|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 10:04:40   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
Turčija mi je rajska, Grčija že malo izpeta, turčija pa carska - imam en plac, čakam, da otroka malo zrasteta - živiš pa v hiški na drevesu, skupna kupinja, ful ful poceni, je eni uro vožnje z busom iz Antalyje, se hladna reka izliva v morje - imaš hladno, čisto reko, pa toplo morje, želve vidiš, lepa pokrajina - noro!


Ja, meni je tudi tule ZAKON!!!! user posted image user posted image

Ful bi spet šla, pa moj noče, ker sva že bila user posted image  Ampak, ni hudič da ga v ene parih letih spet ne zvlečem dol!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 10:06:12   
viv_
Mi imamo budget za 17-18 dni kampiranja 1600€, AI user posted image  V to ceno je vključeno vse, kofeti, kartice, spominki, sladoledi... ni da ni... Edino domača fasunga ni vračunana, ampak to itak porabiš tudi doma.

S tem denarjem smo prišli lani skozi 3 tedne po dalmatinskih otokih. Predlani 3 tedne po Sardiniji.

Letos računamo nekaj takega za Korziko.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 11:45:40   
muška
sem ostala  z branjem na prvi strani....

Glede Grčije. Grčija zna bit sv. draga in sv. poceni. Odvisno kako se odločiš. Če greš ogranizirano, v neko hotelsko naselje ne moreš pričakovat kaj drugega kot lupanje. Žal tako je, pa ne samo v Grčiji.

Midva sva prepotovala že skoraj celo Grčijo, ampak vedno v lastni režiji. Nazadnje sva dala za požrtijo, pa še napila sva se ga zraven user posted image user posted image user posted image  slabih 20 €. Seveda to ni bilo v betonskem hotelskem naselju, ampak v eni luštni pristni grški vasici, kjer kava še letos stane 50 centov, pivo pa 1,1€ . Je to drago? Meni ne. Spala sva tisto noč v hotelu kjer sva večerjala in nočitev z zajtrkom naju je prišla 8 €, s tem da sva še motor parkirala v eni kleti od nekega domačina. Ko sva mu drug dan hotela plačat za parking, naju je dobesedno nagnal, še prej pa povabil na Uzo. user posted image user posted image user posted image   Tak da mogoče malo razmišljajte za dopust v lastni režiji, pa ne se bat, da ne boste dobili prenočišča, dobili ga boste. Če pa vam ga bo nudil še kak domačin ( soba ali apartma), pa vam jutranja kavica in uzo iz njihove strani vsak dan ne uide!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 12:33:04   
kalbo
Nas je lani prišlo 14 dni hudega dopusta 700 EUR . Zjutraj pogled na morje in vonj po morju, zajtrk 20 metrov od morja, kopanje v kristalno čisti vodi velikokrat na dan. Otroci se nebi naveličal tega niti v dveh mesecih, stara dva pa tud ne. Cel dan poezija, petje škržatov in hladno pivo iz hladilnika, v glavnem tega ne zamenjam za nobeno Grčijo, Tunizijo oziroma za bilokak hotel al pa apartma. Edina napaka, ki pa niti ni napaka je ta, da prikolica zaenkrat ni naša, bo pa ena podobna malo večja kmalu naša. Dva tedna Grčije reskiramo, pa imamo hudo prikolico.

Vse tiste, ki tako mrzlično iščete hotele. poizkusite spremenit mišljenje, pa pejte kampirat. To je odklop, ne pa hotel.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 12:49:26   
ssevin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nas je lani prišlo 14 dni hudega dopusta 700 EUR . Zjutraj pogled na morje in vonj po morju, zajtrk 20 metrov od morja, kopanje v kristalno čisti vodi velikokrat na dan. Otroci se nebi naveličal tega niti v dveh mesecih, stara dva pa tud ne. Cel dan poezija, petje škržatov in hladno pivo iz hladilnika, v glavnem tega ne zamenjam za nobeno Grčijo, Tunizijo oziroma za bilokak hotel al pa apartma. Edina napaka, ki pa niti ni napaka je ta, da prikolica zaenkrat ni naša, bo pa ena podobna malo večja kmalu naša. Dva tedna Grčije reskiramo, pa imamo hudo prikolico.

Vse tiste, ki tako mrzlično iščete hotele. poizkusite spremenit mišljenje, pa pejte kampirat. To je odklop, ne pa hotel.



