|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 19:50:15   
bamoocham
dreamhorse, čestitke!user posted image user posted image user posted image user posted image

Seznam se pridno polniuser posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:01:20   
bjondi
Dreamhorse iskrene čestitke ob rojstvu hčerkice user posted image ...
 
 
Bamoocham-od 20 tedna naprej sem po eno magnezijevo spila na dan,dans sem že tri pa user posted image  ni boljš -36 teden...
Goldy-hvala...hm...a nej grem v P...

Pomoje je najbolj da grem spat da nam čutla pa gledala na uro...me je pa prejšnji mesec na polno luno isto navijal...sam polna luna bo čez en teden...ma se zgovarjam na vse živo,sam da nebi blo treba kam it...

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:02:46   
tecka
Punce, ustavte konje! Ni še čisto naš čas.

Minči user posted image user posted image user posted image
Sončki user posted image user posted image user posted image
Dreamhorse user posted image user posted image user posted image

Jaz sem dan uspešno "zabila". Šla v knjižnico in bližnjo vrtnarijo, posadila nekaj rožic ter brala...Pa popoldne sem 2x zaspala pri knjigi. Kako pa je videti, če se ti trebuh spusti? Zadnje dni opažam, da lahko sedim samo še z razširjenimi nogami (po moško), ker me drugače stegna tiščijo v trebuh. Pa zdi se mi tudi, da tudi brca malo nižje kot je prej. Prav smešno mi je, ker se te spremembe dogajajo počasi in potem samo ugibam a je enako ali drugače kot dan ali dva nazaj...

Goldy ti pa še kar pridno magnezij napadaj, mogoče bo pomagalo proti otrdevanju trebuha.


(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:07:58   
majana79
dreamhorse, čestitke!! user posted image  user posted image

A je bila 26. kaka luna, da ste tako pohitele? user posted image

bjondi, a je možno da se preveč naprezaš in ti zato trdi trebuh? Meni je tudi ene parkrat, pa je potem, ko sem se ulegla, minilo, in sem sklepala da je to zato, ker mu ne paše da stojim pa preveč delam. A brcike si kaj naštela?
Pa še to, a maš koga (razen moža), ki bi ti lahko v skrajni sili pripravil stvari za malega, kako prijateljico ali mamo? Ker se mi zdi da se še sekiraš dodatno in je potem še slabše. user posted image

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:22:09   
Hanuši
user posted image user posted image dreamhorse čestitke za konkretno pupikouser posted image user posted image
 
 
 
bjondi nč jokat. sej tut če zdej pride je vse o.k.. Men je G v 35t rekla, da zdej grem pa loh tut rodit.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:29:21   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

user posted image user posted image dreamhorse čestitke za konkretno pupikouser posted image user posted image
 
 
 
bjondi nč jokat. sej tut če zdej pride je vse o.k.. Men je G v 35t rekla, da zdej grem pa loh tut rodit.



Se podpišem.user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:43:32   
Snoopyka
čestitam  dreamhorseuser posted image

user posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:45:30   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: kalanteja

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska



kako pa je z javno upravo, upam, da je šlo, pa tk je verjetn šlo, ker si tk pridna



Kalanteja malo bom še "živčkala" do ponedeljka, torka, ker rezultatov izpita še ni bilo. user posted image user posted image Ma bomo videli.....


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:45:38   
majana79
Snoopyka, kako pa je z vama? Nič več ne kaže, da bi se kaj dogajalo? 

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:47:47   
meti21
user posted image user posted image user posted image  Iskrene čestitke dreamhorse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:51:43   
Mala_princeska
user posted image


user posted image user posted image Dreamhorse za res korenjakinjo! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu meti21)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 20:53:49   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

A je bila 26. kaka luna, da ste tako pohitele? user posted image



24. maja je bila prazna luna user posted image .

Bjondi se strinjam z Majaninim predlogom - pa aktiviraj še koga drugega, da bo kaka skrb manj, pa počivaj (saj vem da je težko)  user posted image user posted image user posted image

Goldy user posted image user posted image user posted image saj bo vaša Alja še zdržala. user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 30.5.2009 20:54:16 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 21:06:22   
Goldy
bjondi - kaj naj ti rečem, če je otrdevanje boleče in če se stopnjuje ni kaj kot v P. Mogoče bi ti še dali kaj za zaustavljanje, ali pa tudi ne. Mislim, da po zaključenih 34 t ne dajejo več. Ko sem jaz klicala mojo G v 33t je rekla, da če bi bilo proti koncu bi rekla naj počakam še malo, da se zares začne, tako pa da naj kar grem. ker je prehitro. Ti si pa nekje vmes. Meni je 2 dni nazaj ful otrdeval trebuh, sam brez smisla, nič na minute, pa so rekli, da je to lahko to in da bomo mogoče kar šli. Pa ni bilo nič. Če te bi bolečine zbudile, ko boš spala, pa le pojdi. Moj je tudi vse doma prištimal, opral, zlikal... ker jaz itak ne bi smela, ker sem imela počitek, beri ležanje.

