|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:35:04   
sontschica
joj boga škorpijončica - to pa res ne bi blo fajn zate in za tvoga user posted image da bi zgrmela na tla, po možnosti še na trebuh...čudno taščo imaš...res bi lahko glede pečke zjutraj povedala tvojemu fantu ne pa da jo nastavlja ponoči na sredi "poti"... ampak konec dober, vse dobrouser posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:35:28   
veselka
kepica ful fino, da si uredila s H. a si bla v Lj? pa sobica je ful luškana user posted image

men pa očitno user posted image pritiska na črevo, ker sem že učer v drugo šla že ful težko na wc, kar je zame precej nenavadno, dons pa sploh še nism šla user posted image

_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:35:40   
polari
Kepica, zelo zelo ful lepa sobica!!! user posted image user posted image user posted image

Mislim, takih gat pa še nisem nikol vidla!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Larilu, ful fajn, da ti je tako dolgo res uspelo.....user posted image

Jaz sem se tudi zdaj navadila, da če napišem kaki dolgi roman, kar lepo po običnem načinu vse označim in kopiram....pa je.Samo se mi zdaj še ni zgodlo, da bi mi takrat ven vrglo...ko manj napišem pa ne kopiram, takrat me včasih...user posted image

Jaz pa grem počasi na obisk k sestrični gledat malo Nežo, ki je stara 1 mesec. Si grem lušte delat pa jo malo povprašat o vseh stvareh, kak so se odvijale. user posted image




_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:36:22   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica


Joj.. celo sporočilo pol pa we are sorry...
Na hitro; Kepica, čimprej ozdravi, držim pesti, da se lepo zaceli s čimmanj bolečin, res si oga, smo prav mislile nate...

Hvala za lepe želje in vaše misli. user posted image Dokazujem, da sem že precej bolje, ker že celo dopoldne sedim na riti in visim za računalnikomuser posted image Ma, super sem, sedaj, ko me ne boli več.


A ste kupile vlažn wc papir za v poronišnico? jst ga bom v hoferju, ker palomin je dražji.. a ta papir po uporabi vržeš v smeti al lahko v školjko tako kot navadnega?

Zakaj pa bi ga rabila? No, če ga že rabiš, Nivea ima takšnega, ki ga lahko vržeš v školko. Toddies se imenuje. Drugače sem pa zadnjič videla eno reklamo, da ga ima tudi Hofer, verjetno je precej cenejši. Jaz ga uporabljam za našega malega, ker ga lažje obrišem z mokrim papirjem. Pa zase tudi včasih. Je kr fajn, ampak v P ga pa ne bom s sabo vzela. Itak se tuširaš stokrat na dan, sploh, če si šivan.

Da vam povem kakšno ****rijo sm imela ponoči... s fantom gledava kriminalko pa pride kar tašča v sobo in se začne jezit, da kako sem lahko taka, da mora bogi dojenček v mojem trebuhu poslušat to kričanje iz televizije in da bi mogla it spat, da bo dojenček ko se bo rodil zaradi mene jokal cele noči.. moj fant jo je čist mirno pospremil iz sobe, češ naj se briga zase. Ko je blo filma konc, je šla tašča že spat jst pa sem šla v kuhno iskat kozarc vode...ampak sred hodnika je postavla el. pečko in jst sem se spotaknila ob njo, se fajn udarla v koleno, se zapletla v kabl..komaj sem se ujela za rob omare, da nisem cela zgrmela po tleh...v tem ropotu pritečeta fant in tašča pogledat kaj je narobe...Tašča je rekla, da je tisto el. pečko zanalač sred hodnika postavla, da bi jo moj fant zjutraj videl in jo odnesel v klet, ker jo do zime več ne rabimo... Pa kje ima ta ženska pamet?!... sred poletja jo je tista pečka tko motila, da jo je kar brez opozorila tja postavla in to ponoči, kot da ne bi mogla danes zjutraj fanta prosit naj jo odnese...in njo skrbi kako z gledanjem televizije škodujem otroku, to da bi pa zarad njene neumnosti lahko padla in res poškodovala otroka, na to pa ne bi pomislila, ne...in ker sem bla v šoku ter ker se nisem hotla nanjo čist razpizdit, sem se umaknila v sobo..pol pa pride moj fant za mano in mene nadere zakaj si nisem prižgala luči v hodniku?!! (..mogoče bi si pa jo, če bi mi uspelo pridet do stikala).... saj ne moreš vrjet!!!user posted image no in danes me koleno ful zaskeli vsakič ko gor stopim, samo sem rajši tiho, da ne bi še enkrat pogrevali kaj je bilo včeraj in kdo je kriv..

