|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 9:21:39   
Lubenička
Dobro jutro,

danes ni novih novičk? No...dan je še dolg...

Mi smo danes prišli na +4. user posted image Jutri ob 18h imam pregled pri G in upam, da bo kej novega. Sem se pa odločila, da do konca tega tedna rodim. user posted image
Najbolj ciljam na 15.9 in 17.9...po numerologiji srečni št. user posted image
Glede na to, da se je meni tudi malo premaknilo in me špika, pa neredne popadke mam...mislim, da bo kmalu... Upam, da bo jutri G ugotovila, da sem se še kej odprla za 2 prsta bi bilo idealno, ker pol pičim sam v P. user posted image Hehehe...

No...Barika...danes si ti na vrsti. user posted image Dejmo...da bomo pol z Erdbeere in JaLuco naslednje. user posted image



< Sporočilo je popravil Lubenička -- 13.9.2009 9:24:40 >


_____________________________

17.9.09 je nasvet prijokal Arian...naša mala sreča!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 9:23:09   
Lubenička
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Pri meni se tudi krči pojavljajo v predelu jajčnikov in v predelu križa tam kjer so ledvice... Pa trebuh mi otrdeva... Bomo videli upam da ima včerajšnji krajec kaj vpliva ali pa vsaj malo user posted image user posted image Res upam da bo kaj akcije... Dneva še ni konec... Tak da podnajemna pogodba še velja... user posted image user posted image

Sem se prejle ko sem bila pri mojih šalila da bi moglo bit to tako da ko dopolniš 40. teden otrok kar pade potem ven user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Fajn bi blo, če bi bilo vse tko na izi, ja. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

17.9.09 je nasvet prijokal Arian...naša mala sreča!

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 9:25:30   
Erdbeere
joj lubenicka ko bi res bilo lahko tako simpl user posted image user posted image user posted image

Nič šibam jaz, pridem potem še kaj nazaj...lepo se imejte pa pobožajmo bušije, dokler jih še imamo user posted image

(odgovor članu Lubenička)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 9:37:48   
anitka7
dobro jutro

Jaz sem pa dans čist neki zmečkana user posted image včeri sem bla n pikniku od pol dveh do enajsstih zvečer,teta je mela rd,saj je blo ful dobr sam dans sem pa čist out user posted image

mam pa take bl nežne gibe v trebuhu....upam da ni kaj narobe?

Špela  čestitke user posted image user posted image

Bety najbolš bi blo da bi se jim kr pridružila na stadionu user posted image user posted image   bi mela kaj luštnga od tega user posted image user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 9:43:52   
klaja
Spela čestitke za Bora!!! Iiii, kak smo lepi!

Rubin bravo za Gajo, poznam občutek, ko ne moreš cartat svojega otroka in ga lahko samo gledaš, ampak pri vam je to trajalo zelo dolgo, tako da le uživaj in stisni k sebi malo GAjo!!!!

Jaz sem pa že par dni čisto zanič, bolečina v križu in predelu jajčnikov sploh ne poneha, dol me tišči, trebuh mi otrdeva kar naprej; ampak to je že standard, tako da nič ne pričakujem, predvidevam pa tam okoli 1. 10. Joj kje je še to!? Se pa moj user posted image še kar naprej obrača, ne vem kje ima toliko prostora, ampak se mu je zvečer kolcalo nekje ob strani, tako da je spet bil aktiven.

(odgovor članu spela**)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 9:52:22   
Lubenička
anitka7... user posted image se proti koncu umirijo, tako da ne skrbi...če te pa skrbi, pa bodi malo bolj pozorna. Naštet moraš 10 gibov.

Jaz moram reči, da me tale moj fantič, kar malo straši... V petek sm šla v P, ker nism naštela 10 gibov, včeraj sem jih komaj, danes se pa tudi še ni oglasu... Pa se premikam na en in drug bok, že en teden imam naval sladkega...včeraj sem celo počepe delala, pa ni nič pomagalo. user posted image
Nima več prostora, pa kar še ustraja...res ga ne razumem. user posted image

Rubin...lepa novička user posted image Kok sm vesela, da si končno lahko stisnila k sebi svojega srčka. user posted image Še vedno držimo pesti in upamo, da boš Gajo kmalu odpeljala domov. user posted image user posted image user posted image


_____________________________

17.9.09 je nasvet prijokal Arian...naša mala sreča!

