|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:37:38   
10ka
majana79 - držim pesti zate v P, upam da si (sta) ok

mala-princeska -a ti železo dobivaš po infuziji? kako pa to? si imela potem verjetno ful nizkega

deja777 - tebi pa že ful tečnarjo sorodniki in prijatelji? najboljš, da jim rečeš, da si se premislila in da boš drug mesec rodila. user posted image

naty-taja - zihr bo tretji porod tudi ekspresen, saj ne more biti tak kot prvi.

danes je moj prvi dan porodniške in kar ne morem verjet, da je do PDP-ja še 28 dni. sicer imam še nekaj dela, tako da do 15 res nimam časa rojevat. grem še na morje, pa stvari za user posted image je treba do konca pripravit, pa stvari za zmrzovalnik je treba naštimat... pa pol še ene 100 kav s frendicami in frendi, pa neki moram še za službo narest. user posted image sej bo še junij prekratek zameuser posted image




_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4851
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:39:26   
Lsica
Jutro!

Še mal pa bomo na tretjem deluuser posted image , tole gre pa res pospešeno!!!

Jaz pa počasi pripravljam in pospravljam...počasi bo že, pa cel kup opravkov me še čaka...trgovina, servis, zdrav. dom, pranje avta,...ne smem več  čakat, pol bo gužva na cesti, gremo!!!

seveda vas vsak dan berem in navijam za vse tiste, ki bi se rade že odpravile...



(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4852
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:48:18   
Lunca1
Toliko da vam sporočim, da je Pinkiponki včeraj rodila Tina 4330 g, 56 cm

Čestitke celi družini. user posted image

user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4853
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:49:02   
loveforever
dobro jutro junijke:) 

no ja smo že skor pri 200 strani in upam da bomo odprle novo temo JUNIJKE 3DEL,  ne nas dat med junijske sončke ker jih še nimammo vseuser posted image --

upam da se dobro počutite, no js hodit ne smem pa je ok ker ko hodim me spodaj ful boli. no jutri pa itak mam pregled tako da bomo videli kaj naše bitje dela

grem malo pesmi poslušat, evo to vam pošiljam za lep dan

http://www.mojvideo.com/video-placem-jer-dusa-me-boli-mladen-grdovic/aae64ceea1d20609508b

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4854
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:49:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 10ka

deja777 - tebi pa že ful tečnarjo sorodniki in prijatelji? najboljš, da jim rečeš, da si se premislila in da boš drug mesec rodila. user posted image



ja res že tečnarijo, saj prej so tudi ampak ni bilo tak hudo. sedaj ko pa sem že čez rok pa je vse skup kar nekaj. res nimam volje niti iz hiše stopit, ker me vedno ker najdeuser posted image

(odgovor članu 10ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4855
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:50:49   
loveforever
pa dajte si povečavo ker so dobre slikce

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4856
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:53:17   
July08
Ojla souser posted image !
Jaz sem pa danes vsa polna energije. Pospravljam, čistim, perem,...že od 6:30. Zdej sem si vzela pavzo, da mal pojem in evo je odlične kombinacije: JUNIJKE + ZAJTRK user posted image
Sem mislila, da bo kak nov user posted image prišel, pa očitno nič. Ne vem, kaj je to z nami - nas prime, pa mine. Meni se to pri prvih dveh ni dogajalo. Očitno naša user posted image že v trebuhu mal po žensko komplicira user posted image

Lenika ful je priden tvoj možek. jaz si tudi ne predstavljam, da bi se morala sedaj še s šolo ukvarjati... Ampak je pa res tako, da več stvari človek počne, bolj je efektiven. Jaz sem diplomirala, ko je bil Jurij star 10 mesecev, prej pa nikakor diplome skup spacat.
Moj možek ima tud ful pestro danes v službi. Sicer mi je on napovedal, da bom rodila 2.6., ampak zjutraj sva se zmenla, da si vsaj do 17h ne smem tud približno kej umišljat user posted image user posted image In zdej mi ni druge, kakor ubogat.
Starejši sin je poslušal najin pogovor in mi potem rekel: Ja mami, pa pejt no že rodit! user posted image
On povezuje porodnišnico z igračami, s katerimi se je igral, ko je hodil na obisk ob rojstvu Jošta. Tam je ena soba za goste, notri pa ogromno igrač.

Ovnica želim ti, da se vam čimprej vse stvari poštimajo!!!user posted image user posted image user posted image

Lenika pokliči G ali P glede pritiska. Meni se zdi ful visok!




