|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 16:16:03   
bačko
Naty-Taja moj prvi porod se je tudi tako začel kot pri tebi.Popadki so se ponoči začeli,ob 7 zjutraj sva šla v porodnišnico tam so me samo pobrili, ker klistira nisem rabila ker sem celo noč na wc sedela.Mehur so mi tudi v porodni predrli.In mene je Žana tudi notri raztrgala tako da sem bila šivana pod narkozo.Nisem pa imela nobenih težav s šivi.Me niso nič boleli.Hvala bogu.No potem pa lahko pričakujem da se bo lahko tudi pri meni v drugo drugače začelo.Trebuh mi ža dva dni močno utrdeva.Bomo videli kaj bo.
No sem pojedla malo čokolade in se je takoj prebudila.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 16:28:58   
katja_p
Kalanteja: a ti si še tu? Morm zdaj začet ma spremljat, da vidim, kdaj mi pobegneš user posted image

Naty-Taja: mal še user posted image  Se najbrž ne bomo več vidli na kavi predn šibneš v P. Mogoč te pa z Bethany rideva pol v P obiskat - pridemo 4 babnce user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 16:30:03   
bamoocham
Lino, a si šla rodit?user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 16:45:03   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Kalanteja: a ti si še tu? Morm zdaj začet ma spremljat, da vidim, kdaj mi pobegneš user posted image


Po moje še ni ušla user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 16:46:23   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Lino, a si šla rodit?user posted image



user posted image user posted image user posted image

Zdaj se bomo pa že preganjale aaaaaaaa???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moram kar dol z našega čveka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 17:12:07   
kalanteja
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Kalanteja: a ti si še tu? Morm zdaj začet ma spremljat, da vidim, kdaj mi pobegneš user posted image


Po moje še ni ušla user posted image user posted image user posted image .




ja seveda da sem, nisem še šla kam, ker imam še 8 dni, čeprav mi danes trubuh full otrdeva, pa izcedek je malo drugačen, no bomo videli

v četrtek sem zmenjena v p, da bom prišla do najboljšega g in da se zmenim kako je z mojim vidom in porodom, pa jst mislim, da ne bo panike, da bom lahko naravno rodila
sem vas poslušala in sem se odločila, da grem na posvet en teden pred rokom, da bom vedela kako in kaj me čaka


_____________________________

Julija, 9.6.2009

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 17:17:23   
kaminek
prav imaš kalanteja, kar pojdi na posvet, boš marsikaj pametnega izvedelauser posted image

(odgovor članu kalanteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 17:21:56   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Punce moja pupa je danes zelo mirna.Do zdaj sem jo čutila ene 5 krat.A mislite da je kaj narobe?Sem malo pozabila kako je bilo pri Žani.Mislim da je bila tudi tako mirna pred porodom.Nič malo bom po stanovanju začela pospravljati pa jo bom potem prebudila.


bačko, ja pa sej ti maš sam še 4 dni do roka. Čist možno, da se ti bo počas že začel. Jest se tut ne spomnim kako je bilo pri Hani.
A se mi je kej drastično umirila al ne. Ker glede na to kako je do sedaj fuzbal igral, se je pri nas kar konkretno umiril. Saj ga čutim več kotr 10x , ampak je vseeno ful bolj miren

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 17:22:31   
Naja*
Joj punce jst vam sploh ne morem več sledit, tko da bom kar sprot kolkor bom prebrala komentirala  user posted image  user posted image  user posted image
 
Minča, Sončki, Dreamhorse, Sabsa, Smrketa24user posted image user posted image user posted image

Pokec dobrodošla - tukej boš mela dost dela če boš hotla sledit telim čvekam user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Naša je bila včeraj tečna.Imela je kar ene parkat histerične napade in se je drla kot zmešana.Pa ni nič pomagalo.Če sem se lepo pogovarjala z njo niti če sem jo kazensko dala v njeno sobo.In danes je zopet ista zgodba.Je že začela težiti in joka za brez veze.Sem pa opazila da to večinoma dela ko je moj doma.Ko sva sami je lepo pridna in se igra in gleda Nodija.A je mogoče zato taka, ker čuti da bodo sprememba kmalu? Rada bi se lepo z njo pogovorila ampak mislim da me ravno vsega še ne razume kaj ji hočem povedati.Upam da se bo kmalu umirila.



