|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 22:36:38   
*alina*
Se vidi da se bliža junij...Dreamhorse čestitke tebi in očiju za vajino Žano!

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 22:38:31   
majana79
Itak da mora lastnik odgovarjat in tudi zakon tako pravi. Še vedno se lahko obrneš na policijo, če ne drugega po nasvet. Zato jih pa plačujemo... Jaz vem da bi se skregala tudi za ceno zamere, ker sem pač precej načelna user posted image , zato sem napisala tako kot sem (ker vem da je težje živet v nekem okolju, kjer si po možnosti priseljen in te že tako drugače gledajo). Sploh pa, take živali tebe ogrožajo 2x, ker sta 2, da pa malih otrok niti ne omenjam...
Upam da ti uspe kaj rešit. user posted image

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 22:38:52   
*alina*
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

Zdaj ko sem 'videla' alino, sem se spomnila, da vas mamic pa ni več tako malo in bi si lahko odprle temo na Starši čvekamo. user posted image Sigurno bi se imele že kaj za pomenit. user posted image


Dobra idejauser posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Junijke 2009 - 2.del
30.5.2009 23:41:57   
Goldy
July - upam, da bo s tvojo prsičko vse ok! Ma me razjezijo taki neodgovorni lastniki. Nam je eden enkrat rekel naj si pač ornk psa kupimo, ne pa tako coto malo (imamo pekineza). Je imel srečo, da ni kakšne okoli ušes pokasiral. user posted image

Nočko! Bo res treba v horizontalo.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 6:26:47   
loveforever
DObro jutro.

no js ne morem več spati,... zato sem tk zgodaj tu gor, kavice vam še ne morem častit ker še ni nobene da bi jo skupaj pile tako da si jo pll skupaj počastite.

danes me cel dan ne bo na rr imamo obhajilo, tako da ne bo katera mislila da sem že kje v kakšni Puser posted image

dremhorse in sončki iskrene čestitke ob rojstvu imejte se lepo, nacartajte se pa se kmalu vidimo na drugi temi user posted image
 
joj komi čakam da se jima pridružim user posted image

tako za v porodnišnico in prihod domov sem si včeraj 99% vse pripravila, sedaj pa moprem pripravit le še cotkle za ta malo za 5 dni,  da bo možek vedel kaj naj ji obleče za v vrtec, kaj za doma in kaj za obisk mamice in dojenčka user posted image  sej ve, sam bolje da kombinacije zberem, jaz on pa sam kupčke vzame.. itak bo mel veliko dela z frizuro k ma ful dolge lase in je potreben čas .

no sedaj grem možeka zbdit da se zrihta je krstni boter temu obhajancu in gre svečko mu prižgat, pa ga morem zrihtatuser posted image  mm kk bo čedn jupiuser posted image

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 6:49:29   
Anonimen
Dobro jutro!

ja še vedno sem tukajuser posted image in še vedno me nič ne muči. no po predvidevanjih(mojih) bom lepo čez rok rodila, kot prvič. ju3 zjutraj grem na ctg pa na pregled v P pa bomo videli kaj bodo rekli.
včeraj sem bila pa tako utrujena, da se mi ni dalo nič napisati samo na brzino sem spremljala katera je rodila, da sem dala gor objave. tudi prebrati vas moram za nazaj sem samo površno pogledala.


(odgovor članu loveforever)
  Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 7:37:04   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: July08


Jutri bom šla do lastnikov in zahtevala vsaj vračilo stroškov. Bomo videli, kaj bo.

Ni kaj, vsak mora odgovarjati za svoje stvari in živali, tako pač je.



user posted image Prav imaš. Za neodgovornost morajo lastniki plačati. Mi imamo izkušnjo, ko nam je pes raztrgal psa user posted image in potem so se na sodišču pravdali (tašča in lastnik), ker lastnik ni hotel plačati (najprej je pa rekel da bo, kriv je bil seveda njegov napadalen pes).
Grozno to. Res kaj pa če bi bil otrok? user posted image user posted image user posted image user posted image
Hb pri nas na vasi ni toliko spuščenih psov, ampak obstajajo.
Jaz bi šla po moje v tvojem primeru do bližnjih sosedov, vzgojiteljic v vrtcu in bi se na občino pritožila ali pa policijo - pa naj opozorijo lastnike teh psov.

user posted image user posted image user posted image upam da ti povrnejo stroške neodgovorni lastniki.




