|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2009
29.5.2009 22:31:16   
cowgirl
za nosečnost, ni kaj, pa velikosti trebuhov. Merim si obseg in točno vem, kdaj in kok se je povečal,,,



Hehe user posted image user posted image user posted image Lahko še to dodamo na seznam... velikost (obseg) trebuščka.


_____________________________

Carpe diem

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Avgustovke 2009
29.5.2009 22:34:50   
masa006
lep pozdrav ze nekaj casa vas samo prebiram in je prav zanimivo sama sem tudi avgustovka 2009,pdp 2.8.2009 in se bi vam pridruzila ce me sprejmete.user posted image

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Avgustovke 2009
29.5.2009 22:37:16   
Sanikaa
Ja seveda Masa dobrodosla!!user posted image

(odgovor članu masa006)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Avgustovke 2009
29.5.2009 22:50:21   
Muca83
Hehe, vidim, da imate debato o trebuščkih. Jaz na srečo nisem deležna pretiranih komentarjev, samo ugotavljajo vsi, da se ne redim ampak se samo trebuh veča (pridobila sem komaj 4 kg). Je imela nekaj časa ena sodelavka neke ideje kako bom imela gromozanski trebuh ampak si je kasneje premislila. Pa imam že skoz prav povprečnega bi rekla.

Jutri greva pa z mojim v Avstrijo malo nabavljat za user posted image Komaj čakam! user posted image

Me pa še vedno na trenutke skrbi kaj je z mojim detecem, saj ŠE VEDNO ni čutiti močnih brc, pa sem že v 29. tednu user posted image Moj je že čisto obupal, da bo sploh kdaj lahko kaj čutil user posted image
Saj čutim gibe, kakšen dan več, kakšen manj, so večkrat v dnevu, tako da mislim, da jih je dovolj, ampak niso pa tako močni, da bi se trebuh premikal ali da bi se čutilo z roko. Pa tudi če nekje brca in dam tja roko, da vidim če se čuti mala lumpa vedno neha brcat. Tako, da sem do sedaj res samo ene 4x sama uspela čutit z roko, pa še to takrat, ko je bila na glavo postavljena, zdaj je pa skoz na nogice in čutim brce nekje ful spodaj v globini.
Se mi zdi, da sem edina, ki ji trebuh ne skače. user posted image

Ne vem, a ima ta posteljica spredaj res lahko tako očitnen vpliv ali pa je moja malčica res samo nežna gospodična.

No saj na naslednjem pregledu imam kontrolo rasti, pa bom res še malo o temle povprašala, ker zdaj je pa res že kar malo čudno.


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu Sanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Avgustovke 2009
29.5.2009 23:39:38   
masa006
sanikaa hvala za dobrodoslico,muca83 tudi pri meni brcike niso bile nekak mocne ampak cisto nezne ce pa sem dala roko gor se mi zdi da se je umirila zato pa sedaj oziroma  v 30.tednu so pa brcike postale bolj intenzivne in sedaj v 31t4d se mi zdi da bo nogometas pravi,danes pa sploh mocno brca se mi zdi,da me kar malo premakne  ko me nenadoma pod rebra butne z nogico pricakujemo pa puncko in sem ze prav nestrpna pri ta prvi se mi zdi da nisem bila tako nestrpna zdaj pa kr odstevam koliko tednov je seuser posted image .eno vprasanje imam a katera ve zakaj je dober ta RIBAMED je ena uporabnica napisala da ji ga je zdravnik priporocil?

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 7:47:00   
aprilčica07
Ojla

preveč ste napisala, da bi vse pokomentirala. Na šihtu je še ludnica, tako, da mi ne znese, ker hodim ful pozno domov, pol pa se kr zavalim na kavč in počivam. Moj trebuh je tudi ogromen, proti prvi nosečnosti. Mi je včeraj rekel tata, da če slučajno ne nosim dvojčkovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ker jih pač imamo v familiji...:) Sem pa zbrala pogum in šla na vago, zaenkrat je situacjia še pod kontrolo, pridelala sem 7,5 plusa, kar se mi zdi normalno, bomo vidli kaj bo rekal moja dr v pondeljk.

glede nosečniških cunj: jst sem si kupla v h in m vse kar rabim, ene kratke hlače in eno krilce nosečniško in to bom guzala do konca... več niti ne bom kupovala, ker mi je brezveze, majčke imam pa samo številko včeje, tolko, da pokrije bušija....:)  Od prve nosčnosti mi ne pride več nič v poštev, ker sem rodila apprila in sem imela v glavnem zimske cote na sebi:)

sams: ja dojenje, če steče steče, drgač pa enostavno ne moreš z glavo skozi zid, bomo vidli kako bo tokrat...

