|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:47:23   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: kepica


Poslikala sem fensi šmensi mrežaste hlačke. To je to...
user posted image



uuu te sexi gatke imam pa jaz tudi ... genau za moška zapeljevat,tam prvi teden po porodu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



hehe kok ste romantične, pa še roza so lahko al pa rdeče, če jim bele slučajno niso všeč user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1326
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 14:47:40   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica



A ste kupile vlažn wc papir za v poronišnico? jst ga bom v hoferju, ker palomin je dražji.. a ta papir po uporabi vržeš v smeti al lahko v školjko tako kot navadnega?

Da vam povem kakšno ****rijo sm imela ponoči... s fantom gledava kriminalko pa pride kar tašča v sobo in se začne jezit, da kako sem lahko taka, da mora bogi dojenček v mojem trebuhu poslušat to kričanje iz televizije in da bi mogla it spat, da bo dojenček ko se bo rodil zaradi mene jokal cele noči.. moj fant jo je čist mirno pospremil iz sobe, češ naj se briga zase. Ko je blo filma konc, je šla tašča že spat jst pa sem šla v kuhno iskat kozarc vode...ampak sred hodnika je postavla el. pečko in jst sem se spotaknila ob njo, se fajn udarla v koleno, se zapletla v kabl..komaj sem se ujela za rob omare, da nisem cela zgrmela po tleh...v tem ropotu pritečeta fant in tašča pogledat kaj je narobe...Tašča je rekla, da je tisto el. pečko zanalač sred hodnika postavla, da bi jo moj fant zjutraj videl in jo odnesel v klet, ker jo do zime več ne rabimo... Pa kje ima ta ženska pamet?!... sred poletja jo je tista pečka tko motila, da jo je kar brez opozorila tja postavla in to ponoči, kot da ne bi mogla danes zjutraj fanta prosit naj jo odnese...in njo skrbi kako z gledanjem televizije škodujem otroku, to da bi pa zarad njene neumnosti lahko padla in res poškodovala otroka, na to pa ne bi pomislila, ne...in ker sem bla v šoku ter ker se nisem hotla nanjo čist razpizdit, sem se umaknila v sobo..pol pa pride moj fant za mano in mene nadere zakaj si nisem prižgala luči v hodniku?!! (..mogoče bi si pa jo, če bi mi uspelo pridet do stikala).... saj ne moreš vrjet!!!user posted image no in danes me koleno ful zaskeli vsakič ko gor stopim, samo sem rajši tiho, da ne bi še enkrat pogrevali kaj je bilo včeraj in kdo je kriv..



vlažilni toaletni papir uporabljam že kar nekaj časa, če pa tega zmanjka, pa otroške robčke za rit.
vlažilnega vržem v wc, onega pa v kanto za smeti

o tašči pa rajši ne bi ...sempa srečna, da sma z mojim za sebeuser posted image

(odgovor članu škorpijončica)
Neposredna povezava do sporočila: 1327
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 15:13:12   
Anya22
Punce, dober dan. Ravno prišla iz pregleda, vse OK, narejen UZ in potrjeno, da je user posted image , težki smo 2300g, glavična vstava,.......

Zredila sem se še za 3 kg, imela tudi CTG, ki ni pokazal nobenih posebnosti, naseldnji pregled imam 2.9. + CTG. Za seznam napišem še, da bom rodila v Šempeterski bolnišnici, ker dela tam tudi moja G.user posted image user posted image


_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 1328
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 15:28:42   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: škorpijončica

A ste kupile vlažn wc papir za v poronišnico? jst ga bom v hoferju, ker palomin je dražji.. a ta papir po uporabi vržeš v smeti al lahko v školjko tako kot navadnega?



jaz drugače skoz po veliki potrebi uporabljam še vlažen WC papir, najraje kar vlažilne robčke za dojenčke (me je moj user posted image tko navadu in je prov fajn).  vržem jih pa v smeti, ker se drugače lahko kej zabijeuser posted image user posted image



..js ga tudi redno kupujem že od pamtiveka  in sicer v DM-u..sem pa js mojega user posted image  navadila  na ta papir in zdaj bogi revček ne more brez njega user posted image

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 1329
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 15:39:16   
altaja
Jst sem si tud včeraj kupila te seksi mrežaste hlačke. Sem jih vzela kar 10 za vsak slučaj..jih bom mela doma, bodo že prišle prav. Sem dala za 10 kom 6,5 eur. So pa neke uvožene, ne od Tosame user posted image

Čist sem sklerozna, sploh ne vem kaj sem hotla še komentirat. Aja, Kepica, lušna sobica, res!

