|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 11:37:10   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: dadica

Predvsem v zimskih mesecih so na RR debate, kako mamice otoke vozijo v nakupovalne centre, same pa medtem pijejo kavice, večina jih je takrat proti temu, ker so mnenja, da naj rajši gredo z otrokom na sprehod!!! Tukaj je podobno, pes ne sodi in nikoli ne bo sodil v razne centre in živilske trgovine.Enostavno je pes najbolj srečen v naravi. In ja, motijo me v trgovinah in centrih, ne motijo pa me recimo na terasi kafiča, restavracije in podobnih zunanjih stvareh!

lp dadica





Tudi moje mnenje je tako.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu dadica)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 13:27:58   
Anonimen
Pri vsej tej debati okoli kužkov se mi je porodilo vpašanje: pes je domači ljubljenček, pogosto kar družinski član, "počlovečen" in zato je veliko ljudem OK, da se pse vozi v nakupovalne centre - ker so del družine.

Kaj pa. če imam za hišnega ljubljenčka 5 metrskega pitona? Ga lahko peljem v nakupovalni center, če mi predstavlja isto kot kot kuža, družinskega člana?

< Sporočilo je popravil Ankica -- 3.6.2009 13:28:26 >

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 13:34:31   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Kaj pa. če imam za hišnega ljubljenčka 5 metrskega pitona? Ga lahko peljem v nakupovalni center, če mi predstavlja isto kot kot kuža, družinskega člana?


Če ga lahko nesešuser posted image , zakaj pa ne.  Sam to je zelo neprimerna primerjava, ker ima redko kdo pitona doma.
Mislim, da bi bilo pravo navdušenje in atrakcija. Mogoče bi kdo malo cviknil, bi pa pozitivno sprejeli. Psov, mačk in ostalih, bolj vsakdanjih ljubljenčkov,  so pa sitnobe pač naveličane.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 13:38:57   
Katey


IZVIRNO SPOROČILO: dadica

Predvsem v zimskih mesecih so na RR debate, kako mamice otoke vozijo v nakupovalne centre, same pa medtem pijejo kavice, večina jih je takrat proti temu, ker so mnenja, da naj rajši gredo z otrokom na sprehod!!! Tukaj je podobno, pes ne sodi in nikoli ne bo sodil v razne centre in živilske trgovine.Enostavno je pes najbolj srečen v naravi. In ja, motijo me v trgovinah in centrih, ne motijo pa me recimo na terasi kafiča, restavracije in podobnih zunanjih stvareh!

lp dadica



Mislim da je tole popolnoma zadosten odgovor, na vsa vprašanja o tem ali ja pes v centre ali ne.


(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 13:41:01   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: mika

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Kaj pa. če imam za hišnega ljubljenčka 5 metrskega pitona? Ga lahko peljem v nakupovalni center, če mi predstavlja isto kot kot kuža, družinskega člana?


Če ga lahko nesešuser posted image , zakaj pa ne.  Sam to je zelo neprimerna primerjava, ker ima redko kdo pitona doma.
Mislim, da bi bilo pravo navdušenje in atrakcija. Mogoče bi kdo malo cviknil, bi pa pozitivno sprejeli. Psov, mačk in ostalih, bolj vsakdanjih ljubljenčkov,  so pa sitnobe pač naveličane.



Meni se ne zdi neprimerna primerjava. Žival je žival. In ona ma rada svojega pitona isto tako, kot ti svojega kužka. Torej v mojih očeh ni razlike. Pa naj gre za kužka, muco, papagaja, pitona, žabe .... wath ever. In jaz se sploh ne smatram za sitnobo in naveličano živali. Mamo tudi mi psa doma, majhnega, pa se nekak ne predstavljam, da bi ga vlačila po štacunah. Mi pač ne spada tja. Sori.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 13:57:25   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica


Kaj pa. če imam za hišnega ljubljenčka 5 metrskega pitona? Ga lahko peljem v nakupovalni center, če mi predstavlja isto kot kot kuža, družinskega člana?