Dobrodošla maša  006!

Mislim, da bom v pondeljk dobila uno potrdilo p pdp-ju in pol bo treba počasi it rihtat papirje. Ampak jst to tako mrzim, verjetno lih zaradi tega, ker sem sama v birokraciji in mi gre kr na bruhanje od vseh teh papirjev..

Trenutno sva z malim sama, moj je šel špricat trte, da bo v jeseni dosti vinčkauser posted image , midva bova pa počasi odpeketala do trgovine, ker nimamo več nič v hladilniku:)..  Pol bo treba kaj skuhat, it malo ven, pa se bo dan hitro odvrtel, le vreme naj bo prijazno.

Ostalo pokomentiram kasneje, ker me mali že priganja, mama doj doj... to pomeni, mati stran od računalnika, gremouser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu masa006)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 7:58:37   
kerala
Dobro jutro!

Danes sem pa jaz jutranja. Ma ne vem kaj mi je, se že ob 5.30 zbujam, pol pa ne morem več spat. Včeraj je bilo isto. No, pa sem šla ležat pred TV, pa sladko nazaj zaspala. Ko so pa punce za v šolo vstale, me mal zbudile, sem se preselila nazaj v spalnico in spala do 10h!
Danes bo treba vajo ponovi, imamo zvečer 20. obletnico mature (ojojoj, ta cajt res laufa... se mi zdi, da je bila velika žurka za 10. let pred par leti...). Naši veliki organizatorji so celo discoteko najeli, pa se vsi trije razredi skup dobimo. Ma sem prav jezna, sem upala, da bo jeseni, ko bom spet vsaj bolj okretna. Zdaj pa nič alkota, pa nič norenja pa sama neka zmernost pa bla bla... ma čist mimo! Čeprav sem vesela, da se spet vidimo.

Maša, dobrodošla!

Flora, bravo za voziček! Katere barve si pa ti vzela? Mene niso pa še nič klicali, verjetno bo prišel komaj z naslednjo pošiljko... ma saj se mi nič ne mudi.

Ayo, ma nekateri moški res nimajo nobenih manir. Too much si privoščijo!

Muca, po moje so blage brcike kombinacija obojega - spredaj ležeče posteljice, pa tudi tvoja user posted image  je verjetno bolj nežne sorte. No, pa tudi tamočne še pridejo, ne skrbi, samo verjetno malo kasneje... Fajn, da imaš kmalu pregled, pa te bodo pomirili.

simonalokar, tudi jaz sem "prerasla" svoje nosečniške hlačeuser posted image , pa sem si novo garnituro omislila, v h&M sem jih uspela dobiti.

Alisa, tvoj bušek je pa res prav lep in glih rano tapravi! Pa nič ne daj na butaste komentarje, nekateri pač nimajo kaj pametnega povedat pol pa bedarije klatijo...

sanikaa, bravo za oblekice - to zmeraj paše, pa še glede poroke ti ne bo treba noreti v zadnjem trentkuuser posted image !

Aprilčica, spočij si med vikendom, pa koliko imaš še do konca službe? Imava pa obe pridne user posted image , k nama vinčka pridelajo!

Glede zdravstvenega sistem je pa pri nas še zeloooooo OK, verjetmite, kot piše Ayo, je vsepovsod v tujini v osnovno zavarovanje vštetih bistveno manj storitev, kaj šele zdravil, kar si lahko v prihodnosti obetamo tudi pri nas, tako da bodimo zadovoljne, dokler je tako.

