|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 10:59:14   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.




Se podpišem!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 11:01:18   
matcar

IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman


IZVIRNO SPOROČILO: matcar


IZVIRNO SPOROČILO: jakaracman


IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Mater ste vse glupe tu gor!user posted image Kolko pa te je invalidov? V vsakem TC jih vidiš ravno 3 al pa še to ne! Botrca,ne sekiraj se.Pritožbo napiši pa bo! Ve pa se brigajte za sebe!

Ja kar upoštevaj ta nasvet in te bo še dražje prišlo.
user posted image za redarstvo in enih pa res ni bilo na seznamu ko se je talala pamet.



Sebe si zraven štela?



Ne sem pa tebe , Miapia ti je pa bolj podrobno opisala invalidska parkirišča, če do sedaj nisi vedela kje lahko parkiraš boš pa od danes naprej to vedela.Če pa še ne razumeš, ti pa ni pomoči.Sploh pa če misliš, da se kazni lahko izogneš.Kaj pa napišeš v pritožbo?





Marsikaj se da not napisat. Sicer pa nisem jaz tista,ki je tam parkirala!Tako,da ne mi s takimi ven hodit,ne!?

_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 11:14:09   
miapia
Jaz imam tudi preveč nobel avto, lep, opran in z lastnim garanjem kupljen, ni pa izgovor in opravičilo za to, da lahko parkiram kjer koli. Pa ne mislit, da imam porsheja. Daleč od tega. Se pravi, tisti, ki ima bogega jugeca, pa lahko parkira na navadnem parkingu in ne sme pomislit na invalidskega??? Ah ljudje, avto vam več pomeni kot posamezniki, ki bodo zaradi vas morali goniti invalidski voziček od ne vem kje ali pa bodo šli rajši domov, ker ne bodo dobili mesta.
Za predlog za mesta za ljudi z dojenčki pa dajte predlog pristojnim institucijam. Invalidi za to niso nič krivi. Verjetno bodo tudi taka mesta nekoč... ampak verjetno šele takrat, ko boste mogoče tisti, ki sedaj parkirate na invalidih, zaradi starosti potrebovali voziček in ne boste mogli it v trgovino, ker bo nekdo drug parkiral na mestu za invalide.
Egoizem je pa drugače čisto v redu, samo v zdravih mejah.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 11:18:41   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Jaz imam tudi preveč nobel avto, lep, opran in z lastnim garanjem kupljen, ni pa izgovor in opravičilo za to, da lahko parkiram kjer koli. Pa ne mislit, da imam porsheja. Daleč od tega. Se pravi, tisti, ki ima bogega jugeca, pa lahko parkira na navadnem parkingu in ne sme pomislit na invalidskega??? Ah ljudje, avto vam več pomeni kot posamezniki, ki bodo zaradi vas morali goniti invalidski voziček od ne vem kje ali pa bodo šli rajši domov, ker ne bodo dobili mesta.
Za predlog za mesta za ljudi z dojenčki pa dajte predlog pristojnim institucijam. Invalidi za to niso nič krivi. Verjetno bodo tudi taka mesta nekoč... ampak verjetno šele takrat, ko boste mogoče tisti, ki sedaj parkirate na invalidih, zaradi starosti potrebovali voziček in ne boste mogli it v trgovino, ker bo nekdo drug parkiral na mestu za invalide.
Egoizem je pa drugače čisto v redu, samo v zdravih mejah.


SE strinjam.

In ko pomislim na mojega pokojnega očeta, ki je izgledal čisto zdrav, brez vozička....ja pa lahko hodil samo par korakov, potem se je moral ustaviti...in tako naprej... da je prišel do nekega cilja, in da bi on moral prepešačiti celo parkirišče zaradi enih mladih frajl, ki mislijo, da so frajerke in ki mislijo, da same ne bodo nikoli tako bolane ali njihovi družinski člani. Pa ne da vam želim, punce...daleč od tega...

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 11:40:29   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.



Saj ne morem verjeti. Upam, da ne boš nekoč sama resnično potrebovala to mesto!

Ampak važno je, da imaš ti nobel avto!user posted image Vse drugo je nepomembno, tako kot prepih v glavi!