Za tebe ja, za nekatere pa spet ne. Pa še nekaj, če gre nekdo v hotel nevem kam z letalom, še ne pomeni, da pa mu kampiranje ali pa ene take počitnice v lastni režiji niso všeč, ali pa da jih morda v bodoče ne bo prakticiral..mogoče na stare dni..kaj veš.
Tudi tebi se lahko zgodi Kalbo, da še kdaj v lajfu pristaneš v kakšni turčiji, AI 4zvezdice..komot se ti lahko zgodi, kaj veš.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 12:57:58   
andreja32
ha,ha,Kalbo...te čito razumem..

Po letih počitkovanja tako ali drugače,smo pred tremi leti pogruntali varianto,ki nam najbolj ustreza...kampiranje...vonj borovcev veverice ki te  radovedno pridejo pogledat na meter bližine, morje na oku , večerno posedanje pred prikolo, ko otroci zaspijo in midva ob kozarcu vina,pogledu na morje ,lučke iz sosednje obale,klepetava v nedogled ....Otroci so navdušeni...tam si najdejo svojo druščino,skupaj rolajo se potapljajo,kolesarijo,lovijo rakce,balinajo, se skrivajo....

Pa meni je neskončno všeč da ko se mi zmrde sedem v avto in grem,...saj vem da me čaka moj raj....



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 13:16:55   
Lolek in Bolek
Točno to kar piše Muška, sem hotela jaz. Pa se mi ne da. Ker vsak zagovarja svoje.
Nama se je tudi že zgodilo, da sva bila nastanjena v hotelu, pa sva noč in to ne eno preživela z domačini. Ker ko se z njimi poskušiš poistovetiti, si njihov. In potrebno je večkrat obiskat Grčijo - da jih zakapiraš, da se z njimi najdeš in da veš kaj razmišljajo. Ampak potrebno je priti do domačinov, niti ne tistih ki samo gledajo kako tujci gradijo in tržijo na njihovih otokih - ti so običjno nesramni do turistov.  Ja Muška, tudi nama se je zgodilo da je lastnik jokal ko sva odhajala in še danes se ga spominjam v živo - kakšne večerje nama je stregel in kako naju je gostil...
Drugače pa Kalbo, kaj ti misliš, da se v Grčiji škržakov ne sliši? Pa da nismo plavali v lepi vodi? Pa ta ni samo tam kjer si ti, pa v Grčiji, pa Turčiji, pa Tuniziji, pa Karibi, pa Bahamsko otočje... Ne bi ti razlagala o luksuzu in naravnih lepotah, ki sem jih doživela tam, ker bi dvomil v napisano. Ob slikah ki sem jih pa ovekovečila, bi pa samo onemel....

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 13:17:27   
viv_
Ja, meni je kampiranje itak zakon, ampak mi je logično, zakaj nekaterim ni.

Verjamem, da je nekaterim neprijeten občutek, da ne vedo točno, kje bodo spali naslednji dan, sploh, če se seliš naokrog. Pa tudi, roko na srce, povsem zastopim nekoga, ki mu ni do skupnih tušev in wc-jev. Mene pač to ne moti...

Tako da, vsak ima svoje želje, potrebe, prioritete... In nismo vsi za vse.

Recimo od Daschenke se bere sanjsko, pa me za noben denar ne spreviš na jadrnico za en mesec. Enostavno, mi to ne paše. Isto, kot mi ne paše bit en teden v enem hotelu. Mi tudi ne paše bit 14 dni v enem in istem kampu. Mi paše, da se vsake 4-5 dni premaknemo naprej, da ne gremo nikoli na en kraj, čeprav nam je bilo super všeč. Nujno rabim med dopustom videti in spoznati še kaj drugega kot vonj po borovcih, plažo in morje...

100 ljudi, 100 čudi... Ja, finance so pa različne. Na srečo, mi ustreza nekej srednjega user posted image  tako da ravno poceni ni, se pa da prežicet

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 13:19:36   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ssevin

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Nas je lani prišlo 14 dni hudega dopusta 700 EUR . Zjutraj pogled na morje in vonj po morju, zajtrk 20 metrov od morja, kopanje v kristalno čisti vodi velikokrat na dan. Otroci se nebi naveličal tega niti v dveh mesecih, stara dva pa tud ne. Cel dan poezija, petje škržatov in hladno pivo iz hladilnika, v glavnem tega ne zamenjam za nobeno Grčijo, Tunizijo oziroma za bilokak hotel al pa apartma. Edina napaka, ki pa niti ni napaka je ta, da prikolica zaenkrat ni naša, bo pa ena podobna malo večja kmalu naša. Dva tedna Grčije reskiramo, pa imamo hudo prikolico.

Vse tiste, ki tako mrzlično iščete hotele. poizkusite spremenit mišljenje, pa pejte kampirat. To je odklop, ne pa hotel.