Še to vam moram povedati, kaj se mi je včeraj zgodilo. Tu pred hišo se pojavi ena gospa, govori z mojim user posted image . Jaz gledam, jo prvič vidim. Pride not, se predstavi in pravi, da je prijateljica od moje mame. Jaz že mislim, da ji ne glavo napolnila in da mi je prišla pamet solit, pa se izkaže, da je začela dobivati neke dvome o njeni verodostojnosti in iskrenosti, pa je želela slišat še moje mnenje.... Skratka, pogovarjali sva se kako urico, na koncu se mi je zahvalila in odšla. Moram priznati, da se mi je zdelo prav fajn. Kaj vse govori o nas, posebaj o mojem user posted image , sem tako že vedela, samo toliko laži... dobro je edino to, da jo ljudje prej ali slej prečitajo in ko se to zgodi, niso več njeni prijatelji ampak se čez noč prelevijo v sovražnike. To je bil eden od argumentov, zakaj je gospa podvomila vanjo, z vsemi "bivšimi" prijateljicami je skregana in nobene noče videti! Tako, da kmalu pričakujemo spet novo "prijateljico"... z omejenim rokom trajanja.


Zdaj grem pa probat malo nazaj zaspat! Se je treba pripraviti za zvečer!

_____________________________

Živa, 12.1.1995
Duna, 12.6.1996
Taras, 20.8.2009 (54cm, 3.980g)
1. mesec: 61cm, 4.945g
2. mesec: 66cm, 5.415g
3. mesec: 67cm, 6.245g
6. mesec: 76cm, 8.060g

(odgovor članu masa006)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 8:00:11   
kerala
Joj, spet sem pozabila napisat podatke za PREGLED: naslednji je 10.6., naredila mi bo UZ.

_____________________________

Živa, 12.1.1995
Duna, 12.6.1996
Taras, 20.8.2009 (54cm, 3.980g)
1. mesec: 61cm, 4.945g
2. mesec: 66cm, 5.415g
3. mesec: 67cm, 6.245g
6. mesec: 76cm, 8.060g

(odgovor članu kerala)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 8:38:49   
eee35
Masa006: pozdravljena! Za Ribamed ne vem nič, po moje sem spregledala temo, saj vidiš, kot klepetamo, da težko prebrat vse, če te en dan ni.
Muca83: mi tudi gremo danes v Avstrijo, v Klagenfurt, sicer vreme ni pretirano lepo, bomo se pač bolj po trgovinah skrivaliuser posted image . Denar gre pa preveč hitro, probava kupovat res dost poceni stvari, pa itak vsak račun po 50 eurov. No čeprav jaz nameravam v Body Shop skočiti, pa si nekaj privoščituser posted image , za dušo in telo!
Midva sva tudi naročila voziček v četrtek, pa čakava, upam, da bo kmalu prišel!

< Sporočilo je popravil eee35 -- 30.5.2009 8:39:09 >

(odgovor članu kerala)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 10:28:21   
Drnula
IZVIRNO SPOROČILO: Alisa

ojuser posted image

Ja men ne zgleda glih ogromnuser posted image .



Men tud ne user posted image  Prav lep je. Jaz svoje rajš ne dam, se boste še ve čudila user posted image

Men je bilo že 1. tako, da se mi je na hitro, zgodaj zelo povečal trebuh potem pa naprej bolj počasi do konca. Večjega bom itak še imela, prav po isti stopnji rasti pa ne bo šlo več.
Ste se pa malo zredile, jaz sem se že kakih 12kg. Res pa skoz variram 2-3 kg gor dol, ker se mi kak dan ful voda zadržuje in imam noge kot dva kola, čist brez oblike, gležnji so tolk široki kot sem v kolenih user posted image