Ko bom sporočila da sem rodila NE želim da se objavi na Rodili so... Mi je čist dovolj na naši temi, pa če bo Tulpek še pri avgustovkah sporočila in je to dovolj. Drugje itak ne sodelujem in mi je čist vseeno.

Ta teden dobim patronažno na obisk, da se spoznava. Baje je ful uredu punca, tko da se že veselim.

Trebuh se mi je že spustil, čeprav ni še kritično. Sva se pa z bejbijem zmenila, da ne bo nič prehiteval. Se je mami premislila. Bi rada do prihoda še nekaj uredila, za to pa rabim še kaka 2-3 tedne... Sam zdej bo zihr prej user posted image No, zaenkrat je še vse ok, razen povečali so se obiski WC-ja, to je pa glede na to, da se je spustil itak normalna in logična posledica. Smo pa v pripravljenosti, torba pripravljena. Za obut bom vzela Crokse - tako kot so grdi so tudi praktični in udobni! Vredni tistih 40 eur, vsaj kar se mene tiče.

Ugotovila sem vzrok jutranjih slabosti. Tabletka za železo user posted image . Včeraj sem jo pozabila vzet in zato sem se tko dobr počutila. Ampak kar se mora, se mora. Čeprav je moje železo na meji in ni kritično.


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu Anya22)
Neposredna povezava do sporočila: 1330
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 15:58:18   
veselka
vlažen wc papir je meni zakon. ko sem imela zadnjič drisko, sem imela vse razdraženo, pa še manjše probleme imam tam zadaj in je navaden wc papir kr zoprn. pol sm pa kupla vlažnega, kr od palome (vlažen wc papir lahko vržeš v wc, za druge vlažilne robčke pa ne vem) in je bil pravi balzam za rito user posted image . zdej sm ga kupla v dm in ga bom za vsak slučaj imela kar s sabo tudi v P, ker ko mi moja guba na zadnjiku oteče, mi ni do suhega papirja.

JS BI TUT, DA GRE NAŠA user posted image ŽE V HOTEL ATI. mogoče bi mal potelovadila? sm zdele kuhala in po 15 min stanja me je že zvijalo spodaj. križ me pa user posted image user posted image user posted image

user posted image na tole pa še čakamo


_____________________________

31.8.09, 9.55 Aurora - 54 cm, 4100 g, og 35 cm.

11.10.11, 15.25 Gabriel - 55 cm, 3930 g, og 36 cm

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1331
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 16:07:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: veselka
JS BI TUT, DA GRE NAŠA user posted image ŽE V HOTEL ATI. mogoče bi mal potelovadila? sm zdele kuhala in po 15 min stanja me je že zvijalo spodaj. križ me pa user posted image user posted image user posted image

user posted image na tole pa še čakamo



pr men je že vse tole,sam dodaj še popadke pa slabost pa tko pa bo isto k pr menuser posted image

madonca sam tale naša bejba je pol pa res bolj med švohcane k vidim pr Anyi da ima lepo 2300guser posted image

ta sexy gatge si morm pa še kupi pa no po resnic povedan vse stvari za v P morm še kupituser posted image

(odgovor članu veselka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1332
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 16:39:36   
klaja
Jaz sem sicer rekla, da upam, da bom zdržala 2 v 1 vsaj do 32. oz. 34. tedna, saj se je že fajn kazalo, da mi ne bo uspelo, ampak prvih dveh nisem rodila prej, še kasneje. In sedaj začenjam 34. tedenuser posted image user posted image
Aha, vidim da ste že ugotovile katera je to bila.

Če vam napiše We are sorry lahko na miški kliknete tudi desni gumb in potem nazaj, pa vam bo tudi vrnilo napisano.

Kepica lepa sobica!

Škorpijončica ja in na koncu si ti vsega kriva, mislim. Zelo vredu taščo imašuser posted image

Jaz pa sem sedaj čistila klet, ker je eno steklenico razneslo in sem imela steklo in sok po celem, mi je kar minilo do vsega, ko sem videla kako je.


(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 1333
   [Brisano sporočilo]
11.8.2009 16:41:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1334
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 16:44:59   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: gonzaa

Pozdravljene mamice!

V fužinah smo odprli novo trgovino, ki se imenuje SRČEK.
Nudimo vam marsikaj, imamo veliko stvari za vaše malčke in to iz ekološko predelanega bombaža imamo pajacke, nogavičke sete za v avto darila igračke za dojenčka copatke in še marsikaj se najde seveda. Imamo pa tudi nekaj za vas  mlade mamice  naravno kozmetiko se pravi kreme, olja, masažna olja, masla za telo in še in še. pridite pogledat trgovinica deluje tudi preko spleta http://www.srcek.si/si


lp
hvala za ogled.




lepo ,cene so pa tudi lepe....hvala lepa, jaz tako dragih stvari ne potrebujem user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 1335
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 16:47:16   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: altaja


Ko bom sporočila da sem rodila NE želim da se objavi na Rodili so... Mi je čist dovolj na naši temi, pa če bo Tulpek še pri avgustovkah sporočila in je to dovolj. Drugje itak ne sodelujem in mi je čist vseeno.




