|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz Krasa
11.8.2009 11:20:34   
aprilčica07
karolina: počutje? za znoretuser posted image user posted image user posted image user posted image ne vidim minutke, da grem rodit.. ni problem v trebuhu, ne v Jakobu, ampak v tej sopari, bom popiz.... sem vsa otečena, komi diham, skratka upam, da bo tokrat kašen dan prej in ne kasneje kot je blo pr Jakobu... štufa sem štufa.. dosti lažje je blo čakat aprila, kot pa zdaj v toploti.. po drugi strani pa HB, da je ratalo, ne? samo si ne morem pomagat in sem tečna kot sto hudičev...user posted image user posted image user posted image  

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu karolina*)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: mamice iz Krasa
11.8.2009 15:31:46   
onur
živjo na hitro. čakam, da se mala zbudi, nato pa gremo do župnika se poznimat za krst.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: mamice iz Krasa
11.8.2009 21:25:35   
ona
Oj!
No pa se vračajo naše dopustniceuser posted image
KAROLINA,verjamem,da ste se imeli super,ko boš kaj na volji pa kakšno poročilo,ok!
APRILČICA,veš,da prou mislim nate,da bo čimprej za tabo,ker še pozimi je kriza tisti čas pred porodom,kaj šele poleti...saj bo,saj bo...
ONOUR,kako ste se zmenili za krst?


Ej,prebrala vas nisem dosti,ker se cel dan zaj....z tehniko.Nam je sesulo optiko,internet telefone,računalnik...skratka neverjetno,ker sem imel vse sklopljeno in je uni od telekoma rekel,da je udarlo tako,da je tastu v spodnjem štuku skurlo hišni telefon,ker ga je imel v elektriki in je potem ta strela šla po elektriki do podstrešja,sesula modem(čeprav ni bil v elektriki) in potem šla dol v naš štuk po taistem telefonu v rutar ,ki ga je uničlo in moj hišni računalnik....katastrofa!!!
Z računalnikom po moje ne more bit hujšega,ker se prižge,samo ga ne zažene...sem ga že nesla na servis in zdej samo upam,da bo ok,da se ni sesulo...mater,saj ne vem kaj se več lotit ko grmi...večkot vse izklopit pa res ne vem...pa da ti tako po kablu brez,da je v elektriki vse sesuje....boooo
Še dobro,da je tekomovec prišel navsezgodaj popravit internet in,da imam prenosnika...

Tako,da sem danes kar letala okoli,povrh vsega sem še sinu obljubila,da gremo kupovat za šolo,pa smo šli še to nabavt poleg vsega....Si je izbral novo torbo in smo vzeli malo dražjo in kvalitetno,da bo za nekaj časa ne le za eno šolsko leto.Upajmo,da bo res zdržalauser posted image
saj si ne morem predstavljat,da bo kmalu spšet ta šolauser posted image

Jutri gremo pa malo do Sesljana dokler je še kaj volje in lepega vremena...ma kaj preveč se mi ne da,če povem po praviciuser posted image

Ok,grem spravljat otroke spat,imejte se lepo!


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: mamice iz Krasa
12.8.2009 11:04:44   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: aprilčica07

karolina: počutje? za znoretuser posted image user posted image user posted image user posted image ne vidim minutke, da grem rodit.. ni problem v trebuhu, ne v Jakobu, ampak v tej sopari, bom popiz.... sem vsa otečena, komi diham, skratka upam, da bo tokrat kašen dan prej in ne kasneje kot je blo pr Jakobu... štufa sem štufa.. dosti lažje je blo čakat aprila, kot pa zdaj v toploti.. po drugi strani pa HB, da je ratalo, ne? samo si ne morem pomagat in sem tečna kot sto hudičev...user posted image user posted image user posted image  

user posted image
čimprej pejdi in čimlažji porod ti želim

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: mamice iz Krasa
12.8.2009 20:48:49   
onur
Živjo.
Aprilčica07, še malo pa bo.
Kasso, kaj več pisanja drugič.
Ona, ja tebi se pa dogaja. Kako lahko zruka, če ni vtaknjeno. Ma sej tudi pr nas skuzi naprej ruka, ker smo zadnji v linji. Ne me vprašat kako je ruknilo za novo leto 2007. Je pri nama spodaj, kar zid ruknilo v omaro.