Lep se imejte, danes je precej frišno ampak men kar paše user posted image

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 12:41:44   
hel32
Dober dan, user posted image
Danes pa je mrzlo, bzzzzzzzz, sem kr zakurila, da je malo bolj prijazno v hiši!
Aprilčica in Kerala, se vama pridružujem imam, tudi pridnega user posted image , ki skrbi za vinograd, mi smo že enkrat škropili, zdaj po dežju pa še enkrat,
da bo dober vinček!
Ste pridne z nakupovanjem, midva sva tudi včeri kupila še koš za plenice, ga ima BC v akciji, pa posodice plastične za umivanje, preprogo, za pred previjalno,
flaško, dude, potiskane pleničke,   user posted image konec meseca pa gremo še v Ikeo po gugalnik za dojenje, potem pa mislim, da bo to to! Da me ne more več kaj presenetit.user posted image Oblačilc mislim, da bo dovolj, vedno, ko grem mimo kupim kaj malega, kak bodi al pa hlačke, tk da se kupček kr veča,.....user posted image
Sem si pravkar merila obseg trebuha,in meri 115 cm že 2 meseca ni nič večji, pa mi govorijo, joj si močna!!!!!!!! V bistvu pa trebuh ostaja enak, sam bolj težek user posted image .
Danes imam bolj dan za lenarjenje, skuham, počaka da user posted image  pride domov se najem in grema na potep.
Lep deževen dan
Helena 26t 3dni

_____________________________

TJAŠA 11.8.1998 3050gr,52cm
MARKO LUKAS 6.9.2009, 3830gr, 51cm
MAJA LUCIJA 9.2.2011, 3800gr, 52cm

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 16:59:31   
Janci F
Se opravičujem, ker sem kar vdrla na vaš forum.

Če imate čas, vas prosim, da odgovorite na spodnjo anketo o komisijski prodaji otroških stvari.
http://www.ringaraja.net/ankete.asp?id=559 

Hvala, delam eno seminarsko, pa mi boste z odgovori zelo pomagale.

(odgovor članu hel32)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 17:11:42   
simonalokar
hoj

ti naši trebuščki kar rastejo in se debelijouser posted image user posted image user posted image . bomo kmal kot žogice kajne. no9 saj meni pravijo da sem  žogico pojedlauser posted image user posted image .

trenutno se mi nič ne da in malo lenarim in uživam. sine in mož sta zunaj sta šla zakurit peč da bo topla voda. jaz pa se mal pasem po internetuuser posted image user posted image .

dobro došla nova user posted image user posted image .

upam tiste ki ste šle v Avstrijo da boste kj pamentenga dobile za svojeuser posted image . pa varno vožnjo

no zdaj pa grem mal vn pogledat kva se dogaja red nardituser posted image user posted image

pa pa

(odgovor članu Janci F)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 18:10:01   
Alisa
oj,
tu se je vreme zdaj zelo poslabšalo, vse je zabasano z grdimi oblaki, tako da bo očitno še treskalo. Tudi meni prav paše da se je malo shladilo. Sm da nebo kake toče spetuser posted image .

Ja punce bušeki nam rastejo, hvala za pohvale bušija, saj meni je tud luštn, sm ljudje si pa velik prvoščijo s komentarji in mi gredo res že na živce.
Nosečniške hlače sem tud jaz že dvoje prerasla, sem vzela takrat 38 velikost, zdaj sem pa si povečalo rito in bušija in me vse špona tako da sem tud jaz si kupila v C&A ene 3/4 hlače letne in eno krilce, bom pa zdaj itak kmalu doma in ne bom rabila kaj posebej sam bom po mojem kar v user posted image boksrcah pa se najboljš počutim.

Zdaj pa spijem še kofi potem bo pa že kruhek pečen mmmmmmmmmmm komi čakam, obožujem domač kruh, pa še topel.
Saj ni nič čudenga da se redim, če pa se skoz neki bašemuser posted image .
Komaj čakam ponedeljek, pa torek pa sredo še najbolj ko imam pregled in da vidim user posted image . Ponedeljek ne bo glih prijeten, sm bo pa nabit z raznimi opravki in bo hitro minilo.


Lep vikend, pa se vidmo.




_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu simonalokar)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 19:30:36   
*anč*
oj!

moj mali se kopa, jst pa srfam user posted image .  drgač je vse po starem.

sams  na kampiranju je blo super! je tak manjši kamp s full lepim otroškim igriščem, tko da je bil mali skos u pesku user posted image , bomo sigurno še šli.

maša  dobrodošla!

evo, ga grem dat vn iz bane.  lepo se mejte!


