|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   silikonska pištola
17.11.2009 14:59:47   
livia
Jaz bi si rada kupila pištolo s silikonskim lepilom.
Kje se to kupi? Na kaj je treba pazit pri nakupu?

A to imaš polem neke silikon palčke, ki se not ustavijo in lepi? Kaj pa ko nehaš, a se to strdi in je potem spet uporabno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: silikonska pištola
17.11.2009 15:21:31   
luan
Jaz sem jo kupila lani v Merkurju.Cene se ne spomnim, ni pa bila draga.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: silikonska pištola
17.11.2009 16:24:12   
Kliki
Pa Lidel(vidla lani), Hofer(vidla lani), spar, merkur, obi in...... jih imajo tudi. Cen pa ne vem

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: silikonska pištola
17.11.2009 16:29:01   
Felicita
cene so kokr sm nazadnje gledala med 10 in 20€. razlike kakšne hude med proizvajalci ni. glede palčk pa tko - zmeri se segreje (in stopi) samo skrajni rob, tko da je palčka uporabna tudi leta če jo boš pač tok dolgo mela...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: silikonska pištola
17.11.2009 18:32:40   
malajka84
jst kr velik ustvarjam s pištolo...sm jih že kr neki zamenala mislim, da boš najbolj kvalitetno kupla u Merkurju, tud palčke tam dobiš, ker so zlo potrošn material, če seveda velik delaš.:)

palčko pustiš u pištol, tk k je že pred mano napisala se topi samo sprednji del palčke...ko se ti stopi 3/4 daš notr naslednjo da prvo rine,...no nč kej posebnga ni:)

priporočam pa res da jo kupš u Merkurju

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: silikonska pištola
17.11.2009 19:44:23   
Ribica **
Jaz imamo eno crno-rumeno, prodajajo tudi v Sparu. Mislim, da so silikoni nekih 6€ al kolk ...

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: silikonska pištola
18.11.2009 11:16:33   
Nanija
Kupiš jo lahko tudi v vseh bolje založenih hobby trgovinah. V Kranju sem jo ravno včeraj gledala v Hobby Artu in imajo 2 velikosti, cene so pa 4-10 €. Za palčke pa nevem cene ... user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: silikonska pištola
18.11.2009 21:01:51   
buček
lekrek,prometej merkur,merkator...cena pa od 6e naprej.

(odgovor članu Nanija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: silikonska pištola
19.11.2009 15:35:37   
Lunca1
Jaz sem jo že pred leti kupila v Obiju. Sem jih pa zadnjič spet videla. Po moje imaš še več vrst. Moraš pa pazit da zraven kupiš ustrezne palčke, ker so različne po debelini.

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: silikonska pištola
20.11.2009 21:04:35   
Ribica **
Jaz imam pistolo od pattaxa - sem sla pogledat user posted image  Tako da tudi vlozke te kupujem, ki so seveda najdrazji.

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: silikonska pištola
20.11.2009 22:05:11   
urška
jaz sem pa to pištolo nekje dobila in pojma nimam kje. sej pištola je u redu, ampak sem ugotovila, da zanjo potrebujem bolj ozke silikonske palčke.  tle pri nas jih ne dobim. kje jih majo v LJ?

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: silikonska pištola
7.12.2009 10:31:30   
Nanija
Prometej ... user posted image   Alpa kak Obi ipd..

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: silikonska pištola
7.12.2009 13:40:25   
Lunca1

IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Jaz imam pistolo od pattaxa - sem sla pogledat user posted image  Tako da tudi vlozke te kupujem, ki so seveda najdrazji.


No jaz imam enako.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: silikonska pištola
9.12.2009 10:43:52   
Meggi
Ena se mi je zlomila, ker nisem mogla dočakat da se palčka-lepilo dost segrejeuser posted image  - eno posodla se je ne ki sklumpala in tak sem zdaj brez user posted image
Čakam na novo

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: silikonska pištola
10.12.2009 12:57:07   
Klaudia
Jaz imam dve.

Eno standardno od pattexa, ki se jo dobi v skoraj vsaki trgovini
user posted image
btw - lahko uporabiš bilokatere "metke", ki so iste oblike. Ni potrebno da so ravno pattex.

potem pa imam eno malo boljšo, ki deluje pri nižji temperaturi. Je primerna tudi za otroke in lepiš lahko tudi na bolj občutljive stvari. npr. balon

user posted image

"metki" so drugačne oblike, malo potlačeni in krajši in zato bistveno dražji. Malo cenejši so v Promaku v LJ

< Sporočilo je popravil Klaudia -- 10.12.2009 12:59:46 >


_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: silikonska pištola
10.12.2009 13:25:05   
Anonimen
Jaz sem jo kupila v Merkurju eno Bosch-evo (zelene barve) pa fina mi je, ker ima ta nastavek, kjer gre silikon ven malo daljši in čisto ozek (ne tako širok kot naprimer ti zgornji dve). Cene se pa ne spomnim.

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: silikonska pištola
10.12.2009 14:02:22   
Klaudia
otika - a tako?

user posted image

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: silikonska pištola
10.12.2009 14:38:40   
Anonimen
jaaaa tako imam in je super ... me prenaša že 10. leto user posted image

(odgovor članu Klaudia)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?