted image že fajn dol spustila.
Ni mi žal, da sem šla, saj se mi je odvalil velik kamen od srca. Tudi sestra in G sta bili zelooooooo prijazni in sta rekli, da v primeru, ko ne čutimo user posted image bolje, da se pridemo pokazat in gremo pomirjeni domov.

Zdej vas grem pa za nazaj prebrat.



July, zdaj bo šlo pa hitro, a ne? Držim pestiuser posted image .

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4604
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:47:59   
majana79
July, tega pa nisem vedela, da se lahko tako zaustavi oziroma gre nazaj.
No še dobro da tukaj preberemo vaše izkušnje. user posted image

Potem pa vidve kaj počakajta popadke, mogoče bo pa tokrat vseeno kaj prej.user posted image

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4605
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:53:12   
*alina*
Minča in Sončki user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4606
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 17:56:05   
majana79
Zdaj ko sem 'videla' alino, sem se spomnila, da vas mamic pa ni več tako malo in bi si lahko odprle temo na Starši čvekamo. user posted image Sigurno bi se imele že kaj za pomenit. user posted image

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4607
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 18:12:16   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: July08

Potem me je G pregledala in rekla, da sem 3 cm odprta in lahko ostanem tam, jaz sem pa rekla, da grem raje domov, ker je šlo tudi pri prejšnjih porodih dokaj počasi od začetne odprtosti do poroda. Nato mi je naredila ša UZ in povedala, da se je user posted image že fajn dol spustila.



user posted image July08 - vaši Juliji se najbrž mudi ven - tko da ali počivaj da bo junijka user posted image user posted image user posted image ali pa user posted image da bo šla prej ven user posted image user posted image .

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4608
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 18:16:11   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: July08

Ko sem šla drugič rodit in sem bila na pregledu čez rok, mi je G rekel, da sem 3 cm odprta in grem lahko rodit. rekla sem, da grem raje domov, pa bom prišla, ko bom dejansko čutila popadke. popadke sem dobila čez dva dni, bila doma, dokler niso bili na 5 min. Ko sem prišla v P, sem bila 8 cm odprta in rodila hitro, v dobri uri...

Da boste razumele, od kod moj skepticizem do odprtosti user posted image



July08 no potem pa še 2 dni počak, da bo 1.6. user posted image user posted image



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4609
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 18:21:36   
lenika
Minča in Sončki iskrene čestitke. Neja ima pa natanko takšne mere kot je imela naš Matic.

July08 to bo pa po moje sedaj res hitro.

Anketo sem tudi jaz izpolnila.

Imam pa že cel dan drisko in me nekaj zvija, tako, da se po moje tudi meni kaj dogaja.

Ena je vprašala, kako smo kaj odprte tiste, ki imamo rok drugi teden, nimam pojma, ker nisem bila že od oktobra vaginalno pregledana.

Drugače pa glede na to, da rojevate kot po tekočem traku jaz tudi predlagam, da se odpre tema čvekamo o naših dojenčkih. Mogoče bi bilo  fajn, da se kar vse v kratkem preselimo tam, da ne bomo deljene, pa še tukaj kmalu ne bo imel več kdo klepetat.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4610
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 18:25:24   
Mala_princeska
http://www.siol.net/Slovenija/Zanimivosti/2009/05/maj_maja_maj.aspx

Evo, največ Majev in Maj se rodi maja, tko da ne še rodit user posted image user posted image in ne tko poimenovat svojih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Se strinjam z Leniko, da se tema na "Starši Čvekamo" odpre . Le katera bo pobudnica? user posted image user posted image Se nobena ne upa, da ne bo spet Volga ali pa katera druga nos v poimenovanje naših junijčkov vtaknil? user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4611
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 18:29:04   
majana79
Po moje bi pa obe temi laufali, tale in na starših, vsaj dokler ne rodimo vse. Vsaj pri majčicah je bilo tako, ker so tudi mamice različno zaposlene. Ene imajo več časa za klepet, druge manj. Pa valda bomo navijale do konca za vse nosečke. user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4612
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 18:31:31   
Hanuši
sončki čestitke, čestitke pa še enkrat čestitke
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4613
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 18:33:39   
Hanuši
July08 dej zdrži še 2 dni tko kot si u druge, da boš junijauser posted image user posted image

Ne sej, če hoče vaša princesa ven pa naj gre, sam tko, da bo mami čim manj trpela, če je treba zato počakat 2 dni pa naj počaka

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4614
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 18:54:08   
lino
July jst ti sam želim čim lažji porod...user posted image

"KLUPATI"-pomeni biti jezna in nekaj nergati in sitnariti (pri meni nerganje in sitnarjenje) in se morda celo ne pogovarjati ali pa kar sebi nekaj mrmrati ali pa ignorirati partnerja,...(še en narečen izraz-"mulo past")user posted image

Jst sem pa cel dan prespala...le kaj bom delala ponočiuser posted image user posted image user posted image

Grem se sedaj učit slovenščino s sinomuser posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4615
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 18:55:06   
bačko
Dan!
Goldy lepo da si doma in da vse uredu!user posted image user posted image user posted image
Biba jaz sem kar naprej lačna.In tudi slabo mi je večkrat.
Mala princeska in Lenika upam da se vajina otroka čim prej pozdravita.user posted image user posted image user posted image user posted image
Minča iskrene čestitke tebi in tvojemu dragemu od rosjtvu Neje in veliko lepih trenutkov.user posted image user posted image user posted image
Jaz ima izcedka dosti.Že kar nekaj časa.
Sonči iskrene čestitke tudi tebi.Lepo se cartajte!user posted image user posted image user posted image
No pri meni se nič ne dogaja.Vsaj zaenkrat.Mogoče me je edino včerja malo špikalo v križu to pa je bilo vse.Je danes ravno tašča klicala iz Rima če se slučajno kaj dogaja.Sta šla s tastom na izlet.Pa je moj rekel da še ne.