Za tebe ja, za nekatere pa spet ne. Pa še nekaj, če gre nekdo v hotel nevem kam z letalom, še ne pomeni, da pa mu kampiranje ali pa ene take počitnice v lastni režiji niso všeč, ali pa da jih morda v bodoče ne bo prakticiral..mogoče na stare dni..kaj veš.
Tudi tebi se lahko zgodi Kalbo, da še kdaj v lajfu pristaneš v kakšni turčiji, AI 4zvezdice..komot se ti lahko zgodi, kaj veš.


Ja ja, se strinjam. Sam hočem rečt, da so počitnice lohk tud poceni.

(odgovor članu ssevin)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 13:23:32   
Lolek in Bolek
Aja no zanima me pa še, kaj pomeni dva tedna Grčije reskiramo in imamo prikolico?
Stvari in dogodki ki sva jih midva doživela se ne dajo ovrednotiti! Me ti razumeš? Ni je cene!

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 13:31:22   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Drugače pa Kalbo, kaj ti misliš, da se v Grčiji škržakov ne sliši? Pa da nismo plavali v lepi vodi? Pa ta ni samo tam kjer si ti, pa v Grčiji, pa Turčiji, pa Tuniziji, pa Karibi, pa Bahamsko otočje... Ne bi ti razlagala o luksuzu in naravnih lepotah, ki sem jih doživela tam, ker bi dvomil v napisano. Ob slikah ki sem jih pa ovekovečila, bi pa samo onemel....


A dejuser posted image , a obnemel bi, a dvomil bi o napisanem, ne me smejat no. Meni je jasno, da je svet poln lepih kotičkov, ki jih vseh ne vidiš niti v tisoč življenjih in nekaj teh imam v planu obiskat. Ne bo mi pa noben govoril, da večina Slovencev ki hodijo v Tunizijo, Grčijo, Turčijo, Španijo vidi kaj. Malo morgen, sicer so izjeme, sam jih je zelo malo. Večina jih spozna ulico do plaže, če je pa v hotelu bazen pa še tega ne, pa ulico s spominki, pa par vodenih izletov dajo skozi in to je to za tisto leto in za 2500 EUR. Če hočem bit zapečkarski sem pa to rajši na svojem z borovci poraslem placu, ker na letnem dopustu in majhnimi otroki se men ne da okol skakat.
Kdaj kasneje bomo pa potoval, samo to v lastni režiji in to z avtom, avtodomom, al pa s kolesom in šotorom in bomo šli potovat, ne pa spočit se na dopust.

Ne ti men "obnemel"....

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 13:32:19   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Aja no zanima me pa še, kaj pomeni dva tedna Grčije reskiramo in imamo prikolico?
Stvari in dogodki ki sva jih midva doživela se ne dajo ovrednotiti! Me ti razumeš? Ni je cene!


Dva tedna Hotela v Grčiji, se to bere....ti je zdaj jasno, al še vedno ne?

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 13:40:02   
Lolek in Bolek
Sedaj si pa napisal svoje stališče in svoj domet. Veš Kalbo ljudje smo si različni in na srečo je to prav.

Obnemeti ti pa ne bo potrebno, ker vidim, da boš morda lahko šele čez čas ali pa nikoli....
Pa brez zamere, uživaj na dopustu!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 13:43:29   
kalbo
Veš, sem obnemel ob marsikaki fotki, ki jo je recimo posnela moja dobra prijateljica na misiji zdravnikov brez meja v Afriki. kaj takega tud ti, ki se imaš za svetovnega popotnika ne posnameš, tko da ne se hvalit. Verjamem, da si se imela super in verjamem, da se boš imela še, sam ne mene met za zabitega. Za zapečkarja me lahko imaš, ker to sem, za zabitega pa res ne.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 13:54:27   
Lolek in Bolek
Lej Kalbo, jaz spoštujem eno in drugo. Samo nisem neka kako že praviš "svetovljanka", priznam rada pa potujem, ker sem odprta oseba, mi nikjer ni težko navezati stikov in se poisktovetiti tudi z domačini - reveži, ker me zanima kako se preživljajo oni... Na jetra mi pa gre, ko pravite hotel in to. Jaz sem tudi kampirala, pa vse, kot sem že prej napisala - tudi v hotelu z 10000 zvezdicamiuser posted image  - pa smo se že leta nazaj šli robinzonske počitnice.
Kar hočem povedati je to, da je lahko in eno in drugo zelo zelo dobro.

Kar se pa tiče tega, kar imam pofotkano, pa raje ne bi - ker si pristranski v danem trenutku. Bova čez leta izmenjala kako fotko..