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 7:40:03   
Mala_princeska
user posted image


No junijke, pa vam jaz častim user posted image user posted image user posted image , mala že gleda živ žav user posted image , pa user posted image se že oglaša zunaj - je treba ven peljat, da se spet malo povalja v travi in v svojih krtinah, da je potem temno rjava namesto kremasto bela user posted image . Pa potem zajtrk......

Zvečer sem šla kar zgodaj spat in je pasalo.

Čakam mojega, da pride z žurke - je imel spalko s seboj, ko so ga gotovo nalili za 30. user posted image (so včer praznovali s sodelavci,...)
No, bolje da streznjen domov pride kot pa da je kaj narobe, čeprav ni šel daleč.
Mogoče kak kos pujsa - odojka še prinese user posted image user posted image user posted image .

Aja veste kaj - gobe rastejo! Če ste gobarke......user posted image

No, lep dan vsem......




< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 31.5.2009 7:45:02 >


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 7:55:06   
princ_princeska
Jutrouser posted image

Minča, Sončki, Dreamhorseuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..čestitke in lepo cartajteuser posted image

Ja ni kaj...se je že začelo, pa ni bilo dolgo, ko smo bile še na začetkuuser posted image


_____________________________

Tukaj je, mamicina in atijeva princeska...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 8:12:28   
July08
Dobro jutro souser posted image !
Jaz sem bolj slabo spala, me živci dajejo. Trebuh imam skoz trd kot kamen, da me že prav bli, drugega pa nič...bo še trajalo. Najbrž user posted image čaka na junij.
Psička je ful boga, se mi prav smili, ko leži nepremično in javka. Hvala za vzpodbudne besede!

lep deževen dan!

(odgovor članu princ_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 8:23:43   
July08
Mala Princeska le kakšen bo tvoj prišel iz žurke??? Ko je bil moj enkrat tako in se je dopoldne vozil domov, so ga ustavili policaji in je še vedno napihal (pa so tud spali tam)user posted image user posted image user posted image Izgledal je pa kot bi ga nekdo pretepel user posted image

Kje si pa slišala za gobe? Pri nas je bilo do sedaj suho...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 8:25:16   
kalanteja
dreamhors čestiitke user posted image user posted image user posted image

july08 nam je tud sosedov pes na našem dvorišču raztrgal psu uho, ma smo imeli stroškov in komedij, sedaj je vse ok, tudi uho je lepo, ampak da ti povem, lastnika nismo tožili ali zahtevali stroškov, ker je naš sosed in zavoljo miru smo samo povedali da ga naj drugič privežejo, samo smo pa sedaj opazili, da ima tudi nagobčnik
jaz sama osebno imam zelo rada pse in jih obožujem, sam so pa včasih lastniki krivi, da so psi smotani, da gonijo srne in so prepuščeni sami sebi, in jih je potrebno kaznovati




_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 8:30:18   
biba14
Jutrček user posted image
Dreamhorse čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Joj July08, me je kar groza...boga user posted image user posted image . Da bi se mojemu yorkiju kaj naredilo, bi imeli lastniki takega norega psa vse na vratu-od policije,veterine...ko ponavadi niti cepljeni niso..to,kako pa lastniki delajo s takimi psi raje ne bom komentirala-ven ga spusti zato,ker se mu ne da it na sprehod, dobivajo pomije...in pomoje so ljubosumni na take male carteke, kot jih imamo..potem pa tole. Pri nas so vsi psi na vrvicah, sploh si ne predstavljam,da bi neki buldog in moj kuža skup prišla brez vrvic user posted image . Upam,da bo s tvojim vse dobrouser posted image user posted image

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 8:46:13   
bamoocham
Jutro.

Js sem spala kr ok, moj je šel na šiht, tak da sem se ob pol sedmih  prestavila v dnevno in spala do 8huser posted image .

Ja meni tudi grejo na živce tile neodgovorni lastniki živali. Moj ati je tudi šel na sprehod po vasi in ga je napadel sosedov pes, ga je ugriznil v desno roko, da je imel luknje od zob in kri mu je tekla. Potem pa je mogel k zdravniku, da so ga cepili proti ne vem čemu vse, sosedi pa sploh niso vedeli, ali so psa cepili ali ne.
Mislim, da se niso potem kaj več menili, vem samo da je sosed rekel atiju naj ga ne toži.
Pa se sprašujem, kaj bi se zgodilo, če bi bila kakšna mlada mamica z malim otrokom???user posted image

July, upam da bo s psičko vse ok!
Drgač imamo še pa samo 13 strani za naklofat in gremo spet na novi deluser posted image user posted image



(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 8:49:00   
bamoocham
user posted image    user posted image    user posted image
                              