Bačko Lan je že ene 3 dni tak- ne vem kaj mu je - ga ne poznam takega. Pa ponoči se zbuja in joka po eno uro kr za brez veze, tko da smo vsi trije že čist razštelani. Možno da res čutijo da ne bojo več prve violine. Je pa pri njemu isto, ko sva sama je ok in gleda risanke in knjigice, pa ful secrkla pri meni, ko pa moj pride domov je pa skoz eno cvilenje.

IZVIRNO SPOROČILO: lenika

Jaz pa mislim, da nas sedaj na koncu tako pogosto pregledujejo, da bi že opazili, če bi bilo kaj narobe, oziroma, če bi bilo plodovnice premalo.
 

Meni bo glih zdej na koncu moja G ušla za 14 dni na dopust  user posted image

JanciF držim pesti za seminarsko user posted image

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 17:23:49   
skuštrana
Naty, poglej si na celjskih čvekah, da ti še enkrat ne pišemuser posted image

Jaz sem imela danes pregeld, vse bp, naš mali mož ima cca 2900 in je pripravljen na izstopuser posted image Z glavo navzdoluser posted image Ampak še nič ne kaže, samo pri meni je to tako, zjutraj grem na CTG, ki nič ne kaže, potem ponoči pa rodim user posted image

Uživajte, božajte bušije dokler so še tu...Ma, zdej mi je pa počasi že kar žal, ker ga nikoli več ne bom imela.Šmrcuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 17:34:34   
Goldy
pinkiponki - čestitke za korenjaka Tina. Pa očku tudi!user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 17:39:22   
skuštrana
Meni bo glih zdej na koncu moja G ušla za 14 dni na dopust user posted image


Jah, meni tudi user posted image
Imam naslednji pregled čez en teden ob osmi uri zvečer, ker jo pač eden nadomešča in je full gužva.



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 17:53:32   
Goldy
skuštrana - Simonitti nas bo komaj pošlihtal!!!!user posted image  Jaz bom drugi teden najbrž že kar v P hodila. Ker bo že 39t pa še v P so mi tako rekli.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 18:08:04   
manna
Živjo.
Vas samo malo pozdravim da ne boste mislile da sem šla že rodit. Sem imela danes CTG in kaže nekaj otrdevanja, ampak drugega pa nič. Vaginalno me ne pregleduje več, tako da sploh nevem kakšna je situacija spodaj. UZ mi tudi ne dela več, tako da nimam pojma koliko je velika naša pupa... Do roka pa še 6 dni... A je mogoče eden od znakov, ki nakazuje da bo kmalu porod, tudi slaba volja in razdražljivost?? Ker jaz sem namreč tako sitna da mi gre prav vse na živce... Samo piham že cel dan.

pinkiponki: ČESTITKE!!!!!!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 18:17:28   
katja_p
skuštrana, se še vidmo preden greš v P? Kdaj si spet v CE?

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 18:34:37   
lino

IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Lino, a si šla rodit?user posted image



Ma kje...ne grem kam brez tebeuser posted image user posted image user posted image

Sem bila na ctg-ju in na pregledu in sploh nisem bila zadovoljna in sem šla pol kr spat.user posted image
Uglavnem ctg so mi delali sede (v prvi nosečnosti sem ležala in so trake na trebuh dali...) no sedaj sem pa morala sama držati tiste elektrode in loviti user posted image po trebuhu, ko se je premikal...user posted image No pa od časa do časa je kr tk zmanjkalo njegovega impulza in pol je spet bil in srček je bil 1x 240 in potem manj kot 100 ...ma ne vem, mi je tk na bad vse skupi...in pol mi je G. rekel, da mi bo prvo pulz zmeril(meni) , ker sem imela tudi jaz samo 100/60 (imam pa vedno tk nizkega) in je rekel, da to ni o.k., da bi moral biti vsaj 110 in tudi z UZ me je pregledal ampak ni rekel, da bi bilo kaj narobe (mali ima kao cca. 2750g) in me nato naročil čez 14 dni (kar je tisti teden, ko imam rokuser posted image ), če pa bi prej kaj bilo pa naj grem kr v P. O.k. tolaži me sam to, da vem, da je moj G. eden boljših in mislim, da bi me v primeru, da bi bilo kaj narobe poslal v bolnico...upam.