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 10:13:52   
polari
IZVIRNO SPOROČILO: Lubenička

anitka7... user posted image se proti koncu umirijo, tako da ne skrbi...če te pa skrbi, pa bodi malo bolj pozorna. Naštet moraš 10 gibov.

Jaz moram reči, da me tale moj fantič, kar malo straši... V petek sm šla v P, ker nism naštela 10 gibov, včeraj sem jih komaj, danes se pa tudi še ni oglasu... Pa se premikam na en in drug bok, že en teden imam naval sladkega...včeraj sem celo počepe delala, pa ni nič pomagalo. user posted image
Nima več prostora, pa kar še ustraja...res ga ne razumem. user posted image

Rubin...lepa novička user posted image Kok sm vesela, da si končno lahko stisnila k sebi svojega srčka. user posted image Še vedno držimo pesti in upamo, da boš Gajo kmalu odpeljala domov. user posted image user posted image user posted image



Se podpišem pod vse...!

Danes zjutraj nisem mogla več spat, ker ni blo malega nikjer, pa sm ga morala kar zrukat, da se je premaknil..ne vem, kak leži...na desni in na levi strani imam dve buli....čudno.....so pa čist drugačni gibi...bolj valoviti in nežni, ni več nekega boksanja.....ampak naštejem pa jih še vedno 10...tak da še nisem letela nič v P. Se mi pa zdi, da se premakne včasih, ko zapojem ali pa zacvilim...user posted image user posted image user posted image ..bogi, kaj mora vse prenašat.....

Spet grem malo pospravit...nič se mi ne da......user posted image
Neko delo bi si morala najt, da ne bi razmišljala tolko o tem, kdaj že pride.....




_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu Lubenička)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 10:22:00   
anitka7

Šele zdajle vidim Rubin čestitke......zdaj ko imata "stik" bo vedno bolše z otrokom user posted image user posted image

Lubenička nisem navajena na tako manjšo telovadbo,ker je blo vedno ful razbijanja...pa saj drgač nebi bla tko zaskrbljena,sam v petek k sem mela pregled je bla ena druga dohtarca in ne moja in sploh nič ne vem kaj se dogaja...pa nisem nek panik....bom dans štela pa bomo vidl kako in kaj

(odgovor članu Lubenička)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 10:24:38   
Anonimen
jutro bejbe
evo zdele imam minutko časa
rubin no lepo to da je prišel ta trenutek ki si ga čakala da si popestvovala svojo pikico,zdej pa upam da bo vsak dan bolje in da jo boš čimprej lahko tudi domov odpeljalauser posted image user posted image
špela čestitke za Borauser posted image

evo naša princeska pančka,jo od včeri krčki dajejo in je tko boga in se mi tko smili pikica mala tko da upam da je to sam trenutno stanje in da res niso že krčki se začeluser posted image
drugače pa upam da bo lunca tud vam pomagala tko kot je menuser posted image user posted image

(odgovor članu polari)
  Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 10:24:39   
anitka7
Polari tko je pr men,čist na izi premiki.k ponavad mi je kr trebuh se vidno premikal....

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 10:36:54   
JaLuca
Dan,

Lubenička jaz imam tudi danes 4+, bolj sem vstran od PDP, boljše se počutim, pa sem mislila, da mi bo vsaj trebuh otrdeval, ko sem včeraj še imela generalko, pa še s tamalima sem norela in skakala po igrišču....kot da nisem noseča, no čeprav sem ga danes kar budila že z napolitankami, ker z gibanjem mi ni uspelo.

zdaj še pripravim kosilo, potem pa grem na obisk k staršem, oče ne more hoditi, pa ga gremo malo še pogledati, poleg tega ima naslednjo nedeljo RD , jaz pa pričakujem, da bom takrat sigurno v P, še boljše bi bilo, če bi že šla domovuser posted image , samo temu tretjemu se pa stvarno ne mudi, mu je prelepo, ker je mama nonstop v gibanju in se lepo zibljeuser posted image


(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 10:46:36   
JaLuca
Upam, da so Bariko obdržali.....

