|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 15:02:26   
majra
IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica

če ima katera peg perego pilko voziček in ima spravljena navodila za uporabo ali pa ga katera že obvlada, naj mi prosim pove, ker imam še par nerazrešenih vprašanj.



jaz ga imam, sicer navodila za uporabo nimam pri sebi (jih imam nekje spravljene). ti kar vprašaj, če ti bom znala odgovorit ti bom, če ne bom šla pa poiskat navodila.



se podpišem

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 15:07:46   
Tanik
nič čvekice, jaz grem domov. vas berem jutri.

user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 15:15:09   
barika
če bomo takle čvekale, bomo še peti del nafilale, ne samo tretjega, pa mogoče četrtegauser posted image user posted image user posted image

mene pa čaka še zobar, in to zelo kmalu grrrr, ob 16.00
evo, danes smo šli v muller, pa sma zapravla fuuuuu, plenice za oba, pa modrc za mene, pa nekaj malenkosti, ampak sma komaj prinesla do avta.user posted image

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 15:25:02   
škorpijončica

Zanima me; ko daš gor košaro, se lepo vpne tako, da lahko otroka gledaš ko leži notr, ampak se košara maje če pritisneš navzdol. A je to namenoma tako, da otrka zibaš, ali se da kakšno držalo pritrdit, da stoji pri miru? Kaj pa paščki, ki so za pripet otroka ko sedi, ostanejo kar pod to košaro ali se jih sname prej dol?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 15:26:35   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: barika

mene pa čaka še zobar, in to zelo kmalu grrrr, ob 16.00



Mene pa v petek user posted image user posted image user posted image . Naj ti hitro mine.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 15:41:14   
Sarchi
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: barika

mene pa čaka še zobar, in to zelo kmalu grrrr, ob 16.00



Mene pa v petek user posted image user posted image user posted image . Naj ti hitro mine.







jzt sm ga mela prejšnji teden in razen vnetih dlesni so bli zobki ok user posted image , tko da ni blo nč brrrr brrrr...

barika upam da te ne bo preveč muču...


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 15:47:36   
sontschica
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica


Zanima me; ko daš gor košaro, se lepo vpne tako, da lahko otroka gledaš ko leži notr, ampak se košara maje če pritisneš navzdol. A je to namenoma tako, da otrka zibaš, ali se da kakšno držalo pritrdit, da stoji pri miru? Kaj pa paščki, ki so za pripet otroka ko sedi, ostanejo kar pod to košaro ali se jih sname prej dol?



hmmmmmmm. no do tega dela še nisem prišla, ker midva sva samo športni del kupila, košaro mi bo pa stric posodu za nekaj časa. bom pa probala najdit navodila in ti poročam....

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 16:09:03   
Nataša31
Pozdravljene punce!

Še da se jaz oglasim. Sem bila prejšnji teden 3 dni v bolnici, ker sem imela ful slabo vodouser posted image ! tamali je dobro, pridno rste, me je pa tako zelo začela boleti sramna kost, da sem se šla danes še enkrat pogledat. Voda je bila OK, kri tudi. In tako smo ugotovili, da se mi je začela širiti sramna kost. kako to boli!!! Noro.  Sedaj imam počitek še vsaj dva tedna je rekla da moramo zdržat, se pravi do 37. tedna, kje je še touser posted image
Ma pa mali še toliko bolj brcauser posted image .
Ta vikend grejo moji po omare v Ikeo, doibm previjalno, in opereme in zlikam stvari. Sicer že vse imamo, ampak smo  kar odlašali pa odlašali, zdaj pa bo treba vse v šubu pripravitiuser posted image  Pa torbo za v P...Joj Joj.
Mah, saj bo.
Pridne boditeuser posted image
nataša

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 16:09:33   
sontschica
IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica


Zanima me; ko daš gor košaro, se lepo vpne tako, da lahko otroka gledaš ko leži notr, ampak se košara maje če pritisneš navzdol. A je to namenoma tako, da otrka zibaš, ali se da kakšno držalo pritrdit, da stoji pri miru? Kaj pa paščki, ki so za pripet otroka ko sedi, ostanejo kar pod to košaro ali se jih sname prej dol?



hmmmmmmm. no do tega dela še nisem prišla, ker midva sva samo športni del kupila, košaro mi bo pa stric posodu za nekaj časa. bom pa probala najdit navodila in ti poročam....