Jaz ziher pol več ne bi hodila v štacune, bi pa vsaj moj mož bil zato veseluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 14:19:35   
mateyka
hmm, a ni piton predator - mislim, papa živalce in male/manjše ljudi? čivave v torbicah tudi..

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 14:21:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

hmm, a ni piton predator - mislim, papa živalce in male/manjše ljudi? čivave v torbicah tudi..



hm... ali misliš, kar jaz mislim... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 15:00:20   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

IZVIRNO SPOROČILO: barika

jaz pa poznam ravno obratno situacijo, tisti ki imajo pse in mačke v stanovanju imajo tako svinjarijo, da se ti gnusi kam usedit, ne pa da bi šel tja na obisk ...zato kar k nekaj družinam ne hodimo na obiske.




Se ti ne zdi da si mogoče mal preveč posplošeno tole napisala?? Ne pretiravaj, ker ni povsod isto pa še to se je potrebno zavedat, da v tem primeru ni kriv pes ampak sami ljudje, imeli psa ali ne bi bilo najbrž enako mogoče z malo manj dlak pa z več druge navlake.




poznam osebno nekaj takšnih ljudi in ne posplošujem. Pa upam, da res ni tako drugje, kot to kar sem vidla na lastne oči.

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 19:39:09   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Ne da se mi vsega brat, bi pa na to gravžanje in ogabnost živali rekla samo tole......najbolj se nad higieno ponavadi zgražajo ravno tisti, ki imajo doma največjo svinjarjijouser posted image user posted image user posted image ....




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , zgleda, da nas je kar nekaj packov tu na forumu ...po tvojeuser posted image


jaz pa poznam ravno obratno situacijo, tisti ki imajo pse in mačke v stanovanju imajo tako svinjarijo, da se ti gnusi kam usedit, ne pa da bi šel tja na obisk ...zato kar k nekaj družinam ne hodimo na obiske.






Uf, za take bi bila jaz vesela, ce ne bi k nam hodili. Tiste dve, tri dlake ze prezivis. Sam nasi obiski imajo radi nasega psa in jih dlake ne motijo. Cudaki, a?


Enako kot Ribica. Najbolj so mi pa smešni tisti ljudje, ki se kar tresejo, ko zagledajo eno ali dve dlaki na sedežni. Pa saj tudi nam odpadajo lasje... In tudi jaz bi bila za takšne sitnobe prav vesela, da se mi ne bi nalimali na obisk. No ja, pa saj se mi ne. Tisti, ki hodijo k meni, imajo mojo psičko radi.


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 19:45:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Kaj pa. če imam za hišnega ljubljenčka 5 metrskega pitona? Ga lahko peljem v nakupovalni center, če mi predstavlja isto kot kot kuža, družinskega člana?


Dobra user posted image user posted image

Vseeno mi je za pse. So mi sopingi toliko odvec, da pridem v trgovino, kupim skoraj vedno enake stvari in grem domov kolikor hitro je mogoce. Ce se vam pase noter s psom sprehajat, pa se dajte. Men se ne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
3.6.2009 22:40:46   
Ajvy
a je kdo vprašu psa..če se mu da švicat in dihat tist postan zrak v šoping centru....in bit zgužvan v tisti torbici

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 0:02:53   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka


2. Se opravičujem, ker bom verjetno s tem stavkom marsikomu stopila na žulja, ampak meni psi ne dišijo. Žal mi je, ampka tako je. In si ne predstavljam oddelka, kjer lepo dišijo žemljice, pa zraven psa, ki ga lastnih ne pedena ravno.

3. mojima otrokoma bi verjento bilo takrat v trgovini bolj zabavno in bi verjento lahko 3x dlje časa preživela v trgovini. Vendar se bojim, da le do kakšanega 1. ugriza. Saj vem, da vsi ne grizejo, samo psi so psi in nikoli ne veš, katerei parfum, meso ali zvok ga naredi norega, da ne pobesni.




