|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:23:15   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

... In prav svinjsko nizek je...


Sem že prej pri kalbotu opazo pa nisem htel komentirat, to zdaj pa je že višek. Tako žaljivo enačiti govedo, svinje in druge živalske vrste s sodrgo, ki parkira na invalidnih parkplacih se mi zdi resnično skrajno nečloveško. 

Svinjsko = nečisto

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:24:16   
Anonimen
Grem pa danes preštet število invalidnih parkirnih mest pred novi Interspar bomo vidli kolko to znese v procentualnem smislu glede na število vseh parkirnih mest ker tak od oka mam občutek da jih je skoraj polovica za invalide.

Ala so mi slovnične napake (vejice, pikice, črtice...) niti približno ko pri kalbotu.

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:25:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

... In prav svinjsko nizek je...


Sem že prej pri kalbotu opazo pa nisem htel komentirat, to zdaj pa je že višek. Tako žaljivo enačiti govedo, svinje in druge živalske vrste s sodrgo, ki parkira na invalidnih parkplacih se mi zdi resnično skrajno nečloveško. 

Svinjsko = nečisto


To je pa potem čist nekaj druga in ziher ni žalitev za govedo.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:26:29   
liliana
Jaz se pa jezim na zaposlene v trgovskih centrih, ker že zjutraj zasedejo najboljše parkplace.......mi z vrečkami in vozički pa moramo potem metre in metre prehoditi.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:26:39   
ZARA
user posted image user posted image  Ma daj nehaj, Che.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 29.6.2009 14:27:09 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:26:48   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

... In prav svinjsko nizek je...


Sem že prej pri kalbotu opazo pa nisem htel komentirat, to zdaj pa je že višek. Tako žaljivo enačiti govedo, svinje in druge živalske vrste s sodrgo, ki parkira na invalidnih parkplacih se mi zdi resnično skrajno nečloveško. 

Svinjsko = nečisto


To je pa potem čist nekaj druga in ziher ni žalitev za govedo.


joj,kam je tema prijadrala..............

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:27:45   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz se pa jezim na zaposlene v trgovskih centrih, ker že zjutraj zasedejo najboljše parkplace.......mi z vrečkami in vozički pa moramo potem metre in metre prehoditi.....



ma zakaj....itak da ti če bi tam delala,bi si tud avto na fajn plac postavla....

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:29:54   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz se pa jezim na zaposlene v trgovskih centrih, ker že zjutraj zasedejo najboljše parkplace.......mi z vrečkami in vozički pa moramo potem metre in metre prehoditi.....



ma zakaj....itak da ti če bi tam delala,bi si tud avto na fajn plac postavla....


Verjetno bi res.....jezim se pa vseeno lahko......

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:30:52   
Moyca_
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

svoj IQ kažete v tej debati tisti ki parkirate in tisti ki ne parkirate na teh parkiriščih,....

In kakšen naj bi ta IQ bil? Ali je mogoče s tematiko kaj narobe? Meni se zdi čisto ok, nivo debate je pri nekaterih res nizek, ampak tak način pač imajo. Ni pa treba žalit nas, ki damo kakšen komentar, da imamo, kakor te razumem, nizek IQ. Sicer pa si se tudi ti vključila, mar ne? jaz se osebno ne vključujem v meni bedne teme, npr, kako vriskate in kakšne glasove oddajate pri orgazmu, ker je meni tu bedno. Če je pa drugim ok, je pa pač ok. Ena naša misica (ne navajam imena) tudi skoraj ne zna ust odpret, pa ima na ful IQ.


jaz se tudi ne vključujem v kakšne kregarije, se opravičujem, za vse s spodobnimi komentarji, za vas seveda ni bilo mišljeno.
Ampak koliko sem brala, kar neko pljuvanje en po drugem, o nekih govedih in izmečkih,....

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:31:24   
Anonimen
saraya je nabaljezgala
"joj,kam je tema prijadrala.............. "


Še vedno smo pri inspiraciji in jaz je še vedno nimam in nimam... Upam da se mi vrne ko jo dobim nazaj. Vejici pred da in ko in pika na koncu

< Sporočilo je popravil ...Che -- 29.6.2009 14:32:16 >

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:33:28   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Moyca RR

Ampak koliko sem brala, kar neko pljuvanje en po drugem, o nekih govedih in izmečkih,....



eh, njim je to dovoljeno..tem brezmadežnim..svetim ljudem..upam, da se jim ne zmeša od prevelike nepravičnosti na svetu..

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   [Brisano sporočilo]
29.6.2009 14:33:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:35:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz se pa jezim na zaposlene v trgovskih centrih, ker že zjutraj zasedejo najboljše parkplace.......mi z vrečkami in vozički pa moramo potem metre in metre prehoditi.....



ma zakaj....itak da ti če bi tam delala,bi si tud avto na fajn plac postavla....


Verjetno bi res.....jezim se pa vseeno lahko......



To pomeni, da parkirajo na invalidskih prostorih?