Drugač pa smo danes čofotali v bazenčku. Tamala no. Je pa padla in spila vodo. Jaz vsa panična, ker ni mogla pridet do vdiha. No, potem je bilo boljše in hop nazaj v bazen. Smo pa danes ubrale novo tehniko spanja. Prej je zaspala na veliki postelji in smo jo preložili. Danes pa sem jo dala v njeno posteljico, jaz pa sem se ulegla zraven na svojo. Dokler ni mrknila, je seveda telovadila. Popoldan je trajalo 30 minut, da je zaspala, zvečer pa 13. Če se bo obneslo, bomo to sedaj prakticirali. user posted image user posted image user posted image user posted image
A ja. Sem se šla včeraj zment za krst in jo bomo verjetno še letos krstili. Dvakrat v septembru so priprave. In še novička. Se bova pa z možekom tudi crkveno poročila, upam, da opravimo vse na isti dan. Hura. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: mamice iz Krasa
12.8.2009 23:48:03   
mucka25
Živjo. Na hitro  medtem, ko je moj pod tušem.

Mi smo danes spet pohajali po morju, no popoldne smo šli za par urc. Prvo so vsi tulili in se jih ni dalo kar tako umirit ma pol je blo pa prov fajn. Nam je ena gospa (nemka) odstopla senčnik, ker ni bil noben več prost. No so še taki ljudje, ki ti kar tako priskočijo na pomočuser posted image user posted image . Tamali je tak razbojnik, da se ga še starejši otroci bojijo, JAO kaj še bo, ko bo v šoli, bova kar naprej po roditeljskih. Tamali dve sta pa z mano pridno pančkale na dekici, za vodo sta še premajhni. Drugo leto bomo pa vsi skupaj čofotal.

ONUR ti kar vstrajaj na tej taktiki uspavanja, midva še vedno spiva skupi s tamalim, ker se je navadu zaspat pri nama in pol sva ga preložila v svojo postelco. Zdaj pa noče več v svoji bit (mal ljubosumja). Ja pa bravo za krst in poroko.

MOj je zdaj izpod tuša, grem v postlo. lahko noč

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: mamice iz Krasa
13.8.2009 13:38:44   
ona
Bom bolj na hitro,ker nimam časa...popravljam tiskalnik,ker zgleda,da je tudi njega malček usekalo...zdej sem si prenosnik gor prinesla,ma ne morem printat...kažin,no....in pol ti take stvari vzamejo pol dnevauser posted image

Včeraj smo čofotali v Sesljanu in je bilo naravnost super,voda vrela,gužve niti ne,res mi je bilo skoraj lepše kot cel teden na dopustuuser posted image
Baje,da bo še kar lepo vreme ta mesec,tako,da gremo še kaj čofotat,saj je zdej voda kar lepo topla.

ONOUR,čestitke,če se bosta poročila...mater se bom še jaz mogla,če bo šlo tako naprejuser posted image
Pa še lepo,da boste skupaj s krstom speljali!!!

KASSO,ja res lahko kaj več napišeš,ok!!

MUCKA,še so dobri ljudje na tem svetu!Pa lepo,da uživaste!Tamali vaš pa itak,da je ljubosumen,saj bi bla jaz tudi na njegovem mestuuser posted image

Glede spanja...naša je pa kar z nami spala eno leto in pol,potem se je pa en dan sama odločla,da bo šla v posteljico in je res šla,samo tisto 1,5 leto je bla z nami,ma mi ni žal niti enega dneva,ker tako hitro zrastejo...


Nič grem delat naprej,imejte se fajn!!

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: mamice iz Krasa
13.8.2009 14:46:03   
onur
ONOUR,čestitke,če se bosta poročila...mater se bom še jaz mogla,če bo šlo tako naprej