_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4857
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:53:31   
bamoocham

user posted image    user posted image    user posted image
                              
                                      
=============================================
PDP      NOSEČKA           SPOL     OTROCI      PORODNIŠNICA
=============================================
1.6.     Deja777 (24)        user posted image      Anej Ian (2)    PTUJ        
1.6.     Annadriel           
---------------------------------------------------------------------------------
2.6.     kakteja
2.6.     Mucica                   user posted image    
2.6.     Nina16                  user posted image   
2.6.     Nemka (21)          user posted image
2.6.     Malagala (30)      user posted image                              
2.6.     Španka                  user posted image                                             
----------------------------------------------------------------------------------
3.6.     Lenika (30)            user posted image       Matic (3)        NOVO MESTO        
3.6.     Meridaub    
3.6.    
Cipollina                                                    POSTOJNA     
3.6.     Pokec3609   user posted image                                                   
---------------------------------------------------------------------
4.6.    
tina111 (31)       user posted image         
4.6.     Janci F (27)        user posted image                                  KRANJ     
4.6.     Lajan                          
4.6.     frutela                              
4.6.     Lauferka               user posted image                                                                       
4.6.     Dany82                 user posted image                                 PTUJ   
---------------------------------------------------------------------
5.6.     jabolka (27)        user posted image                                 
IZOLA
5.6.    
Mony25 (25)      user posted image                                   LJUBLJANA
 ---------------------------------------------------------------------
6.6.
    
kim09                        
   
6.6.     bačko (30)       user posted image              Žana (2)         LJUBLJANA              
6.6.     emelly               user posted image         
----------------------------------------------------------------------                                             
7.6.     Ribička (28)                                              MARIBOR
7.6.    *blu*(29)             user posted image                                 TRBOVLJE
7.6.     MIŠEL09              user posted image            
----------------------------------------------------------------------
8.6.
     cesarica13 (31)    user posted image                               MARIBOR
8.6.     manna                  
8.6.     tadejluka (27)              Tadej (5) Luka (4)                                                          
8.6.     Nastyaa     
8.6.     Hindi (28)                                                 LJUBLJANA
------------------------------
----------------------------------------              
9.6.     Metimenka (21)                                       LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------------------
10.6.    bibi
10.6.    Hanuši                user posted image        Hana (9)           LJUBLJANA
10.6.    Tecka                  user posted image                                  LJUBLJANA
10.6.    Kalanteja (25)    user posted image                               SLOVENJ GRADEC
10.6.    Meggy (24)         user posted image         Žiga (3)        SLOVENJ GRADEC
-----------------------------------------------------------------------
11.6.
    Lia2006 (29)       user posted image                              NOVO MESTO
11.6.    Tanjadenis (25)   user posted image                             TRBOVLJE
11.6.    Mandreja              user posted image  
11.6.   
Tira (27)                                                            
--------------------------------------------------------------------------------------
12.6.    Meti21 (29)       user posted image              Rubi (2)      LJUBLJANA
12.6.    Cally (28)            user posted image                                NOVO MESTO
12.6.    Tincaminca          user posted image       
12.6.    MK8                     user posted image      
--------------------------------------------------------------------------------------
13.6.    Julyo8 (30)         user posted image     Jurij 04, Jošt 06  POSTOJNA                                         
13.6.    princ_princeska   user posted image                                           
13.6.    Ajdish (24)          user posted image                                 LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------    
14.6.    miškamaška08   

14.6.    miškolinka 82           
14.6.    Mala_princeska(26) user posted image    Nina (5)         NOVO MESTO
14.6.    Ovnica78 (31)          user posted image    Tin (3)           SLOVENJ GRADEC
14.6.    ksenjica78            user posted image         fant (2)          LJUBLJANA
------------------------------------------------------------------------
16.6.    pika1977     
16.6.    Tanja Grosuplje                                   
------------------------------------------------------------------------
17.6.    Goldy                   user posted image                                    CELJE                                              
17.6.    amaya (31)                        Etienne (1)     IZOLA
17.6.    ronja1a
--------------------------------------------------------------------------------------
18.6.    fejči                                                                
18.6.    Harley                user posted image                                      ŠEMPETER
--------------------------------------------------------------------------------------          
19.6.    Biba14 (27)             user posted image                               MARIBOR                 
19.6.    Skuštrana                       Liza (05), Arsen (07)
19.6.    Mitmor                                                    

19.6.    Tej_a (31)              user posted image                                       
------------------------------------------------------------------------
20.6.    loveforever (23)             Tjaša (2)
            CELJE
20.6.    Dodi (34)                           
20.6.    nenah83             
20.6.    *pikica (23)                                                
CELJE
20.6.    Kaminek (27 let)            user posted image                            
20.6.    Mery15031981 (27)      user posted image                         LJUBLJANA
---------------------------------------------------------------------------------------
21.6.    Lino  (31 let)       user posted image      
  Mare 10 let         SLOVENJ GRADEC
21.6.    ulsi25                               
21.6.    Bamoocham (25)  user posted image    
                              SLOVENJ GRADEC                        
21.6.    Pomaranči

