|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj povedati??
27.5.2005 10:47:32   
tinkatonka
Imam eno vprasanje...

Ko zveš da si noseča, v kolikšnem času moraš oz. je fino, da sporočiš delodajalcu? Do 3 meseca nosečnosti, prej, kasneje???

Sicer sem se studentka, sluzba me caka, ker sme stipendistka, noseča še nisem a delava na tem :)!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj povedati??
27.5.2005 10:49:09   
Anonimen
Ko minejo prvi trije meseci lahko kar poveš. Jaz pravim čim prej tem bolje.

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj povedati??
27.5.2005 11:38:28   
mala važička
jaz bom povedala ko bom dala nuhalno svetlino čez (cc 3 meseci), tolk da vsaj vidim če bo vse OK.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj povedati??
27.5.2005 12:18:09   
rose
Po zakonu lahko poveš šele 30 ali 60 dni predno greš na porodniško. Je pa vseeno fino, če delodajalca obvestiš že prej. Odvisno je tudi na kakšnem delovnem mestu delaš. Jaz delam v laboratoriju, kjer bi se tudi našla kakšna susbstanca, ki škoduje plodu, tako da sem povedala že kar takoj (v bistvu sem dobila službo in pozitiven test kar hkrati :bravo: ).
Tako, da po moje po treh mescih že lahko poveš, še sploh če se ti bo trebušček že kaj poznal ;)

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj povedati??
27.5.2005 13:14:49   
*Neja*
Meni se zdi fer, da poveš čim prej, ampak ne pa prehitro. Jaz sem tudi povedala mojemu šefu, pa je on že pol iskal ene variante. Pol pa SS. Zdaj sem se zaklela, da ne povem prej kot po 3 mesecih. Je pa fajn, da čimprej vedo (vsaj šefi), tako, da lahko počasi začnejo iskat nadomestilo oz. začnejo organizirat delo tako, kot če te ne bi bilo.

Velik sreče!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj povedati??
29.5.2005 8:19:19   
LE&TA
Tud jst mam eno vprašanje oz. rabim nasvet. Delam v OŠ -poučujem v 3.razredu, za določen čas (do 31.8.2005), za naprej sem zmenjena da mi podaljšajo še za eno leto, zdej pa :nosecka:. V bistvu ne vem kako in kdaj naj povem, ker ne vem al me bo ravnatelca pol zaposlila še do porodniške al ne, fajn bi blo zarad porodniške plače. je pa ful nerodno kdaj naj ji povem, da v primeru če me ne vzame naprej(kar je čisto njena odločitev), si ona išče drugo, razpisi pa gredo ven v juniju, juliju.ne bi je rada zaj. ker je ful OK ženska. Šola je pa na takem območju kjer je ful potreba po učitelcah. Tud jst se vozim tja 34km.Sem v 7 tednu in v petek mam prvi pregled. Upam da nisem preveč zakomplicirala.
Help!

Mejte se!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?