mala princeska - jah, smo itak že kar daleč prišli. user posted image  Samo jaz bi še kakšen teden, ali dva, da sporedi. To pravim zdaj, pol bom pa še čez rok tu visela...ha, ha...user posted image

tecka - jaz ne smem več magnezija, mi ga je bolnici ukinila, ker pravi, da drugače ne bo nič - no v tem stilu....user posted image

Mi pa še ali pa spet otrdeva buši tu in tam. Zdaj itak veliko počivam.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 21:22:16   
amaya
čestitke vsem novopečenima mamicam.....user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 21:26:12   
skuštrana
Hojla...

Goldy, welcome back user posted image A hodiš kaj ven ali si samo noter? Jaz sem sedaj v svojem rojstnem mestu pa se lahko dobimo na kakai kavi, da malo primerjamo trebuščkeuser posted image Sem videla ZS, jaz imam pregled v torek, vem, da gre g na dopust, samo ne vem kdaj...

Vse nove mamice - čestitke....Jaz bi tudiuser posted image SAMO ne še, ker me je doletel nek prehlad, no, sinuse imam zabite in imam že nočne more kakao bom na porodu sploh dihalauser posted image Pa še malo moram po nakupih, moram kaka paket tetra plenic kupit, pa v baby centru imam nagledanih par stvari, itd...

Manna, ti si naročila Mutsyja v Bc. Daj povej mi, ali imajo tam njihov katalog z vsemi proizvodi, ker bi jaz naročila duoseat...

Magnezij, meni je tudi rekla g, da ga moram nehat pit po 35t, če hočem sploh rodituser posted image

Drgače sem ok, vsake toliko me malo zaboli v spodnjem delu trebuha, ampak ni sile...




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 21:30:21   
lino

IZVIRNO SPOROČILO: Janci F

IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

No, pa se še jaz dam na seznam... Imamo Žano, rok sem imela 3.6. rodila sem 26.5. ob 12 05, teža 3970, velikost 53 cm...



Iskrene čestitke za malo Žano.
Veliko srečnih trenutkov in prespanih noči vam želim. user posted image user posted image user posted image user posted image


Se podpišem...tudi jaz želim vse najnajuser posted image

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 21:33:58   
mojjaka
Ja, se pa res pridno polni naš seznamček,
Dreamhorse, ČESTITIKE TUDI TEBI !!!!user posted image user posted image user posted image

Tudi mene danes cel dan boli odspodaj, kot bi me šravfalo, pa križ...ampak do ponedeljka zjutraj bom pa že zdržala....

Lahko nočuser posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 21:34:28   
Goldy
skuštrana - lepo, da si spet tu. Načeloma bolj počivam, ampak, bi verjetno zdržala kak kofe kje...user posted image  Jah, moj buši je bolj miniaturni, nič čudnega, da je pol tudi naša takšna suhica notri. Naša G je menda tu še drugi teden, pol jo pa zamenjuje Simonitti. V torek je ziher še tu, ker je tudi dežurna v P, tako mi je rekla. Potem je pa 14 dni ni. Do kdaj boš na Štajerskem?

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 21:50:52   
bamoocham
Nočko moje souser posted image , grem pred tv. Me bo ziher zmanjkalo, še preden si bom uspela kaj ogledat. Nočkouser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 22:08:35   
July08
Čer souser posted image