                                      
=============================================
PDP      NOSEČKA           SPOL     OTROCI      PORODNIŠNICA
=============================================
1.6.     Deja777 (24)        user posted image      Anej Ian (2)    PTUJ        
1.6.     Pinkiponki                                                      
1.6.     Annadriel           
---------------------------------------------------------------------------------
2.6.     kakteja
2.6.     Mucica                   user posted image    
2.6.     Nina16                  user posted image   
2.6.     Nemka (21)          user posted image
2.6.     Malagala (30)      user posted image                              
2.6.     Španka                  user posted image                                             
----------------------------------------------------------------------------------
3.6.     Lenika (30)            user posted image       Matic (3)        NOVO MESTO        
3.6.     Meridaub    
3.6.    
Cipollina                                                    POSTOJNA               
---------------------------------------------------------------------
4.6.    
tina111 (31)       user posted image         
4.6.     Janci F (27)        user posted image                                  KRANJ     
4.6.     Lajan                          
4.6.     frutela                              
4.6.     Lauferka               user posted image                                                                       
4.6.     Dany82                 user posted image                                 PTUJ   
---------------------------------------------------------------------
5.6.     jabolka (27)        user posted image                                 
IZOLA
5.6.    
Mony25 (25)      user posted image                                   LJUBLJANA
 ---------------------------------------------------------------------
6.6.
    
kim09                        
   
6.6.     bačko (30)       user posted image              Žana (2)         LJUBLJANA              
6.6.     emelly               user posted image         
----------------------------------------------------------------------                                             
7.6.     Ribička (28)                                              MARIBOR
7.6.    *blu*(29)             user posted image                                 TRBOVLJE
7.6.     MIŠEL09              user posted image            
----------------------------------------------------------------------
8.6.
     cesarica13 (31)    user posted image                               MARIBOR
8.6.     manna                  
8.6.     tadejluka (27)              Tadej (5) Luka (4)                                                          
8.6.     Nastyaa     
8.6.     Hindi (28)                                                 LJUBLJANA
------------------------------
----------------------------------------              
9.6.     Metimenka (21)                                       LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------------------
10.6.    bibi
10.6.    Hanuši                user posted image        Hana (9)           LJUBLJANA
10.6.    Tecka                  user posted image                                  LJUBLJANA
10.6.    Kalanteja (25)    user posted image                               SLOVENJ GRADEC
10.6.    Meggy (24)         user posted image         Žiga (3)        SLOVENJ GRADEC
-----------------------------------------------------------------------
11.6.
    Lia2006 (29)       user posted image                              NOVO MESTO
11.6.    Tanjadenis (25)   user posted image                             TRBOVLJE
11.6.    Mandreja              user posted image  
11.6.   
Tira (27)                                                            
--------------------------------------------------------------------------------------
12.6.    Meti21 (29)       user posted image              Rubi (2)      LJUBLJANA
12.6.    Cally (28)            user posted image                                NOVO MESTO
12.6.    Tincaminca          user posted image       
12.6.    MK8                     user posted image      
--------------------------------------------------------------------------------------
13.6.    Julyo8 (30)         user posted image     Jurij 04, Jošt 06  POSTOJNA                                         
13.6.    princ_princeska   user posted image                                           
13.6.    Ajdish (24)          user posted image                                 LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------    
14.6.    miškamaška08   

14.6.    miškolinka 82         
14.6.   
Mojjaka (30)       user posted image                                  SLOVENJ GRADEC     
14.6.    Mala_princeska(26) user posted image    Nina (5)         NOVO MESTO
14.6.    Ovnica78 (31)          user posted image    Tin (3)           SLOVENJ GRADEC
14.6.    ksenjica78            user posted image         fant (2)          LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------
16.6.    pika1977     
16.6.    Tanja Grosuplje                                   
------------------------------------------------------------------------
17.6.    Goldy                   user posted image                                    CELJE                                              
17.6.    amaya (31)                        Etienne (1)     IZOLA
17.6.    ronja1a
--------------------------------------------------------------------------------------
18.6.    fejči                                                                
18.6.    Harley                user posted image                                      ŠEMPETER
--------------------------------------------------------------------------------------          
19.6.    Biba14 (27)             user posted image                               MARIBOR                 
19.6.    Skuštrana                       Liza (05), Arsen (07)
19.6.    Mitmor                                                    