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:36:07   
miapia


IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

Samo kak` jaz nimam inspiracije napisati nič pametnega na to temo... Po eni strani rad bi se postavo na stran teh kaj parkirajo na invalidnih parkplacih pa jim je potem žal, mogoče zato da se malo s kalbotom spustima v dir pa kdo bo boljši, samo so me razočarali ker ne vztrajajo pri svojem zagovarjanju amoralnega početja in hitro mečejo puške v koruzo sise jedne, po drugi strani pa se ne morem postaviti na stran splošno sprejetega načela ker sem po karakterju malo žleht in se ne držim zmeraj pravil pa kdaj pa kdaj špuknem na cesti, preklinjam pred otroci, vržem papirček na tla, zapeljem skozi rdečo ko noben ne gleda...

Nimam inspiracije, nimam, kak dolgo že nimam pojma.



Bosta s Kalbom skupaj inspirirala, samo verjetno dela. Pojej kosilo, da se ti bodo sive celice nahranile. vsak je verjetno malo žleht. Jaz sicer ne pljuvam, razen če brcam v hrib in moram pljuniti, preklinjam tudi včasih, ampak to je že del slenga oz. govorice, papirčke sem se odvadila metat po tleh, čez rdečo pa tudi kdaj zapeljem, če mislim, da bom z zaviranjem še slabše naredila. Tudi na vogalu uličice sem zavestno parkirala in sem fasala redarja. Pa sem mirno vzela listek in plačala takratnih 5000 sit. In nikoli več. In tudi invalidski parkingi me ne vabijo prav čisto nič, ker jih k sreči ne rabim, ker imam še obe nogi, roki, vidim in slišim. In mi ni problem prehodit nekaj deset metrov.
Samo besednjak pa imaš, res. Svaka čast.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:39:43   
miapia
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz se pa jezim na zaposlene v trgovskih centrih, ker že zjutraj zasedejo najboljše parkplace.......mi z vrečkami in vozički pa moramo potem metre in metre prehoditi.....



ma zakaj....itak da ti če bi tam delala,bi si tud avto na fajn plac postavla....


Verjetno bi res.....jezim se pa vseeno lahko......

Se strinjam, saj smo vsi taki, da zasedemo najboljšo pozicijo. Samo upam, da ne parkirajo na invalidih.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:41:37   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che



To pomeni, da parkirajo na invalidskih prostorih?


Ne, to pomeni, da parkirajo na tistih najbližjih parkirnih prostorih, ki pa niso invalidski......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:46:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che



To pomeni, da parkirajo na invalidskih prostorih?


Ne, to pomeni, da parkirajo na tistih najbližjih parkirnih prostorih, ki pa niso invalidski......



Zdaj pa reči to zaposlenim v najboljšem sosedu če upaš.

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:46:38   
miapia
Ja, tako pač je. Saj tudi jaz rada parkiram čimbližje v TC. V mestu grem pa v garažno hišo in raje riskiram par evrov kot pa res kakšen listek ali pa obunkan avto. Čeprav so mi ga v TC tudi že obunkali. Pa nimaš kaj.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:49:50   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che



Zdaj pa reči to zaposlenim v najboljšem sosedu če upaš.


Sem rekla že zaposlenim v BTCju pri nas.....pa brez učinka......tudi oni imajo pravico parkariti in baje kdor prvi pride prvi melje......user posted image



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 14:54:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: miapia

... besednjak ...



Kalbo bi reko to je vse uanabi terminologija... Pa daj kalbo jebogabog!!!

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 15:15:41   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

... In prav svinjsko nizek je...


Sem že prej pri kalbotu opazo pa nisem htel komentirat, to zdaj pa je že višek. Tako žaljivo enačiti govedo, svinje in druge živalske vrste s sodrgo, ki parkira na invalidnih parkplacih se mi zdi resnično skrajno nečloveško


ni glih posrečen izraz za enačenje živalskih vrst s človeško. Se pa drugače strinjam s tabo. Živali si ne zaslužijo tega.




_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 15:20:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

... besednjak ...



Kalbo bi reko to je vse uanabi terminologija... Pa daj kalbo jebogabog!!!


Kalbo pa je že moški na mestu le razpizdili ste ga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 15:20:31   
Anonimen
TT a.k.a Fbzčispn emmmm... ma ne da se mi razlagat, inspiracijo Jessy???

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 15:23:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Florina

IZVIRNO SPOROČILO: ...Che

IZVIRNO SPOROČILO: miapia

... besednjak ...



Kalbo bi reko to je vse uanabi terminologija... Pa daj kalbo jebogabog!!!


Kalbo pa je že moški na mestu le razpizdili ste ga.



Kaj češ lepšega od nakurjenega moškega jetak punce? Za kalba pa res ni nobeden rekel nič slabega in prav imaš ko praviš da je moški na mestu.

< Sporočilo je popravil ...Che -- 29.6.2009 15:25:48 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: mestno redarstvo
29.6.2009 15:25:45   
miapia
na mestu le razpizdili ste ga.

[/quote]

Kaj je lepšega od nakurjenega moškega jetak punce? Za kalba pa res ni nobeden rekel nič slabega in prav imaš ko praviš da je moški na mestu.
[/quote] Če je nakurjen v pravo smer, ja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?