Najprej moram mal pojamrat. Sem jezna ko user posted image . Popoldne sem šla malo ven po vasi znašima dvema psičkama. Obe sta majhni, ena je mali pudelj, druga pa njena hči mešanka. In po naši vasi je ful enih velikih psov, ki se lepo razpuščeni sprehajajo. In tako sta se dva psa zagnala proti nam in en je zagrabil starejšo Taro (je že 12 let stara in bolj počasna), jo premetval sem ter tja, lastniki pa z dvorišča gledajo pa bolj pasivno kličejo njihove pse domov. Jaz se pa tud bojim preganjat te velike pse, ker jim ne zaupam, da ne bi še name kjer skočil user posted image user posted image user posted image
Ko mi ga je uspelo odgnati, sem samo prijela Taro, ki je ležala na tleh in hitela domov, kjer sem opazila, da ji tačka čist proč visi. In spet v Postojno, na kliniko za živali, kjer so ji tačko povili, naredili rentgen in potrdili, da je tačka čisto prelomljena user posted image user posted image user posted image
V ponedeljek jo moram pa nazaj peljati, da se odločijo, kaj ji bodo naredili....tko da zdej še ne smem rodit...
Res me jezijo neodgovorni lastniki psov!!! Že prej sem imela kar strah, ko sem šla po vasi z otroci, saj te ti psi kar obkrožijo in potem jih skušam odgnati stran, a ne vedno uspešno. žal je vedno tako, da se mora nekaj hudega zgoditi, da se ljudje zganemo....
Še vzgojiteljice v vrtcu jamrajo, da se ne upajo povsod z otroki na sprehod, ker so spuščei psi, ki ne zgledajo prav nič prijazni...
Sploh ne vem, kaj naj naredim. Sama imam rada živali, a vsak mora za svoje poskrbeti.
S starejšim sinom sem že imela slabo izkušnjo, ko sva šla mimo ene hiše in je šel proti nama pes, ki je brez vsakega razloga napadel sina. Kar skočil je nanj. K sreči mu je samo roko poškodoval in ni bilo nič hujšega. Res žalostno.

Uf, sem se razpisala, samo res me žalostijo in jezijo take stvari. kako smo ljudje včasih neodgovorniuser posted image user posted image user posted image

Grem zdej mal nazaj prebrat, če je kej novga.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 22:15:19   
majana79
Ojoj July user posted image To je za pop****. Po zakonu morajo biti vsi psi na vrvicah oziroma ne smejo s svojim gibanjem ogrožati drugih... Žal pa je pri nas po vaseh to večinoma tako kot si ti napisala, v mestih se to dogaja zelo poredko.
Če bi se ti to spet zgodilo, bi morala takoj poklicati policijo, ker se proti lastnikom potem sproži postopek, samo potem definitivno tvegaš zamero in nagajanje lastnikov (predvidevam da si tega pa le ne želiš?). Čeprav, glede na to, da tudi vzgojiteljice pravijo da je to problem, bi se morali o tem pogovoriti na občini oziroma krajevni skupnosti in skupaj dati pritožbo.
Upam da bo z vašo psičko vse ok, ampak take stvari me res pogrejejo, ker so ljudje prav nesramni.user posted image

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 22:18:41   
July08
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

No, pa se še jaz dam na seznam... Imamo Žano, rok sem imela 3.6. rodila sem 26.5. ob 12 05, teža 3970, velikost 53 cm...



Danes pa je naš dan - še ena junijka, bravo!!!

DREAMHORSE BRAVO! ISKRENE ČESTITKE OB ROJSTVU ŽANE!!!

Tebi pa hitro okrevanje!

_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 22:29:08   
July08
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: July08

Ko sem šla drugič rodit in sem bila na pregledu čez rok, mi je G rekel, da sem 3 cm odprta in grem lahko rodit. rekla sem, da grem raje domov, pa bom prišla, ko bom dejansko čutila popadke. popadke sem dobila čez dva dni, bila doma, dokler niso bili na 5 min. Ko sem prišla v P, sem bila 8 cm odprta in rodila hitro, v dobri uri...

Da boste razumele, od kod moj skepticizem do odprtosti user posted image



July08 no potem pa še 2 dni počak, da bo 1.6. user posted image user posted image




Ah po moje ni panike, da bi šla pred ponedeljkom. Zdej sem še čist pod vplivom adrenalina, in se prav nič ne dogaja tam spodaj...
Mi je pa 1.6. ful všeč, pa še moja stara mama ima takrat RD.

Lino hvala za razlagouser posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 22:34:38   
July08
Ja, majana, sem že razmišljala, kaj naj storim. Seveda nočem nekih hudih zamer, ampak vsaka stvar ima svoje meje.  Tokrat je naš kuža, kaj če bo naslednjič otrok, ki se pelje s kolesom in je lahko za psa zato "zanimiv"???user posted image user posted image user posted image
Si raje ne predstavljam...
Tukaj živimo dve leti in pol in nočem neke panike delat, pa se kregat, ampak očitno bo treba prav to.
Jutri bom šla do lastnikov in zahtevala vsaj vračilo stroškov. Bomo videli, kaj bo.

Ni kaj, vsak mora odgovarjati za svoje stvari in živali, tako pač je.

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 22:36:36   
July08
Evo, ste vse šle.
Jaz grem pa Hribarja gledat, pa upam, da kmalu zaspim.

Lepo in mirno noč!

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?