To bo pa mal težko, ker bom takrat v P user posted image user posted image user posted image . Saj bo katera druga še tja napisala, a ne?

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1336
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 17:08:56   
JaLuca
Da  se vam malo javim, sem imela rač. v k**** od sobote, pa sem vam hotela napisati za seznam plus eno letouser posted image .
 
Prebrala sem vas, komaaaaaaaaaaaaj, moji komentarji, saj ne vem kaj naj komentiram, sem že kar sproti pozabla user posted image

Ma se bom že spomnila, glavno da veste, sem še tu.




(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1337
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 17:26:52   
kepica
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

kepica točno take imam, kaj pa velikost, jaz sem vzela M user posted image a
bi mogla večje. s katerega konca si,da grem tja kupit k so cenejše user posted image


Tudi jaz sem vzela M, še posebej zato, ker nočem, da me kje kaj tišči. Dol mi ne bodo padleuser posted image
Sem pa z Gorenjske. Pri nas je itak cenejšeuser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: kepica


Poslikala sem fensi šmensi mrežaste hlačke. To je to...
user posted image



uuu te sexi gatke imam pa jaz tudi ... genau za moška zapeljevat,tam prvi teden po porodu



Hude, a? user posted image Moj mož bo zihr kar dol padel, ko me bo videl v njihuser posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

UUUUuu te gatke so sexy... Spominjajo me na gatke ki so jih naše babice nosile... Mi smo jim pravili pumper gate samo da so bile malo daljše 


baby blue jih prodajajo tudi v daljši variantiuser posted image Tko, da ne bo katera rekla, da za nosečnice ni nič izbire.....user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: altaja
Ugotovila sem vzrok jutranjih slabosti. Tabletka za železo . Včeraj sem jo pozabila vzet in zato sem se tko dobr počutila. Ampak kar se mora, se mora. Čeprav je moje železo na meji in ni kritično.


altaja poskusi vzeti tablet na poln želodec. Saj ravno tako deluje. Edino pazi, da ga vzameš vsaj eno uro od mlečnega obroka, ker mleko zavira absorbcijo železa.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 1338
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 17:28:49   
kupido
JaLuca vse najboljše user posted image

Kepica lepa sobica! user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz si moram nabavit te fensi šmensi mrežaste hlačke, da ne boste samo ve zapeljivke po porodu user posted image user posted image user posted image

O tašči ne bi kaj preveč komentirala, se kar strinjam z Bariko, da je najboljše bit na svojem.

Jaz imam danes pa cel dan trd trebuh, pa nič ne delam. No, hodim lulat user posted image



(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 1339
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 17:42:36   
jullie
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Ko bom sporočila da sem rodila NE želim da se objavi na Rodili so... Mi je čist dovolj na naši temi, pa če bo Tulpek še pri avgustovkah sporočila in je to dovolj. Drugje itak ne sodelujem in mi je čist vseeno.



..to bi pa tudi jaz rada..da se objavi samo v naši temi..sploh nisem vedela, da se še kje drugje objavlja...js samo z vami klepetam in mi je to dovolj..

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1340
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 17:52:23   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: altaja


Ko bom sporočila da sem rodila NE želim da se objavi na Rodili so... Mi je čist dovolj na naši temi, pa če bo Tulpek še pri avgustovkah sporočila in je to dovolj. Drugje itak ne sodelujem in mi je čist vseeno.




To bo pa mal težko, ker bom takrat v P user posted image user posted image user posted image . Saj bo katera druga še tja napisala, a ne?



user posted image user posted image Sam res...matr sem ena navadna pozabljiva šoja!!!!!! Sori Tulpek...se vid da mam možgane čist na off!


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1341
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 17:56:58   
altaja
Kepica, bom upoštevala nasvet. Do zdej sem ga res jemala na tešče. Mam prvič te tablete. Najbolj me je pa presenetlo črno blato user posted image

JaLuca: vse najboljše.


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1342
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 17:57:03   
polari
Nič, jutri si grem po te sexy hlačke, ker mi nikak ni jasno, kak si to gor oblečeš  user posted image user posted image user posted image

Pa vlažilni wc papir bom tudi kupla, da sprobam....

Altaja, ti pa res že blizu......user posted image

JaLuca, vse najboljše!