(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4616
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 19:16:46   
kalanteja
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Kalanteja a Julija ji bo ime ? user posted image






 









ja bo Julija, sva se nekak odločila, čeprav mi na zadnjem UZ ni potrdila, da bo punčka, ampak tud tk čutim, tk da verjetn ne bo kaj drugega
čeprav bo verjetn rojena v juniju

kako pa je z javno upravo, upam, da je šlo, pa tk je verjetn šlo, ker si tk pridna


sončki čestitke user posted image user posted image user posted image

bačko tud men je včasih ob večerih slabo, tk k je bilo na začetku

strije so se mi naredile, sicer bolj male pa vseen, sem se celo nosečnost mazala pa nič haska, zredila sem se za 13 kg, pa mislim, da ni preveč, sam kaj češ, tk je

tudi mene špika v križu pa mislim, da je to od tega, ker preveč delam

izcedek je pa vsak dan drugačen enkrat bolj drugič manj





_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4617
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 19:35:58   
Goldy
Punce - hvala, ker ste držale pesti za naju z Aljo!!! user posted image user posted image user posted image  Zdaj bomo pa čakali tapravo akcijo! Saj bo! Naša je tudi že zelo nizko, zato pravi moja G, da 17.6. ne bova dočakali 2v1. Me pa vaginalno tudi ob odpustu niso pregledali, ker je že zadnjič moja sobna G rekla, da ne bo nič šarila spodaj, ker bova šle pol kar v porodno. Ker se mi je MV takrat tako skrajšal, samo se je ob počivanju popravil in je bil 2 cm pred 3 tedni.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4618
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 19:38:55   
bjondi
user posted image  minči in sonček ob rojstvu svojih zakladkov...
 
 
 
 
Hm...kaj nej pa jaz rečem razen to da sem se danes že zjokala ,ker mi trebuh že od včeraj zvečer otrdeva na 10 min do konca pa imam še cel mesec.Sploh se ne upam it pokazat v P ,da mi naujo kej sprožl...trebuh mi otrdeva kot od 20 tedna naprej ,sam da so intervali čist prepogosti user posted image -so pa definitivno lažni popadki ,sam zakaj tako pogosti user posted image  ...za tiste prave točno vem kako boli še čez križ...probam se nazaj držat in bit mirna,ker se pri nas še kar beli, pa še zmeraj nimam nič za našega pikota pripravljeno-nekaj je na podstrehi nekaj pa v kletni etaži-vse pa je treba praprat in pripravit...sam kaj k je vse na možeku ,ker jaz več ali manj počivam,več kot priganjat ga pa ne morem...aja pa zdele je iz Karin na pikniku...jaz pa čakam ,da bo spalnico nazaj skp vrgel in da lahko operem prvi stroj cunj za pikota...ah sej bo a ne...sej sem zmenjena s pikotom ,da mi ne sme nagajat...

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4619
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 19:40:58   
bjondi
Goldy zakaj si bila ti v P ? No sam da je vse v redu ,lepo počivaj vsak dan šteje a ne...

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4620
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 19:41:55   
bamoocham
bjondi, spij kak magnezij, da se malo umiri utrdevanje trebuha.


(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4621
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 19:42:14   
dreamhorse
No, pa se še jaz dam na seznam... Imamo Žano, rok sem imela 3.6. rodila sem 26.5. ob 12 05, teža 3970, velikost 53 cm...

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 4622
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 19:46:04   
Goldy
bjondi - v 33t sem imela krče in sem bila 1 teden v P, da so mi zaustavili popadke, pol so ugotovili, da je naša premajhna in sem dobila diagnozo IUGr, zdaj pa je bolje. Bila sem notri še 16 dni, včeraj pa prišla domov počivat in čakat...user posted image

dreamhorse - čestitke še tebi in tvoji družinici!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4623
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 19:47:26   
bamoocham


user posted image

                JUNIJKE IN user posted image , KI  SO MALO POHITELI

=======================================================
 NOSEČKA               DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
=======================================================
1. *alina*                  16.04.           02.06      LARA     2040 g   43 cm  user posted image
2.  mojsonček            03.05.           12.06      ZOJA     2639 g  49 cm    user posted image
3.  Mateja.Luka.Nik   09.05.           05.06      NIK       2200 g   51'5cm user posted image
4.  tinca84                 21.05.           02.06      NIK        3550 g   50 cm   user posted image
5.  Knutek                  18.05.           27.06      NIK        2690 g   47 cm   user posted image
6.  Minča                    30.05.           03.06      NEJA      3200 g   51 cm   user posted image
7.  sončki                   26.05.           05.06      MARKO  3380 g   51 cm   user posted image
8.  dreamhorse          26.05.           03.06      ŽANA     3970 g   53 cm   user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4624
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 19:49:35   
Janci F
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

No, pa se še jaz dam na seznam... Imamo Žano, rok sem imela 3.6. rodila sem 26.5. ob 12 05, teža 3970, velikost 53 cm...



Iskrene čestitke za malo Žano.
Veliko srečnih trenutkov in prespanih noči vam želim. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  183 184 [185] 186 187   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?