19.6.    Tej_a (31)              user posted image                                       
------------------------------------------------------------------------
20.6.    loveforever (23)             Tjaša (2)
            CELJE
20.6.    Dodi (34)                           
20.6.    nenah83             
20.6.    *pikica (23)                                                
CELJE
20.6.    Kaminek (27 let)            user posted image                            
20.6.    Mery15031981 (27)      user posted image                         LJUBLJANA
---------------------------------------------------------------------------------------
21.6.    Lino  (31 let)       user posted image      
  Mare 10 let         SLOVENJ GRADEC
21.6.    ulsi25                               
21.6.    Bamoocham (25)  user posted image    
                              SLOVENJ GRADEC                        
21.6.    Pomaranči

21.6.    Anikabanika
--------------------------------------------------------------------------
22.6.    Ninta
-----------------------------------------------------------------------------------------
23.6.    fragola (27)                                                  POSTOJNA
23.6.    maycha (32)            
 user posted image                               TRBOVLJE
-----------------------------------------------------------------------------------------
24.6.    22zlatolaska11 (27)                                         
24.6.    Kittycat                                                          CELJE
24.6.    S@nta                     user posted image       1. fantek (3)              
24.6.    Sabsa                     user posted image   

-----------------------------------------------------------------------------------------                  
25.6.    m2ip                                   
25.6.    emmi          
25.6.    M2I       

25.6.    Majana79               user posted image                                          
--------------------------------------------------------------------------
26.6.    Banči06 (31)        user posted image  
26.6.    Donna22  (22)       user posted image                                      PTUJ
26.6.    22zlatolaska19      user posted image    Taja 03, Neja 05
-----------------------------------------------------------------------------------------
27.6.    Bjondi (33)            user posted image     Karin (8)                
LJUBLJANA
27.6.    Naty-Taja (31)      user posted image   Marcel (05), Maruša (06) CELJE
-----------------------------------------------------------------------------------------
28.6.    Naja* (32)           user posted image       Lan (2)                      KRANJ  
28.6.    Banananjam         user posted image      
28.6.    Inca                       user posted image                                          LJUBLJANA
--------------------------------------------------------------------------               
29.6.   
Lsica                       user posted image  
                                     LJUBLJANA
29.6.
   
Zoga08   (27)        user posted image
29.6.    Snoopyka (18)     user posted image                                          M. SOBOTA
---------------------------------------------------------------------------
30.6.    Farmacevtka81           
30.6.   
10ka (31)              user posted image   hčerka (1,5)              
  POSTOJNA
30.6.    Luši (20)                user posted image   
                                    KRANJ                     
30.6.    ditta                               hčerka (2)
===================================================
===================================================

      

       user posted image = še 102

       user posted image =102                      user posted image   24 user posted image 24   user posted image 13   user posted image   41



< Sporočilo je popravil bamoocham -- 31.5.2009 8:56:27 >

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 8:49:19   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: July08

Mala Princeska le kakšen bo tvoj prišel iz žurke??? Ko je bil moj enkrat tako in se je dopoldne vozil domov, so ga ustavili policaji in je še vedno napihal (pa so tud spali tam)user posted image user posted image user posted image Izgledal je pa kot bi ga nekdo pretepel user posted image

Kje si pa slišala za gobe? Pri nas je bilo do sedaj suho...



Ves skozlan user posted image najbrž user posted image , hb je tako blizu ta lokacija, da ni policajev naokoli. No, se še ni javil - najbrž še spi kot ubit user posted image al pa pucajo.

Gobe pri nas na Dolenjskem rastejo, jih tašča nabira skoraj vsak dan. Jurčki - tapravi user posted image .




_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 8:51:45   
Mala_princeska
Pri meni pa tamala kašlja, pa jesti ji ne paše. user posted image



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 9:00:40   
tecka
Dobro jutro, punce.
Jaz sem pa imela ponoči veselico. Zbudila sem se ob kakšnih 1h in potem je bilo konec z nočnim počitkom. Rezultat pa je 3x kakanje in 1x bruhanje. Pa Srečko se premaknil ni do zdaj. No, zdaj imam pa zajtrk (grisine, prepečenca nimam nič), je pa začel kolcati. Očitno tudi nanj RR dobro deluje user posted image . Sem bila že čisto panična in sem preračunavala, kdaj naj se grem pokazat v P. Upam, da bo preostanek dneva lepši.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 9:03:44   
lenika
Dobro jutro!

Jaz sem še vedno tukaj, je pa danes 5 dni čez rok rodila moja prijateljica.

July08 upam, da bo vse v redu s psičko. Gredo pa meni tudi na živce ti neodgovorni lastniki psov in se strinjam s predhodnicami, da je potrebno nekaj naredit.