Grem zdaj do konca narediti kosilo, potem pa na potem, prvo staršem, pa sigurno še k njegovim, pa ima moj jutri dopust, te pa bi lahko bilo kaj akcije..................se beremo večer

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 11:01:31   
baby blue
Rubin. to je pa res vesela novica... Držim pesti da bo kmalu prišel trenutek ko bosta skupaj prišli domov... user posted image user posted image

Grrrrrrrrrrrrrrrrr kako so ljudje nadležni... Pa zakaj klicarijo in sprašujejo če smo že rodili... Ma ko bomo jih bomo že obvestili... To je hujše ko branjevke na tržnici user posted image Že ves dan telefoni zvonijo...

Ja sej jst sem tudi že neučakana pa nimam kaj naredit... user posted image

(odgovor članu JaLuca)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 11:35:47   
polari
IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Grrrrrrrrrrrrrrrrr kako so ljudje nadležni... Pa zakaj klicarijo in sprašujejo če smo že rodili... Ma ko bomo jih bomo že obvestili... To je hujše ko branjevke na tržnici user posted image Že ves dan telefoni zvonijo...

Ja sej jst sem tudi že neučakana pa nimam kaj naredit... user posted image



Pri meni še ni tak hudo....so me do zdaj kaki trije klicali, je pa mami rekla, da pa njo  vedno kličejouser posted image , pa da ja ne bomo pozabli javit......halouser posted image ....pravi, ker mene ne upajo....hehe...user posted image

Mi pa res gre na živce, ko grem kam ven, pa mi rečejo, 'kaj ti si še vedno tu?', pa niti do PDP  še nisem prišla..user posted image ...eh, beda......pa saj pr vas ostalih je itak isto, ne?user posted image


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 11:38:27   
Erdbeere
IZVIRNO SPOROČILO: polari

IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Grrrrrrrrrrrrrrrrr kako so ljudje nadležni... Pa zakaj klicarijo in sprašujejo če smo že rodili... Ma ko bomo jih bomo že obvestili... To je hujše ko branjevke na tržnici user posted image Že ves dan telefoni zvonijo...

Ja sej jst sem tudi že neučakana pa nimam kaj naredit... user posted image



Pri meni še ni tak hudo....so me do zdaj kaki trije klicali, je pa mami rekla, da pa njo  vedno kličejouser posted image , pa da ja ne bomo pozabli javit......halouser posted image ....pravi, ker mene ne upajo....hehe...user posted image

Mi pa res gre na živce, ko grem kam ven, pa mi rečejo, 'kaj ti si še vedno tu?', pa niti do PDP  še nisem prišla..user posted image ...eh, beda......pa saj pr vas ostalih je itak isto, ne?user posted image



na žalost....zato pa jaz ko je kakšna noseča nikoli ne težim, pravim, če sem ji kaj pomembna bom že zvedela, da je rodila....drugače pa slej ko prej babje čenče prinesejo novice user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 11:41:21   
dolenjka
Rubin, še od mene user posted image  user posted image  user posted image  Zdaj pa naj se ti trenutki samo še kopičijo user posted image  user posted image  user posted image

Moj user posted image  je tudi nekam sumljivo miren danes user posted image  Zdaj sem ležala 1 uro, na vsakem boku po pol pa nič user posted image  Zdaj sem se s sladkarijami začela basat, pa da vidim če bo kaj user posted image  To se mi zdi pa kar malo nenavadno user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 11:42:24   
dolenjka
O jagodka, očitno ti tut maša ni pomagala user posted image  user posted image

KO bodo mene začel gnjavit bom pomojem kar GSM izklopila user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 11:47:13   
baby blue
Tudi najina user posted image je od včeraj zvečer mirna... Upam da to kaj pomeni user posted image

Ja ta je izvirna ja da ne bomo pozabili javiti... Mislim haloooo kaj takega veselega pa res ne bomo skrivali al pa pozabili... Ah ja so ljudje bolj nestrpni kot tiste ki smo noseče... Jst priznam da sm kr mal tečna pa zoprna pol pa še klici... Ampak se kmalu umirim pa je OK...