_____________________________

Razveseljujeta nas dva sončka; Tristan in Kiara.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 20:20:28   
aprilčica07
Ojla

ma mi smo imeli pa relativno znosno vreme danes. Ni blo neke toplote, ampak tudi deževalo ni:)

kerala, hel32: a bo vinčka kajne v jeseni? jst komi čakam, ker pr mojih imamo doma teran, pr mojemu pa odličen tokaj in sivi pinot.. in meni je to takooooooooo dobro..... madona, sej pišem kot kašna kroničarkauser posted image user posted image
anč: lepo, da se oglasiš.. in valda da ste na kampiranju uživali.. saj ne more bit drgači, ne?  pa vreme ste imeli super:)
alisa: tisto sploh ni velik trebuh, prav? je lih primeren:):)
drnula: a prflikam še jst mojga pa bova vidla katera ima večjega..user posted image user posted image user posted image jst  se mi zdi, da kipim iz minute v minuto.. jao, no moram pa spet potrkat da trenutno vsaj otekam ne.. ampak očitno je odvisno od dneva, ker v četrtek tudi ni blo toplo, pa sem bla kljub vsemu vsa zabuhla:(.

Ma ne bom jamrala, ker v primerjavi z nekomuser posted image user posted image user posted image , ki ga imam že cel popoldan v mislih so moje težave minimalne..... In je brezveze, da se smilim sama sebi:):)user posted image

Moja dva gledata tv, še malo pol pa bo cajt da gre Jakob v mižule.. Sicer pa smo v akciji, ker bo imel tast okrogla leta čez 14 dni in bo grande fešta, pa moramo ful stvari še poštimat.. Meni je to tako lepo rihtat, ker vem, da bo vesel in mu bo to ful pomenilo. Smo dali delat foto knjigo in se je res izšlo zelooo lepo....

Zdaj grem. Še jst malo kavčkat:):9

Lepo se mejte. 


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu *anč*)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 20:22:46   
aprilčica07
še to

eee35: je šoping uspel? za kolko si  stanjšala družinski proračun?user posted image user posted image user posted image
simonalokar: ja, tudi jst sem kot žogica... imam spredaj videz kot da bi nogometaško žogo vase dala.. v prvo ni tako zgledalo, tokrat je pa res smešno vse skupaj.. ampak buši je moj in sem ponosna in vesela, da ga imam:)user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 22:44:16   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: Muca83

Ne vem, a ima ta posteljica spredaj res lahko tako očitnen vpliv ali pa je moja malčica res samo nežna gospodična.



Tudi sama imam posteljico spredaj, pa že od polnega 17. tedna fajn čutim brce in že skoraj od začetka brcanja se tudi vidijo in čutijo z roko. Verjetno je še kaj drugega, ampak čisto normalnega, glavno da brca. Lahko da je bolj zaspane sorte, moj user posted image non stop brca, sploh ne vem, če kaj spiuser posted image . Ali pa tvoj ponoči več brca.

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 22:51:33   
eee35
draga Aprilčica, eno mi je jasno po današnjem dnevu: če kaj znam delat, je to zapravljanjeuser posted image , ampak tako, da sem popolnoma zadovoljna! Kupila sem par cunjic zauser posted image v glavnem v C&A, pa sploh ne vem, kako, ampak pristali smo spet v Ikei, pa sem kupila še to, kaj sem pozabila zadnjičuser posted image .
V glavnem, glede vsote: še dobro, da ne nameravam kar dobrih par mescev v Avstrijo po nakupih, kaj pa se tičeuser posted image , verjetno najraje ne bi šel naslednjih 10 letuser posted image . Fajn pa je bilo z mami letat po trgovinah, tega mi primanjkuje...
Zdaj rabim še samo kozmetične stvari, pa neko opremo za malega, ampak mičkane stvari, vatke, alkohol za popek in tako naprej. In par stvari zase, lanolin, bla bla....