Mala princeska upam, da Nina tudi kaj ne zboli. Mi smo Maticu ponoči dali svečko, ker je imel 39 vročine in ni mogel spat, potem pa je zaspal in spal do pol devetih zjutraj in se zbudil brez vročine. Upam, da tako tudi ostane in da ne bo spet kaj zakuhal. Drugače pa zraven še kašlja, drugih znakov prehlada pa nima.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 9:06:36   
bačko
Dreamhorse iskrene čestitke za Žano.Veliko lepih trenutkov vam želim in čim manj težav.user posted image user posted image user posted image
July eni lastniki psov pa so res nemarni.Lahko bi pritekli in ju dali narazen.Mislim halo.Upam da bo vse uredu z vašo psičko.
Loveforever dobro da si me spomnila da moram mojemu razložiti kje ima Žana kaj za oblečt.
Jaz sem pa to noč super spala in sem šla samo enkrat na wc.Prav pasalo se je dobro naspati.
Mala princeska upam da ni kaj hujšega.
Naša je bila včeraj tečna.Imela je kar ene parkat histerične napade in se je drla kot zmešana.Pa ni nič pomagalo.Če sem se lepo pogovarjala z njo niti če sem jo kazensko dala v njeno sobo.In danes je zopet ista zgodba.Je že začela težiti in joka za brez veze.Sem pa opazila da to večinoma dela ko je moj doma.Ko sva sami je lepo pridna in se igra in gleda Nodija.A je mogoče zato taka, ker čuti da bodo sprememba kmalu? Rada bi se lepo z njo pogovorila ampak mislim da me ravno vsega še ne razume kaj ji hočem povedati.Upam da se bo kmalu umirila.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 9:15:27   
kaminek
dreamhorse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 9:25:25   
pokec3609
Dobro jutro junijke.......sem nova na tej strani, do zdej sem bila bolj aktivna na forumu nosečnost in niti nisem brskala drugje, zdej pa vidim da imate ta pravo debato in upam, da me sprejmete medse, da še jaz lahk kakšno rečem.
Da se mal predstavim....
Rok imam 3.6. se pravi v sredo, od prejšnjega tedna sem baje odprta za en prst in pa maternični vrat imam zmehčan. Sem mislila, da bo bilo v petek ko sem imela spet pregled kaj napredka, pa nč, še vedno samo cm.
Ponoči se zbudim kakšne 3x da ggrem na wc, parkrat že imela nekaj lažnih popadkov, potem pa se je vse skupaj umirilo.
Aja.....pa to je moja 3 nosečnost in bi človek pričakoval, da bo kaj prej a ne? Pa zgleda da se bebici nikamor ne mudi. Kaj še.....zredila sem se za 15 kg,, bebica je baje fantek ( če je res bomo upam da kmal vidl).....
Drgač pa uživajte dokler se še da, dons zgleda da bo malo lepše vreme kot je blo včeraj.
Pa pijem malinin čaj in izvajam masažo presredka, če bo kej pomagal in bo šlo kaj lažje kot je bilo prvič  in drugič.
user posted image

< Sporočilo je popravil pokec3609 -- 31.5.2009 9:28:01 >

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 9:30:22   
biba14
Pokec3609 pozdravljenauser posted image user posted image

Malinov čaj : kok časa ga že piješ? Ko res ne vem, a to kaj pomaga? Jaz grem danes ponj, mi je mami liste nabrala in posušila...

(odgovor članu pokec3609)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 9:54:43   
pokec3609
Jst malinov čaj pijem tam od 35 tedna naprej, zdej bom dons ravno spraznila ta tretjo škatlico. Pijem ga 2x na dan, tko kot piše na škatli, preveč tut ne upam, ker kaj pa veš.....če kaj pomaga .....pojma nimam, bom verjetno kmalu vidla in občutla.
Je pa res, da mi je ful vroče po njemu.......ker zgleda res da pospešuje cirkulacijo krvi.

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Junijke 2009 - 2.del
31.5.2009 10:06:04   
biba14
IZVIRNO SPOROČILO: pokec3609

Je pa res, da mi je ful vroče po njemu.......ker zgleda res da pospešuje cirkulacijo krvi.



Hvala !
Joj, še bolj vroče..jaz se že zdaj tako potim, včasih se moram ponoči tud 3x preoblečtuser posted image . No, jaz ga bom tudi danes začela pit, pa upati,da pomaga. Ne vem, vedno bolj kolebam, da nebi EA vzela...sicer sem se prijavila, zdaj pa nisem več tok zihr..pa bi rada, da gre čimhitrejeuser posted image

(odgovor članu pokec3609)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?