|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zelo suhe konice
3.10.2009 7:37:12   
nanč
Dajte mi svetovat,kaj naj si nabavim za konice?Lasišče imam po dveh dneh mastno,konice pa suhe.Imam serum od ll"occitana ki res pomaga,ampak samo prvi dan po pranju,drug dan so spet brez življenjauser posted image .

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zelo suhe konice
3.10.2009 9:31:49   
somic
jaz imam bolj suhe lase po celi dolžini, tako, da si tisti dan, ko si imam namen prat lase (če dem doma), zjutraj takoj ko vstanem, namažem z olivnim oljem. posebno konice si namežem še nekajkrat vmes, ker posrkajo vse olje. proti večeru pa si vse skupaj sperem, tako da je boljše. je pa res potrebno pustit dlje časa gor.

v tvojem primeru, bi si jaz mazala samo spodnnjo polovico las

sem tudi jaz probala že ogromno stvari in ugotavljam, da je olivno še najboljše.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zelo suhe konice
3.10.2009 10:11:11   
nanč
bom probalauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zelo suhe konice
3.10.2009 20:08:30   
silvy
Konice si jaz vsak dan natrem s silikonskimi kapljicami od Klasa. Ni dovolj, če daš samo takrat, ko opereš lase. Probala sem jih že veliko, meni so te the best. V mercatorju jih imajo.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zelo suhe konice
3.10.2009 21:03:15   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: silvy

Konice si jaz vsak dan natrem s silikonskimi kapljicami od Klasa. Ni dovolj, če daš samo takrat, ko opereš lase. Probala sem jih že veliko, meni so te the best. V mercatorju jih imajo.


ja, jest bi ti tudi svetovala silikon, AMPAK po fenanju oz. likanju, sicer se ti bo zažgal na lase in boš lahko samo strigla.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.10.2009 21:03:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu silvy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zelo suhe konice
3.10.2009 21:32:21   
nanč
Konice si jaz vsak dan natrem s silikonskimi kapljicami od Klasa. Ni dovolj, če daš samo takrat, ko opereš lase. Probala sem jih že veliko, meni so te the best. V mercatorju jih imajo.
Silikon??prvič slišim,ampak okuser posted image .Se pravi,samo vtreš v lase-konice?Vsak dan?

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu silvy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
3.10.2009 23:33:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zelo suhe konice
4.10.2009 7:33:13   
nanč

jap, taka mala flaškica v kartonasti pakungi..gor piše Klas..dve kapljici razmažeš na dlani in vtreš v konice...men je super zadeva..anredi lep sijaj

drugače pa se da suhe konice rešit z frizerjem tudi..sam da jih mal poreže pa je takoj nekaj drugega
Ok,graciasuser posted image
Frizer ne pomaga,ker potem bi si morala ene 10 cm porezat,lasje pa so zdravi,samo suhi...


_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zelo suhe konice
7.10.2009 21:24:34   
yelci
Pa nobenih fructis šamponov,balzamov,mask uporabljat.Res še najboljš je olivno olje,pa rumenjak,kis je tud zlo dobr,ga daš namesto balzama.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zelo suhe konice
8.10.2009 17:34:56   
ursa30
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška


IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Konice si jaz vsak dan natrem s silikonskimi kapljicami od Klasa. Ni dovolj, če daš samo takrat, ko opereš lase. Probala sem jih že veliko, meni so te the best. V mercatorju jih imajo.
Silikon??prvič slišim,ampak okuser posted image .Se pravi,samo vtreš v lase-konice?Vsak dan?


jap, taka mala flaškica v kartonasti pakungi..gor piše Klas..dve kapljici razmažeš na dlani in vtreš v konice...men je super zadeva..anredi lep sijaj

drugače pa se da suhe konice rešit z frizerjem tudi..sam da jih mal poreže pa je takoj nekaj drugega


tudi jaz imam suhe konice, uporabljam Klas in je res super zadeva user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zelo suhe konice
9.10.2009 19:28:14   
Anonimen
Sama že vrsto let tudi uporabljam silikon od Klasa, vendar samo po pranju las, ko si jih posušim. Ne potrebujem vsak dan, ker imam zelo dobro profesionalno masko (ne potrebuješ potem še balzama), katero mi priskrbi frizer iz Italije. Je od Loreala in fajn nahrani lase. Ravno tako mi je priskrbel profesionalni šampon, ki ravno tako hrani lase. Te stvari v štacunah od Loreala so za en drek. Sem enkrat probala nekaj od Loreala, kar se kupi npr. v Mullerju in sem vrgla v smeti.

Imenuje se pa maska:
Loreal Professinnel Expert serie, Vitamino color Incell Hydro-Resist,
šampon:
Loreal Professinnel Expert serie, Liss Extreme

Skratka, fenomenalno za lase, se mi oreng svetijo. Mal dražje je sicer, ampak imaš vsaj masko za celo leto. Prezadovoljna.

Aja, pa na frizerja se ne sme pozabiti vsaj na 4 mesece striženja konic.

Drugače je pa domače branže dobro tudi zmešan rumenjak z malo olivnega olja. Odvisno, koliko imaš dolge lase. Pa domač jabolčni kis za suho lasišče, ki ga zmešaš z vodo in na koncu spereš lase s tem. Nič ne smrdi, ko posušiš.

< Sporočilo je popravil Repka -- 9.10.2009 19:32:32 >

(odgovor članu nanč)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?