(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 12:51:10   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.




user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 12:54:16   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.




ja,pa še to....da bilokje postaviš,folk ni toliko uvideven,da bi vsaj toliko prostora pustil zraven tebe,da lahko otroka daš v zic...ma to se mi konstantno dogaja ,pol pa plazim,pa gledam da ne bom tistemu k.... avta sčohala...mislim.....

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 12:54:42   
matcar
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

Jaz imam tudi preveč nobel avto, lep, opran in z lastnim garanjem kupljen, ni pa izgovor in opravičilo za to, da lahko parkiram kjer koli. Pa ne mislit, da imam porsheja. Daleč od tega. Se pravi, tisti, ki ima bogega jugeca, pa lahko parkira na navadnem parkingu in ne sme pomislit na invalidskega??? Ah ljudje, avto vam več pomeni kot posamezniki, ki bodo zaradi vas morali goniti invalidski voziček od ne vem kje ali pa bodo šli rajši domov, ker ne bodo dobili mesta.
Za predlog za mesta za ljudi z dojenčki pa dajte predlog pristojnim institucijam. Invalidi za to niso nič krivi. Verjetno bodo tudi taka mesta nekoč... ampak verjetno šele takrat, ko boste mogoče tisti, ki sedaj parkirate na invalidih, zaradi starosti potrebovali voziček in ne boste mogli it v trgovino, ker bo nekdo drug parkiral na mestu za invalide.
Egoizem je pa drugače čisto v redu, samo v zdravih mejah.


SE strinjam.

In ko pomislim na mojega pokojnega očeta, ki je izgledal čisto zdrav, brez vozička....ja pa lahko hodil samo par korakov, potem se je moral ustaviti...in tako naprej... da je prišel do nekega cilja, in da bi on moral prepešačiti celo parkirišče zaradi enih mladih frajl, ki mislijo, da so frajerke in ki mislijo, da same ne bodo nikoli tako bolane ali njihovi družinski člani. Pa ne da vam želim, punce...daleč od tega...



Nekaj je,če si INVALID in imaš tudi znak,nekaj čisto drugega pa je,če si ti star in te noge ne nesejo več oz. moraš na vsakih 5 korakov stat.Taki ljudje nimajo znaka in niso invalidi.Za to so invalidske komisije,ki ti dajo status INVALID in dobiš tudi znak!Toliko o tem.

< Sporočilo je popravil matcar -- 28.6.2009 12:56:30 >


_____________________________

Čimveč ljubezni podarimo otroku,tem lepša je rastlina,ki vzklije iz njega.

Lea;3.3.2001
Maks;24.12.2007
Saš;2.4.2009
Teo;8.6.2011



(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 13:30:45   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.




ja,pa še to....da bilokje postaviš,folk ni toliko uvideven,da bi vsaj toliko prostora pustil zraven tebe,da lahko otroka daš v zic...ma to se mi konstantno dogaja ,pol pa plazim,pa gledam da ne bom tistemu k.... avta sčohala...mislim.....
Veš kaj jaz naredim v takem primeru? Zapeljem avto ven iz boksa, vse štiri žmigavce, naložim otroka in sebe, potem pa grem. V takih primerih se pa ne oziram na folk, pa še živčnega faše, ko me mora čakat tiste dve minuti. Bi bilo pa veliko lažje zapeljat na invalide, ja, samo oprostite, meni ta boks (k sreči) ni namenjem in se tega držim in spoštujem. Pa ne boksa, ampak ljudi, katerim je namenjen.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 13:31:30   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni).



Tako pa je ko si ljudje kupijo avto, ki si ga ne morejo privoščiti. user posted image

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 13:44:08   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Mater ste vse glupe tu gor!user posted image Kolko pa te je invalidov? V vsakem TC jih vidiš ravno 3 al pa še to ne! Botrca,ne sekiraj se.Pritožbo napiši pa bo! Ve pa se brigajte za sebe!


sej ne morem, da ne napišem.
Kolikor jih je, ko jih je na žalost preveč (ne me narobe razumet, jih spoštujem), pa če enemu vzameš prostor je preveč, tako kot da ni dovolj prostora drugje za parkirat.