IZVIRNO SPOROČILO: jullie

IZVIRNO SPOROČILO: altaja

Ko bom sporočila da sem rodila NE želim da se objavi na Rodili so... Mi je čist dovolj na naši temi, pa če bo Tulpek še pri avgustovkah sporočila in je to dovolj. Drugje itak ne sodelujem in mi je čist vseeno.



..to bi pa tudi jaz rada..da se objavi samo v naši temi..sploh nisem vedela, da se še kje drugje objavlja...js samo z vami klepetam in mi je to dovolj..


Se strinjam...

Grem malo knjigo brat....Vinetuja, lahko verjamete?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu kupido)
Neposredna povezava do sporočila: 1343
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 18:21:28   
Tanik
potem so verjetno moje mrežaste hlače tudi od tuje firme ker so dražje, kepica, jaz sem tudi kupila te na gorenjskem,saj Medvode so že a ne?
nič bom pa v Kranj zavila,tam so pol cenejš user posted image

tudi zame velja, da je dovolj da se objavi samo na tej temi, ko bo naš prišel na svet.ni potrebe na rodili smo,ker glavno da ve veste, ker bom naprej samo z vami klepetala.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 1344
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 18:37:36   
JaLuca
Za mene tudi velja, da se objavi samo na tej temi, tak vas komaj sfolgam user posted image , prav je tak.

Grem še cunje zložit, pa sem jih zjutraj, le kaj še bo, ko bo nas pet user posted image  Se mi bo čist  user posted image  od teh cunj.

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 1345
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 18:55:30   
tulpek
Tudi js bi samo na tej temi pa lahko še na avgustovkah... Ampak, a si bosta kepica in tanik zapomnili vse te želje user posted image user posted image user posted image . Najboljše, da ji vsaka v sms-u zapiše, kje bi objavo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 1346
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 18:57:17   
tulpek
IZVIRNO SPOROČILO: altaja

IZVIRNO SPOROČILO: tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: altaja


Ko bom sporočila da sem rodila NE želim da se objavi na Rodili so... Mi je čist dovolj na naši temi, pa če bo Tulpek še pri avgustovkah sporočila in je to dovolj. Drugje itak ne sodelujem in mi je čist vseeno.




To bo pa mal težko, ker bom takrat v P user posted image user posted image user posted image . Saj bo katera druga še tja napisala, a ne?



user posted image user posted image Sam res...matr sem ena navadna pozabljiva šoja!!!!!! Sori Tulpek...se vid da mam možgane čist na off!




Altaja, sem že mislila, da si šla danes na CTG, ker se tako dolgo nisi oglasila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Počakaj še malo, jutri ga imam js, ti pa v petek.

(odgovor članu altaja)
Neposredna povezava do sporočila: 1347
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 19:02:48   
altaja
IZVIRNO SPOROČILO: tulpek
Altaja, sem že mislila, da si šla danes na CTG, ker se tako dolgo nisi oglasila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Počakaj še malo, jutri ga imam js, ti pa v petek.



user posted image Hahaha, ka si žleht user posted image Tokrat sem si zapomnila...vsak petek dokler ne grem rodit! Še PDP mam na petek tko da...ne morm zgrešit. No, ja...recimo user posted image


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1348
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 19:04:36   
baby blue
Ne ne sej ta dolžina bo kar pravšnja... Je seksi user posted image user posted image

(odgovor članu tulpek)
Neposredna povezava do sporočila: 1349
   RE: Septembrke 2009 - part. III
11.8.2009 19:09:52   
Anya22
IZVIRNO SPOROČILO: larilu

IZVIRNO SPOROČILO: veselka
JS BI TUT, DA GRE NAŠA user posted image ŽE V HOTEL ATI. mogoče bi mal potelovadila? sm zdele kuhala in po 15 min stanja me je že zvijalo spodaj. križ me pa user posted image user posted image user posted image

user posted image na tole pa še čakamo



pr men je že vse tole,sam dodaj še popadke pa slabost pa tko pa bo isto k pr menuser posted image

madonca sam tale naša bejba je pol pa res bolj med švohcane k vidim pr Anyi da ima lepo 2300guser posted image

ta sexy gatge si morm pa še kupi pa no po resnic povedan vse stvari za v P morm še kupituser posted image



Larilu, ma koliko je pa vaš/a  user posted image težek/a???? Meni se to zdi še malo za 34 teden!!!!!!!!!!!!!user posted image


_____________________________

Moj pikec je prišel na svet 14.06.2007 po imenu Žan.

Moja pikica je prišla na svet 28.09.2009 po imenu Nika

28.09.2009 3320g, 51 cm
20.10.2009 4005g, 52 cm
24.11.2009 4900G, 54 CM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 [54] 55 56   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?