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 23:10:54   
Muca83
No midva sva danes malo šopingirala po Celovcu. Sem imela med drugim namen tudi kupit banjico v Toys'r'us, pa sem bila razočarana nad izbiro in nama ni bila nobena všeč. So pa imeli ravno akcijo za oblačilca, da če kupiš 3 je en kos gratis in sem izbrala 3 bodije na preklop. No u glavnem zdaj sem kupila večino manjkajočih oblačilc - bodije na preklop, nogavičke, kapice, bombažne žabice, eno bombažno jopčko. Moj se ni mogel upreti in je našel ene hude copatke, je rekel, da mu je muka, ker bi najraje kupil vse kar vidi user posted image
Aja pa moja odločitev o nakupovanju v nevtralnih barvah kljub temu, da vemo kaj je, je padla v vodo. Kaj pa naj ko je bila tako slaba izbira nevtralnih barv pa tolikooo lepih roza stvari user posted image Tako, da je kar nekaj punčkastih zadev. Ni kaj, če bomo pa kdaj kakega fantka naredili bo imel pa več novega, saj je luštno nakupovat, no, razen za denarnico user posted image

Ampak zataknilo se mi je pa pri kompletku za iz porodnišnice, ker sploh ne vem kaj naj kupim. Sem gledala ene kompletke ampak so vsi vsebovali kaj kar je treba čez glavo vlečt user posted image Kaj ste ve kupile za iz porodnišnice?

Danes se je pa moj prvič z mano resno pogovarjal o imenih. Kakor so bila prej kar vsa imena z mojega seznama ok, je sedaj priznal, da mu Klara ni všeč. Meni je pa ravno to že nekaj let ful všeč ime. Ampak če mu ni pač ne bo. user posted image Mislim, da sva zdaj na dobri poti, da nekaj izbereva, ker je končno začel sodelovati.

Masa006, dobrodošla in hvala za odgovor s tvojo podobno izkušnjo. Upam, da bo res slej ko prej tudi moj dragi prišel na svoj račun glede brcik user posted image

eee35, a tudi ti si danes bila v Celovcu. Saj ob sobotah 1/4 folka gor slovensko govori. Je še kar aktualno gor hodit čeprav imamo zdaj tudi pri nas že večino trgovin. Upam, da si našla lepe stvari za svojega user posted image

aprilčica, itak da moraš biti ponosna na svoj buši. Meni je prav čudovito ga imeti user posted image Sem ravno včeraj mojemu rekla, da bi bila celo življenje tako kot sem sedaj. Počutje je super (no razen ko je res vroče je malo naporno), pa nobene menstruacije, tega se je pa tako zlahka odvadit. Sam pomoje bi si moj ljubico omislil, če bi bilo skoz takole, ker spolni nagon imam pa mrtev user posted image


_____________________________

Lana, 27.08.2009 (3.460 g, 50 cm, OG 37 cm)
6. mesec: 7.430 g, 67 cm
7. mesec: 8.240 g, 68 cm

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Avgustovke 2009
30.5.2009 23:45:33   
masa006
vse ze tako pridno nakupujete in vidim da vecina vas ze ima skoraj vse za otrocke mene pa moj dragi bremza,da naj ne hitim da je se dovolj casa,mislim da ce bi njega poslusala bi zadnji dan vse kupila,se dobro da sma vsaj vozicek narocila ker je iz Nemcije narocen se je vsaj s tem strinjal da je ze cas,da ga narocimo in komaj cakam,da ga dobimo bi pa z veseljem tudi kaksna oblacilca sla nakupovat,ceprav ze imam od hcere dosti stvari,ki so se z etiko sem prvic malo pretiravala z oblacili ampak mi bo zdaj prav prislo.kam pa ve v Avstrijo hodite nakupovati jaz namrec na Dunaju zivim in se mi zdi,da so cene tle kr zasoljene razen c&A,H&M  in KIK so nekak se ok.lp

(odgovor članu cowgirl)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Avgustovke 2009
31.5.2009 7:46:32   
aprilčica07
Jutro,

a sem ta prva danes??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj, imamo dež, pa tak čuden mraz je danes.. sem šla prej čekirat na balkon stanje, pa ni nič kaj prijetno.. Bi mogli it danes na nek motokros, z enimi prijatelji, ampak dvomim, da bo kaj iz tega.. Se bom najbrž kr doma držali..