Ja, to so pa tašče. Včasih niti pomislijo ne, kaj delajo. Sploh pa se nimajo kaj vtikat. Te pa čisto razumem, da si razkurjena do konca. user posted image





(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:36:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica


Joj.. celo sporočilo pol pa we are sorry...
Na hitro; Kepica, čimprej ozdravi, držim pesti, da se lepo zaceli s čimmanj bolečin, res si oga, smo prav mislile nate...
A ste kupile vlažn wc papir za v poronišnico? jst ga bom v hoferju, ker palomin je dražji.. a ta papir po uporabi vržeš v smeti al lahko v školjko tako kot navadnega?

Da vam povem kakšno ****rijo sm imela ponoči... s fantom gledava kriminalko pa pride kar tašča v sobo in se začne jezit, da kako sem lahko taka, da mora bogi dojenček v mojem trebuhu poslušat to kričanje iz televizije in da bi mogla it spat, da bo dojenček ko se bo rodil zaradi mene jokal cele noči.. moj fant jo je čist mirno pospremil iz sobe, češ naj se briga zase. Ko je blo filma konc, je šla tašča že spat jst pa sem šla v kuhno iskat kozarc vode...ampak sred hodnika je postavla el. pečko in jst sem se spotaknila ob njo, se fajn udarla v koleno, se zapletla v kabl..komaj sem se ujela za rob omare, da nisem cela zgrmela po tleh...v tem ropotu pritečeta fant in tašča pogledat kaj je narobe...Tašča je rekla, da je tisto el. pečko zanalač sred hodnika postavla, da bi jo moj fant zjutraj videl in jo odnesel v klet, ker jo do zime več ne rabimo... Pa kje ima ta ženska pamet?!... sred poletja jo je tista pečka tko motila, da jo je kar brez opozorila tja postavla in to ponoči, kot da ne bi mogla danes zjutraj fanta prosit naj jo odnese...in njo skrbi kako z gledanjem televizije škodujem otroku, to da bi pa zarad njene neumnosti lahko padla in res poškodovala otroka, na to pa ne bi pomislila, ne...in ker sem bla v šoku ter ker se nisem hotla nanjo čist razpizdit, sem se umaknila v sobo..pol pa pride moj fant za mano in mene nadere zakaj si nisem prižgala luči v hodniku?!! (..mogoče bi si pa jo, če bi mi uspelo pridet do stikala).... saj ne moreš vrjet!!!user posted image no in danes me koleno ful zaskeli vsakič ko gor stopim, samo sem rajši tiho, da ne bi še enkrat pogrevali kaj je bilo včeraj in kdo je kriv..



če bi mi to moja nardila pr ta prvem otročku bib ila tiho, če bi mi pa to zdej nardila pa definitivno ne bi mogla bit tih,sej boš videla kolk se boš po porodu spremenila vsaj jaz sem se in sem ful pasja pač direkt povem če mi kej ni všeč ali kakorkoli in mi dol maha za vse ostalo.
sam moja tašča je kvečjemu nasprotje k jo vse skrbi sam da mi ne bo nič hudega tko da se včasih počutim k v balončkuuser posted image

(odgovor članu škorpijončica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:37:38   
sontschica
IZVIRNO SPOROČILO: larilu

IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

ja larilu super, da je punca ostala tako dolgo v maminem "hotelu", samo da te ne bo na koncu **** in bo hotela še po PDPju ostati notruser posted image user posted image

user posted image neeeeeeeeee jaz imam dovolj tko da jaz sm čist za da že kr vn pride lahk zdele takoj,tko da ne takih stvari govort k te bo še slišalauser posted image ma zdej me že tok dajejo te popadki in otrdevanje,pa slabost pa križ pa raj ne omenjam kaj še no,tko da jaz sm za da pride že na svet k drgač če bo še tkole res ne bom mela moči za porod,tko da sej je ful pridna da je tok zdržala sam zdej se pa že lahk poslovi od hotela mama all inclusive tko da lahk pride zdej v drug hotel ati all inclusiveuser posted image



sej sem se samo hecalauser posted image user posted image bod pridna punca, ne matri več mamice in pridi že enkrat ven!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image a tko bo v redu?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:39:42   
Erdbeere
sej bo larilu, še malo pa bo v hotelu ati user posted image user posted image user posted image