2. Žal mi je, tudi meni mnogo ljudi ne diši. In marsikje moram stisniti nos in potrpeti, kjer lepo dišijo žemljice, zraven pa se zmeša vonj treh različnih švicov in kakšnega nagravžnega parfuma.
3. Mojemu kužku bi bilo v trgovini najbrž zabavno, vendar se bojim, da bi mimo švignil kakšen nevzgojen mulc, ga potegnil za rep in ušesa... nikoli ne veš, katere igrače, sladkarije ali zvok ga naredi norega, da ne pobesni in postane objesten.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

To,to,to!!!!!!  Ej,fenomenalno povedano!!!!!

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 0:15:53   
vika1
Pa še to:

Moja psička vedno,vedno ,vedno hodi z mano:v trgovino,v vrtec,k frizeru....vsepovsod.In zdaj,ko je poletje in vročina nemorem jo pustit kar v avtu,zato bo šla z mano tudi v trgovino in briga me,kaj si mislijo take ...rajše bom tiho,škoda besed.Za moje pojme,človek kateri nima rad živali ....rajši še enkrat bom tiho...

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 0:21:32   
vika1
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Ne vem če je ravno nova moda. Mene moti predvsem to, da tisti s čivavami lahko grejo vsepovsod, mi s pravimi psi (ne za v torbico) pa niti v kakšen center interspar v pasjo trgovino ne smemo.user posted image   



Ma nemoj :PRAVI PSI!!!!!   Kaj pa je pol Čivava,cepleni zajec ?

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 0:29:52   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: vika1


Ma nemoj :PRAVI PSI!!!!!   Kaj pa je pol Čivava,cepleni zajec ?


ne, shujšan zajec user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 0:56:10   
vika1
Ne,naša je cepljena,ker je predebela (pol kile ima preveč)user posted image

_____________________________

Mi pa imamo že 5 sončkov
pa še PRAVEGA PSA,čivavo!!!!


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 8:34:29   
rija
ej, pol kile pri čivavi se pa tretira že kot bolezenska debelost ne?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu vika1)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 8:41:23   
higuys
kateri so že čivave? vem ja , gugl user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 8:42:24   
rija
tisti v torbicah....sicer pa guglaj paris hiltonuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 8:48:03   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

tisti v torbicah....sicer pa guglaj paris hiltonuser posted image user posted image user posted image


jao user posted image ....shujšan zajc

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 8:50:32   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

a je kdo vprašu psa..če se mu da švicat in dihat tist postan zrak v šoping centru....in bit zgužvan v tisti torbici


A tebi je tvoj pes to povedal?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 8:53:47   
mika
vika1, a je res, da čivavo lahko kap zadene, če se preveč razkuri?

Rejci od katerih smo kupil našo mastifko, imajo še čivavo. Fenomenalna kombinacijauser posted image . Ko smo prišli po našo psičko, je gospa razlagala kako je njihova mastifka prijazna, mirna itd....pa prileti še čivava, gospa pa pravi...joj, tale je pa huduser posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 4.6.2009 8:54:04 >

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 8:56:04   
Anonimen
Saj vem, da bo cel kup zgražanja, ampak meni je bilo smešno:

Greva z našo triletnico iz vrtca in pride mimo en stric s čivavo na vrvici. Pa bejba vpraša: mami, zakaj ima stric podgano na vrvici? user posted image  

Sicer pa imamo doma eno simpatično psičko, ki ima verjetno najlepše pasje življenje od vseh psov na tem svetu, okrog ima same travnike in lahko podnevi in ponoči teka, kolikor hoče, gre na obisk h sosedovim psom ali oni pridejo k nam, ena sama pasja radost. In jo ne bi peljala v nakupovalni center, ker bi mi bilo to mučenje živali. Kaj ima od tega kužek? Razen hrupa in drsenja po ploščicah, zmede zaradi 10.000 različnih vonjav?

(odgovor članu higuys)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Psi v nakupovalnih centrih
4.6.2009 9:34:35   
higuys
Greva z našo triletnico iz vrtca in pride mimo en stric s čivavo na vrvici. Pa bejba vpraša: mami, zakaj ima stric podgano na vrvici?


Upam, da si jo poučila, da to ni podgana. Ampak shujšan zajc user posted image

Hec.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?