ma sej to je samo formalno. predvsem zaradi tega, ker če nisi crkveno poročen ti drugega mulca ne krsti. civilno sva itak že nekaj časa poročena.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: mamice iz Krasa
15.8.2009 16:30:35   
onur
Živjo. Sam na hitro. Možek dela cel dan, sva s Petjo sami. Je pa menda pričela kobacati po vseh štirih. user posted image user posted image user posted image user posted image Pa se je začela dvigovat na kolena, če kaj prime. Ma kaj ko zdaj jo moram lovit, da ne omahne nazaj. Jao meni.
Drugač pa sem imela obisk, sošolka iz srednje in njen partner. Zdaj naredim še tortico, za katero je dala trixi recept, ker jutri prideta mami in oči na kosilo. Pol gremo pa malo na praznik terana in pršuta pogledat - ja no, sam povorko, ker gremo nato k sestri, ker ma mali rojstni dan. Možek pa jutri v nočno.
Zvečer pa malo na praznik požurta, Petja pa k tašči v varstvo. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: mamice iz Krasa
16.8.2009 17:21:11   
ona
No kje smo zdej????
Mi se držimo kar cel dan v hiši in šele zdej sem vklopla prenosnika,da malo pogledam če je kaj novega.
Mi je tako čudno,ko sem brez mojega hišnega računalnika,tale prenosnik je več ali manj za firmo i si ne upam kaj preveč drsat po internetu,da mi ne kaj zablokira.
Uni računalnik je baje zelo poškodovan in bom videla jutri zasigurno koliko je strela skurla...upam,da bo ostalo kaj podatkovuser posted image user posted image

Včeraj smo čofotali v Sesljanu in se imeli ful fajn...bomo vsekakor ponovili dokler je še tako vremeuser posted image
Danes se nekaj napravljamo,da bi šli na pršut in teran,samo nimamo kaj preveč volje v tej vročini...mogoče bolj kasno zvečer,bomo še videli.Sicer nismo preveč ljubitelji takih fešt,tako,da bo prej ne kot ja za it.user posted image

Zdej v torej se je sin zmenil,da gre v Izolo na počitnice k sestričnam in upajmo,da ne bo kakšnih zapletov.Sicer njegov oče ne bo nič vedel,samo nikoli ne veš...upajmo,da se bo imel lepo,ker komaj čakauser posted image


ONOUR,raste tamičkena,nimaš kaj!Še malo pa bo zaćela hodit,nimaš kajuser posted image
Dokler hodi po štirih je še okuser posted image
Kaj ste bili na fešti včeraj?Kako je bilo?

Nič,se beremo,uživajte!


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 9:17:53   
mucka25
Živjo.

Kam ste vse šle, no saj tud mene ni kaj veliko gor. Zdaj smo res eni pohajači v tej vročini. Mulci naju bojo še kam poslal. Včeraj smo šli mal v bovški konec je blo ful lepo, sam pol sva pa midva ratala mal sitna in smo šli domov. Tamali dve bi se rajš nosili po rokah, da bi gledali okol, sam s tremi to pač ne gre imava sam po dve roki. V soboto smo pa praznivali prvi rojstni dan od svakinine malčice. Je blo pa res super, otroc užival, ker so bli cel dan zunaj. jaz pa tud ker mi ni blo treba bit doma in kaj kuhat, k pol tko noben ne je.

Aja sem mal zanazaj brala in vidim, da nisem nič odgovorila kar se krsta tiče. No mel smo ga v soboto in to zato, ker sem bila tud jaz krščena. Bi morala bit že za veliko noč pa me je prehitelouser posted image . In je pol župnik sam za nas posebej pripravil krst. Pa nismo imel nič kake žurke, sam mal narezka in peciva doma za čist ozko sorodstvo. Onur ma je vaš župnik pol res tečen, da se morata poročit, da bo krstil drugega otroka. Midva nisva poročena, bova morde drugo leto, sem jaz najprej nardila zakramente zame.

Karolina, Mid kako se kaj počutita, trebušček raste? Aprilčica tebi pa vse naj naj pri porodu.

Čao čao šibam.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 9:19:48   
mucka25
Joj sem smotana. ONA ma veš da sem prov en dan razmišljala, da si mela lani celo poletje skoz ene probleme zarad bivžga in sem bla prov vesela, da imaš letos mir (naj tako tud ostane) in ti je sin tako za rojstni dan nekaj mičkenega pripravil. res fajn fant.

(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 10:44:01   
aprilčica07
OJla,

še sem v enem kosu, teečna pa za tri, ne za dva...user posted image user posted image user posted image user posted image

onur, mucka: mi imamo tud župnika, ki nam je že povedal, da drugega otročka ne bo krstil, ker nisva poročena... in se niti ne mislila oženit, moj je itak brez vse zakramentov.. bi pa tudi tega otročka rada krstila in iščeva zdaj alternative kako izpeljat... bomo vidli, vem, da nekateri krstijo tud brez poroke.. neki bova že naumila...user posted image

Grem kuhat.