Je pa danes rodila prijateljica punčko-Lejo in že komaj čakam, da grem ju3 na obisk.user posted image

Pinkiponki ČESTITKE TUDI TEBI IN ATIJU!!!!!!!

Ovnica tile so za sineka user posted image user posted image user posted image

Vse ste v muziko padle...paše a ne???

Glede verzov jst tut nimam pojma ...ma na koncu bom ke napisala rodil se nam je...težek je...blablabla...

No grem sedaj gibe štet...se mi je tk umiriluser posted image pa drisko mamuser posted image , ampak sej bo...jutri bo boljš!user posted image

Se vam potem kaj še oglasim in pridem pričekirat katera je nova mamica.user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 18:42:12   
katja_p
lino, tebe pa na videz poznam - vsaj sodeč po tej mali slikci user posted image  sm te najbrž že kdaj srečala v mestu user posted image

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 18:44:34   
lino
Katja_p iz kod pa si...mislim, ker imaš CE??? Si res iz Celja ali si kje bolj blizu mene doma???user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 18:58:51   
Anonimen
punce jaz sem pa že res sitna. me vse mišice bolijo, pa vse mi že gre na živce in še vedno se nič ne dogaja.user posted image ju3 imam ctg in upam, da me še vaginalno pogledajo in mi rečejo, da se je začelo kaj dogajat. 

no malo sem pojamrala in sem takoj boljše voljeuser posted image nekomu moram, pa nimam nikogar doma, da bi mu jamralauser posted image
upam, da se vam ju3 javim iz P!

(odgovor članu lino)
  Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 19:17:45   
loveforever
fragola kakšen verz a ga boš ti komu za čestitko poslala al za sporočilo ko rodiš? bom js iz telegramov ven jih izpisala vredu pa ti jih dam, sam nem zdle k dnevnik gledam malenkost kasnej

bačko - ene par počepov, pa bo user posted image  pravijo da pospešujejo popadke


he punce najbolš da gremo vse 15.6 rodit, ene bote mal počakale druge pohitele, kr zbermo se pred porodmnišnico pa gremo med zavese cvilituser posted image user posted image

goldy - a ti maš tega simonitija k je v celju ??

katja p. iz katerega dela celja pa si??

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 19:22:49   
loveforever
no js tud mam jutri pregled in sicer ob 13:45, ma moja g tako gužvo da me je mogla popoldan naročit ker je tolk junijk menda not da groza, jaja celjska porodnišnica bo polna, upam da z možem dobiva lepo sobo za rodit, pri ta mali seem imela roza z rjavim usnjenim foteljem,... noro

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 19:31:48   
Ovnica78
Pri nas je bila danes norišnica. Sem bila v bolnici a ne zaradi sebe ampak zaradi Tina. Solze so tekle v potokih, sem čist preveč občutljiva. Ma se je vse vredu končalo. Smo vsi doma. Tin ima angino in smo spet na antibiotiku. Več javim jutri.

Se grem stiskat k Tinu.

_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 20:09:11   
amaya
Ovnica: te popolnoma razumem...Pa upam, da se Tim kmalu pozdravi!

Jaz sem bila danes na CTG: ravna črta kot prekmuska polja...pa še vaginalni pregled imela: zaprta kot izposojevalnica ležalnikov na plaži pozimi....torej nič od nič

user posted image še bom čakala!


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 20:09:53   
amaya
ovnica sorry: Tin ne Tim user posted image  user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Junijke 2009 - 2.del
2.6.2009 20:22:46   
skuštrana
skuštrana - Simonitti nas bo komaj pošlihtal!!!!user posted image Jaz bom drugi teden najbrž že kar v P hodila. Ker bo že 39t pa še v P so mi tako rekli.


Ja, so danes kar jamrale user posted image Veš, meni pa nič ne diši hodit v porodnišnico, sem morala pri Lizi, ker so bili ravno prazniki, pa čez rok...Zdej pa ne bi.

Lino, Katja je iz Ce, ampak ne original..Original je pa iz tvojega mesta user posted image

Loveforever, Kuštrinova je na dopustu od drugega tedna, pa jo Simonitti nadomešča. Mislim pa da on dela drgač v Šentjurju.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?