|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   s čim čistite torbice?
21.7.2009 18:58:51   
lenčy
pozdravljene!

prejšni teden sem si kupila novo belo torbo, danes pa sem opazila, da je na nekaterih delih modra. sklepam, da je modra od jeansa, ker sem si kupila tudi novo jeans krilce. a mogoče katera ve, s čim naj bi to dol dobila, ker z vodo ne gre, se bom mogla malo bolj potrudt...
prosim za pomoč...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: s čim čistite torbice?
21.7.2009 21:07:00   
Šaki
vržem v pralni stroj-

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: s čim čistite torbice?
21.7.2009 21:08:23   
water lily
Iz česa pa je torbica?

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: s čim čistite torbice?
21.7.2009 21:09:41   
lenčy
pozabila sem povedat, da ni iz bombaža ampak iz umetnega usnja, to pa glih ne vem če bi vrgla v stroj....

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: s čim čistite torbice?
21.7.2009 21:11:46   
water lily
Iz sedežne vem da gre z mešanico šampona za lase pa tople vode dol, tako da predvidevam da bi šlo tudi iz torbiceuser posted image

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: s čim čistite torbice?
21.7.2009 21:14:21   
lenčy
aha ti imaš sedežno iz umetnega usnja? no super bom probala, hvala za nasvet!!!user posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: s čim čistite torbice?
21.7.2009 22:04:33   
mamči
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Iz sedežne vem da gre z mešanico šampona za lase pa tople vode dol, tako da predvidevam da bi šlo tudi iz torbiceuser posted image


Ja jaz delam tako. Pa ono micro krpico uporabim, pa gre vse lepo dol.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: s čim čistite torbice?
22.7.2009 10:18:05   
lenčy
sm sprobala vaše nasvete ampak ni ratalo, še vedno so sledi jeansa goruser posted image poskušala sem tudi s tekočim detergentom, ajaxom in nič pomagalo....
bom šla v muellerja, če majo tam kaj za mojo torbo.... hvala vseeno punce!!

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: s čim čistite torbice?
23.7.2009 11:46:12   
fusia
Pa sporoči, če ti bo uspelo. Jaz imam eno rumeno torbo, ki ima gor sledove različnih barv mojih oblačil user posted image in jo bom ravnokar stran zabrisala, čeprav mi je drugače ful lepa.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?