|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dvd Vzajemna ali bolje NFT
8.7.2009 13:01:55   
Adelina
Ali se ga splača kupit? Ali je baby handling pravilen in je razloženo oz. prikazono dovolj natančno za vsakogar ali se priporoča pred tem tudi obisk fizioterapevta? Sem si pogledala tudi zgornji video, pa baje ni izvedeno pravilno. Pa položaj za podiranja kupčka  me zanima. Tu je rečeno, da kar skoraj leže, ponavadi pa se ga podira pokonci, ampak mi potem stalno dviguje glavico-že od začetka je sploh ne mara naslonit na ramo.
Imam namreč 3 mesece staro punčko, ki se občasno precej zvija (med spanjem in včasih med dojenjem), pediatrinja pa sicer pravi da je ok, zato bi se rada naučila pravilnega "delanja" z dojenčkom in odpraviti to zvijanje. Ali mi priporočate obisk NFT?

< Sporočilo je popravil Adelina -- 8.7.2009 13:03:13 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dvd Vzajemna ali bolje NFT
8.7.2009 16:07:24   
jajula
men se je zdel CD še kar brezveze, bi raje investirala v eno samplačniško uro  fizioterapije pa naj ti tam pokažejo osnove handlinga

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dvd Vzajemna ali bolje NFT
10.7.2009 17:09:11   
onur
jaz sem klicala za cd že pred časom, pa jih sploh več nimajo, vse razprodano in se ga ne da dobit baje. sem si pa nabavla knjigo od Andreje Semolič, Igriva vadba za dojenčke in je ok. ma ne preveč komplicirat s tem. saj se je tudi naša zvijala ko je bila majhna. čim manj nosi pokonci in nosi jo v položaju lunice. pa še nekaj ti pripopam http://www.udruga-oko.hr/_images/documents/_1_baby_handling_round_finale.pdf, http://www.ivz.si/javne_datoteke/datoteke/1583-Dojencek_2008_splet.pdf

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dvd Vzajemna ali bolje NFT
10.7.2009 17:10:09   
onur
http://www.udruga-oko.hr/_images/documents/_1_baby_handling_round_finale.pdf


vidim, da tega linka ni prijelo. pojdi na med.over.net - pediatrija in najdi to med lepljivimi temami

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?