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 14:01:40   
kalbo
Hočem samo to rečt, da gre večina ljudi v Grčijo v hotel in so zabubljeni tam not. Tko grem lahko tud v M Hotel na Derčevi v Ljubljani, ne rabim hodit v Grčijo ne, to je pojnt. Smo bli že vodiči po Lore de Maru in do tja enim sostanovalcem iz hotela v Tosi de mar na ponovitvi maturantskega izleta skoraj deset let nazaj. Prav vsi si niso upali pomolit nosa dlje od ulice do plaže in o tem govorim.

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 14:23:48   
PIRANJA
jA. kalbo oprosti, sedaj razumem kaj želiš povedati. Meni bi srce jokalo, če bi morala na počitnicah živeti na ta način.
Naju je na eni destinaciji lastnik skorajda proglasil za pogrešana, ker sva se nepredvideno potepala več dni  po sosednjih otočkih, seveda tudi žurirala z domačini. Lastniku nisva povedala, ker si nisva mislila, da naju bo sploh pogrešal. Je bila napaka, ki je nikoli več ne ponoviva, vedno poveva da se greva mal potikat naokrog.
Ja in način ki si ga ti opisal, grem potemtakem rajš v Bernardin izležavat, ampak kot pravim, nisva taka človeka. Naj mi ti ne zamerijo!
Ampak glede prikolice pa res ne kužim. Nekaj doživetij res nima cene in se ne da to tako enoznačno napisati.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 15:25:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Hočem samo to rečt, da gre večina ljudi v Grčijo v hotel in so zabubljeni tam not. Tko grem lahko tud v M Hotel na Derčevi v Ljubljani, ne rabim hodit v Grčijo ne, to je pojnt.


Smešna primerjava...to je kot da bi jas teb rekla v čem je smisel kampiranja, sej si pa lahk doma na travi postaviš šotor pa kampiraš??

Eni ljudje pač počitnice izkoristijo(mo) za počitek in uživancijo ter da se jih streže spredi in zadi, jaz ne vidim nič slabega v tem , seveda dokler so finance.

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 15:51:08   
petja
Mi kampiramo, pa se mi ne zdi drago ... Prikolico je res da kupil fotr, pavšal pa si delimo na 4 dele, kar pomeni 2.300 €/4 = 575 € na familijo. Vsak mesec sem dol vsaj en vikend (prej dva), poleti smo dol 2-3 tedne, otroci ostanejo skoraj celo poletje dol (se zmenimo med sabo glede varstva) ...

Prikolico imamo postavljeno od konca aprila do začetka oktobra, 10 m od morja, noben ne more pred nas postaviti prikolice/šotora ... družba je super, veliko družbe za otroke, velikokrat gremo ven jest ... pa nas še vseeno ne pride veliko denarja.

Ampak sem pa itak že napisala, da nisem preveč za hotele, zelo rada potujem, ampak ne spim v hotelih, saj se najde veliko cenejših prenočišč. Seveda pa vsak po svoje, jaz na dopustu ne morem ležat user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 16:03:30   
Anonimen
Ne vem zakaj mislite, da pa tisti, ki hodijo v hotele samo ležijo in so cel dan v hotelu??  Halooo

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 16:25:16   
kaya2007
jaz obožujem hotele user posted image  seveda tiste v tujini, ne mislim hrvaške...dubajski npr. so fantastični user posted image  mmmm, še zdaj sanjam njihove zajtrke user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 16:40:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

jaz obožujem hotele user posted image  seveda tiste v tujini, ne mislim hrvaške...dubajski npr. so fantastični user posted image  mmmm, še zdaj sanjam njihove zajtrke user posted image


mmmm verjamemuser posted image ...a zaupaš v kateerem poslu delaš, da si lahk privoščiš te hotele, da vem v kero smer je treba ituser posted image

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 16:43:20   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kaya2007

jaz obožujem hotele user posted image  seveda tiste v tujini, ne mislim hrvaške...dubajski npr. so fantastični user posted image  mmmm, še zdaj sanjam njihove zajtrke user posted image


Ja, predvem če greš na kake njihove bruncheuser posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 16:44:07   
rija
v mojem sigurno neuser posted image user posted image user posted image


ker jaz sem odpisala dubaj, tudi z manj zvezdicamiuser posted image user posted image user posted image

pa kaj si ti nor....en teden...za 3 ziher ene 5 jurjev...user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ali je dopustovanje postalo predrago?
1.7.2009 16:48:02   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

v mojem sigurno neuser posted image user posted image user posted image


ker jaz sem odpisala dubaj, tudi z manj zvezdicamiuser posted image user posted image user posted image

pa kaj si ti nor....en teden...za 3 ziher ene 5 jurjev...user posted image  


Ako bog da in se vrnemo, te povabim na kofeuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?