REdarji pa še premalo čekirajo in pišejo kazni za take "invalide"user posted image

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 13:55:18   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

parkiram na mesto za invalide! imam preveč nobel avto, da bi mi ga na običajnih mestih stolkli (kultura voznikov je na nizki ravni). poleg tega, dokler ne bojo parkingi za mame z dojenčki, bodo ta mesta zame parking. za kazen mi pa dol visi.




ja,pa še to....da bilokje postaviš,folk ni toliko uvideven,da bi vsaj toliko prostora pustil zraven tebe,da lahko otroka daš v zic...ma to se mi konstantno dogaja ,pol pa plazim,pa gledam da ne bom tistemu k.... avta sčohala...mislim.....
Veš kaj jaz naredim v takem primeru? Zapeljem avto ven iz boksa, vse štiri žmigavce, naložim otroka in sebe, potem pa grem. V takih primerih se pa ne oziram na folk, pa še živčnega faše, ko me mora čakat tiste dve minuti. Bi bilo pa veliko lažje zapeljat na invalide, ja, samo oprostite, meni ta boks (k sreči) ni namenjem in se tega držim in spoštujem. Pa ne boksa, ampak ljudi, katerim je namenjen.



ma kako naj odpeljem avto ven....saj dojenčka ne morem pustit nepripasanega..user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 14:25:20   
Vrtnica79
Botrca, drugič si raje taxi pokličiuser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 14:26:59   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: matcar


Nekaj je,če si INVALID in imaš tudi znak,nekaj čisto drugega pa je,če si ti star in te noge ne nesejo več oz. moraš na vsakih 5 korakov stat.Taki ljudje nimajo znaka in niso invalidi.Za to so invalidske komisije,ki ti dajo status INVALID in dobiš tudi znak!Toliko o tem.


Moj oče je imel več kot 15 let znak za invalida, ker ni bila starost problem, temveč KOPB, bolezen pljuč. In kaj ti pomaga znak za invalide v avtu, če tebi podobni zasedejo parkirna mesta takim, ki so jih potrebni?????

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 14:30:26   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Vrtnica79

Botrca, drugič si raje taxi pokličiuser posted image


user posted image user posted image user posted image ...se ji verjetno ena konkretna kazen bolj splača,kot 8 taksijev....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 14:40:43   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Mater ste vse glupe tu gor!user posted image Kolko pa te je invalidov? V vsakem TC jih vidiš ravno 3 al pa še to ne! Botrca,ne sekiraj se.Pritožbo napiši pa bo! Ve pa se brigajte za sebe!


za taglupe prosim, si mislila pritožbo al ugovoruser posted image

invalidov po TC-jih ne vidiš iz razloga zasedenih parkirnih prostorov njim namenjenih.

(odgovor članu matcar)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 14:46:54   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Mater ste vse glupe tu gor!user posted image Kolko pa te je invalidov? V vsakem TC jih vidiš ravno 3 al pa še to ne! Botrca,ne sekiraj se.Pritožbo napiši pa bo! Ve pa se brigajte za sebe!


za taglupe prosim, si mislila pritožbo al ugovoruser posted image

invalidov po TC-jih ne vidiš iz razloga zasedenih parkirnih prostorov njim namenjenih.




ugovor lahko piše samo,če ji je že izrečena kazen,kar pa v njenem primeru ni...
tako da lahko poda samo pritožbo,zoper mestne redarje...oz zoper tiste ki so ji dali kazen....ampak v tem primeru itak ne naredi nič,ker imajo oni to dovoljenje...

< Sporočilo je popravil Saraya -- 28.6.2009 14:47:20 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 14:49:25   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: matcar

Mater ste vse glupe tu gor!user posted image Kolko pa te je invalidov? V vsakem TC jih vidiš ravno 3 al pa še to ne! Botrca,ne sekiraj se.Pritožbo napiši pa bo! Ve pa se brigajte za sebe!


za taglupe prosim, si mislila pritožbo al ugovoruser posted image

invalidov po TC-jih ne vidiš iz razloga zasedenih parkirnih prostorov njim namenjenih.




ugovor lahko piše samo,če ji je že izrečena kazen,kar pa v njenem primeru ni...
tako da lahko poda samo pritožbo,zoper mestne redarje...oz zoper tiste ki so ji dali kazen....ampak v tem primeru itak ne naredi nič,ker imajo oni to dovoljenje...


po moje bi se ji vsi smejali, če bi tako pritožbo kam poslala.