Bomo videli če nam bo trinajstica kaj prinesla... Če ne je pa 15.9 tudi lep datum... user posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 11:53:44   
Tanik
tudi jaz upam, da danes kak sms prileti user posted image
dajte že it rodit, te ki ste čez rok, drgač bomo vse čez rok, k mormo vas čakat user posted image user posted image

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 11:58:22   
polari
IZVIRNO SPOROČILO: Tanik

tudi jaz upam, da danes kak sms prileti user posted image
dajte že it rodit, te ki ste čez rok, drgač bomo vse čez rok, k mormo vas čakat user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ja, res je....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogoče pa je vreme krivo....vsi user posted image so se umirili...čudno...hmmm, zatišje pred nevihto je, ziher!!!!


_____________________________

Enej: 21.9.2009: 3880g, 53cm

Klara: 21.12.2010: 3480g, 53cm


(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 12:14:23   
baby blue
Aha zato tako dolgo traja in ste nekatere že čez rok nekatere pa mogoče še bomo... Ker še predhodnice čakamo user posted image user posted image user posted image user posted image Malo heca

Ja nekam tiho je tole danes... Saj mogoče pa bodo danes ko je dež napovedan začeli deževati tudi naši novorojenčki user posted image user posted image

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 12:50:12   
Rosca79
Evo, čist na brzino se oglašam - sem mislna da bom lahko mal poklepetala z vami - sem zadnjič in prvič user posted image napisala da mam zmeri več cajta... No pa ga nimam večuser posted image
Da vas mogoče mal potolažm, tiste ki čakate na znake in preštevate popadke, da je lahko vse prov mal preveč na hitruser posted image
PDP smo imel šele 21.9. no pa smo pršli že včeraj domov z princesko Lucijouser posted image
Ob 4h ponoč sem imela na wc papirju kri, ob 7h odprta 2 prsta, ob 12 že 8 prstov in ob 14.05 z Lucijo na trebuhuuser posted image
Moram it tko da punce držte se - vse je ob svojem času pa upam in držim pesti da tako lepo kot pri meni

(odgovor članu Lubenička)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 13:17:47   
klaja
Rosca79 čestitke za Lucijo!!!

Pri nas še tudi niso začeli nič klicat, če sem že slučajno rodila. Mi je pa to tako brez veze, če bom mislila jih bom tako obvestila.

(odgovor članu Rosca79)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 13:39:36   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: polari

IZVIRNO SPOROČILO: baby blue

Grrrrrrrrrrrrrrrrr kako so ljudje nadležni... Pa zakaj klicarijo in sprašujejo če smo že rodili... Ma ko bomo jih bomo že obvestili... To je hujše ko branjevke na tržnici user posted image Že ves dan telefoni zvonijo...

Ja sej jst sem tudi že neučakana pa nimam kaj naredit... user posted image



Pri meni še ni tak hudo....so me do zdaj kaki trije klicali, je pa mami rekla, da pa njo  vedno kličejouser posted image , pa da ja ne bomo pozabli javit......halouser posted image ....pravi, ker mene ne upajo....hehe...user posted image

Mi pa res gre na živce, ko grem kam ven, pa mi rečejo, 'kaj ti si še vedno tu?', pa niti do PDP  še nisem prišla..user posted image ...eh, beda......pa saj pr vas ostalih je itak isto, ne?user posted image




o poglej, poglej, jaz sem še vedno tu user posted image user posted image user posted image , popadek EN na 100, ostalo nekje okoli 40 -60. da se poserješuser posted image user posted image - no vsaj počutim se fajn, razen, da se mi ne da kuhat, pa da sem malo zmatranauser posted image

ko naju pokličejo, se itak moj oglasi, jaz se pa zadaj derem, da tečnim ljudem ne boma nič povedala ... potem so pa malo užaljeni, jaz pa vidno boljše voljeuser posted image

(odgovor članu polari)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Septembrke 2009 - part. III
13.9.2009 13:41:11   
Erdbeere
jah barika...očitno te bom prehitela....jaz trenutno kuham kosilo, ko pojemo pa grem proti P....bom vidla, samo dvomim da pridem 2v1 domov...sem namreč začela krvaveti, tko da se opravičujem za prehitevanje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?