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu mucka25)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 13:15:06   
Lara Croft
Ojla... imaste en kup novih nosečk tle vidim/berem... user posted image user posted image user posted image Ke lepo....

Se srečujeste kej, kraševke? user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 18:48:31   
ona
Oj!
Mater je vroče,se vam ne zdi???user posted image
Še danes sem bila v Iskri v Šempetru s kombijem in to po najhujši vročini...ob 12 uri...mater sem se skuhala,ker nimam klime notri...Jutri moram spet peljat,ker imamo nekaj zaloge,oni so se pa vrnili iz dopusta...samo grem zjutraj navsezgodaj,že ob 6 uri,če mi ratauser posted image
Jutri peljem tudi sina na obalo k sestričnam malo na počitnice,ker smo se zmenili,da bo prišel par dni,ker vseeno so setrične in se imajo radi,pa krive niso nič kar je bivši naredil....ostane pa vse dokaj zaupno,bivšega pa itak ni več na obali,povedal pa mu tudi ne bo nobeden....

Ja,lani sem res imela eno sranje...po eni strani je prav moglo tako se zgodit,da je zdej mir in,da se ima sin lepo,kot si zasluži.Je pa drugače res fajn fant ratal,prav taka dušca in priden.Sem prav ponosna nanj !!

APRILČICA,veš,da prav vsak dan pomislim nate,da je s tbo vse ok!Dej povej kako nam boš javila,da si rodila in da je uredu?A imaš kakšen kontakt od kakšne izmed nas mogoče?

MUCKA,vi ste tudi face..saj je prav,da se imate lepo in pohajate!!!

Ok,grem kaj skuhat,imejte se fajn!


(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 19:13:50   
onur
Živjo še od mene malo. Napohajali smo se. V soboto sva bila z mojim na prazniku terana (ma itak ni blo nič od muzike in ljudi tudi malo) in še dvoji prijatli. Smo se ga malo 'nasekali', no ma ni bilo hudo. Sam kaj ko je bilo treba zjutraj vstat. Včeraj pa sta prišla tata in mama na kosilo. Oni so šli nato na povorko, možek je šel v nočno, jaz pa k sestri na rojstni dan od nečaka. Nato sva pa s tamalo kar pri mami prespale in danes prišle. Jutri pa skočimo še do Atlantisa, da vidimo, če bo mogoče tamali bazenska voda boljša kot morje, ker je bolj topla.
Ona, user posted image user posted image user posted image user posted image za sina, da ti je prištimal darilo in da se je vse uredilo z bivšim ter imaš sedaj mir.
Mucka25, vi kar pohajajte dokler lahko.
Aprilčica07 kerga avgusta točno imaš rok? Kam boš šla rodit?
Ja, kje ste pa ostale?
A še, sem naredila jogurtovo torto, za katero je trixi dala recept, sam se mi je malo sfinžila, ker je želatina v jogurtu ratala gurdasta, zakaj?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 19:15:31   
onur
Ojla... imaste en kup novih nosečk tle vidim/berem...  Ke lepo.... Se srečujeste kej, kraševke?


Živjo lara. Daj čvekaj še ti malo z nami. Srečujemo se niti ne, ker se ne moremo zbrati, bi se pa enkrat lahko? Drugač pa še tebe povabim na face book, če tudi tam srfaš. lahko me dodaš med prijatelje. Barabara Poljšak
Tvoja tamala je pa srčkana. Kaj že delaš, kolk je stara?

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 20:07:19   
Lara Croft

Živjo lara. Daj čvekaj še ti malo z nami. Srečujemo se niti ne, ker se ne moremo zbrati


user posted image
Se vedno sprašujem, ko vozičkam in srečujem mamice z vozeki, če je katera od tukaj... user posted image

