|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zlato dobro jutro
20.6.2005 5:04:39   
Meggi

Punce že uro in pol sem budna in tako sem sledila, kako lepo je prebuanje dneva. Ptički začnejjo peti, tišina spokojnost, začne se daniti. Perfektno res.

Manjka mi samo še morje, da vzvalovi morje,....... A ja še slabe tri tedne pa šibamo. :morje:

EN PRISRČNE DAN VAM ŽELIM IN OBILO KRASNBIH TRENUTKOV.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   zlato dobro jutro
20.6.2005 5:28:55   
ZARA
Jutrčka... tud tebi meggi!!!
Zjutraj je najlepše,res...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zlato dobro jutro
20.6.2005 5:35:44   
Muffin
Eno lepo dobro jutro :)

jaz sem že spila :kava:. Ja, jutra so res lepa. Res pa manjka še :morje:, no pa saj bo že čez 2 dni :bravo:

Lep začetek tedna vam želim, Maja

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zlato dobro jutro
20.6.2005 5:39:41   
paris
Smo pa zgodnje danes!
Tudi jaz uživam v zgodnjih poletnih jutrih, sploh na morju ali kje drugje v naravi.
Danes smo še doma, jutri pa gremo v Čatežke- komaj čakam!
Tudi jaz želim vsem krasen dan in cel teden
Lp Paris :rozica:

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zlato dobro jutro
20.6.2005 7:03:50   
CIPRESA
Oh punce jaz lahko samo sanjam morje letos.
Pa takoooo siii želim namakanjaaaa!!

To bo prva stvar ki si jo bom privoščila ko bo porod za mano in bom lahko NAMAKANJE V BANJI, ker tudi to nesmem pravi moja G. Tko da se v vodo že nisem vlegla približno 8 mesecev.

Vsem vam ki se lahko pa uživajte pa malo mislite na nas ki se nemoremo.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zlato dobro jutro
20.6.2005 7:26:53   
Anonimen
Dobro jutro, vreme pa bo, ne? :bravo:

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   zlato dobro jutro
20.6.2005 7:29:59   
mirka
Zanimivo!

Tudi jaz sem danes bolj zgodna kot ponavadi. Ko sonček pokuka v sobo se mi res ne ljubi več spati- so pa jutra res nekaj najlepšega v življenju. Še posebej pa na :morje:. Zato komaj čakam petek da gremo, pa čeprav že z velikiiim trebuhom:)
Cipresa- vem dobro kako se počutiš, ampak zakaj pa ne bi smela malo it na morje? Jaz grem čeprav se moram merkat saj je eden:duda: že zelo nizko ampak ga gremkljub temu malo namočit v :morje:

dijo!

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zlato dobro jutro
20.6.2005 7:31:34   
dory
Tudi jaz bi dones rada vidla in slisala kar ti megi...tko pa sem celo noc prebedela,ker me je napadla migrena...komi sem se spravla delat tko se mi vrti:zmeden:

Pa vseeno dobro jutro tudi tebi in ostalim :)

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zlato dobro jutro
20.6.2005 7:40:24   
Anonimen
O, migrena :( to je najbrž pa res eno veliko sranje. teja, sočistvujem :rozica:

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   zlato dobro jutro
20.6.2005 7:41:24   
CIPRESA
Ja mirka že cela moja nosečnost je bolj rizična pa mi je bilo zabranjeno kopanje v katerikoli vodi. Zakaj??? To pa nevem.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.6.2005 7:50:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   zlato dobro jutro
20.6.2005 8:16:00   
tjaga
Dobro jutro tudi od mene. Pol familije je že od doma, druga polovica se pa tudi odpravlja. Je zunaj tako lepo, da je nujno treba izkoristit.
Teja tvoje migrene ti pa nič ne zavidam. Evo eno :rozica: zate.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   zlato dobro jutro
20.6.2005 8:55:07   
Anonimen
:(( Moje ni pa nč lepo :(

Smo zmenjeni s sošolci bli za u ATlantis, vse že mela prpravlen in vstanem zutri in .. na-a, ne morem na bazen :((:((:(( Zakaj je ta :grrr: M lih takrat ko jo ne rabš? Po vrh vsega pa še prezgodnja?:grrr::grrr::grrr:

Waaaaaa ... zmešal se mi bo!

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Izbira imena
Tallulah

Katero ime za punčko vam je bolj všeč?

Nely (15%)

Mia (60%)

Neli (25%)


Število vseh glasov: 392

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!