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 15:03:32   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

ugovor lahko piše samo,če ji je že izrečena kazen,kar pa v njenem primeru ni...
tako da lahko poda samo pritožbo,zoper mestne redarje...oz zoper tiste ki so ji dali kazen....ampak v tem primeru itak ne naredi nič,ker imajo oni to dovoljenje...


pa misliš, da plačilnega naloga pa ne bo dobila user posted image

in kako dovoljenje imajouser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 15:45:26   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

ugovor lahko piše samo,če ji je že izrečena kazen,kar pa v njenem primeru ni...
tako da lahko poda samo pritožbo,zoper mestne redarje...oz zoper tiste ki so ji dali kazen....ampak v tem primeru itak ne naredi nič,ker imajo oni to dovoljenje...


pa misliš, da plačilnega naloga pa ne bo dobila user posted image

in kako dovoljenje imajouser posted image



ja seveda da bo dobila plačilni nalog..
ja imajo dovoljenje,da dajejo kazni...user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:10:19   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

ja seveda da bo dobila plačilni nalog..
ja imajo dovoljenje,da dajejo kazni...user posted image


a misliš pooblastilo?

matcar torej kaj napišeš notuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:27:22   
Anonimen
Ampak v trgovskem centru parkirati na invalidih, ko je ITAK dovolj prostora za parkiranje user posted image . Ne razumem te lenobe.

(odgovor članu botrca)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:30:51   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ampak v trgovskem centru parkirati na invalidih, ko je ITAK dovolj prostora za parkiranje user posted image . Ne razumem te lenobe.


Nič hudega, Mič, veliko nas je, ki ne razumemo tega petelinjenja tu gori user posted image ampak enim dejansko ne svane, nobeni ne želim, da bi morala kdaj zares začet parkirat na invalidskih prostorih, samo če pa bo kdaj potrebno, potem se pa spomnite prav na tole temo in vaše nesrameno šopirjenje in delanje norca iz invalidov. Res ne razmem, se mi zdi, da seedemletni otroci drugače dojemajo stvari, seveda, če jih razložiš, vam pa zgleda starši niso nič razložili o "drugačnih" ljudeh, o ljudeh s POSEBNIMI POTREBAMI. Fej in fuj, punce, sram vas je lahko v dno duše, če jo sploh imate.  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:37:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ampak v trgovskem centru parkirati na invalidih, ko je ITAK dovolj prostora za parkiranje user posted image . Ne razumem te lenobe.


Nič hudega, Mič, veliko nas je, ki ne razumemo tega petelinjenja tu gori user posted image


A celo do petelinov se je prislo user posted image ? Sem brala samo prvi post.

Ma ne, res ne razumem. A ni fajn, da gres deset ali petdeset ali bohnedaj vsaj sto metrov pes in premigas rit user posted image .

Bi celo razumela, kje v centru mesta, ne najdes parkinga, pa parkiras 10 minut recimo, za kaksen opravek na posti, na banki ali kaj podobnega. Ampak v trgovskem centru user posted image . Ni to za mojo kmecko pamet.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: mestno redarstvo
28.6.2009 16:39:14   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ampak v trgovskem centru parkirati na invalidih, ko je ITAK dovolj prostora za parkiranje user posted image . Ne razumem te lenobe.


Nič hudega, Mič, veliko nas je, ki ne razumemo tega petelinjenja tu gori user posted image


A celo do petelinov se je prislo user posted image ? Sem brala samo prvi post.

Ma ne, res ne razumem. A ni fajn, da gres deset ali petdeset ali bohnedaj vsaj sto metrov pes in premigas rit user posted image .

Bi celo razumela, kje v centru mesta, ne najdes parkinga, pa parkiras 10 minut recimo, za kaksen opravek na posti, na banki ali kaj podobnega. Ampak v trgovskem centru user posted image . Ni to za mojo kmecko pamet.


Potem pa bolje, da ne prebereš  vsega, ti je lahko slabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?