Men se pa tok nič ne da....sem pa tudi jaz komaj tamalga naštimala, da je zaspal, matr je mel enih izgovorov, ampak uspelo pa je user posted image no sej pri nas je v bistvu Teja tista, ki daje bratca spat user posted image ga ona lepo v sobo spoka in mora ležat, mami pol samo pomaga, če se preveč upira.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:41:05   
sontschica
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica

A ste kupile vlažn wc papir za v poronišnico? jst ga bom v hoferju, ker palomin je dražji.. a ta papir po uporabi vržeš v smeti al lahko v školjko tako kot navadnega?



jaz drugače skoz po veliki potrebi uporabljam še vlažen WC papir, najraje kar vlažilne robčke za dojenčke (me je moj user posted image tko navadu in je prov fajn).  vržem jih pa v smeti, ker se drugače lahko kej zabijeuser posted image user posted image

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:41:14   
polari
Škorpijončica, pa to je groooooza! Jooooooj, mater mam srečo, da mam okej taščo......pa kak lahko to naredi??? user posted image user posted image user posted image Svinjsko.......jaz sem kar zamerljiva in se ne bi več menla z njo, če bi meni to naredla.....user posted image

Še dobro, da si ti ok....

_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:42:43   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: veselka

kepica ful fino, da si uredila s H. a si bla v Lj? pa sobica je ful luškana user posted image

men pa očitno user posted image pritiska na črevo, ker sem že učer v drugo šla že ful težko na wc, kar je zame precej nenavadno, dons pa sploh še nism šla user posted image


Ja, bila sem pri dr. Košoroku v Lj. Super so zrihtaliuser posted image Mi je žal, da nisem šla takoj, ko se je zadeva pojavila. Zaradi strahu sem trpela cel teden. Zato, punce, če imate težave, ne odlašat. Postopek ni boleč, razen, ko injekcija popusti, ampak ni tako hudo. Sploh zato, ker potem takoj odleže. Mene je samo včeraj bolelo, danes sem že kot nova.user posted image
Če bo katera rabila: http://www.iatros-mc.si/

(odgovor članu veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:45:34   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

tulpek hvala za posredovane recepte, pa sploh nimaš tok groznega imena - prov luštno zveniuser posted image



Ni za kaj. Saj meni ime ni grozno, ravno prav zame... ampak tistim, ki ne marajo pomanjševalnic za imena ni najbolj simpatiš user posted image user posted image user posted image .



a veš da poznam eno punco iz naših krajev s točno istim imenom (samo brez -ka) in istim priimkom, tako da sem bila kar presenečena, ko si me dodala na FBuser posted image user posted image



A iz Zasavja? Sem že dobivala njene maile, tak da jo vsaj preko neta poznam user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:45:59   
Erdbeere
ja res je super sobica kepica user posted image user posted image user posted image
pri nas bo pa kr pri nama še zaenkrat, drug teden pa zvem ali gremo letos v novo hiško ali šele drugo leto...upam, da pade prva varianta.

Jaz tudi ne uporabljam vlažnega toaletnega papirja, sem pa ze tudi sama razmišljala, da ne bi bilo slabo...ga bom po mojem kar uvedla (bolj te otroške robčke so cenejši)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:52:41   
tulpek
Škorpijončica user posted image user posted image user posted image . Sem pa js včeraj tudi skoraj zletela, ampak zaradi nerodnosti. Se mi je na srečo uspelo obdržat na nogah.



(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 13:59:43   
sontschica
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

tulpek hvala za posredovane recepte, pa sploh nimaš tok groznega imena - prov luštno zveniuser posted image



Ni za kaj. Saj meni ime ni grozno, ravno prav zame... ampak tistim, ki ne marajo pomanjševalnic za imena ni najbolj simpatiš user posted image user posted image user posted image .



a veš da poznam eno punco iz naših krajev s točno istim imenom (samo brez -ka) in istim priimkom, tako da sem bila kar presenečena, ko si me dodala na FBuser posted image user posted image



A iz Zasavja? Sem že dobivala njene maile, tak da jo vsaj preko neta poznam user posted image user posted image user posted image .



ja iz Zasavja.  a res? a tko drugače se pa ne poznate? zanimivo, vidiš kok je slovenija majhnauser posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:01:00   
tulpek
Ja, se zgodi user posted image . Najprej mi ni bilo jasno, kaj dobivam neke čudne maile, potem se mi je pa le zjasnilo user posted image user posted image user posted image . Sicer se ne poznava, smo pa baje neko daljno daljno sorodstvo.