no sem najdla navodila

PLIKO + kpšara

Da bi prpeli košaro na športni voziček, je treba:
- sneti strehico z vozička
- naslon vozička spustiti v vodoravni položaj
- dvigniti priključke Ganciomatic na vozičku
- odstraniti sprednjo zaporo in v nastale odprtine vstaviti priložene pokrovčke, da bi zaprli ročaje vozička
- dvigniti naslon za nohe na vozičku v nakvišji položaj
- prijeti ročaj košare
- postaviti košaro na priključke Ganciomatic vozička, tako da je vzglavje košare nasproti ročajev vozička
- pritisniti z obema rokama ob straneh košare, dokler priključki ne kliknejo

glede paskov pa ne vem, po moje je treba sneti celo prevleko športnega vozička (vključno s paski), da sploh lahko daš košaro gor.

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 16:27:32   
veselka
grrrrrrrrrrrrr, kolk sm jezna user posted image user posted image user posted image naročim moji sestri, da mi iz ikeje prinese rumeno mizico (da bo šla k posteljici, gor pa AC), 2x sem ji napisala, da rumeno, ker je postla rumena, in mi prinese belo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bom šla po samolepilno folijo, da kej gor nalepim rumenega... kakšne mehurčke... pa še v kateri drugi barvi tud, da bo bolj zabavno, ne pa bela mizcia user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil veselka -- 4.8.2009 16:31:43 >


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 16:55:58   
tulpek
Veselka, to pa res ne vem, kako je lahko zgrešila barvo. A ji je bila bela bolj všečuser posted image .

Nataša, upam, da bo vse OK in da zdržita še ta dva tedna v enem kosu.


Js grem pa sedaj na pregled, če se danes ne oglasim več pomeni, da so me poslali v P user posted image user posted image . Ampak ne čutim nobene potrebe po tem, da bi že mogla it, tak da se še tipkamo user posted image .

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 16:59:36   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

Js grem pa sedaj na pregled, če se danes ne oglasim več pomeni, da so me poslali v P user posted image user posted image . Ampak ne čutim nobene potrebe po tem, da bi že mogla it, tak da se še tipkamo user posted image .



Ne, ne, ti kar lepo domov pridi, nikamor še ne greva user posted image

Dobro opravi!


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 18:01:04   
Erdbeere
matr ste načvekale.....jest sem pa bila na kosilu s službo, tako da je moje kosilo jedel samo mož, otrokom sem pa ze jaz prej narihtala ga.

Jest sem pa še vedno tako sita, da komaj sedim....samo bo treba nekaj ukrenit, ker drugače lahko samo še zaspim tukaj, najbolje, da se spokam pokonci in grem ven.

Se potem javim ko pridemo notri.

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 18:01:10   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

Veselka, to pa res ne vem, kako je lahko zgrešila barvo. A ji je bila bela bolj všečuser posted image .




ne, spregledala je podatek o barvi, čeprav sem ji natančno napisala na seznamu, da mizica mora bit rumena. in tut če je njej bela bolj ušeč, ne kupuje sebi, ampak meni, za moj denar.

in sploh ni stvar, če bi se zmotila, pa da bi ji blo vsaj kej mal žal, ampak pač po njeno ni nardila nič narobe... je pač uzela belo.

sploh pa to ni bilo prvič, je pa definitivno zadnjič. ko sva se selila, sva pač si zaželela eno dozo za sladkor. in ker je pač miljon vzorcev, je moj user posted image napisal seznam od 1-10, katere so nama najbolj všeč, ker pač nismo vedli, kaj se pri nas dobi. in izmed vseh katere so ble s seznama na razpolago, je ona kupla zadnjo na seznamu, ker bla pač njej najbolj ušeč.

še dobr, da ko je za našo user posted image kupovala komplet za kopanje (banjica,...) da smo se srečal v trgovini, ker bi ziher vse po svoje nardila.

ne razumem v čem je fora izražanja želja, če se jih pol ne upošteva oz. če ti kej prinesejo od kje, s tem, da če oni kej rabijo iz okeje, se zmer potrudva, da kupva prou in da sploh prineseva. enkrat nama niso nečesa prinesli, ker se jim ni dal tistga iskat. grrrrrrrr

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 18:07:49   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

grrrrrrrrrrrrr, kolk sm jezna user posted image user posted image user posted image naročim moji sestri, da mi iz ikeje prinese rumeno mizico (da bo šla k posteljici, gor pa AC), 2x sem ji napisala, da rumeno, ker je postla rumena, in mi prinese belo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bom šla po samolepilno folijo, da kej gor nalepim rumenega... kakšne mehurčke... pa še v kateri drugi barvi tud, da bo bolj zabavno, ne pa bela mizcia user posted image user posted image user posted image


..včasih se zgodi tudi kaj takega..midva sva lani kupovala klubsko mizico in sva se skoz pogovarjala, da bova kupila belo..še v Ikei sva jo rastavljeno gledala...na koncu sva pa spodaj v skladišču pograbila črno..pa se je barva videla user posted image  ..šele po 5min vožnje sem pogledala nazaj in ugotovila, da sva kupila črno..ampak nama zdaj ni žal..nama še bolj pašeuser posted image


..Tulpek se še beremo user posted image  ..