eee35: ja, moj tudi ni za po trgovinah, mu je bolj kot ne mučno opravilo.... tako, da jst take podvige izvajam z mamo, kr sva obe glih glede tega in naju lahko ni nazaj iz šopinga po več ur user posted image user posted image user posted image user posted image če kupuješ več stvari pa se itak nabere račun...
maša: a na Dunaju si? lepo:):):).. jst v glavnem kupujem v SLO, no, do Avstrije mi je itak predaleč, v Italiji, ker sem lih ob meji, pa je izbira bolj revna, no, vsaj kar jst poznam... baje, da bojo zdaj odprli eno večjo trgovino v Udinah, ampak to mi je isto, kot da grem do LJ, tako, da mi šopingiramo več ali manj kr doma:)
muca83: to da nimamo menstruacije je pa itak ta bolše od vsega... kako je lepo, ko ni treba unih vložkov doli tlačit.. sicer jst sem jo dobila zeloo hitro po porodu, ker pač nisem dojila, ampak drgači pravijo, da dokler dojiš je  baje nimaš:)

Tako, zdaj si grem naštimat drugo dozo kafeta. Mali gleda živ žav in je trenutno mir, moj pa štima neke reči za njegovega tata. Tako, da imam res miruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Danes bi kaj pekla, ampak moram dobit kašen fejst recept:)

Lepo se mejte.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu masa006)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Avgustovke 2009
31.5.2009 8:31:36   
eee35
Evo: jaz tudi kavo pijem...Vsi še po sobah, spijo, ali se delajouser posted image , jaz pa nisem mogla več, neka dva bučmana sta se pogovarjala pod oknom, ma a nima folk svojih oken???? Mora glih pod mojim? Tam, kje sem prej stanovala vedno sem imela neke dogodovščine, eni delavci so ob 5 zjutraj odhajali na šiht (ja, saj vem, pridni!), nič ne bi rekla, ampak voznik po 10 - 15 minut je imel poltovornjak prižgan, ne samo, da je smrdelo, pa še kakšen hrup je bil! Pa še stal jih je cel kup pod oknom, pa FUL na glas pogovarjal. No ampak se je končalo en dan, ko mi je prekipelo, sem zletela ven v eni oranžni spalni srajci z eno čredo ovc od spredaj, cela zmučkana, lasje na vsako stran (kodre imam in zjutraj je katastrofa...), čarovnica z eno besedo, pa sem napiii...vse po vrsti. In so parkirali pol drugjeuser posted image Po moje so se bali, da začnem kaj metat!

Maša: , jaz v glavnem grem v C&A pogledat, ker imajo drugačne stvari, kot v Lj, večji izbor, ampak tudi po drugih trgovinah, če grem enkrat na 4 mesce ali pol leta (oki, zdaj pred rojstvom malo drugačeuser posted image ), pa se mi zdi, da od stroškov ne bom glih umrla. Včeraj sem si recimo kar privoščila v Body Shopu, tam bi lahko bila cel dan!

Če smo že pri tem, ponavadi sem tudi kar dobro nakupovala v Varšavi, ker imajo suuuuper nakupovalne centre, trgovine ene kot pri nas, ampak tudi veliko drugih, za Božič, ko sem ponavadi šla pa še smešne cene, ker razprodaje že pred prazniki.

Muca 83: jaz se ne bom za kompletke sekirala, bom sestavila nekaj od tega, kaj sem nabavila, pajacek ai mogoče bodi, majčko za čez pa hlačke (žabice), kapica. Pa bo. Zavilo se ga bo še v pleničko, mami mi je prinesla takšne luštne, ne tertra, ampak debelejše, potiskane lepo. Če pa bo hladno še neko odejo bova dala čez.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Avgustovke 2009
31.5.2009 8:40:32   
eee35
A pa še to: spolni nagon????? Kaj pa je to?user posted image

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Avgustovke 2009
31.5.2009 8:41:41   
Anonimen
hahahah eee....tud jst se sprasujemuser posted image user posted image user posted image user posted image
bogi nasiuser posted image ...

(odgovor članu eee35)
  Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?