21.6.    Anikabanika
--------------------------------------------------------------------------
22.6.    Ninta
-----------------------------------------------------------------------------------------
23.6.    fragola (27)                                                  POSTOJNA
23.6.    maycha (32)            
 user posted image                               TRBOVLJE
-----------------------------------------------------------------------------------------
24.6.    22zlatolaska11 (27)                                         
24.6.    Kittycat                                                          CELJE
24.6.    S@nta                     user posted image       1. fantek (3)                  
-----------------------------------------------------------------------------------------                  
25.6.    m2ip                                   
25.6.    emmi          
25.6.    M2I       

25.6.    Majana79               user posted image                                          
--------------------------------------------------------------------------
26.6.    Banči06 (31)        user posted image  
26.6.    Donna22  (22)       user posted image                                      PTUJ
26.6.    22zlatolaska19      user posted image    Taja 03, Neja 05
-----------------------------------------------------------------------------------------
27.6.    Bjondi (33)            user posted image     Karin (8)                
LJUBLJANA
27.6.    Naty-Taja (31)      user posted image   Marcel (05), Maruša (06) CELJE
-----------------------------------------------------------------------------------------
28.6.    Naja* (32)           user posted image       Lan (2)                      KRANJ  
28.6.    Banananjam         user posted image      
28.6.    Inca                       user posted image                                          LJUBLJANA
--------------------------------------------------------------------------               
29.6.   
Lsica                       user posted image  
                                     LJUBLJANA
29.6.
   
Zoga08   (27)        user posted image
29.6.    Snoopyka (18)     user posted image                                          M. SOBOTA
---------------------------------------------------------------------------
30.6.    Farmacevtka81           
30.6.   
10ka (31)              user posted image   hčerka (1,5)              
  POSTOJNA
30.6.    Luši (20)                user posted image   
                                    KRANJ                     
30.6.    ditta                               hčerka (2)
===================================================
===================================================

      

       user posted image = še 100

       user posted image =100                      user posted image   23 user posted image 24   user posted image 13   user posted image   40




(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4858
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:54:07   
Lsica
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

Toliko da vam sporočim, da je Pinkiponki včeraj rodila Tina 4330 g, 56 cm

Čestitke celi družini. user posted image

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image Pinkiponki

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4859
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:54:11   
bamoocham

user posted image

                JUNIJKE IN user posted image , KI  SO MALO POHITELI

=======================================================
 NOSEČKA               DATUM ROJ.     PDP      OTROK            MERE
=======================================================
1.  *alina*                 16.04.           02.06      LARA     2040 g   43 cm   user posted image
2.  Mateja.Luka.Nik   09.05.           05.06      NIK       2200 g   51'5cm user posted image
3.  mojsonček            13.05.           12.06      ZOJA     2630 g  49 cm    user posted image
4.  Knutek                  18.05.           27.06      NIK        2690 g   47 cm   user posted image
5.  tinca84                 21.05.           02.06      NIK        3550 g   50 cm   user posted image  
6.  sončki                   26.05.           05.06      MARKO  3380 g   51 cm   user posted image
7.  dreamhorse          26.05.           03.06      ŽANA     3970 g   53 cm   user posted image  
8.  smrketa24            26.05.           01.06      MATEJ    3285 g  51 cm   user posted image
9.  sabsa                     27.05.          24.06       SARA     2750 g   49 cm  user posted image
10. Minča                    30.05.          03.06       NEJA      3200 g   51 cm  user posted image
11. mojjaka                01.06.          14.06       JAKA      3950 g   50 cm  user posted image
12. pinkiponki             01.06.          01.06       TIN        4330 g   56 cm  user posted image


< Sporočilo je popravil bamoocham -- 2.6.2009 9:55:40 >

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4860
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:55:34   
loveforever
al pa nekaj kar nas malo spomni na romantiko, ko smo bile še brez bušijev v objemih naših možekov fantov....
http://www.mojvideo.com/video-da-te-mogu-pismom-zvati/f28c5eb96592d241dee5

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4861
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:58:39   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

http://www.mojvideo.com/video-placem-jer-dusa-me-boli-mladen-grdovic/aae64ceea1d20609508b




Uuuu to je pa star komaduser posted image
Ga že poslušam. Se pomnim, ko sta ga moja dva tk preposlušala, ko sem bila še malauser posted image
Al pa Mišota Kovačauser posted image


Pinkiponkiuser posted image user posted image Čestitke!