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 18:21:00   
Anonimen
ojla čvekiceuser posted image

Jaz sem pa danes do konca zlikala in vse pospravilauser posted image tako da zdaj čakamo še samo desko za previjalno in seveda našega sončkauser posted image

Punce kako pa zgledajo ti lažni popadki? Mene na čase malo špikne v jajčnikih in spodnjem delu trebuha, je to to? Sam niso to neke močne bolečine, ravno tolk da čutim.

Punce na druge se pa ne ozirat, valda da bomo kupovale in delale s svojimi otroci tako kot bo nam pasalo, mater so eniuser posted image

Uživajteuser posted image

(odgovor članu sontschica)
  Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 18:57:12   
Casiopea
Res ste čveke user posted image . Ampak vas je fajn brat. Lepe kompletke imate. Midva še čakava najinega, da ga moja mami dokonča. Modro bel bo ... ga poslikam.
Ali bo katera shranila matične celice? Danes sem se pogovarjala z Biohrambo. In sem se odločila, da jih bova shranila.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 19:28:27   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: jullie

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

grrrrrrrrrrrrr, kolk sm jezna user posted image user posted image user posted image naročim moji sestri, da mi iz ikeje prinese rumeno mizico (da bo šla k posteljici, gor pa AC), 2x sem ji napisala, da rumeno, ker je postla rumena, in mi prinese belo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bom šla po samolepilno folijo, da kej gor nalepim rumenega... kakšne mehurčke... pa še v kateri drugi barvi tud, da bo bolj zabavno, ne pa bela mizcia user posted image user posted image user posted image


..včasih se zgodi tudi kaj takega..midva sva lani kupovala klubsko mizico in sva se skoz pogovarjala, da bova kupila belo..še v Ikei sva jo rastavljeno gledala...na koncu sva pa spodaj v skladišču pograbila črno..pa se je barva videla user posted image  ..šele po 5min vožnje sem pogledala nazaj in ugotovila, da sva kupila črno..ampak nama zdaj ni žal..nama še bolj pašeuser posted image


..Tulpek se še beremo user posted image  ..


ja, ampak ona ni zgrešila škatle, ampak zgrešila moj podatek, ki ga je dobila v pisni obliki, ko sm ji poslala, kaj rabim in to 2x, da ja ne bo česa pozabila (sej rabla sem samo 2 stvari). in tud prvič ni v ikei. in njen odgovor je bil, da je bela itak lepša, kar mene čist nč ne briga, če sm js rabla rumeno, itak pa se ne spomne kakšna rumena je bla, ker pač ni vedla, da išče rumeno. gre se pač za to, kakšen je bil njen odziv na vse skupaj. sej se ni za sekirat, če se človek zmoti, ampak da ti je pa popolnoma vseeno in da se še vn vlečeš, brez vsaj kakšnega opravičila, je pa res grdo.

sej zdej nima veze... se bom pač znašla drugače...

men dons sploh ne paše kava... k da bi bla noseča user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu jullie)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 19:39:50   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: veselka


IZVIRNO SPOROČILO: jullie

IZVIRNO SPOROČILO: veselka

grrrrrrrrrrrrr, kolk sm jezna user posted image user posted image user posted image naročim moji sestri, da mi iz ikeje prinese rumeno mizico (da bo šla k posteljici, gor pa AC), 2x sem ji napisala, da rumeno, ker je postla rumena, in mi prinese belo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

bom šla po samolepilno folijo, da kej gor nalepim rumenega... kakšne mehurčke... pa še v kateri drugi barvi tud, da bo bolj zabavno, ne pa bela mizcia user posted image user posted image user posted image


..včasih se zgodi tudi kaj takega..midva sva lani kupovala klubsko mizico in sva se skoz pogovarjala, da bova kupila belo..še v Ikei sva jo rastavljeno gledala...na koncu sva pa spodaj v skladišču pograbila črno..pa se je barva videla user posted image  ..šele po 5min vožnje sem pogledala nazaj in ugotovila, da sva kupila črno..ampak nama zdaj ni žal..nama še bolj pašeuser posted image


