|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   likalna postaja bosch ali gorenje?
9.6.2009 19:52:00   
Anonimen
Kupiti nameravam likalno postajo bosch ali gorenje. Imate kakšne izkušnje s katero izmed teh firm?

Kateri se vam zdi boljši?

BOSCH
Parna postaja BOSCH, TDS 2515 B25L Professional
Cena: 169,90 €
Moč 2.400 W (800 W likalnik + 1.600 W grelec kotlička), konstantna para 110 g/min, likanje s paro ali brez, rezervoar za vodo prostornine 800 ml, inox likalna ploskev, prikaz za prazen rezervoar in paro, snemljiva odlagalna plošča, varnostni sistem, pritisk pare 5 bara, čas segrevanja 2,5 min.

GORENJE
Likalnik s kotličkom GORENJE, SGT 2400 EAL Power Man
Cena: 155,90 €
Moč 2.400 W, sunkovit izpust pare do 90 g/min, pritisk 3,5 bar, likanje brez pare, vertikalno likanje, LED indikator delovanja, kontrolna lučka za nadzor grelca in delovanja, ločljiv rezervoar prostornine 1,1 l, dolivanje vode med likanjem, indikator vodne trdote, detektor pravilne vstavitve rezervoarja za vodo, indikator nivoja vode, odstranljiva nedrseča odlagalna podlaga, trojna neodvisna zaščita, samodejni izklop.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: likalna postaja bosch ali gorenje?
9.6.2009 21:17:15   
Pigy
http://www.aperio.si/artikel/179654/Likalna-postaja-Gorenje-SIT2400SG#

jaz imam tega in sem zelo zadovoljna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: likalna postaja bosch ali gorenje?
10.6.2009 8:06:05   
aluš
Jaz sem se podobno spraševala eno leto nazaj. Kupila sem Bosch-ovega- Ker me je pri tem Gorenjevem, ki je tukaj na linku oz. pri katerem koli motil ročaj. Pa če bi kupila takega, ki je cel na likalni deski, bi morala še novo likalno kupit.

Jaz sem kupila tega, sem zelo zadovoljna, zlikano imam skoraj še 1x hitreje s pol manj truda. Istega je kupila tudi prijateljica in sestra. Tudi obe zelo zadovoljni.
Imam  pa tega:
http://www.ceneje.si/CX00063507_-_bosch-likalna-postaja-tds-2510

Meni je všeč oblika, saj pravim tisti vodoraven plutovinast ročaj mi ne sede. Pa zelo je lahek. Pa ni trebai met postaje na likalni deski, imaš na likalni samo podlogo,  postajo pa zraven /npr. na omarci/.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: likalna postaja bosch ali gorenje?
10.6.2009 9:42:09   
Anonimen
aluš, ta dva boscha sta skoraj identična. Gorenje ima pa navaden ročaj, ne plute.

Me pa tole moti pri gorenju, da ima sunkovit izpust pare, medtem ko ima boschev konstanten. user posted image

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: likalna postaja bosch ali gorenje?
10.6.2009 20:21:27   
robinzon
Imam tega boscha in mi je že padel na tla, ko je bila podloga gor na postaji, ker ne sede dobro. Ponavadi dam podlogo na likalno dilo in se mi je zgodilo, da sem dala likalnik pomotoma gor na postajo in se je začela talit plastika pod njim. Če bi danes kupovala, bi dobro premislila, katerega. Dobra stran boscha je, da vodo doliješ med likanjem in ni treba nič čakat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: likalna postaja bosch ali gorenje?
11.6.2009 8:53:18   
Anonimen
robinzon, hvala. user posted image

sem se nekako odločila za gorenjevega. Razlika je samo v tem, da ima bosch izpust pare 110 g/min, gorenje pa 90, kar se mi zdi čisto dovolje, ker drugače so obleke itak vlažne. Gorenje ima tudi nastavljiv izpust pare in še sunkovit izpust pare če je kakšna velika guba. Pritisk ima boschev res večji (5 bara, gorenje pa 3,5), ampak je pa gorenjev lažji. Pa še v akciji je sedaj in ga dobim 60 EUR ceneje od boscha. user posted image

(odgovor članu robinzon)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: likalna postaja bosch ali gorenje?
25.1.2010 20:46:19   
tasi81
Pozdravljene!
Se pridružujem vaši debati, ker imam en manjši problem. In sicer, nabavila sem si Gorenjevo likalno postajo ki jo omenjate zgoraj, jo veselo uporabljala, zelo zadovoljna z njo, danes mi je pa začela rdeča lučka utripat - šla gledat v navodila, kjer piše da moram zamenjat kartušo zoper vodni kamen. A imajo vsi taki likalniki to kartušo??? Sploh se mi pa zdi čudno, ker sem uporabljala izključno destilirano vodo. Ima še katera tako izkušnjo, kje bi se kupila taka kartuša. Še pri nobenem oglaševalcu nisem zasledila, da bi ponujal tudi kartuše. Bi bila zelo vesela vaših komentarjev.


_____________________________

"ko me iščeš me išči v svojem srcu, če imam tam prebivališče bom vedno pri tebi"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: likalna postaja bosch ali gorenje?
31.7.2011 22:11:51   
LERO
Omenjen likalnik Gorenje je sedaj v Mercatorju za 96 €. Kako ste uporabniki le-tega zadovoljni?

< Sporočilo je popravil LERO -- 31.7.2011 22:14:39 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?