Ful me zanima, kk je z Majano. Se je kateri javila?

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4862
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 9:59:01   
July08
Pinkiponki iskrene čestitke ob rojstvu korenjaka!!!
Vse lepo!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4863
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:02:02   
pokec3609
Pinkiponki čestitkeuser posted image user posted image user posted image

Samo zdej sem malo gledala teže otročkov ki so se rodili. A niso vsi kar nekam nenavadno veliki in težki?
Vsi tam blizu 4 kg ali pa še čez.
Me je prav strah ratal kolk bo imel pa moj??!!....Že tamalo k je imela 3100 sem komaj ven spravla.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4864
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:04:12   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

al pa nekaj kar nas malo spomni na romantiko, ko smo bile še brez bušijev v objemih naših možekov fantov....
http://www.mojvideo.com/video-da-te-mogu-pismom-zvati/f28c5eb96592d241dee5



user posted image user posted image user posted image user posted image

Ka pa tista Ne dirajte mi ravnicu, si jo slišala??

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4865
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:13:49   
ajdish
pokec3609: jaz sem popolnoma na isto pomislila glede velikosti in teže naših bejbekov, potem pa človeka mal strah poroda rata:)

Sicer pa iskrene čestitke novopečenim očkom in mamicam, svaka čast in se že veselimo, da pridemo za vamiuser posted image .

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4866
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:17:38   
biba14
Pinkiponki čestitke ob rojstvu Tina user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4867
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:17:54   
loveforever
user posted image bamoocham, misliš tole??

http://www.mojvideo.com/video-miroslav-skoro-ne-dirajte-mi-ravnicu/810c577d708a176381d9

nore so sem ful not v muzko padla,. se mi nč druga ne da, malo sem si dala duška,...... mi kr solze v oči prtečejo ko se spomnim da js zdle take umirjene pesmi poslušam druge pa na svet spravljajo nove zvezdice in sončkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajdish)
Neposredna povezava do sporočila: 4868
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:19:56   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: loveforever

user posted image bamoocham, misliš tole??

http://www.mojvideo.com/video-miroslav-skoro-ne-dirajte-mi-ravnicu/810c577d708a176381d9

nore so sem ful not v muzko padla,. se mi nč druga ne da, malo sem si dala duška,...... mi kr solze v oči prtečejo ko se spomnim da js zdle take umirjene pesmi poslušam druge pa na svet spravljajo nove zvezdice in sončkeuser posted image user posted image user posted image


Ja tole jauser posted image
Sej bomo mi tut kmal tk daleč, da bomo rojevale!

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4869
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:20:05   
loveforever
pinkiponki čestitke!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4870
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:20:53   
biba14
Jaz sem že razmišljala,da bi šla pred porodom še na Uz-da bi se psihično pripravila na to, kako velik bo fant..če pomislim,da bi imel 4 kg mi kar slabo rata, ker sem mala, pa tud boke mam bolj ozke, tak da bi me razgnalo preden bi user posted image ven prišel...user posted image

(odgovor članu biba14)
Neposredna povezava do sporočila: 4871
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:22:07   
Ovnica78
user posted image user posted image Pinkiponki ČESTITKEEEE za  vajinega Tina! user posted image user posted image  Lepo ime user posted image  (tako kot moj)!!!

Ja kilaže so pa res taprave!

_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu ajdish)
Neposredna povezava do sporočila: 4872
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:22:32   
kaminek
user posted image

Pinkiponki!

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4873
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:51:54   
bačko
PinkiPonki iskrene čestitke ob rojstu sina Tina.Veliko lepih trenutkov.user posted image user posted image user posted image user posted image
Meni je pa slabo, pa čeprav sem jedla.Pa tudi Lora se zelo malo premika.Ko sem pojedla košček čokolade se je začela premikati potem pa se je zopet umirila.Pa zaspana sem.Jaz imam že kar nekja časa izcedek pa se tudi nič ne dogaja.
No katera bo še danes rodila?

(odgovor članu Lsica)
Neposredna povezava do sporočila: 4874
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 10:52:41   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: kaminek

user posted image

Pinkiponki!


user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače se pa iz pregleda pri G, kjer mi je pritisk padel na 150/90. So mi rekli, naj počivam in si ga na vsaki 2 uri merim. drugače grem pa itak jutri zjutraj v P kot smo dogovorjeni. P rekla je, da je to pokazatelj, da se lahko še danes začne kaj dogajat.

< Sporočilo je popravil lenika -- 2.6.2009 10:54:06 >

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  193 194 [195] 196 197   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?