FB.... že laufam... user posted image

Lara bo čez par dni 11 mesecev... user posted image


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 21:05:13   
aprilčica07
onur: moj dan d je v soboto, 22-ega... v petek imam pregled, verjetno da vidi, če sem kaj odprta in pol dalje... nimam občutka, da bi v kratkem rodila, ker se mi zdi, da se ne dogaja prav nič... šla bom pa rodit v šempeter, sem bla tudi prvič tam in sem bla zadovoljna, tako, da grem udi zdaj.... pa še sestrična je tam babica, tako, da imam kašen privilegij več...user posted image user posted image user posted image sicer je ona na porodniškem, ampak osebje ve kam spadam... sem napovedanauser posted image user posted image user posted image user posted image nevem bomo vidli kako bo tokrat.. upam, da bo tam okoli roka, in da bo hitro in čim manj boleče, pa da bo z bebo in mano vse ok...
ona: nimam nobenega kontakta od vas tle gori, razen pač tle ko čvekamo.. fanj bi blo, da bi magari ti  ali pa onur daste gsm številke na zs, ali kako drgači, pa vam zihr sporočim ko se dete rodi:) če se seveda strinjateuser posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Lara Croft)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 21:18:31   
onur
Aprilčica07, sem ti poslala gsm

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: mamice iz Krasa
17.8.2009 21:56:57   
trixi
ojla,
ben, ku že rečejo taljani- meljo tardi ke maiuser posted image  ONA, vse najboljše za rojstni dan, žur sm brala da je tudi uspeluser posted image . Aja, kar se tiče sina, ma dio, sej si zasluži otroštvo tako lepo, sproščeno, bivši pej- škoda besed.
Aprilčica, ma daj, kaj češ bit tečna, kej imaš bit zakajuser posted image , malo te hecam, sej ne zameriš, ma probaj gledat vse s ta lepe strani in uživat še te zadnje dneve, tako samo tvoj ku je zdej tvoj bebi ne bo nikoli več. Dej, malo zdravega egoizma itak ne škodi. Pa itak, da moramo tete rr bit takoj obveščene, ku bo veseli dogodek.
Onur, ajaj, ma kaj si mešala, da ti ni ratalo pecivo, meni se ni še nikoli, res nikoli ponesrečilo, zato pa sem dala recept, se mi zdi tak res u izi. Boš ponovila vajo, si upašuser posted image
Karolina, boš kaj povedala kako je bilo na dopustu?
mucka, fino ne, s tremi otroci se it kopat, bravo ! Meni je dost, da mam samo našega tavelikega s sabo!? Ajaj, kompliciranja. Ma saj ni treba posebej pravit za kerga se greuser posted image user posted image
Lara, kaj bi ti se lahko večkrat tle gor oglasla, pa malo počvekala? Aja, dobile se še nismo, ma ni hudič, da se tudi tega ne bomo enkrat zmenle. Jst imam še vedno upanjeuser posted image
Kje so se pa mid in anakarin zgubile?
Ala, čau, čau

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: mamice iz Krasa
18.8.2009 13:15:20   
mucka25
TRIXI no comentuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu trixi)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: mamice iz Krasa
18.8.2009 21:21:07   
onur
Takole. Danes smo čofotali v Atlantisu. Petji je bilo všeč za razliko od morja. Boga revčka, na koncu je bila tako utrujena, da je kar glavo položila na plavalni obroč. user posted image user posted image user posted image user posted image Tako smo rekli, da še ponovimo. Jutri pa dobim sestro s tamalima dvema. So rekli, da bodo prišli z vlakom, da se bosta tamala dva peljala. Tako bo noro cel dan. user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja Trixi, dej povej kako si ti dala želatino noter, da ni ratala grudasta. Saj sem že delala z želatino vendar ne z drobljemo, temveč z lističi (pa mi je uspelo), sedaj pa sem kupila drobljeno. Bom pa še ponovila, ni panike. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: mamice iz Krasa
19.8.2009 21:51:47   
onur
ja, kje ste vse. sestrico in tamala dva smo odpravili. je bil cel dan 'cirkus'. sta se nakopala v bazenu, Petja pa tudi. je bla tako zmartrana zvečer, pa še zobi nas mučijo. vročina pa je za pppooooop........... user posted image user posted image user posted image user posted image ma pa saj je prav, saj je poletje. pozimi bomo pa jamrali, da čmo toplo. nikol nam ni prav. kozarček sem že popila, sedaj pa pod tuš, malo pred tv in spat.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: mamice iz Krasa
20.8.2009 16:41:28   
Lara Croft
Mi2 z Lariko pa sva bli na Kokoši na vsezgodaj... user posted image Je blo tut fajn... zvečer pa grem laufat okoli Tabora...

Zaspala zgleda, da ne bo, čeprav je fuuul zaspana... se stalno poseda... bova šle kr malo v park, v senčko...


_____________________________

didnnn.. kudnnn.... go... duju...

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?