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:03:32   
Tanik
kepica točno take imam, kaj pa velikost, jaz sem vzela M user posted image a
bi mogla večje. s katerega konca si,da grem tja kupit k so cenejše user posted image
lepa sobica user posted image

pravilo preden objaviš pritisni kopiraj: control C, prilepi: control V
user posted image

škorpijončica samo da je vse OK




_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:09:58   
SONČEK LARA
no pa da vidim, če mi je tokrat usojeno

Vidim da imamo vse iste težave, predvsem nočno spanje. Meni ne paše noben položaj pa sem šele v 34. tednu imam še 6 tednov pred sabo. Najprej se matram da zaspim, pol k zaspim me zbudi al wc al pač se premetavam, na boku sploh ne morem več bit, trebuh odpade, če sme pa na hrbtu me pa kar duši. Če ni kaj od zgoraj naštetega pa enkrat poslušam Laro k joka v sanjah, kr neke more ima ta otrok, pol pa še mojga predragega k hrka zraven, včasih tko potegne (smrči) da se prou ustrašim in pol k res težko nazaj zaspim, sam poslušam enkrat enga, enkrat druzga. Sklep te zgodbe: skrajni čas da se izselim iz spalniceuser posted image

Porodni položaj brez veze mi je razmišljat kako bom, tam na postlo se bom skobacala in upam da tko kot v prvo sam zavpila vn gre in prtisnila in je bila uzuni. Ne vem, pa brez zamere, men so ti porodni načrti, pa želje rojevanja v vodi, kleče, itd. čist mim, predvsem kot prvorodka nisem mela pojma kako sploh porodna zgleda kaj šele kako se poraja otroka in se res nisem ubadala še s tem na kak način bom rodila. Meni je bilo in je važno da se veselim tega dogodka, da sem mirna in sproščena, da obvladam predihavanje popadkov (to je največ kar pomaga da znaš) in da vse čimprej mine.

Mrežaste hlačke so zakon, nam so v LJ rekli še da naj ob močni čišči damo na hlačke kar po dva vložka in vam povem pa je lilo ful ampak mimo je ušlo sam ene 2x.

Cunjce, torbe za v P...nimam še nič pripravljeno, naslednji teden ko bo konec s šihtom pa začnem lepo od začetka, kaj imam, kaj potrebujem, nabavim kozmetiko, zmečem v torbo in to je to. Tokrat res ne kompliciram ne vem zakaj ne. Bolj me mori vprašanje ali nam uspe v enem mesecu v bajto, sa se ne bomo 4 gužvali v tej sobci. Nikamor nimam niti za dat vse te stvari za dojenčka. Tko da mislim da bom čez ene 14 dni zagnala paniko, angažirala taščo in mojo mami da spucamo bajto in da mi preselijo vse tja, pa da že porihtam kar pač moram, da me slučajn kej ne prehiti. Pri meni malinov čaj odpadeuser posted image , nimam časa da rodim prej, kljub počutju. No kak dan prej je lahko ne pa tedne prej.

Bom v teh dneh poslala kako fotko mojga obilnega trebuha...

Pa pridne ste k tok lepo kuhate, pečete...jest pa lenčina lena...

No pa se tipkamo jutri...uživajte

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:25:38   
škorpijončica

Hja, tko je to, saj sem se že mal pomirila, sam se ful preveč cenzuriram in se bojim, da mi bo enkrat film poču, pa jo bom tko nadrla, da mislm da ona me bo hotla več z mano govorit... sam nočem se tok skregat. polari, saj sem bla jezna ampak neumnosti pa ne morš nekomu zamerit, ne? Sm se sprijaznila, da je že stara, pa da so se ji počasi začečli možgani kisat.. Kakor ste mi nekatere napisale; konec dobr, vse dobro, sam da nism na trebuh padla, hvalabogu.
Kepica, sobica je pa ful lepa, pa všeč mi je ker je v mansardna. No, pa še končno sm zvedla kako izgledajo te slavne mrežaste gate.