..Tulpek se še beremo user posted image  ..


ja, ampak ona ni zgrešila škatle, ampak zgrešila moj podatek, ki ga je dobila v pisni obliki, ko sm ji poslala, kaj rabim in to 2x, da ja ne bo česa pozabila (sej rabla sem samo 2 stvari). in tud prvič ni v ikei. in njen odgovor je bil, da je bela itak lepša, kar mene čist nč ne briga, če sm js rabla rumeno, itak pa se ne spomne kakšna rumena je bla, ker pač ni vedla, da išče rumeno. gre se pač za to, kakšen je bil njen odziv na vse skupaj. sej se ni za sekirat, če se človek zmoti, ampak da ti je pa popolnoma vseeno in da se še vn vlečeš, brez vsaj kakšnega opravičila, je pa res grdo.

sej zdej nima veze... se bom pač znašla drugače...

men dons sploh ne paše kava... k da bi bla noseča user posted image


ah veselka, boš že rešila, nikar se ne sekiraj, da ne boš mogla še rodit zaradi jeze user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 20:20:55   
klaja
Veselka kupi sprej in posprejaj, pa bo. Midva sva tudi hotela imet rumeno omarico za pod umivalnik v kopalnici, pa ker so nama bile predrage sva vzela belo in dokupila  rumen sprej, pa je bilo rešeno.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 21:16:18   
Sarchi
IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Veselka kupi sprej in posprejaj, pa bo. Midva sva tudi hotela imet rumeno omarico za pod umivalnik v kopalnici, pa ker so nama bile predrage sva vzela belo in dokupila  rumen sprej, pa je bilo rešeno.



he....izvirno user posted image


_____________________________

Želi si, upaj in ujemi srečo!

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 21:28:34   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

Js grem pa sedaj na pregled, če se danes ne oglasim več pomeni, da so me poslali v P user posted image user posted image . Ampak ne čutim nobene potrebe po tem, da bi že mogla it, tak da se še tipkamo user posted image .



Ne, ne, ti kar lepo domov pridi, nikamor še ne greva user posted image

Dobro opravi!



Evo me s pregleda in nikamor ne grem, čeprav ni veliko manjkalo, pa bi me poslali v Celje user posted image .

user posted image se je namreč zarotil proti meni in ni hotel migat, brcat... samo spal je. Najprej 15 min, pa so me poslali hodit in po čokolado. Sem jo pridno pojedla user posted image in se nahodila, user posted image je brcal v čakalnici... pa me priklopijo na ctg in spet mir user posted image . NIČ od NIČ, spanje.... potem smo ga rukali in pojedla sem še preostalo čokolado, pa je po pol ure le malo pomigalo in potem še malo... v glavnem, doživela sem prvi upor svojega otročka user posted image . In to ob dejstvu, da moj mali skoz brca, skoraj 24 ur na dan, ampak ko pa mora, pa spi. Če nam ga ne bi uspelo zbudit, bi šla pa jutri v celje. Je rekla, da ga hoče videt v akciji user posted image . Kakor hitro sem se vsedla v avto je pa spet brcalo, pa sedaj doma tudi... Aja, naslednjič moram imet 1 kg čokolade zraven in jo že prej začet jest user posted image user posted image .
Popadkov še nimam nič, plodovnice veliko, user posted image je dost velik, MV ni merila.. v glavnem, nikamor še ne grem.

Altaja, jutri še nimaš pregleda user posted image .

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 21:31:40   
polari
Tulpek, fajn, da si dobro rešla...ta user posted image pa ti nagaja, hehe user posted image user posted image user posted image ...

Pa lahko noč!


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 21:33:03   
tulpek
Pozabila sem napisati, da mi zdaj tista čokolada prav neprijetno leži v želodcu. Nisem navajena takšne količine čokolade, bom mogla bolj vadit za naslednjič user posted image user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Septembrke 2009 - part. III
4.8.2009 21:36:11   
veselka

IZVIRNO SPOROČILO: Sarchi

IZVIRNO SPOROČILO: klaja

Veselka kupi sprej in posprejaj, pa bo. Midva sva tudi hotela imet rumeno omarico za pod umivalnik v kopalnici, pa ker so nama bile predrage sva vzela belo in dokupila  rumen sprej, pa je bilo rešeno.



he....izvirno user posted image



ja nisem ravno v stanju za sprejanje.

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Sarchi)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?