|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Anonimnež
19.7.2009 22:48:36   
Anonimen
Zanima me, zakaj imajo nekateri v DIPO možnost repliciranja kot Anonimnež, drugi ne? Hvala.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Anonimnež
19.7.2009 23:03:07   
Tanja55
Hja, pa se mi zdi, da ne samo na DIPO. Je pa res, da je ena od moznosti, da izvirni post objavis na npr. spolnost, potem ti ga pa premaknejo kamor spada, a ostane pod anonimno (ker si valda ze v startu to zelel, zato si dal temo na spolnost). Ce se pa kako drugace se da do anonimnosti je pa meni neznano, bo povedal admin oz. RR team.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Anonimnež
19.7.2009 23:49:45   
Anonimen
To, da napišeš v spolnosti kot anonimnež sem vidla ja, da če napišeš tam kot anonimnež in če se premakne, da ostane pol pod anonimno.

Opazla sem v tejle temi v DIPO http://www.ringaraja.net/forum/Partnerjev_otrok_iz_prej%C5%A1nje_veze%2C_kdaj_je_%C4%8Das%2C_da_me_spozna_z_njim/m_4263240/tm.htm

Prou bi blo, da za vse enak velja.

Aja, pa naj mi prosim nekdo pove, kako se naredi KLIK, da se ti potem tema pokaže, ker ne znam, pol moram pa tko kot zgori kopirat. Sem iskala, kje so kaka navodila glede tega KLIK-a, pa nisem našla.

< Sporočilo je popravil Repka -- 19.7.2009 23:51:06 >

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Anonimnež
20.7.2009 6:35:02   
ZARA
Zato, ker je bil uporabnik izbrisan.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Anonimnež
20.7.2009 7:05:40   
Anonimen
Hvala.

Če je kdo tok prijazen, lahko kak namig glede KLIK-a.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Anonimnež
20.7.2009 12:57:42   
barika
kopirano iz RR navodil

•  objavljene slike naj bodo tako velike, da ne presegajo okvirjev foruma. Enako pravilo velja za povezave, ki jih krajšamo oz. napišemo z besedo.

Primer:

Namesto: http://www.ringaraja.net/default.asp napišemo RR takole

[ url=http://www.ringaraja.net ]BLABLA[ / url ] vse brez presledkov.

Če vam ne uspe narediti povezave prosite za pomoč moderatorja.



< Sporočilo je popravil barika -- 20.7.2009 13:01:41 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Anonimnež
20.7.2009 13:08:43   
zmajaz
Lažje je z gumbom "dodaj povezavo" - drugi gumb z desne proti levi nad okencem, kjer pišeš sporočilo. Najprej napišeš recimo KLIK ali kaj podobnega, to besedo označiš (počrniš) z miško in klikneš zgoraj navedeni gumb. Odpre se ti novo okence, v katero prilepiš ali vpišeš hiperpovezavo. Če imaš pojavna okna preprečena, ti morda noče odpreti novega okenca, ampak se ti v zgornjem delu okna prikaže vrstica, kjer piše, da je bilo pojavno okno preprečeno - klikni jo z desnim gumbom miške in izberi možnost "začasno dovoli pojavna okna", potem pa še 1x klikni gumb "dodaj povezavo", pa bo šlo.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Anonimnež
20.7.2009 15:08:41   
barika
Zmajaz, men pa to sploh ne rata, pa mi je tisto z url-ji ful hitrej.user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
20.7.2009 15:17:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
20.7.2009 15:19:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Anonimnež
20.7.2009 18:58:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

1. greš na link
2. ga skopiraš
3. greš nazaj na sporočilo
4.link prilepiš
5.z levo miško potegneš po linku, da ga pobarvaš
6. gor na pobarvan link napišeš KLIK in pošlješuser posted image

Preprostouser posted image user posted image


Sem se že ustrašla, da bom mogla vse štir uprežt, ko so mi zgori punce razlagale, ker sem se zgubla user posted image

Tole po kmečko je zame ja. user posted image user posted image user posted image

da še probam KLIK 

znam user posted image

Hvala vsem za trud in pomoč. user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil Repka -- 20.7.2009 19:00:02 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?