(odgovor članu SONČEK LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:26:18   
baby blue
Evo pojedli smo posodo pomili tud zdej gremo pa mal k popoldanskem počitku - spet user posted image user posted image

kepica kako lepa sobica... Full mi je všeč da je veliko prostora... Najina bo za sedaj kar v spalno-dnevnem prostoru... Ko dobim še omaro poslikam kotiček naše princesite user posted image

Vlažnega toaletnega papirja ne uporabljam... Mam pa za malo pripravljene Toodis čistilne robčke ki jih lahko vržeš tudi v WC školjko čeprav so mi smeti bolj pripravne...user posted image

škorpijončica si mela veliko srečo da nisi huje padla ali se poškodovala... user posted image

(odgovor članu SONČEK LARA)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:33:06   
barika
dobro jutro user posted image user posted image user posted image
enako, potem pa one pametne sestre še vsak dan niso posteljnine menjavaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

a zeblo te je?? meni je bilo pa vrooooočččeee, da je teklo z mene in to konec novembra - bljah.


IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

aja glede čišče, ne enkrat večkrat mi je prišlo na posteljo user posted image user posted image sicer doma samo 1x vporodnišnici pa skoraj vsk dan.

Aja pa fino je imeti v porodni sobi nogavičke s seboj, ker mene je do sedaj še vedno po porodu zeblo k norca, sem imela popolnoma ledene noge.


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:35:22   
Erdbeere
škorpijončica sočustvujem s tabo...vem kako se imaš, samo ti imaš taščo jaz pa od mojega moža staro mamo....enkrat bo tud meni film počil in bo spet 14 dni miru, čeprav upam, da ne bo potrebno. Se kr tle not zadržujem, da nimam opravkov z njo, ker je res tok pametna, da ni za povedat...sploh pa k mi otroke "merka" jest jih iz balkona gledam una mora pa tud zraven svetit, k da sta tok majhna da se ne znata sama igrat user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:36:34   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: barika

dobro jutro user posted image user posted image user posted image
enako, potem pa one pametne sestre še vsak dan niso posteljnine menjavaleuser posted image user posted image user posted image user posted image

a zeblo te je?? meni je bilo pa vrooooočččeee, da je teklo z mene in to konec novembra - bljah.


IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

aja glede čišče, ne enkrat večkrat mi je prišlo na posteljo user posted image user posted image sicer doma samo 1x vporodnišnici pa skoraj vsk dan.

Aja pa fino je imeti v porodni sobi nogavičke s seboj, ker mene je do sedaj še vedno po porodu zeblo k norca, sem imela popolnoma ledene noge.



ja sej med porodom je bilo tudi meni vroče, potem po porodu ko sem se pa umirila je bilo pa mrzlo (junija) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:42:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: larilu

IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

ja larilu super, da je punca ostala tako dolgo v maminem "hotelu", samo da te ne bo na koncu **** in bo hotela še po PDPju ostati notruser posted image user posted image

user posted image neeeeeeeeee jaz imam dovolj tko da jaz sm čist za da že kr vn pride lahk zdele takoj,tko da ne takih stvari govort k te bo še slišalauser posted image ma zdej me že tok dajejo te popadki in otrdevanje,pa slabost pa križ pa raj ne omenjam kaj še no,tko da jaz sm za da pride že na svet k drgač če bo še tkole res ne bom mela moči za porod,tko da sej je ful pridna da je tok zdržala sam zdej se pa že lahk poslovi od hotela mama all inclusive tko da lahk pride zdej v drug hotel ati all inclusiveuser posted image



sej sem se samo hecalauser posted image user posted image bod pridna punca, ne matri več mamice in pridi že enkrat ven!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image a tko bo v redu?



ma ti si zlatauser posted image ma res prov sita sm tega otrdevanja pa pol obiskov na wc k že nima kej več it vn iz mene pa kr tko da pr men bodo našparal klistir vsaj zgleda tkouser posted image
pecivo je že skoraj gotovo sam še puding,moj mi je vmes napisu da ga buča boli tko da sm mu napisala da si jo naj odseka pa na njivo gre iskat drugo pauser posted image

(odgovor članu sontschica)
  Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:44:01   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: kepica


Poslikala sem fensi šmensi mrežaste hlačke. To je to...
user posted image



uuu te sexi gatke imam pa jaz tudi ... genau za moška zapeljevat,tam prvi teden po porodu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kepica)
Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:46:28   
baby blue
UUUUuu te gatke so sexy... Spominjajo me na gatke ki so jih naše babice nosile... Mi smo jim pravili pumper gate samo da so bile malo daljše user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  51 52 [53] 54 55   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Resnična zgodba: Prazen trebuh in zlomljen...
Od nekdaj sem sanjala, da bom mama štirim otrokom. In tudi sem. Samo na drugačen način, kot sem si kadarkoli predstavlja...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?