|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
22.10.2009 11:37:41   
bušika2010
Jaz pa uporabljam prašek Ariel Color, tekoči Ariel Color in mehčalec Ornel (v različnih barvah). Sem pa v torek kupila mehčalec Lenor, tega novega s parfumom, pa res ful ful diši user posted image

(odgovor članu mamica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
22.10.2009 18:36:37   
Anonimen
Men je pa dober gel Rex, mehčalec mi je pa najboljši Luna, res ful ful diši perilo. 

(odgovor članu bušika2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
22.10.2009 18:37:40   
ZARA
Dash + kis + eterična olja

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
22.10.2009 19:01:50   
SURF
Dash in mehčalec Luna(beli mandelj in vanilija)user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
24.10.2009 15:34:54   
Lolek in Bolek
Otika si že oparala perilo? Rezultat?

(odgovor članu SURF)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
24.10.2009 15:38:40   
Lolek in Bolek
Pa naj mi ena že pove prosim kaj je to gelsajfa. Kak link?Kje kupit?

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
24.10.2009 17:39:41   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: glen

No zanima me, kateri pralni prašek in mehčalec uporabljate?



pralni prašek za belo perilo: ava v prahu, za svetle, temne in za mešane stvari tekoči woolite ali perwol.
Mehčalec vedno Lenor iz Mullerja.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu glen)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
24.10.2009 20:47:57   
kajalin*
Lolek in Bolek beri kako stran nazaj,kupiš jo v DM-Ju,je za odstranjevanje madežov.
Prašek kupujem v Mullerju,Persil gel,soflan temno moder drugač pa tekoči prašek Luna(bel),al pa dreft sensetive,pa kak lenor.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
30.10.2009 12:26:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Otika si že oparala perilo? Rezultat?

Sem oprala .. je bolje z gelseife, samo ne pa tako dobro kot kupljen prašek ... tak da sem danes malo stikala po policah DM-a in našla eno milo od Vanisha za odstranjevanje madežev in bom pol tega dala in pol gelseife ... mogoče bo pa to to user posted image .

(odgovor članu Lolek in Bolek)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
30.10.2009 12:31:32   
tasa_m
Uporabljamo Persil, Ariel ter Lenor in Silan. Persil za belo perilo, Ariel za pisano.

(odgovor članu BarbaraGS)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
30.10.2009 13:46:58   
Saša27
Ariel pro7 z lenorejm + Lenor aromatherapy. Obožujem vonj po opranem perilu user posted image

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
11.11.2009 23:06:58   
timnala
Mene pa nekaj zanima..namrec naredila sem milo za roke po receptu za pralni prašek (milo z vonjem mandlja). Dodala sem se etericno olje, dve zlici medu in malo mandljevega olja. Roke so takoj taksne prijetne na otip, gladke in "naoljene", vendar ta obcutek hitro mine in ga zamenja obcutek izsusenosti..mi lahko kako pomagate dodelati recept, da bo to tekoce milo bolj negovalno user posted image

_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
13.11.2009 21:45:30   
timnala
Se eno vprasanje..kje kupite pralno sodo?
Nimajo je v Merkatorju, DMu, Sanolaborju, Biotopicu.. user posted image


_____________________________

Nace je moja velika ljubezen v malem...

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
14.11.2009 13:34:14   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: timnala

Se eno vprasanje..kje kupite pralno sodo?


Pralna soda je čisto navadna soda bikarbona. Dobiš jo v vsaki trgovini, malo večjo pakungo, recimo 3dcl, pa prodajajo v škatlici v eurospinu (mogoče sem pa zmešala, pa to kupim v lidlu, ko sta pri nas sosednji trgovini, ampak se mi zdi da je bil vseeno eurospin).

Drugače pa meni detergent za perilo, ki ga narediš iz marsejskega mila ni primeren za tekoče milo. Sem probala. Zaradi strukture in gostote ne. Zdaj ga uporabljam kar takega, trdega, za roke prat in tudi v tušu. Piše na enih drugih pakungah od marsejskih mil, da so za najbolj občutljivo kožo, na drugih pa nič ne piše. Najprej imaš občutek izsušenosti, vendar v resnici čez čas koža sploh ni suha. Je čist fajn mehka. Dolgoročno zihr bolje deluje na kožo kot druga mila.

(odgovor članu timnala)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
14.11.2009 13:50:54   
Anonimen
Eto jaz sem sprobala zdaj še to domačo zadevo z onim milom za odstranjevanje madežev od Vanisha in mi je super ... samo da je ta vanisk neki čez 2€ ... bom naslednjič probala še z AVA milom za odstranjevanje madežev, ker je cenejše ... sicer sedaj s tem nisem pridobila na eko strani ... samo kaj naj, če mi čisto eko zadeva ne opere 3/4 flekov :(

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
27.12.2009 13:16:11   
aromaja
Pralna soda ni isto kot soda bikarbona.
Pralna soda
je Na2CO3
http://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_carbonate
Soda bikarbona je NaHCO3
http://en.wikipedia.org/wiki/Sodium_bicarbonate#As_a_cleaning_agent
Gallseife je milo, v katerega je dodan goveji žolč, ki pripomore k odstranjevanju madežev.

Sicer pa jaz perem bele cunje s praškom iz DM ja, barvne pa trenutno s Perwolom. Športne cunje perem z oreški. Mehčalca pa ne uporabljam, ampak dam alkoholni kis. In odkar sem poslala svojega po ta kis, mamo unega z aromo koprca ;) Ampak se na cunjah itak nič ne voha.
Kar se pa tiče dodajanja eteričnih olj in dišav...veliko eteričnih olj lahko deluje dražilno na kožo, umetne dišave pa sploh. Če že pa je sivka je  najbolj "nedolžno" eterično olje, ki ga lahko komot dodajate.
Me pa mika sprobat tale domač pralni gel. Včasih sem vse cunje prala z oreški, ampak so me čist razočarali, kar se tiče pralne moči. Majice so pod pazduho, okoli vratu še vedno imele vonj po deodorantih, parfumih, madeži niso izginili ipd. So pa cunje oprane z oreški, ful lepo mehke.


_____________________________

Whatever.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: kateri prašek in mehčalec uporabljate?
27.12.2009 13:37:16   
Gina
No, od novembra do danes sem pogruntala tudi to, kje se dobi navadna pralna soda (v bistvu je res vseeno, če daš bikarbono ali pralno sodo, kar se učinka tiče, ni pa to res ne ena in ista stvar). Skratka dobiš jo v kaliji in v nekaterih agro trgovinah.

Marsejsko milo opere enako dobro kot vsak običajen prašek (katerih flekov ne spere venuser posted image , jabolka recimo zihr ne, pa ga tudi persil ne, ostalo pa opere v nulo in ni primerljivo z oreški, ki imajo precej manjši učinek), v katerem ni tona meni osebno nevarnih kemijskih substanc, ki mi dražijo pljuča in telo in povzročajo alergije. Vsa ta kemija v bistvu dolgoročno in v tako velikih količinah, kot jo ljudje uporabljamo vsakodnevno na nikogar ne vpliva dobro, samo da imamo nekateri še toliko nižji prag tolerance na te reči.

(odgovor članu aromaja)
Neposredna povezava do sporočila: 92
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?